Mēs izmantojam sīkfailus, lai saglabātu vietnes iestatījumus, piemēram, izvēlēto valodu, tēlu un citus

Kopā tiešsaistē: 53

Servera laiks:

Season 3
Exp: 1x | No Resets


Balsot par mums


Pēdējie 10 spēlētāji spēlē
Tēla vārdsLīmenis
CHURISMG249
RaroDK68
GuachaElf78
SatiroDW79
MileenaElf162
ScorpiuDK163
ACDCElf233
DarkMGMG181
WolfPackDK170
ThundeRDW230
Old-School, Hardcore, Long-term MU server

Items Info

Item actual drop
MapMonsterItemDrop count
from monster
Frequency
from monster
Total drop count from all monsters
LorenciaBudge DragApple2918023%386212
LorenciaBudge DragVine Gloves97888%30808
LorenciaBudge DragLeather Gloves97868%30798
LorenciaBudge DragShort Sword97738%32694
LorenciaBudge DragHand Axe97568%31008
LorenciaBudge DragShort Bow97498%129314
LorenciaBudge DragPad Boots96478%30830
LorenciaBudge DragCrossbow96398%30942
LorenciaBudge DragPad Gloves96288%32968
LorenciaBudge DragSmall Axe96128%127379
LorenciaBudge DragSmall Shield95857%32953
LorenciaBudge DragBlood Bone +12540%7260
LorenciaBudge DragDevils Key2500%48298
LorenciaBudge DragScroll of Archangel +12400%7029
LorenciaBudge DragDevils Eye2330%48186
LorenciaBudge DragBox of Luck +52280%6856
LorenciaBudge DragTransformation Ring +01180%1790
LorenciaBudge DragRena +31080%23549
LorenciaBudge DragOrb of Summoning620%10929
LorenciaBudge DragBox of Luck +0450%6333
LorenciaBudge DragPumpkin of Luck420%2038
LorenciaBudge DragPet Rudolph250%14849
LorenciaBudge DragHorn of Uniria230%17921
LorenciaBudge DragBox of Luck +3130%2308
LorenciaBudge DragGuardian Angel110%13242
LorenciaBudge DragImp60%6547
LorenciaBudge DragBox of Red Ribbon20%125
LorenciaBull FightApple5218035%386212
LorenciaBull FightCrossbow54514%30942
LorenciaBull FightSmall Shield53884%32953
LorenciaBull FightLeather Gloves53734%30798
LorenciaBull FightLeather Boots53054%22129
LorenciaBull FightVine Boots52594%22027
LorenciaBull FightPad Helm52544%22053
LorenciaBull FightLeather Helm52544%26197
LorenciaBull FightVine Helm52534%26202
LorenciaBull FightPad Gloves52504%32968
LorenciaBull FightHand Axe52324%31008
LorenciaBull FightSmall Axe52204%127379
LorenciaBull FightSkull Staff52134%25888
LorenciaBull FightPad Boots52074%30830
LorenciaBull FightBuckler51944%25889
LorenciaBull FightShort Bow51893%129314
LorenciaBull FightShort Sword51723%32694
LorenciaBull FightVine Gloves51553%30808
LorenciaBull FightKris51253%25964
LorenciaBull FightBlood Bone +12430%7260
LorenciaBull FightDevils Key2260%48298
LorenciaBull FightDevils Eye2240%48186
LorenciaBull FightScroll of Archangel +12150%7029
LorenciaBull FightBox of Luck +51990%6856
LorenciaBull FightRena +31340%23549
LorenciaBull FightTransformation Ring +01260%1790
LorenciaBull FightBox of Luck +0780%6333
LorenciaBull FightOrb of Summoning640%10929
LorenciaBull FightScroll of Fire Ball530%364
LorenciaBull FightHorn of Uniria300%17921
LorenciaBull FightBox of Luck +3290%2308
LorenciaBull FightGuardian Angel220%13242
LorenciaBull FightPet Rudolph220%14849
LorenciaBull FightImp150%6547
LorenciaBull FightPumpkin of Luck80%2038
LorenciaBull FightBox of Red Ribbon20%125
LorenciaCursed GobInvitation to Santa Village923%82
LorenciaCursed SanInvitation to Santa Village1228%82
LorenciaDeath BoneBless of Light135038%4012
LorenciaDeath BoneAngelic Staff722%48277
LorenciaDeath BoneSilk Armor702%50394
LorenciaDeath BoneBone Gloves702%30364
LorenciaDeath BoneSkull Shield662%38855
LorenciaDeath BoneBone Pants662%50813
LorenciaDeath BoneFlail652%37165
LorenciaDeath BoneBronze Pants642%39251
LorenciaDeath BonePendant of Lighting622%36186
LorenciaDeath BoneDouble Poleaxe622%30534
LorenciaDeath BoneDouble Axe612%30326
LorenciaDeath BoneFalcon612%38191
LorenciaDeath BoneRing of Ice612%50214
LorenciaDeath BoneTomahawk612%48438
LorenciaDeath BoneSilk Gloves612%30324
LorenciaDeath BoneSilk Helm612%38421
LorenciaDeath BoneMorning Star602%30352
LorenciaDeath BoneSpear592%38036
LorenciaDeath BoneElven Shield582%36487
LorenciaDeath BoneScale Boots582%37214
LorenciaDeath BoneSilk Pants572%48234
LorenciaDeath BoneLarge Round Shield562%48123
LorenciaDeath BoneArquebus562%50668
LorenciaDeath BoneBone Helm562%48445
LorenciaDeath BoneKatana562%38306
LorenciaDeath BoneElven Bow552%38660
LorenciaDeath BoneRing of Poison552%39654
LorenciaDeath BoneBronze Helm552%38399
LorenciaDeath BoneScale Gloves532%37499
LorenciaDeath BoneBone Armor532%37396
LorenciaDeath BoneBronze Gloves521%30498
LorenciaDeath BoneHalberd511%56205
LorenciaDeath BoneGladius481%50838
LorenciaDeath BoneBronze Armor461%48046
LorenciaDeath BonePendant of Fire441%30598
LorenciaDeath BoneSilk Boots431%38903
LorenciaDeath BoneDragon Lance421%39044
LorenciaDeath BoneBone Boots401%38536
LorenciaDeath BoneApple211%386212
LorenciaDeath BoneDevils Key60%48298
LorenciaDeath BoneBox of Luck +550%6856
LorenciaDeath BoneDevils Eye40%48186
LorenciaDeath BoneGuardian Angel30%13242
LorenciaDeath BoneScroll of Archangel +130%7029
LorenciaDeath BoneOrb of Summoning30%10929
LorenciaDeath BoneBlood Bone +130%7260
LorenciaDeath BoneBox of Luck +030%6333
LorenciaDeath BoneScroll of Meteorite20%755
LorenciaDeath BoneScroll of Teleport20%912
LorenciaDeath BoneTransformation Ring +120%1330
LorenciaDeath BonePet Rudolph20%14849
LorenciaDeath BoneRena +310%23549
LorenciaDeath BoneOrb of Impale10%918
LorenciaDeath BoneHorn of Uniria10%17921
LorenciaDeath BoneOrb of Greater Damage10%885
LorenciaDeath KingBless of Light2623100%4012
LorenciaDestructivWizards Ring1889033%57696
LorenciaElite BullApple2453512%386212
LorenciaElite BullPad Armor92664%30289
LorenciaElite BullVine Armor92614%29927
LorenciaElite BullKite Shield92434%30354
LorenciaElite BullLeather Armor91574%29422
LorenciaElite BullSword of Assassin90104%30227
LorenciaElite BullBronze Boots90084%30189
LorenciaElite BullGolden Crossbow89224%30065
LorenciaElite BullHand Axe47292%31008
LorenciaElite BullLeather Helm46842%26197
LorenciaElite BullPad Pants46752%30740
LorenciaElite BullBuckler46672%25889
LorenciaElite BullPad Boots46552%30830
LorenciaElite BullVine Pants46492%30655
LorenciaElite BullVine Helm46372%26202
LorenciaElite BullHorn Shield46302%29296
LorenciaElite BullMace46252%21778
LorenciaElite BullKris45872%25964
LorenciaElite BullCrossbow45842%30942
LorenciaElite BullVine Gloves45832%30808
LorenciaElite BullSmall Shield45832%32953
LorenciaElite BullSmall Axe45662%127379
LorenciaElite BullPad Helm45522%22053
LorenciaElite BullShort Bow45492%129314
LorenciaElite BullVine Boots45482%22027
LorenciaElite BullPad Gloves45442%32968
LorenciaElite BullLeather Pants45442%30774
LorenciaElite BullBow45212%30614
LorenciaElite BullLeather Gloves45152%30798
LorenciaElite BullLeather Boots45092%22129
LorenciaElite BullShort Sword44942%32694
LorenciaElite BullRapier44932%29239
LorenciaElite BullSkull Staff44752%25888
LorenciaElite BullDevils Eye4690%48186
LorenciaElite BullDevils Key4380%48298
LorenciaElite BullBlood Bone +14370%7260
LorenciaElite BullScroll of Archangel +14180%7029
LorenciaElite BullBox of Luck +54130%6856
LorenciaElite BullTransformation Ring +02270%1790
LorenciaElite BullRena +31900%23549
LorenciaElite BullBox of Luck +01480%6333
LorenciaElite BullScroll of Power Wave1250%610
LorenciaElite BullOrb of Summoning1160%10929
LorenciaElite BullScroll of Fire Ball1120%364
LorenciaElite BullOrb of Healing1080%499
LorenciaElite BullJewel of Chaos840%14728
LorenciaElite BullPet Rudolph710%14849
LorenciaElite BullHorn of Uniria680%17921
LorenciaElite BullGuardian Angel520%13242
LorenciaElite BullBox of Luck +3490%2308
LorenciaElite BullImp150%6547
LorenciaElite BullPumpkin of Luck150%2038
LorenciaElite BullBox of Red Ribbon20%125
LorenciaGhostApple30%386212
LorenciaGhostPlate Shield30%42751
LorenciaGhostWind Armor20%64510
LorenciaGhostSphinx Mask10%64342
LorenciaGhostWind Pants10%47429
LorenciaGhostSpiked Shield10%47498
LorenciaGhostScale Boots10%37214
LorenciaGhostRing of Fire10%47313
LorenciaGiantApple4706021%386212
LorenciaGiantSword of Assassin48462%30227
LorenciaGiantBronze Helm48402%38399
LorenciaGiantLeather Pants48302%30774
LorenciaGiantSilk Gloves48162%30324
LorenciaGiantRapier48002%29239
LorenciaGiantPendant of Fire47962%30598
LorenciaGiantKite Shield47932%30354
LorenciaGiantKris47922%25964
LorenciaGiantVine Helm47922%26202
LorenciaGiantBronze Pants47872%39251
LorenciaGiantKatana47802%38306
LorenciaGiantElven Bow47742%38660
LorenciaGiantSilk Helm47592%38421
LorenciaGiantSkull Staff47502%25888
LorenciaGiantBronze Boots47422%30189
LorenciaGiantDouble Poleaxe47412%30534
LorenciaGiantHorn Shield47382%29296
LorenciaGiantBone Gloves47252%30364
LorenciaGiantDouble Axe47152%30326
LorenciaGiantVine Pants47112%30655
LorenciaGiantLeather Helm47102%26197
LorenciaGiantDragon Lance47092%39044
LorenciaGiantBronze Gloves47052%30498
LorenciaGiantSilk Boots46952%38903
LorenciaGiantPad Armor46922%30289
LorenciaGiantMorning Star46902%30352
LorenciaGiantBone Boots46802%38536
LorenciaGiantBuckler46742%25889
LorenciaGiantRing of Poison46702%39654
LorenciaGiantSkull Shield46702%38855
LorenciaGiantVine Armor46672%29927
LorenciaGiantGolden Crossbow46592%30065
LorenciaGiantBow46492%30614
LorenciaGiantMace46312%21778
LorenciaGiantPad Pants46312%30740
LorenciaGiantLeather Armor45872%29422
LorenciaGiantBox of Luck +54210%6856
LorenciaGiantBlood Bone +14120%7260
LorenciaGiantDevils Eye4070%48186
LorenciaGiantDevils Key4040%48298
LorenciaGiantScroll of Archangel +13870%7029
LorenciaGiantBox of Luck +02080%6333
LorenciaGiantTransformation Ring +02010%1790
LorenciaGiantRena +31990%23549
LorenciaGiantOrb of Greater Fortitude1130%701
LorenciaGiantScroll of Power Wave1120%610
LorenciaGiantScroll of Lighting1090%621
LorenciaGiantJewel of Chaos1090%14728
LorenciaGiantScroll of Teleport1070%912
LorenciaGiantOrb of Healing990%499
LorenciaGiantPet Rudolph800%14849
LorenciaGiantHorn of Uniria730%17921
LorenciaGiantGuardian Angel610%13242
LorenciaGiantBox of Luck +3320%2308
LorenciaGiantPumpkin of Luck190%2038
LorenciaGiantImp180%6547
LorenciaGiantBox of Red Ribbon70%125
LorenciaGolden BudBox of Luck +018928%6333
LorenciaGolden DraBox of Luck +1019235%561
LorenciaHoundApple4053228%386212
LorenciaHoundLeather Pants41613%30774
LorenciaHoundPad Boots41383%30830
LorenciaHoundShort Bow41103%129314
LorenciaHoundLeather Helm41063%26197
LorenciaHoundSmall Axe40903%127379
LorenciaHoundLeather Boots40893%22129
LorenciaHoundHand Axe40853%31008
LorenciaHoundPad Pants40823%30740
LorenciaHoundSmall Shield40823%32953
LorenciaHoundMace40813%21778
LorenciaHoundVine Gloves40753%30808
LorenciaHoundSkull Staff40713%25888
LorenciaHoundCrossbow40603%30942
LorenciaHoundPad Gloves40593%32968
LorenciaHoundRapier40513%29239
LorenciaHoundBow40513%30614
LorenciaHoundVine Helm40423%26202
LorenciaHoundHorn Shield40363%29296
LorenciaHoundShort Sword40333%32694
LorenciaHoundBuckler40173%25889
LorenciaHoundVine Pants40053%30655
LorenciaHoundKris39923%25964
LorenciaHoundVine Boots39893%22027
LorenciaHoundPad Helm39803%22053
LorenciaHoundLeather Gloves39693%30798
LorenciaHoundDevils Key2580%48298
LorenciaHoundBlood Bone +12420%7260
LorenciaHoundScroll of Archangel +12420%7029
LorenciaHoundBox of Luck +52250%6856
LorenciaHoundDevils Eye2180%48186
LorenciaHoundBox of Luck +01250%6333
LorenciaHoundRena +31240%23549
LorenciaHoundTransformation Ring +01160%1790
LorenciaHoundScroll of Power Wave690%610
LorenciaHoundOrb of Healing630%499
LorenciaHoundScroll of Fire Ball600%364
LorenciaHoundOrb of Summoning520%10929
LorenciaHoundHorn of Uniria370%17921
LorenciaHoundPet Rudolph290%14849
LorenciaHoundGuardian Angel290%13242
LorenciaHoundPumpkin of Luck270%2038
LorenciaHoundBox of Luck +3210%2308
LorenciaHoundImp140%6547
LorenciaHoundBox of Red Ribbon10%125
LorenciaLichApple2294924%386212
LorenciaLichPad Pants20122%30740
LorenciaLichGolden Crossbow20002%30065
LorenciaLichLeather Gloves19952%30798
LorenciaLichVine Pants19922%30655
LorenciaLichSkull Staff19892%25888
LorenciaLichBow19792%30614
LorenciaLichDouble Axe19742%30326
LorenciaLichVine Helm19722%26202
LorenciaLichVine Armor19632%29927
LorenciaLichPad Armor19612%30289
LorenciaLichHand Axe19592%31008
LorenciaLichPad Gloves19582%32968
LorenciaLichShort Sword19582%32694
LorenciaLichPendant of Fire19572%30598
LorenciaLichLeather Helm19552%26197
LorenciaLichSmall Shield19472%32953
LorenciaLichRapier19472%29239
LorenciaLichSilk Gloves19442%30324
LorenciaLichSword of Assassin19442%30227
LorenciaLichMorning Star19412%30352
LorenciaLichKris19392%25964
LorenciaLichPad Helm19332%22053
LorenciaLichCrossbow19222%30942
LorenciaLichBronze Gloves19212%30498
LorenciaLichVine Gloves19192%30808
LorenciaLichDouble Poleaxe19182%30534
LorenciaLichLeather Boots19142%22129
LorenciaLichBuckler19102%25889
LorenciaLichKite Shield19082%30354
LorenciaLichHorn Shield19002%29296
LorenciaLichBone Gloves18902%30364
LorenciaLichLeather Pants18812%30774
LorenciaLichBronze Boots18802%30189
LorenciaLichMace18692%21778
LorenciaLichPad Boots18612%30830
LorenciaLichVine Boots18442%22027
LorenciaLichLeather Armor18092%29422
LorenciaLichDevils Key1970%48298
LorenciaLichScroll of Archangel +11770%7029
LorenciaLichBlood Bone +11650%7260
LorenciaLichBox of Luck +51590%6856
LorenciaLichDevils Eye1430%48186
LorenciaLichTransformation Ring +0960%1790
LorenciaLichBox of Luck +0880%6333
LorenciaLichRena +3860%23549
LorenciaLichOrb of Greater Fortitude550%701
LorenciaLichScroll of Lighting530%621
LorenciaLichOrb of Healing460%499
LorenciaLichScroll of Power Wave450%610
LorenciaLichScroll of Fire Ball400%364
LorenciaLichJewel of Chaos370%14728
LorenciaLichPet Rudolph270%14849
LorenciaLichHorn of Uniria210%17921
LorenciaLichGuardian Angel180%13242
LorenciaLichPumpkin of Luck160%2038
LorenciaLichImp80%6547
LorenciaLichBox of Luck +380%2308
LorenciaLichBox of Red Ribbon30%125
LorenciaSkeletonApple2576411%386212
LorenciaSkeletonPad Armor31451%30289
LorenciaSkeletonBone Boots31141%38536
LorenciaSkeletonBow30821%30614
LorenciaSkeletonBone Gloves30391%30364
LorenciaSkeletonBronze Pants30381%39251
LorenciaSkeletonLeather Pants30361%30774
LorenciaSkeletonSilk Helm30311%38421
LorenciaSkeletonLarge Round Shield30311%48123
LorenciaSkeletonBone Helm30291%48445
LorenciaSkeletonElven Bow30281%38660
LorenciaSkeletonBronze Gloves30281%30498
LorenciaSkeletonVine Pants30201%30655
LorenciaSkeletonDouble Poleaxe30171%30534
LorenciaSkeletonSilk Pants30141%48234
LorenciaSkeletonPad Pants30141%30740
LorenciaSkeletonPendant of Fire30101%30598
LorenciaSkeletonTomahawk30091%48438
LorenciaSkeletonSilk Gloves30091%30324
LorenciaSkeletonVine Armor30061%29927
LorenciaSkeletonDouble Axe29981%30326
LorenciaSkeletonHorn Shield29931%29296
LorenciaSkeletonBronze Boots29921%30189
LorenciaSkeletonKite Shield29871%30354
LorenciaSkeletonAngelic Staff29821%48277
LorenciaSkeletonGolden Crossbow29811%30065
LorenciaSkeletonSkull Shield29751%38855
LorenciaSkeletonMorning Star29681%30352
LorenciaSkeletonSword of Assassin29671%30227
LorenciaSkeletonBronze Armor29631%48046
LorenciaSkeletonHalberd29601%56205
LorenciaSkeletonRing of Poison29581%39654
LorenciaSkeletonRapier29571%29239
LorenciaSkeletonSilk Boots29551%38903
LorenciaSkeletonDragon Lance29541%39044
LorenciaSkeletonBronze Helm29221%38399
LorenciaSkeletonKatana29051%38306
LorenciaSkeletonLeather Armor28851%29422
LorenciaSkeletonBlood Bone +12900%7260
LorenciaSkeletonDevils Eye2770%48186
LorenciaSkeletonDevils Key2660%48298
LorenciaSkeletonScroll of Archangel +12410%7029
LorenciaSkeletonBox of Luck +52380%6856
LorenciaSkeletonRena +31530%23549
LorenciaSkeletonTransformation Ring +01320%1790
LorenciaSkeletonBox of Luck +01260%6333
LorenciaSkeletonJewel of Chaos730%14728
LorenciaSkeletonOrb of Summoning730%10929
LorenciaSkeletonOrb of Greater Fortitude730%701
LorenciaSkeletonScroll of Teleport710%912
LorenciaSkeletonScroll of Lighting690%621
LorenciaSkeletonScroll of Power Wave670%610
LorenciaSkeletonOrb of Greater Damage600%885
LorenciaSkeletonPet Rudolph460%14849
LorenciaSkeletonHorn of Uniria370%17921
LorenciaSkeletonBox of Luck +3360%2308
LorenciaSkeletonGuardian Angel330%13242
LorenciaSkeletonImp190%6547
LorenciaSkeletonPumpkin of Luck100%2038
LorenciaSkeletonBox of Red Ribbon30%125
LorenciaSpiderShort Bow6481125%129314
LorenciaSpiderSmall Axe6420325%127379
LorenciaSpiderApple4276417%386212
LorenciaSpiderScroll of Archangel +13390%7029
LorenciaSpiderDevils Key3240%48298
LorenciaSpiderBox of Luck +53220%6856
LorenciaSpiderDevils Eye3150%48186
LorenciaSpiderBlood Bone +12850%7260
LorenciaSpiderTransformation Ring +01600%1790
LorenciaSpiderRena +31500%23549
LorenciaSpiderBox of Luck +01390%6333
LorenciaSpiderPet Rudolph500%14849
LorenciaSpiderGuardian Angel390%13242
LorenciaSpiderHorn of Uniria280%17921
LorenciaSpiderPumpkin of Luck180%2038
LorenciaSpiderImp160%6547
LorenciaSpiderBox of Luck +360%2308
LorenciaSpiderBox of Red Ribbon20%125
LorenciaWhite wizaJewel of Bless221233%19147
DungeonChief SkelSpirit Gloves42703%123732
DungeonChief SkelLight Crossbow42543%64881
DungeonChief SkelPlate Boots42473%132095
DungeonChief SkelSphinx Armor42173%124374
DungeonChief SkelPendant of Ice42053%69283
DungeonChief SkelRing of Earth41993%123458
DungeonChief SkelSpirit Boots41973%132340
DungeonChief SkelBlade41933%113975
DungeonChief SkelSpirit Helm41833%132469
DungeonChief SkelTiger Bow41703%132547
DungeonChief SkelBrass Boots41653%64859
DungeonChief SkelSword of Salamander41633%64974
DungeonChief SkelSphinx Mask41633%64342
DungeonChief SkelBrass Gloves41593%64751
DungeonChief SkelNikea Axe41533%69596
DungeonChief SkelBrass Pants41403%78478
DungeonChief SkelWind Armor41363%64510
DungeonChief SkelTower Shield41333%132968
DungeonChief SkelLight Spear41333%131763
DungeonChief SkelBrass Helm41273%113549
DungeonChief SkelPendant of Wind41263%131045
DungeonChief SkelBrass Armor41223%123808
DungeonChief SkelPlate Gloves41153%131613
DungeonChief SkelGreat Hammer41023%123441
DungeonChief SkelLight Plate Gloves40833%131960
DungeonChief SkelThunder Staff40773%131650
DungeonChief SkelSpirit Pants40593%131576
DungeonChief SkelBerdysh40533%123910
DungeonChief SkelLight Saber40213%132316
DungeonChief SkelSphinx Pants40153%69038
DungeonChief SkelDragon Slayer Shield40023%78495
DungeonChief SkelScroll of Archangel +23240%5406
DungeonChief SkelDevils Key3130%48298
DungeonChief SkelDevils Eye3070%48186
DungeonChief SkelBlood Bone +23060%5559
DungeonChief SkelBox of Luck +62380%16774
DungeonChief SkelRena +31780%23549
DungeonChief SkelSymbol of Kundun +11650%4328
DungeonChief SkelTransformation Ring +31460%4624
DungeonChief SkelBox of Luck +01000%6333
DungeonChief SkelJewel of Bless900%19147
DungeonChief SkelOrb of Summoning880%10929
DungeonChief SkelScroll of Flame850%1265
DungeonChief SkelJewel of Chaos770%14728
DungeonChief SkelScroll of Twister730%2862
DungeonChief SkelHorn of Uniria410%17921
DungeonChief SkelPet Rudolph390%14849
DungeonChief SkelGuardian Angel360%13242
DungeonChief SkelImp190%6547
DungeonChief SkelPumpkin of Luck150%2038
DungeonChief SkelBox of Luck +360%2308
DungeonChief SkelApple10%386212
DungeonCyclopsGladius23623%50838
DungeonCyclopsFalcon23533%38191
DungeonCyclopsTomahawk23352%48438
DungeonCyclopsWind Boots23222%45289
DungeonCyclopsElven Shield23102%36487
DungeonCyclopsSilk Pants23052%48234
DungeonCyclopsLarge Round Shield23052%48123
DungeonCyclopsElven Axe23012%42934
DungeonCyclopsScale Helm22962%42777
DungeonCyclopsBattle Bow22952%42724
DungeonCyclopsPlate Shield22902%42751
DungeonCyclopsHalberd22852%56205
DungeonCyclopsScale Boots22852%37214
DungeonCyclopsAngelic Staff22712%48277
DungeonCyclopsWind Gloves22632%42658
DungeonCyclopsScale Pants22632%43235
DungeonCyclopsPendant of Lighting22552%36186
DungeonCyclopsBone Helm22542%48445
DungeonCyclopsScale Gloves22492%37499
DungeonCyclopsSphinx Gloves22172%47800
DungeonCyclopsSpear22132%38036
DungeonCyclopsRing of Ice22082%50214
DungeonCyclopsFlail22042%37165
DungeonCyclopsSilk Armor22032%50394
DungeonCyclopsRing of Poison22032%39654
DungeonCyclopsArquebus22022%50668
DungeonCyclopsBronze Armor21942%48046
DungeonCyclopsScale Armor21882%48163
DungeonCyclopsBone Pants21822%50813
DungeonCyclopsBone Armor21802%37396
DungeonCyclopsWind Helm21782%48118
DungeonCyclopsScroll of Archangel +11820%7029
DungeonCyclopsDevils Eye1800%48186
DungeonCyclopsBox of Luck +51720%6856
DungeonCyclopsBlood Bone +11700%7260
DungeonCyclopsDevils Key1480%48298
DungeonCyclopsSymbol of Kundun +1920%4328
DungeonCyclopsRena +3890%23549
DungeonCyclopsOrb of Summoning830%10929
DungeonCyclopsBox of Luck +0820%6333
DungeonCyclopsTransformation Ring +1710%1330
DungeonCyclopsApple580%386212
DungeonCyclopsJewel of Chaos500%14728
DungeonCyclopsJewel of Bless500%19147
DungeonCyclopsOrb of Greater Damage490%885
DungeonCyclopsOrb of Impale460%918
DungeonCyclopsScroll of Ice400%630
DungeonCyclopsScroll of Meteorite390%755
DungeonCyclopsPet Rudolph300%14849
DungeonCyclopsHorn of Uniria190%17921
DungeonCyclopsGuardian Angel150%13242
DungeonCyclopsBox of Luck +3120%2308
DungeonCyclopsImp100%6547
DungeonCyclopsPumpkin of Luck70%2038
DungeonDark KnighTiger Bow217253%132547
DungeonDark KnighDouble Blade217133%152216
DungeonDark KnighGreat Hammer217133%123441
DungeonDark KnighPlate Boots217103%132095
DungeonDark KnighThunder Staff217083%131650
DungeonDark KnighPlate Pants216913%134010
DungeonDark KnighPlate Armor216493%152185
DungeonDark KnighRing of Wind216013%134521
DungeonDark KnighTower Shield215963%132968
DungeonDark KnighLarkan Axe215963%199839
DungeonDark KnighRing of Earth215943%123458
DungeonDark KnighLegendary Shield215943%152287
DungeonDark KnighSpirit Helm215783%132469
DungeonDark KnighSerpent Crossbow215693%152435
DungeonDark KnighSphinx Armor215573%124374
DungeonDark KnighLight Plate Gloves215443%131960
DungeonDark KnighLegendary Gloves215183%133919
DungeonDark KnighLight Spear215173%131763
DungeonDark KnighSpirit Gloves215163%123732
DungeonDark KnighPendant of Wind215153%131045
DungeonDark KnighPendant of Water214933%198563
DungeonDark KnighSpirit Pants214793%131576
DungeonDark KnighBerdysh214623%123910
DungeonDark KnighSpirit Armor214403%134663
DungeonDark KnighRing of Magic214393%187026
DungeonDark KnighPlate Helm214343%198988
DungeonDark KnighBrass Armor214313%123808
DungeonDark KnighLegendary Sword214293%134521
DungeonDark KnighLight Plate Mask214243%199641
DungeonDark KnighPlate Gloves214003%131613
DungeonDark KnighLegendary Boots213903%198991
DungeonDark KnighLight Saber213703%132316
DungeonDark KnighSpirit Boots213553%132340
DungeonDark KnighSerpent Spear213483%199031
DungeonDark KnighSerpent Shield213393%133494
DungeonDark KnighLight Plate Boots213283%133472
DungeonDark KnighBlood Bone +319390%16823
DungeonDark KnighDevils Eye18930%48186
DungeonDark KnighDevils Key18730%48298
DungeonDark KnighScroll of Archangel +318620%16755
DungeonDark KnighBox of Luck +614140%16774
DungeonDark KnighTransformation Ring +39820%4624
DungeonDark KnighRena +39250%23549
DungeonDark KnighSymbol of Kundun +29170%9824
DungeonDark KnighHorn of Uniria6410%17921
DungeonDark KnighJewel of Bless5050%19147
DungeonDark KnighScroll of Twister4980%2862
DungeonDark KnighJewel of Chaos4870%14728
DungeonDark KnighOrb of Summoning4840%10929
DungeonDark KnighGuardian Angel4700%13242
DungeonDark KnighOrb of Twisting Slash4590%3773
DungeonDark KnighJewel of Soul4470%10141
DungeonDark KnighPet Rudolph3940%14849
DungeonDark KnighImp2510%6547
DungeonDark KnighPumpkin of Luck960%2038
DungeonDark KnighBox of Luck +3850%2308
DungeonDark KnighBox of Green Ribbon780%668
DungeonDark KnighScroll of the Emperor220%590
DungeonGhostBrass Boots10073%64859
DungeonGhostRing of Fire9983%47313
DungeonGhostSword of Salamander9843%64974
DungeonGhostBattle Bow9763%42724
DungeonGhostScale Armor9743%48163
DungeonGhostSphinx Gloves9643%47800
DungeonGhostScale Helm9613%42777
DungeonGhostFalcon9613%38191
DungeonGhostScale Gloves9593%37499
DungeonGhostWind Pants9563%47429
DungeonGhostWind Gloves9563%42658
DungeonGhostSerpent Staff9483%47109
DungeonGhostSphinx Mask9463%64342
DungeonGhostBone Armor9453%37396
DungeonGhostLight Crossbow9433%64881
DungeonGhostGiant Trident9383%47315
DungeonGhostScale Pants9363%43235
DungeonGhostSphinx Boots9343%47057
DungeonGhostSpear9333%38036
DungeonGhostPendant of Lighting9333%36186
DungeonGhostWind Boots9333%45289
DungeonGhostBrass Gloves9303%64751
DungeonGhostElven Shield9303%36487
DungeonGhostWind Helm9293%48118
DungeonGhostScale Boots9283%37214
DungeonGhostSerpent Sword9263%47478
DungeonGhostWind Armor9223%64510
DungeonGhostSpiked Shield9203%47498
DungeonGhostPlate Shield9133%42751
DungeonGhostBattle Axe8923%47286
DungeonGhostFlail8893%37165
DungeonGhostElven Axe8763%42934
DungeonGhostDevils Eye1240%48186
DungeonGhostDevils Key800%48298
DungeonGhostBlood Bone +2720%5559
DungeonGhostScroll of Archangel +2610%5406
DungeonGhostBox of Luck +6480%16774
DungeonGhostScroll of Archangel +1440%7029
DungeonGhostRena +3420%23549
DungeonGhostSymbol of Kundun +1330%4328
DungeonGhostBlood Bone +1330%7260
DungeonGhostTransformation Ring +2320%1650
DungeonGhostBox of Luck +0320%6333
DungeonGhostScroll of Ice190%630
DungeonGhostOrb of Summoning170%10929
DungeonGhostJewel of Chaos160%14728
DungeonGhostJewel of Bless140%19147
DungeonGhostScroll of Poison120%906
DungeonGhostBox of Luck +5110%6856
DungeonGhostHorn of Uniria100%17921
DungeonGhostGuardian Angel90%13242
DungeonGhostPet Rudolph80%14849
DungeonGhostImp40%6547
DungeonGhostBox of Luck +330%2308
DungeonGhostApple10%386212
DungeonGhostPumpkin of Luck10%2038
DungeonGorgonJewel of Chaos37827%14728
DungeonGorgonBlood Bone +214210%5559
DungeonGorgonDevils Key13410%48298
DungeonGorgonScroll of Archangel +21259%5406
DungeonGorgonSymbol of Kundun +21198%9824
DungeonGorgonDevils Eye1158%48186
DungeonGorgonGorgon Staff927%158877
DungeonGorgonBox of Luck +1614%2914
DungeonGorgonOrb of Greater Fortitude453%701
DungeonGorgonScroll of Poison413%906
DungeonGorgonOrb of Greater Damage373%885
DungeonGorgonScroll of Teleport363%912
DungeonGorgonScroll of Flame363%1265
DungeonGorgonOrb of Summoning352%10929
DungeonGorgonOrb of Twisting Slash30%3773
DungeonGorgonLegendary Sword10%134521
DungeonGorgonLegendary Pants10%184506
DungeonGorgonLegendary Helm10%133948
DungeonGorgonPendant of Ability10%133841
DungeonGorgonBox of Luck +610%16774
DungeonGorgonSerpent Crossbow10%152435
DungeonHell HoundPendant of Ice120893%69283
DungeonHell HoundRing of Fire120353%47313
DungeonHell HoundSword of Salamander119893%64974
DungeonHell HoundBerdysh119803%123910
DungeonHell HoundSpirit Gloves119733%123732
DungeonHell HoundScale Armor119683%48163
DungeonHell HoundSerpent Sword119673%47478
DungeonHell HoundLight Crossbow119603%64881
DungeonHell HoundBrass Boots119553%64859
DungeonHell HoundBattle Axe119483%47286
DungeonHell HoundBrass Gloves119413%64751
DungeonHell HoundWind Pants119363%47429
DungeonHell HoundGreat Hammer119153%123441
DungeonHell HoundWind Helm119023%48118
DungeonHell HoundSphinx Armor118913%124374
DungeonHell HoundBrass Pants118813%78478
DungeonHell HoundDragon Slayer Shield118783%78495
DungeonHell HoundSerpent Staff118693%47109
DungeonHell HoundWind Armor118573%64510
DungeonHell HoundSphinx Boots118563%47057
DungeonHell HoundSphinx Gloves118553%47800
DungeonHell HoundNikea Axe118483%69596
DungeonHell HoundBrass Armor118263%123808
DungeonHell HoundSpiked Shield118183%47498
DungeonHell HoundSphinx Pants118073%69038
DungeonHell HoundBlade118043%113975
DungeonHell HoundWind Boots117753%45289
DungeonHell HoundGiant Trident117573%47315
DungeonHell HoundRing of Earth117353%123458
DungeonHell HoundSphinx Mask117223%64342
DungeonHell HoundBrass Helm116993%113549
DungeonHell HoundBlood Bone +29440%5559
DungeonHell HoundDevils Key8770%48298
DungeonHell HoundDevils Eye8720%48186
DungeonHell HoundScroll of Archangel +28710%5406
DungeonHell HoundBox of Luck +66480%16774
DungeonHell HoundRena +34590%23549
DungeonHell HoundTransformation Ring +24480%1650
DungeonHell HoundBox of Luck +04460%6333
DungeonHell HoundSymbol of Kundun +14460%4328
DungeonHell HoundHorn of Uniria2870%17921
DungeonHell HoundGuardian Angel2290%13242
DungeonHell HoundScroll of Poison2230%906
DungeonHell HoundScroll of Flame2210%1265
DungeonHell HoundOrb of Summoning2200%10929
DungeonHell HoundJewel of Bless2140%19147
DungeonHell HoundJewel of Chaos2050%14728
DungeonHell HoundPet Rudolph1570%14849
DungeonHell HoundImp1050%6547
DungeonHell HoundBox of Luck +3380%2308
DungeonHell HoundPumpkin of Luck380%2038
DungeonHell HoundBox of Red Ribbon260%125
DungeonHell SpideLight Crossbow17963%64881
DungeonHell SpideRing of Earth17383%123458
DungeonHell SpideSpiked Shield17033%47498
DungeonHell SpideBattle Axe17013%47286
DungeonHell SpideSphinx Mask16863%64342
DungeonHell SpideSpirit Boots16752%132340
DungeonHell SpideBrass Helm16732%113549
DungeonHell SpideRing of Fire16662%47313
DungeonHell SpideBlade16642%113975
DungeonHell SpideSphinx Armor16562%124374
DungeonHell SpideBrass Armor16542%123808
DungeonHell SpideBrass Boots16502%64859
DungeonHell SpideTiger Bow16482%132547
DungeonHell SpideSword of Salamander16422%64974
DungeonHell SpideNikea Axe16402%69596
DungeonHell SpideSerpent Staff16382%47109
DungeonHell SpideWind Pants16332%47429
DungeonHell SpideSerpent Sword16292%47478
DungeonHell SpideWind Armor16222%64510
DungeonHell SpideBerdysh16212%123910
DungeonHell SpideTower Shield16182%132968
DungeonHell SpideSpirit Helm16162%132469
DungeonHell SpidePendant of Ice16142%69283
DungeonHell SpideLight Saber16112%132316
DungeonHell SpideGreat Hammer16072%123441
DungeonHell SpideSpirit Gloves16052%123732
DungeonHell SpideGiant Trident15982%47315
DungeonHell SpideBrass Gloves15682%64751
DungeonHell SpideBrass Pants15642%78478
DungeonHell SpideSphinx Pants15642%69038
DungeonHell SpideDragon Slayer Shield15532%78495
DungeonHell SpideSphinx Boots15062%47057
DungeonHell SpideBlood Bone +21250%5559
DungeonHell SpideScroll of Archangel +21230%5406
DungeonHell SpideDevils Key1190%48298
DungeonHell SpideDevils Eye1120%48186
DungeonHell SpideBox of Luck +6960%16774
DungeonHell SpideSymbol of Kundun +1700%4328
DungeonHell SpideRena +3670%23549
DungeonHell SpideTransformation Ring +3610%4624
DungeonHell SpideBox of Luck +0540%6333
DungeonHell SpideOrb of Summoning400%10929
DungeonHell SpideJewel of Chaos370%14728
DungeonHell SpideScroll of Twister350%2862
DungeonHell SpideJewel of Bless290%19147
DungeonHell SpideScroll of Flame290%1265
DungeonHell SpideScroll of Poison270%906
DungeonHell SpidePet Rudolph220%14849
DungeonHell SpideHorn of Uniria210%17921
DungeonHell SpideGuardian Angel140%13242
DungeonHell SpideImp100%6547
DungeonHell SpideBox of Green Ribbon80%668
DungeonHell SpidePumpkin of Luck50%2038
DungeonHell SpideBox of Luck +320%2308
DungeonLarvaElven Shield8063%36487
DungeonLarvaDragon Lance8013%39044
DungeonLarvaRing of Poison7933%39654
DungeonLarvaBronze Armor7703%48046
DungeonLarvaSilk Gloves7693%30324
DungeonLarvaFalcon7633%38191
DungeonLarvaScale Pants7623%43235
DungeonLarvaRing of Ice7613%50214
DungeonLarvaFlail7603%37165
DungeonLarvaBronze Pants7563%39251
DungeonLarvaBone Helm7553%48445
DungeonLarvaGladius7493%50838
DungeonLarvaKatana7483%38306
DungeonLarvaBronze Helm7473%38399
DungeonLarvaScale Gloves7463%37499
DungeonLarvaBone Armor7453%37396
DungeonLarvaScale Boots7453%37214
DungeonLarvaBone Gloves7363%30364
DungeonLarvaSilk Pants7353%48234
DungeonLarvaLarge Round Shield7353%48123
DungeonLarvaSilk Armor7353%50394
DungeonLarvaBone Pants7333%50813
DungeonLarvaHalberd7333%56205
DungeonLarvaBone Boots7303%38536
DungeonLarvaSilk Helm7303%38421
DungeonLarvaTomahawk7243%48438
DungeonLarvaElven Bow7183%38660
DungeonLarvaArquebus7113%50668
DungeonLarvaSilk Boots7043%38903
DungeonLarvaPendant of Lighting7043%36186
DungeonLarvaDouble Axe6933%30326
DungeonLarvaPlate Shield6933%42751
DungeonLarvaSpear6883%38036
DungeonLarvaSkull Shield6853%38855
DungeonLarvaAngelic Staff6703%48277
DungeonLarvaApple1491%386212
DungeonLarvaDevils Key770%48298
DungeonLarvaBlood Bone +1690%7260
DungeonLarvaScroll of Archangel +1670%7029
DungeonLarvaDevils Eye660%48186
DungeonLarvaBox of Luck +5630%6856
DungeonLarvaTransformation Ring +1320%1330
DungeonLarvaBox of Luck +0280%6333
DungeonLarvaSymbol of Kundun +1260%4328
DungeonLarvaOrb of Greater Damage210%885
DungeonLarvaOrb of Summoning210%10929
DungeonLarvaRena +3190%23549
DungeonLarvaScroll of Meteorite160%755
DungeonLarvaJewel of Bless160%19147
DungeonLarvaScroll of Ice160%630
DungeonLarvaScroll of Teleport140%912
DungeonLarvaJewel of Chaos140%14728
DungeonLarvaOrb of Impale110%918
DungeonLarvaHorn of Uniria100%17921
DungeonLarvaImp80%6547
DungeonLarvaPet Rudolph80%14849
DungeonLarvaGuardian Angel50%13242
DungeonLarvaBox of Luck +320%2308
DungeonLarvaBox of Red Ribbon20%125
DungeonLarvaPumpkin of Luck10%2038
DungeonOrc WarrioLight Saber130%132316
DungeonOrc WarrioSpirit Helm130%132469
DungeonOrc WarrioBrass Gloves120%64751
DungeonOrc WarrioWind Armor110%64510
DungeonOrc WarrioSpirit Gloves110%123732
DungeonOrc WarrioBrass Helm100%113549
DungeonOrc WarrioSpirit Boots100%132340
DungeonOrc WarrioSword of Salamander100%64974
DungeonOrc WarrioBrass Pants100%78478
DungeonOrc WarrioPlate Gloves90%131613
DungeonOrc WarrioTower Shield90%132968
DungeonOrc WarrioBrass Boots90%64859
DungeonOrc WarrioTiger Bow90%132547
DungeonOrc WarrioBrass Armor80%123808
DungeonOrc WarrioRing of Earth80%123458
DungeonOrc WarrioPendant of Wind70%131045
DungeonOrc WarrioNikea Axe70%69596
DungeonOrc WarrioLight Plate Gloves60%131960
DungeonOrc WarrioSphinx Pants60%69038
DungeonOrc WarrioBlade60%113975
DungeonOrc WarrioLight Spear60%131763
DungeonOrc WarrioSpirit Pants50%131576
DungeonOrc WarrioGreat Hammer50%123441
DungeonOrc WarrioLight Crossbow50%64881
DungeonOrc WarrioPlate Boots50%132095
DungeonOrc WarrioDragon Slayer Shield50%78495
DungeonOrc WarrioSphinx Armor50%124374
DungeonOrc WarrioPendant of Ice50%69283
DungeonOrc WarrioBerdysh40%123910
DungeonOrc WarrioThunder Staff30%131650
DungeonOrc WarrioSphinx Mask30%64342
DungeonOrc WarrioBlood Bone +230%5559
DungeonOrc WarrioDevils Eye10%48186
DungeonPoison BulBerdysh121983%123910
DungeonPoison BulPlate Gloves121413%131613
DungeonPoison BulPlate Pants121283%134010
DungeonPoison BulBrass Pants120963%78478
DungeonPoison BulSpirit Pants120433%131576
DungeonPoison BulLight Plate Boots120363%133472
DungeonPoison BulLegendary Gloves120353%133919
DungeonPoison BulTiger Bow120253%132547
DungeonPoison BulBlade120023%113975
DungeonPoison BulLegendary Boots120023%198991
DungeonPoison BulSpirit Helm119953%132469
DungeonPoison BulPlate Helm119913%198988
DungeonPoison BulGreat Hammer119893%123441
DungeonPoison BulPlate Boots119853%132095
DungeonPoison BulSerpent Spear119623%199031
DungeonPoison BulLegendary Sword119513%134521
DungeonPoison BulThunder Staff119463%131650
DungeonPoison BulLight Plate Gloves119443%131960
DungeonPoison BulTower Shield119433%132968
DungeonPoison BulBrass Helm119413%113549
DungeonPoison BulBrass Armor119323%123808
DungeonPoison BulLight Saber119063%132316
DungeonPoison BulRing of Earth119043%123458
DungeonPoison BulLarkan Axe119023%199839
DungeonPoison BulSphinx Armor118963%124374
DungeonPoison BulLight Spear118713%131763
DungeonPoison BulLight Plate Mask118543%199641
DungeonPoison BulDragon Slayer Shield118323%78495
DungeonPoison BulSpirit Armor118223%134663
DungeonPoison BulRing of Wind118183%134521
DungeonPoison BulPendant of Wind118173%131045
DungeonPoison BulSpirit Gloves117813%123732
DungeonPoison BulSpirit Boots117763%132340
DungeonPoison BulSerpent Shield117613%133494
DungeonPoison BulPendant of Water116553%198563
DungeonPoison BulScroll of Archangel +310660%16755
DungeonPoison BulBlood Bone +310520%16823
DungeonPoison BulDevils Key9980%48298
DungeonPoison BulDevils Eye9950%48186
DungeonPoison BulBox of Luck +67760%16774
DungeonPoison BulTransformation Ring +35030%4624
DungeonPoison BulSymbol of Kundun +15010%4328
DungeonPoison BulRena +34670%23549
DungeonPoison BulHorn of Uniria3250%17921
DungeonPoison BulScroll of Twister2760%2862
DungeonPoison BulJewel of Soul2690%10141
DungeonPoison BulJewel of Chaos2460%14728
DungeonPoison BulGuardian Angel2360%13242
DungeonPoison BulJewel of Bless2270%19147
DungeonPoison BulPet Rudolph2130%14849
DungeonPoison BulImp1340%6547
DungeonPoison BulPumpkin of Luck510%2038
DungeonPoison BulBox of Luck +3350%2308
DungeonPoison BulBox of Green Ribbon210%668
DungeonPoison BulScroll of the Emperor110%590
DungeonSkeletonBone Helm28601%48445
DungeonSkeletonSilk Boots28351%38903
DungeonSkeletonBronze Gloves28331%30498
DungeonSkeletonPad Pants28301%30740
DungeonSkeletonElven Bow28251%38660
DungeonSkeletonBronze Armor28211%48046
DungeonSkeletonMorning Star28171%30352
DungeonSkeletonDouble Axe28011%30326
DungeonSkeletonPad Armor27861%30289
DungeonSkeletonGolden Crossbow27831%30065
DungeonSkeletonTomahawk27651%48438
DungeonSkeletonVine Pants27651%30655
DungeonSkeletonRapier27641%29239
DungeonSkeletonKatana27601%38306
DungeonSkeletonSilk Gloves27581%30324
DungeonSkeletonKite Shield27531%30354
DungeonSkeletonBone Boots27451%38536
DungeonSkeletonBronze Pants27421%39251
DungeonSkeletonRing of Poison27411%39654
DungeonSkeletonDragon Lance27401%39044
DungeonSkeletonBronze Helm27291%38399
DungeonSkeletonDouble Poleaxe27191%30534
DungeonSkeletonAngelic Staff27141%48277
DungeonSkeletonHorn Shield27041%29296
DungeonSkeletonSword of Assassin27031%30227
DungeonSkeletonHalberd27031%56205
DungeonSkeletonSilk Pants26941%48234
DungeonSkeletonLeather Pants26931%30774
DungeonSkeletonSkull Shield26901%38855
DungeonSkeletonLarge Round Shield26851%48123
DungeonSkeletonBronze Boots26841%30189
DungeonSkeletonSilk Helm26811%38421
DungeonSkeletonPendant of Fire26801%30598
DungeonSkeletonVine Armor26751%29927
DungeonSkeletonBone Gloves26621%30364
DungeonSkeletonBow26611%30614
DungeonSkeletonLeather Armor25821%29422
DungeonSkeletonApple5410%386212
DungeonSkeletonBlood Bone +12430%7260
DungeonSkeletonScroll of Archangel +12420%7029
DungeonSkeletonDevils Eye2350%48186
DungeonSkeletonBox of Luck +52250%6856
DungeonSkeletonDevils Key2230%48298
DungeonSkeletonTransformation Ring +01410%1790
DungeonSkeletonRena +31210%23549
DungeonSkeletonBox of Luck +01060%6333
DungeonSkeletonOrb of Summoning660%10929
DungeonSkeletonOrb of Greater Fortitude630%701
DungeonSkeletonScroll of Lighting630%621
DungeonSkeletonOrb of Greater Damage560%885
DungeonSkeletonScroll of Power Wave550%610
DungeonSkeletonJewel of Chaos550%14728
DungeonSkeletonScroll of Teleport480%912
DungeonSkeletonPet Rudolph360%14849
DungeonSkeletonGuardian Angel320%13242
DungeonSkeletonHorn of Uniria270%17921
DungeonSkeletonPumpkin of Luck150%2038
DungeonSkeletonBox of Luck +3140%2308
DungeonSkeletonImp140%6547
DungeonSkeletonBox of Red Ribbon70%125
DungeonSkeleton ASword of Salamander45173%64974
DungeonSkeleton ASpiked Shield44893%47498
DungeonSkeleton ASpear44873%38036
DungeonSkeleton ABattle Bow44873%42724
DungeonSkeleton AScale Helm44683%42777
DungeonSkeleton AGiant Trident44673%47315
DungeonSkeleton AScale Pants44633%43235
DungeonSkeleton ASphinx Boots44593%47057
DungeonSkeleton AScale Armor44393%48163
DungeonSkeleton ABattle Axe44343%47286
DungeonSkeleton ASphinx Mask44273%64342
DungeonSkeleton AElven Axe44263%42934
DungeonSkeleton AWind Helm44223%48118
DungeonSkeleton AWind Pants44203%47429
DungeonSkeleton ARing of Fire44163%47313
DungeonSkeleton AWind Armor44093%64510
DungeonSkeleton ABrass Gloves44033%64751
DungeonSkeleton ASerpent Sword43943%47478
DungeonSkeleton ABrass Boots43943%64859
DungeonSkeleton ALight Crossbow43913%64881
DungeonSkeleton APendant of Ice43913%69283
DungeonSkeleton ASphinx Pants43803%69038
DungeonSkeleton APlate Shield43783%42751
DungeonSkeleton AWind Gloves43783%42658
DungeonSkeleton AWind Boots43653%45289
DungeonSkeleton AFalcon43063%38191
DungeonSkeleton ANikea Axe43033%69596
DungeonSkeleton ASerpent Staff42923%47109
DungeonSkeleton ASphinx Gloves42463%47800
DungeonSkeleton AScroll of Archangel +23260%5406
DungeonSkeleton ABlood Bone +23210%5559
DungeonSkeleton ADevils Eye3170%48186
DungeonSkeleton ADevils Key2980%48298
DungeonSkeleton ABox of Luck +02080%6333
DungeonSkeleton ABox of Luck +62060%16774
DungeonSkeleton ATransformation Ring +21690%1650
DungeonSkeleton ASymbol of Kundun +11570%4328
DungeonSkeleton ARena +31490%23549
DungeonSkeleton AScroll of Ice830%630
DungeonSkeleton AOrb of Summoning780%10929
DungeonSkeleton AJewel of Chaos750%14728
DungeonSkeleton AHorn of Uniria740%17921
DungeonSkeleton AJewel of Bless710%19147
DungeonSkeleton AGuardian Angel640%13242
DungeonSkeleton AScroll of Poison550%906
DungeonSkeleton APet Rudolph540%14849
DungeonSkeleton AImp200%6547
DungeonSkeleton ABox of Luck +3150%2308
DungeonSkeleton APumpkin of Luck70%2038
DungeonSkeleton ABox of Luck +570%6856
DungeonSkeleton ABox of Red Ribbon70%125
DungeonSpiderSmall Axe50%127379
DungeonSpiderShort Bow50%129314
DungeonSpiderPumpkin of Luck10%2038
DungeonThunder LiBlade6774%113975
DungeonThunder LiTower Shield6714%132968
DungeonThunder LiRing of Wind6584%134521
DungeonThunder LiSpirit Helm6554%132469
DungeonThunder LiSphinx Pants6544%69038
DungeonThunder LiNikea Axe6544%69596
DungeonThunder LiLegendary Gloves6523%133919
DungeonThunder LiSphinx Armor6463%124374
DungeonThunder LiSpirit Gloves6453%123732
DungeonThunder LiLegendary Sword6383%134521
DungeonThunder LiBrass Helm6363%113549
DungeonThunder LiLight Spear6353%131763
DungeonThunder LiPlate Boots6343%132095
DungeonThunder LiPlate Gloves6343%131613
DungeonThunder LiBrass Pants6323%78478
DungeonThunder LiTiger Bow6303%132547
DungeonThunder LiBrass Armor6303%123808
DungeonThunder LiThunder Staff6303%131650
DungeonThunder LiSpirit Armor6243%134663
DungeonThunder LiBerdysh6243%123910
DungeonThunder LiLight Saber6213%132316
DungeonThunder LiLight Plate Gloves6213%131960
DungeonThunder LiPendant of Ice6183%69283
DungeonThunder LiPendant of Wind6143%131045
DungeonThunder LiSpirit Pants6133%131576
DungeonThunder LiSpirit Boots6073%132340
DungeonThunder LiGreat Hammer6053%123441
DungeonThunder LiDragon Slayer Shield5853%78495
DungeonThunder LiRing of Earth5783%123458
DungeonThunder LiBlood Bone +2450%5559
DungeonThunder LiDevils Eye440%48186
DungeonThunder LiDevils Key380%48298
DungeonThunder LiBox of Luck +6340%16774
DungeonThunder LiScroll of Archangel +2340%5406
DungeonThunder LiTransformation Ring +3260%4624
DungeonThunder LiSymbol of Kundun +1250%4328
DungeonThunder LiRena +3230%23549
DungeonThunder LiScroll of Flame180%1265
DungeonThunder LiOrb of Summoning130%10929
DungeonThunder LiJewel of Bless120%19147
DungeonThunder LiBox of Luck +0120%6333
DungeonThunder LiScroll of Twister100%2862
DungeonThunder LiJewel of Chaos60%14728
DungeonThunder LiPet Rudolph60%14849
DungeonThunder LiGuardian Angel60%13242
DungeonThunder LiImp40%6547
DungeonThunder LiHorn of Uniria40%17921
DungeonThunder LiBox of Green Ribbon30%668
DungeonThunder LiBox of Luck +310%2308
DeviasAssassinScale Helm95603%42777
DeviasAssassinScale Gloves95213%37499
DeviasAssassinAngelic Staff94773%48277
DeviasAssassinBone Armor94573%37396
DeviasAssassinElven Axe94543%42934
DeviasAssassinSilk Pants94503%48234
DeviasAssassinElven Shield94333%36487
DeviasAssassinSkull Shield94143%38855
DeviasAssassinBone Pants94113%50813
DeviasAssassinPlate Shield94003%42751
DeviasAssassinFalcon93993%38191
DeviasAssassinGladius93933%50838
DeviasAssassinSilk Helm93923%38421
DeviasAssassinScale Boots93773%37214
DeviasAssassinScale Pants93503%43235
DeviasAssassinFlail93473%37165
DeviasAssassinBronze Pants93203%39251
DeviasAssassinDragon Lance93173%39044
DeviasAssassinBattle Bow93133%42724
DeviasAssassinBone Boots93123%38536
DeviasAssassinArquebus93053%50668
DeviasAssassinLarge Round Shield93043%48123
DeviasAssassinElven Bow92973%38660
DeviasAssassinSilk Boots92863%38903
DeviasAssassinTomahawk92853%48438
DeviasAssassinHalberd92833%56205
DeviasAssassinBronze Armor92733%48046
DeviasAssassinSpear92643%38036
DeviasAssassinBone Helm92613%48445
DeviasAssassinSilk Armor92513%50394
DeviasAssassinKatana92203%38306
DeviasAssassinBronze Helm92073%38399
DeviasAssassinWind Gloves91893%42658
DeviasAssassinRing of Poison91303%39654
DeviasAssassinRing of Ice91283%50214
DeviasAssassinPendant of Lighting91073%36186
DeviasAssassinPet Rudolph11860%14849
DeviasAssassinBlood Bone +18640%7260
DeviasAssassinDevils Eye8140%48186
DeviasAssassinDevils Key8050%48298
DeviasAssassinBox of Luck +57990%6856
DeviasAssassinScroll of Archangel +17890%7029
DeviasAssassinRena +34140%23549
DeviasAssassinSymbol of Kundun +14020%4328
DeviasAssassinTransformation Ring +13940%1330
DeviasAssassinOrb of Summoning3920%10929
DeviasAssassinBox of Luck +03710%6333
DeviasAssassinOrb of Greater Damage2320%885
DeviasAssassinJewel of Bless2160%19147
DeviasAssassinOrb of Impale2110%918
DeviasAssassinJewel of Chaos2000%14728
DeviasAssassinScroll of Meteorite1990%755
DeviasAssassinScroll of Ice1990%630
DeviasAssassinHorn of Uniria1860%17921
DeviasAssassinScroll of Teleport1740%912
DeviasAssassinGuardian Angel1580%13242
DeviasAssassinPumpkin of Luck1250%2038
DeviasAssassinImp710%6547
DeviasAssassinBox of Luck +3450%2308
DeviasAssassinApple350%386212
DeviasAssassinBox of Red Ribbon10%125
DeviasCursed GobInvitation to Santa Village1026%82
DeviasCursed SanInvitation to Santa Village614%82
DeviasDeath BoneBone Gloves10%30364
DeviasDestructivWizards Ring1894233%57696
DeviasDestructivBroken Sword40%71
DeviasElite YetiElven Axe128323%42934
DeviasElite YetiSerpent Sword128313%47478
DeviasElite YetiScale Pants128033%43235
DeviasElite YetiWind Pants127853%47429
DeviasElite YetiLight Crossbow127763%64881
DeviasElite YetiSerpent Staff127723%47109
DeviasElite YetiSpiked Shield127623%47498
DeviasElite YetiWind Gloves127483%42658
DeviasElite YetiBrass Gloves127443%64751
DeviasElite YetiBrass Boots127433%64859
DeviasElite YetiGiant Trident127353%47315
DeviasElite YetiNikea Axe127343%69596
DeviasElite YetiWind Boots127073%45289
DeviasElite YetiSphinx Mask127063%64342
DeviasElite YetiRing of Fire127033%47313
DeviasElite YetiScale Armor126823%48163
DeviasElite YetiSword of Salamander126743%64974
DeviasElite YetiBlade126473%113975
DeviasElite YetiSphinx Pants126423%69038
DeviasElite YetiBattle Axe126043%47286
DeviasElite YetiWind Helm125933%48118
DeviasElite YetiSphinx Gloves125713%47800
DeviasElite YetiPendant of Ice125543%69283
DeviasElite YetiDragon Slayer Shield125353%78495
DeviasElite YetiBrass Helm125333%113549
DeviasElite YetiBattle Bow125193%42724
DeviasElite YetiBrass Pants124933%78478
DeviasElite YetiWind Armor124623%64510
DeviasElite YetiSphinx Boots124323%47057
DeviasElite YetiPlate Shield124043%42751
DeviasElite YetiScale Helm124003%42777
DeviasElite YetiPet Rudolph11120%14849
DeviasElite YetiBlood Bone +29980%5559
DeviasElite YetiDevils Key9560%48298
DeviasElite YetiScroll of Archangel +29510%5406
DeviasElite YetiDevils Eye9330%48186
DeviasElite YetiBox of Luck +67620%16774
DeviasElite YetiOrb of Summoning5170%10929
DeviasElite YetiSymbol of Kundun +15040%4328
DeviasElite YetiTransformation Ring +24970%1650
DeviasElite YetiRena +34770%23549
DeviasElite YetiBox of Luck +04150%6333
DeviasElite YetiScroll of Poison2890%906
DeviasElite YetiScroll of Flame2420%1265
DeviasElite YetiJewel of Bless2230%19147
DeviasElite YetiJewel of Chaos2200%14728
DeviasElite YetiHorn of Uniria1930%17921
DeviasElite YetiGuardian Angel1350%13242
DeviasElite YetiImp670%6547
DeviasElite YetiApple450%386212
DeviasElite YetiBox of Luck +3360%2308
DeviasElite YetiPumpkin of Luck330%2038
DeviasElite YetiBox of Red Ribbon90%125
DeviasGameMasterSmall Axe1100%127379
DeviasGhostPlate Shield30%42751
DeviasGhostSphinx Boots10%47057
DeviasGhostSphinx Mask10%64342
DeviasGhostWind Pants10%47429
DeviasGolden BudBox of Luck +018828%6333
DeviasGolden DevBox of Luck +9556100%562
DeviasGolden DraBox of Luck +1018433%561
DeviasHommerdBone Helm78793%48445
DeviasHommerdBronze Pants78633%39251
DeviasHommerdAngelic Staff78243%48277
DeviasHommerdBone Boots78173%38536
DeviasHommerdTomahawk78123%48438
DeviasHommerdDouble Poleaxe77953%30534
DeviasHommerdDragon Lance77923%39044
DeviasHommerdScale Gloves77913%37499
DeviasHommerdDouble Axe77903%30326
DeviasHommerdBronze Gloves77853%30498
DeviasHommerdSilk Helm77783%38421
DeviasHommerdPendant of Fire77703%30598
DeviasHommerdElven Bow77653%38660
DeviasHommerdBronze Helm77513%38399
DeviasHommerdKatana77373%38306
DeviasHommerdBone Pants77233%50813
DeviasHommerdMorning Star77203%30352
DeviasHommerdSilk Pants77013%48234
DeviasHommerdRing of Poison76993%39654
DeviasHommerdSpear76973%38036
DeviasHommerdSilk Gloves76963%30324
DeviasHommerdGladius76933%50838
DeviasHommerdArquebus76853%50668
DeviasHommerdRing of Ice76843%50214
DeviasHommerdFlail76763%37165
DeviasHommerdLarge Round Shield76733%48123
DeviasHommerdBone Gloves76733%30364
DeviasHommerdSilk Boots76663%38903
DeviasHommerdPendant of Lighting76633%36186
DeviasHommerdFalcon76353%38191
DeviasHommerdScale Boots76253%37214
DeviasHommerdHalberd76223%56205
DeviasHommerdBronze Armor76223%48046
DeviasHommerdSkull Shield76183%38855
DeviasHommerdBone Armor76173%37396
DeviasHommerdSilk Armor75993%50394
DeviasHommerdElven Shield75893%36487
DeviasHommerdPet Rudolph9240%14849
DeviasHommerdDevils Key7050%48298
DeviasHommerdBlood Bone +16900%7260
DeviasHommerdDevils Eye6890%48186
DeviasHommerdScroll of Archangel +16550%7029
DeviasHommerdBox of Luck +56450%6856
DeviasHommerdApple5210%386212
DeviasHommerdRena +33780%23549
DeviasHommerdTransformation Ring +13580%1330
DeviasHommerdBox of Luck +03070%6333
DeviasHommerdOrb of Summoning1860%10929
DeviasHommerdJewel of Chaos1770%14728
DeviasHommerdScroll of Teleport1760%912
DeviasHommerdScroll of Meteorite1630%755
DeviasHommerdOrb of Impale1570%918
DeviasHommerdOrb of Greater Damage1560%885
DeviasHommerdHorn of Uniria1400%17921
DeviasHommerdGuardian Angel1050%13242
DeviasHommerdImp610%6547
DeviasHommerdPumpkin of Luck540%2038
DeviasHommerdBox of Luck +3370%2308
DeviasHommerdBox of Red Ribbon110%125
DeviasIce MonsteBone Armor36643%37396
DeviasIce MonsteBronze Boots36433%30189
DeviasIce MonsteSkull Shield36103%38855
DeviasIce MonsteDragon Lance36103%39044
DeviasIce MonsteBone Boots35963%38536
DeviasIce MonsteKatana35883%38306
DeviasIce MonsteBronze Pants35833%39251
DeviasIce MonsteBronze Helm35823%38399
DeviasIce MonsteBone Gloves35803%30364
DeviasIce MonsteGladius35593%50838
DeviasIce MonsteGolden Crossbow35493%30065
DeviasIce MonstePendant of Lighting35453%36186
DeviasIce MonsteFlail35393%37165
DeviasIce MonsteScale Gloves35323%37499
DeviasIce MonsteBone Pants35303%50813
DeviasIce MonsteTomahawk35283%48438
DeviasIce MonsteDouble Poleaxe35273%30534
DeviasIce MonsteSword of Assassin35273%30227
DeviasIce MonsteBone Helm35243%48445
DeviasIce MonsteSilk Helm35232%38421
DeviasIce MonsteBronze Gloves35182%30498
DeviasIce MonsteDouble Axe35142%30326
DeviasIce MonsteSilk Pants35102%48234
DeviasIce MonsteRing of Poison35092%39654
DeviasIce MonsteSilk Armor35032%50394
DeviasIce MonstePendant of Fire35022%30598
DeviasIce MonsteBronze Armor34992%48046
DeviasIce MonsteLarge Round Shield34932%48123
DeviasIce MonsteMorning Star34932%30352
DeviasIce MonsteElven Bow34882%38660
DeviasIce MonsteElven Shield34842%36487
DeviasIce MonsteAngelic Staff34742%48277
DeviasIce MonsteRing of Ice34692%50214
DeviasIce MonsteScale Boots34652%37214
DeviasIce MonsteSilk Boots34642%38903
DeviasIce MonsteSilk Gloves34632%30324
DeviasIce MonsteKite Shield34512%30354
DeviasIce MonsteArquebus34122%50668
DeviasIce MonsteHalberd33952%56205
DeviasIce MonstePet Rudolph5220%14849
DeviasIce MonsteBox of Luck +53450%6856
DeviasIce MonsteBlood Bone +13390%7260
DeviasIce MonsteDevils Eye3240%48186
DeviasIce MonsteDevils Key3120%48298
DeviasIce MonsteScroll of Archangel +12960%7029
DeviasIce MonsteTransformation Ring +11680%1330
DeviasIce MonsteRena +31530%23549
DeviasIce MonsteBox of Luck +01280%6333
DeviasIce MonsteScroll of Lighting930%621
DeviasIce MonsteOrb of Summoning880%10929
DeviasIce MonsteScroll of Teleport870%912
DeviasIce MonsteOrb of Greater Damage860%885
DeviasIce MonsteOrb of Greater Fortitude820%701
DeviasIce MonsteOrb of Impale800%918
DeviasIce MonsteHorn of Uniria780%17921
DeviasIce MonsteScroll of Meteorite760%755
DeviasIce MonsteJewel of Chaos690%14728
DeviasIce MonsteGuardian Angel630%13242
DeviasIce MonsteApple620%386212
DeviasIce MonsteImp360%6547
DeviasIce MonsteBox of Luck +3100%2308
DeviasIce MonsteBox of Red Ribbon30%125
DeviasIce MonstePumpkin of Luck30%2038
DeviasIce QueenJewel of Chaos21027%14728
DeviasIce QueenDevils Eye729%48186
DeviasIce QueenSymbol of Kundun +1699%4328
DeviasIce QueenBlood Bone +1669%7260
DeviasIce QueenScroll of Archangel +1669%7029
DeviasIce QueenDevils Key588%48298
DeviasIce QueenAngelic Staff577%48277
DeviasIce QueenOrb of Summoning567%10929
DeviasIce QueenBox of Luck +1395%2914
DeviasIce QueenOrb of Impale213%918
DeviasIce QueenScroll of Twister203%2862
DeviasIce QueenOrb of Healing182%499
DeviasIce QueenScroll of Ice132%630
DeviasIce QueenSerpent Crossbow10%152435
DeviasIce QueenBox of Luck +610%16774
DeviasIce QueenLight Spear10%131763
DeviasLuna ValeSmall Axe1100%127379
DeviasSkeletonBronze Helm10%38399
DeviasSkeletonVine Armor10%29927
DeviasSkeletonDouble Poleaxe10%30534
DeviasSpiderSmall Axe40%127379
DeviasSpiderShort Bow30%129314
DeviasWhite wizaJewel of Bless227633%19147
DeviasWormTomahawk154847%48438
DeviasWormArquebus154587%50668
DeviasWormBone Helm154217%48445
DeviasWormBronze Armor154147%48046
DeviasWormLarge Round Shield153957%48123
DeviasWormGladius153587%50838
DeviasWormRing of Ice153287%50214
DeviasWormSilk Armor152977%50394
DeviasWormAngelic Staff152697%48277
DeviasWormHalberd152487%56205
DeviasWormSilk Pants152206%48234
DeviasWormBone Pants152026%50813
DeviasWormElven Bow24591%38660
DeviasWormKatana23971%38306
DeviasWormSilk Boots23961%38903
DeviasWormRing of Poison23871%39654
DeviasWormSkull Shield23751%38855
DeviasWormSilk Helm23611%38421
DeviasWormBone Boots23601%38536
DeviasWormBronze Pants23501%39251
DeviasWormDragon Lance23421%39044
DeviasWormBronze Helm23281%38399
DeviasWormApple23091%386212
DeviasWormDouble Axe12091%30326
DeviasWormVine Armor11931%29927
DeviasWormPad Armor11921%30289
DeviasWormDouble Poleaxe11901%30534
DeviasWormPendant of Fire11891%30598
DeviasWormKite Shield11841%30354
DeviasWormSilk Gloves11831%30324
DeviasWormLeather Armor11831%29422
DeviasWormBone Gloves11811%30364
DeviasWormRapier11761%29239
DeviasWormHorn Shield11650%29296
DeviasWormSword of Assassin11590%30227
DeviasWormBronze Gloves11510%30498
DeviasWormMorning Star11480%30352
DeviasWormGolden Crossbow11420%30065
DeviasWormBronze Boots11120%30189
DeviasWormPet Rudolph7420%14849
DeviasWormScroll of Archangel +15720%7029
DeviasWormDevils Eye5710%48186
DeviasWormBlood Bone +15700%7260
DeviasWormDevils Key5130%48298
DeviasWormBox of Luck +54890%6856
DeviasWormRena +33060%23549
DeviasWormBox of Luck +02990%6333
DeviasWormTransformation Ring +12710%1330
DeviasWormOrb of Greater Fortitude1490%701
DeviasWormScroll of Teleport1430%912
DeviasWormOrb of Impale1420%918
DeviasWormJewel of Chaos1380%14728
DeviasWormOrb of Summoning1340%10929
DeviasWormScroll of Lighting1230%621
DeviasWormOrb of Greater Damage1220%885
DeviasWormHorn of Uniria960%17921
DeviasWormGuardian Angel740%13242
DeviasWormImp390%6547
DeviasWormPumpkin of Luck340%2038
DeviasWormBox of Luck +3310%2308
DeviasWormBox of Red Ribbon30%125
DeviasYetiGiant Trident128094%47315
DeviasYetiWind Helm127874%48118
DeviasYetiSphinx Boots127774%47057
DeviasYetiSpiked Shield126774%47498
DeviasYetiWind Pants126554%47429
DeviasYetiSerpent Sword126454%47478
DeviasYetiScale Armor126184%48163
DeviasYetiSerpent Staff125953%47109
DeviasYetiBattle Axe125793%47286
DeviasYetiSphinx Gloves125673%47800
DeviasYetiRing of Fire125093%47313
DeviasYetiBone Pants102453%50813
DeviasYetiArquebus101873%50668
DeviasYetiHalberd101583%56205
DeviasYetiSpear101453%38036
DeviasYetiWind Boots101363%45289
DeviasYetiBone Armor101273%37396
DeviasYetiGladius101093%50838
DeviasYetiFlail100983%37165
DeviasYetiBattle Bow100723%42724
DeviasYetiScale Boots100703%37214
DeviasYetiPendant of Lighting100573%36186
DeviasYetiScale Gloves100523%37499
DeviasYetiFalcon100503%38191
DeviasYetiElven Shield100493%36487
DeviasYetiElven Axe100453%42934
DeviasYetiWind Gloves100353%42658
DeviasYetiPlate Shield100203%42751
DeviasYetiSilk Armor100113%50394
DeviasYetiScale Pants99943%43235
DeviasYetiScale Helm99613%42777
DeviasYetiRing of Ice99473%50214
DeviasYetiPet Rudolph11630%14849
DeviasYetiDevils Eye9100%48186
DeviasYetiDevils Key8930%48298
DeviasYetiBox of Luck +58720%6856
DeviasYetiBlood Bone +18560%7260
DeviasYetiScroll of Archangel +18530%7029
DeviasYetiRena +34400%23549
DeviasYetiTransformation Ring +24350%1650
DeviasYetiSymbol of Kundun +14100%4328
DeviasYetiBox of Luck +04020%6333
DeviasYetiHorn of Uniria2520%17921
DeviasYetiOrb of Summoning2280%10929
DeviasYetiScroll of Meteorite2270%755
DeviasYetiOrb of Impale2200%918
DeviasYetiJewel of Chaos2180%14728
DeviasYetiScroll of Ice2170%630
DeviasYetiScroll of Poison2160%906
DeviasYetiJewel of Bless2030%19147
DeviasYetiGuardian Angel1700%13242
DeviasYetiBox of Luck +31110%2308
DeviasYetiApple840%386212
DeviasYetiImp760%6547
DeviasYetiPumpkin of Luck230%2038
DeviasYetiBox of Red Ribbon110%125
NoriaAgonApple1567522%386212
NoriaAgonSilk Boots15202%38903
NoriaAgonBow15202%30614
NoriaAgonVine Boots15192%22027
NoriaAgonBronze Helm15172%38399
NoriaAgonPendant of Fire15072%30598
NoriaAgonBone Gloves15002%30364
NoriaAgonBronze Gloves14892%30498
NoriaAgonPad Helm14892%22053
NoriaAgonVine Pants14862%30655
NoriaAgonBronze Pants14822%39251
NoriaAgonElven Bow14812%38660
NoriaAgonSkull Staff14802%25888
NoriaAgonSword of Assassin14762%30227
NoriaAgonVine Helm14672%26202
NoriaAgonPad Pants14582%30740
NoriaAgonKite Shield14572%30354
NoriaAgonPad Armor14562%30289
NoriaAgonLeather Armor14562%29422
NoriaAgonBronze Boots14552%30189
NoriaAgonDouble Poleaxe14552%30534
NoriaAgonHorn Shield14532%29296
NoriaAgonSilk Gloves14522%30324
NoriaAgonVine Armor14452%29927
NoriaAgonLeather Helm14412%26197
NoriaAgonDragon Lance14392%39044
NoriaAgonSkull Shield14342%38855
NoriaAgonLeather Boots14322%22129
NoriaAgonSilk Helm14312%38421
NoriaAgonLeather Pants14302%30774
NoriaAgonDouble Axe14152%30326
NoriaAgonMace14152%21778
NoriaAgonRapier14152%29239
NoriaAgonBuckler14122%25889
NoriaAgonKatana14092%38306
NoriaAgonBone Boots14072%38536
NoriaAgonKris14072%25964
NoriaAgonGolden Crossbow14022%30065
NoriaAgonMorning Star13702%30352
NoriaAgonDevils Eye1380%48186
NoriaAgonScroll of Archangel +11300%7029
NoriaAgonDevils Key1300%48298
NoriaAgonBlood Bone +11170%7260
NoriaAgonBox of Luck +51150%6856
NoriaAgonTransformation Ring +0840%1790
NoriaAgonRena +3740%23549
NoriaAgonOrb of Greater Fortitude370%701
NoriaAgonScroll of Lighting370%621
NoriaAgonScroll of Power Wave370%610
NoriaAgonBox of Luck +0360%6333
NoriaAgonJewel of Chaos330%14728
NoriaAgonOrb of Healing320%499
NoriaAgonBox of Luck +3200%2308
NoriaAgonGuardian Angel100%13242
NoriaAgonHorn of Uniria90%17921
NoriaAgonPet Rudolph80%14849
NoriaAgonImp60%6547
NoriaAgonPumpkin of Luck40%2038
NoriaAgonBox of Red Ribbon30%125
NoriaBeetle MonApple535813%386212
NoriaBeetle MonPad Armor32128%30289
NoriaBeetle MonBow31978%30614
NoriaBeetle MonLeather Pants31848%30774
NoriaBeetle MonPad Pants31608%30740
NoriaBeetle MonLeather Armor31468%29422
NoriaBeetle MonHorn Shield31137%29296
NoriaBeetle MonVine Armor31087%29927
NoriaBeetle MonRapier30877%29239
NoriaBeetle MonVine Pants30847%30655
NoriaBeetle MonHand Axe3981%31008
NoriaBeetle MonSkull Staff3981%25888
NoriaBeetle MonSmall Shield3961%32953
NoriaBeetle MonShort Bow3891%129314
NoriaBeetle MonShort Sword3881%32694
NoriaBeetle MonKris3881%25964
NoriaBeetle MonPad Gloves3841%32968
NoriaBeetle MonPad Boots3811%30830
NoriaBeetle MonVine Gloves3801%30808
NoriaBeetle MonVine Boots3801%22027
NoriaBeetle MonCrossbow3791%30942
NoriaBeetle MonMace3791%21778
NoriaBeetle MonLeather Boots3771%22129
NoriaBeetle MonPad Helm3771%22053
NoriaBeetle MonLeather Gloves3751%30798
NoriaBeetle MonLeather Helm3741%26197
NoriaBeetle MonSmall Axe3731%127379
NoriaBeetle MonBuckler3691%25889
NoriaBeetle MonVine Helm3641%26202
NoriaBeetle MonDevils Eye960%48186
NoriaBeetle MonBox of Luck +5900%6856
NoriaBeetle MonDevils Key830%48298
NoriaBeetle MonBlood Bone +1790%7260
NoriaBeetle MonScroll of Archangel +1740%7029
NoriaBeetle MonRena +3490%23549
NoriaBeetle MonTransformation Ring +0370%1790
NoriaBeetle MonOrb of Healing280%499
NoriaBeetle MonOrb of Summoning260%10929
NoriaBeetle MonScroll of Power Wave230%610
NoriaBeetle MonScroll of Fire Ball220%364
NoriaBeetle MonBox of Luck +3180%2308
NoriaBeetle MonJewel of Chaos130%14728
NoriaBeetle MonBox of Luck +0130%6333
NoriaBeetle MonHorn of Uniria60%17921
NoriaBeetle MonPet Rudolph50%14849
NoriaBeetle MonGuardian Angel20%13242
NoriaBeetle MonPumpkin of Luck10%2038
NoriaBeetle MonImp10%6547
NoriaBeetle MonBox of Red Ribbon10%125
NoriaChain ScorApple613434%386212
NoriaChain ScorPad Gloves9495%32968
NoriaChain ScorShort Bow9305%129314
NoriaChain ScorCrossbow9295%30942
NoriaChain ScorSmall Axe9265%127379
NoriaChain ScorSmall Shield9235%32953
NoriaChain ScorPad Boots9075%30830
NoriaChain ScorVine Boots9045%22027
NoriaChain ScorLeather Gloves8965%30798
NoriaChain ScorLeather Boots8945%22129
NoriaChain ScorPad Helm8915%22053
NoriaChain ScorHand Axe8895%31008
NoriaChain ScorVine Gloves8875%30808
NoriaChain ScorShort Sword8755%32694
NoriaChain ScorBox of Luck +5380%6856
NoriaChain ScorBlood Bone +1340%7260
NoriaChain ScorDevils Eye310%48186
NoriaChain ScorDevils Key290%48298
NoriaChain ScorScroll of Archangel +1250%7029
NoriaChain ScorTransformation Ring +0220%1790
NoriaChain ScorScroll of Fire Ball120%364
NoriaChain ScorRena +3110%23549
NoriaChain ScorOrb of Summoning90%10929
NoriaChain ScorHorn of Uniria50%17921
NoriaChain ScorBox of Luck +050%6333
NoriaChain ScorImp40%6547
NoriaChain ScorGuardian Angel30%13242
NoriaChain ScorBox of Red Ribbon20%125
NoriaChain ScorBox of Luck +310%2308
NoriaChain ScorPumpkin of Luck10%2038
NoriaCursed GobInvitation to Santa Village2051%82
NoriaCursed SanInvitation to Santa Village2558%82
NoriaDestructivWizards Ring1986434%57696
NoriaDestructivBroken Sword10%71
NoriaElite GoblApple2794633%386212
NoriaElite GoblPad Boots24713%30830
NoriaElite GoblKris24623%25964
NoriaElite GoblPad Gloves24593%32968
NoriaElite GoblCrossbow24513%30942
NoriaElite GoblLeather Boots24513%22129
NoriaElite GoblVine Boots24393%22027
NoriaElite GoblVine Gloves24373%30808
NoriaElite GoblLeather Pants24353%30774
NoriaElite GoblPad Helm24113%22053
NoriaElite GoblVine Helm24083%26202
NoriaElite GoblVine Pants24073%30655
NoriaElite GoblMace24053%21778
NoriaElite GoblSmall Shield24013%32953
NoriaElite GoblShort Bow23993%129314
NoriaElite GoblLeather Helm23883%26197
NoriaElite GoblSmall Axe23733%127379
NoriaElite GoblShort Sword23603%32694
NoriaElite GoblPad Pants23493%30740
NoriaElite GoblBow23483%30614
NoriaElite GoblHand Axe23453%31008
NoriaElite GoblLeather Gloves23453%30798
NoriaElite GoblBuckler23353%25889
NoriaElite GoblSkull Staff23163%25888
NoriaElite GoblBox of Luck +51550%6856
NoriaElite GoblDevils Eye1470%48186
NoriaElite GoblBlood Bone +11430%7260
NoriaElite GoblScroll of Archangel +11200%7029
NoriaElite GoblDevils Key1160%48298
NoriaElite GoblRena +3790%23549
NoriaElite GoblTransformation Ring +0780%1790
NoriaElite GoblScroll of Fire Ball430%364
NoriaElite GoblBox of Luck +0290%6333
NoriaElite GoblOrb of Healing210%499
NoriaElite GoblOrb of Summoning200%10929
NoriaElite GoblPet Rudolph130%14849
NoriaElite GoblBox of Luck +3110%2308
NoriaElite GoblGuardian Angel80%13242
NoriaElite GoblImp40%6547
NoriaElite GoblPumpkin of Luck30%2038
NoriaElite GoblHorn of Uniria30%17921
NoriaElite GoblBox of Red Ribbon10%125
NoriaForest MonApple444622%386212
NoriaForest MonDragon Lance5613%39044
NoriaForest MonBronze Pants5603%39251
NoriaForest MonSkull Shield5553%38855
NoriaForest MonBone Gloves5543%30364
NoriaForest MonPendant of Fire5483%30598
NoriaForest MonSilk Boots5423%38903
NoriaForest MonSilk Gloves5353%30324
NoriaForest MonBronze Gloves5303%30498
NoriaForest MonMorning Star5072%30352
NoriaForest MonDouble Axe4922%30326
NoriaForest MonDouble Poleaxe4912%30534
NoriaForest MonVine Gloves3992%30808
NoriaForest MonBronze Boots3982%30189
NoriaForest MonPad Pants3902%30740
NoriaForest MonBuckler3882%25889
NoriaForest MonHand Axe3872%31008
NoriaForest MonVine Pants3792%30655
NoriaForest MonCrossbow3742%30942
NoriaForest MonSword of Assassin3742%30227
NoriaForest MonLeather Pants3732%30774
NoriaForest MonKite Shield3702%30354
NoriaForest MonPad Boots3692%30830
NoriaForest MonKris3642%25964
NoriaForest MonLeather Boots3622%22129
NoriaForest MonVine Helm3582%26202
NoriaForest MonHorn Shield3562%29296
NoriaForest MonLeather Gloves3562%30798
NoriaForest MonPad Helm3552%22053
NoriaForest MonBow3542%30614
NoriaForest MonGolden Crossbow3492%30065
NoriaForest MonPad Armor3462%30289
NoriaForest MonVine Boots3462%22027
NoriaForest MonSkull Staff3442%25888
NoriaForest MonRapier3392%29239
NoriaForest MonVine Armor3362%29927
NoriaForest MonLeather Armor3352%29422
NoriaForest MonLeather Helm3332%26197
NoriaForest MonMace3322%21778
NoriaForest MonBlood Bone +1470%7260
NoriaForest MonScroll of Archangel +1400%7029
NoriaForest MonDevils Eye400%48186
NoriaForest MonDevils Key360%48298
NoriaForest MonBox of Luck +5300%6856
NoriaForest MonTransformation Ring +0220%1790
NoriaForest MonRena +3180%23549
NoriaForest MonScroll of Fire Ball120%364
NoriaForest MonOrb of Healing120%499
NoriaForest MonOrb of Greater Fortitude110%701
NoriaForest MonScroll of Lighting110%621
NoriaForest MonScroll of Power Wave110%610
NoriaForest MonBox of Luck +0100%6333
NoriaForest MonJewel of Chaos60%14728
NoriaForest MonHorn of Uniria30%17921
NoriaForest MonGuardian Angel30%13242
NoriaForest MonBox of Luck +320%2308
NoriaForest MonPet Rudolph20%14849
NoriaForest MonImp20%6547
NoriaForest MonBox of Red Ribbon10%125
NoriaForest MonPumpkin of Luck10%2038
NoriaGhostWind Gloves30%42658
NoriaGhostBrass Boots30%64859
NoriaGhostSword of Salamander20%64974
NoriaGhostPendant of Lighting20%36186
NoriaGhostFalcon10%38191
NoriaGhostScale Helm10%42777
NoriaGhostScale Gloves10%37499
NoriaGhostSphinx Boots10%47057
NoriaGhostWind Helm10%48118
NoriaGhostSphinx Gloves10%47800
NoriaGhostScale Pants10%43235
NoriaGoblinApple582731%386212
NoriaGoblinShort Bow253114%129314
NoriaGoblinSmall Axe252114%127379
NoriaGoblinPad Gloves250514%32968
NoriaGoblinSmall Shield248813%32953
NoriaGoblinShort Sword247613%32694
NoriaGoblinDevils Key340%48298
NoriaGoblinBox of Luck +0260%6333
NoriaGoblinScroll of Archangel +1240%7029
NoriaGoblinDevils Eye230%48186
NoriaGoblinBlood Bone +1220%7260
NoriaGoblinBox of Luck +5210%6856
NoriaGoblinTransformation Ring +0190%1790
NoriaGoblinRena +3140%23549
NoriaGoblinPet Rudolph90%14849
NoriaGoblinOrb of Summoning70%10929
NoriaGoblinHorn of Uniria20%17921
NoriaGoblinGuardian Angel20%13242
NoriaGolden BudBox of Luck +019830%6333
NoriaGolden DraBox of Luck +1017532%561
NoriaGolden GobBox of Luck +8551100%575
NoriaHunterApple322012%386212
NoriaHunterBronze Boots7523%30189
NoriaHunterMorning Star7293%30352
NoriaHunterPad Gloves7153%32968
NoriaHunterDouble Poleaxe7143%30534
NoriaHunterLeather Boots7033%22129
NoriaHunterLeather Helm7013%26197
NoriaHunterLeather Gloves6973%30798
NoriaHunterRapier6913%29239
NoriaHunterBow6913%30614
NoriaHunterHand Axe6893%31008
NoriaHunterPendant of Fire6883%30598
NoriaHunterVine Armor6883%29927
NoriaHunterVine Boots6883%22027
NoriaHunterPad Armor6863%30289
NoriaHunterMace6842%21778
NoriaHunterShort Bow6802%129314
NoriaHunterLeather Armor6782%29422
NoriaHunterBuckler6772%25889
NoriaHunterPad Helm6752%22053
NoriaHunterKris6712%25964
NoriaHunterSword of Assassin6712%30227
NoriaHunterGolden Crossbow6702%30065
NoriaHunterKite Shield6682%30354
NoriaHunterVine Helm6682%26202
NoriaHunterPad Boots6662%30830
NoriaHunterShort Sword6652%32694
NoriaHunterBronze Gloves6612%30498
NoriaHunterVine Gloves6582%30808
NoriaHunterLeather Pants6542%30774
NoriaHunterPad Pants6492%30740
NoriaHunterHorn Shield6482%29296
NoriaHunterCrossbow6412%30942
NoriaHunterVine Pants6392%30655
NoriaHunterSmall Shield6182%32953
NoriaHunterSkull Staff6112%25888
NoriaHunterDevils Key720%48298
NoriaHunterDevils Eye630%48186
NoriaHunterScroll of Archangel +1560%7029
NoriaHunterBox of Luck +5510%6856
NoriaHunterBlood Bone +1480%7260
NoriaHunterTransformation Ring +0280%1790
NoriaHunterRena +3250%23549
NoriaHunterOrb of Greater Fortitude210%701
NoriaHunterOrb of Summoning180%10929
NoriaHunterOrb of Healing160%499
NoriaHunterJewel of Chaos160%14728
NoriaHunterBox of Luck +0120%6333
NoriaHunterScroll of Lighting110%621
NoriaHunterPet Rudolph100%14849
NoriaHunterHorn of Uniria100%17921
NoriaHunterScroll of Fire Ball90%364
NoriaHunterScroll of Power Wave80%610
NoriaHunterImp30%6547
NoriaHunterBox of Luck +330%2308
NoriaHunterGuardian Angel10%13242
NoriaHunterPumpkin of Luck10%2038
NoriaSkeletonPumpkin of Luck10%2038
NoriaSkeletonBronze Pants10%39251
NoriaSkeletonLeather Armor10%29422
NoriaSkeletonApple10%386212
NoriaSkeletonKite Shield10%30354
NoriaSkeletonBronze Helm10%38399
NoriaSkeletonMorning Star10%30352
NoriaSpiderShort Bow3158412%129314
NoriaSpiderSmall Axe3124712%127379
NoriaSpiderApple134115%386212
NoriaSpiderBox of Luck +51690%6856
NoriaSpiderBlood Bone +11670%7260
NoriaSpiderScroll of Archangel +11550%7029
NoriaSpiderDevils Eye1520%48186
NoriaSpiderDevils Key1480%48298
NoriaSpiderTransformation Ring +0760%1790
NoriaSpiderRena +3740%23549
NoriaSpiderBox of Luck +0220%6333
NoriaSpiderHorn of Uniria100%17921
NoriaSpiderGuardian Angel90%13242
NoriaSpiderPet Rudolph80%14849
NoriaSpiderBox of Luck +320%2308
NoriaSpiderPumpkin of Luck20%2038
NoriaSpiderImp10%6547
NoriaStone GoleApple1540018%386212
NoriaStone GoleSilk Pants24613%48234
NoriaStone GoleDouble Poleaxe24313%30534
NoriaStone GoleSilk Boots24313%38903
NoriaStone GolePendant of Fire24283%30598
NoriaStone GoleElven Bow24173%38660
NoriaStone GoleMorning Star24163%30352
NoriaStone GoleSkull Shield24053%38855
NoriaStone GoleDragon Lance23893%39044
NoriaStone GoleBone Boots23793%38536
NoriaStone GoleBronze Helm23723%38399
NoriaStone GoleTomahawk23713%48438
NoriaStone GoleBronze Armor23553%48046
NoriaStone GoleBone Helm23523%48445
NoriaStone GoleLarge Round Shield23483%48123
NoriaStone GoleRing of Poison23443%39654
NoriaStone GoleBone Gloves23413%30364
NoriaStone GoleKatana23363%38306
NoriaStone GoleAngelic Staff23343%48277
NoriaStone GoleBronze Gloves23273%30498
NoriaStone GoleSilk Helm23193%38421
NoriaStone GoleBronze Pants23133%39251
NoriaStone GoleDouble Axe22713%30326
NoriaStone GoleSilk Gloves22433%30324
NoriaStone GoleGolden Crossbow12301%30065
NoriaStone GoleLeather Armor12221%29422
NoriaStone GoleBow12151%30614
NoriaStone GolePad Armor12121%30289
NoriaStone GoleHorn Shield12051%29296
NoriaStone GoleVine Armor12031%29927
NoriaStone GoleLeather Pants11981%30774
NoriaStone GoleSword of Assassin11811%30227
NoriaStone GoleKite Shield11681%30354
NoriaStone GoleVine Pants11671%30655
NoriaStone GoleRapier11621%29239
NoriaStone GoleBronze Boots11601%30189
NoriaStone GolePad Pants11561%30740
NoriaStone GoleMace11261%21778
NoriaStone GoleBlood Bone +11860%7260
NoriaStone GoleDevils Key1670%48298
NoriaStone GoleScroll of Archangel +11660%7029
NoriaStone GoleDevils Eye1620%48186
NoriaStone GoleBox of Luck +51560%6856
NoriaStone GoleBox of Luck +0930%6333
NoriaStone GoleTransformation Ring +0790%1790
NoriaStone GoleRena +3730%23549
NoriaStone GoleJewel of Chaos560%14728
NoriaStone GoleOrb of Healing490%499
NoriaStone GoleScroll of Power Wave480%610
NoriaStone GoleScroll of Lighting460%621
NoriaStone GoleScroll of Teleport450%912
NoriaStone GoleOrb of Greater Fortitude430%701
NoriaStone GoleOrb of Summoning390%10929
NoriaStone GoleOrb of Greater Damage370%885
NoriaStone GolePet Rudolph320%14849
NoriaStone GoleGuardian Angel210%13242
NoriaStone GoleHorn of Uniria200%17921
NoriaStone GoleImp90%6547
NoriaStone GolePumpkin of Luck90%2038
NoriaStone GoleBox of Luck +380%2308
NoriaStone GoleBox of Red Ribbon40%125
NoriaWhite wizaJewel of Bless231334%19147
Lost TowerBalrogJewel of Chaos19328%14728
Lost TowerBalrogDevils Eye7110%48186
Lost TowerBalrogDevils Key558%48298
Lost TowerBalrogBill of Balrog558%122354
Lost TowerBalrogScroll of Archangel +3538%16755
Lost TowerBalrogSymbol of Kundun +3517%2986
Lost TowerBalrogBlood Bone +3467%16823
Lost TowerBalrogBox of Luck +1365%2914
Lost TowerBalrogOrb of Summoning213%10929
Lost TowerBalrogScroll of Evil Spirit213%2762
Lost TowerBalrogScroll of Hellfire183%1417
Lost TowerBalrogOrb of Twisting Slash172%3773
Lost TowerBalrogOrb of Swell Life142%1392
Lost TowerBalrogOrb of Penetration132%1273
Lost TowerBalrogOrb of Fire Slash112%1363
Lost TowerBalrogLightning Sword20%101866
Lost TowerBalrogScroll of Archangel +410%8541
Lost TowerBalrogTransformation Ring +510%9275
Lost TowerBalrogDragon Armor10%109897
Lost TowerBalrogCrystal Morning Star10%154073
Lost TowerBalrogBroken Sword10%71
Lost TowerCursed WizGuardian Boots318993%158029
Lost TowerCursed WizLarkan Axe317803%199839
Lost TowerCursed WizGuardian Pants317573%183844
Lost TowerCursed WizSpirit Armor317063%134663
Lost TowerCursed WizSerpent Crossbow316613%152435
Lost TowerCursed WizLight Plate Pants316503%133722
Lost TowerCursed WizGorgon Staff316473%158877
Lost TowerCursed WizSerpent Spear316323%199031
Lost TowerCursed WizLegendary Pants316153%184506
Lost TowerCursed WizRing of Magic315893%187026
Lost TowerCursed WizLight Plate Mask315343%199641
Lost TowerCursed WizRing of Wind315043%134521
Lost TowerCursed WizBattle Scepter314853%183505
Lost TowerCursed WizLegendary Shield314733%152287
Lost TowerCursed WizGuardian Gloves314673%133961
Lost TowerCursed WizDouble Blade314573%152216
Lost TowerCursed WizPendant of Water314493%198563
Lost TowerCursed WizSerpent Shield314463%133494
Lost TowerCursed WizGiant Sword314433%156689
Lost TowerCursed WizDragon Gloves314303%157777
Lost TowerCursed WizGreat Scythe314123%181727
Lost TowerCursed WizPlate Armor314033%152185
Lost TowerCursed WizBronze Shield313883%183191
Lost TowerCursed WizGuardian Helm313723%184431
Lost TowerCursed WizPendant of Ability313633%133841
Lost TowerCursed WizPlate Helm313493%198988
Lost TowerCursed WizLegendary Gloves313493%133919
Lost TowerCursed WizPlate Pants313283%134010
Lost TowerCursed WizLegendary Boots313283%198991
Lost TowerCursed WizDragon Boots313253%182683
Lost TowerCursed WizLegendary Helm313003%133948
Lost TowerCursed WizLegendary Sword312793%134521
Lost TowerCursed WizLight Plate Boots309643%133472
Lost TowerCursed WizScroll of Archangel +325710%16755
Lost TowerCursed WizDevils Key25280%48298
Lost TowerCursed WizDevils Eye25090%48186
Lost TowerCursed WizBlood Bone +324970%16823
Lost TowerCursed WizBox of Luck +619270%16774
Lost TowerCursed WizTransformation Ring +413140%5325
Lost TowerCursed WizSymbol of Kundun +212900%9824
Lost TowerCursed WizRena +312690%23549
Lost TowerCursed WizOrb of Summoning12540%10929
Lost TowerCursed WizHorn of Uniria9840%17921
Lost TowerCursed WizGuardian Angel7580%13242
Lost TowerCursed WizScroll of Evil Spirit6730%2762
Lost TowerCursed WizOrb of Twisting Slash6330%3773
Lost TowerCursed WizJewel of Chaos6300%14728
Lost TowerCursed WizJewel of Soul6120%10141
Lost TowerCursed WizJewel of Bless6030%19147
Lost TowerCursed WizPet Rudolph5690%14849
Lost TowerCursed WizImp3520%6547
Lost TowerCursed WizBox of Luck +31370%2308
Lost TowerCursed WizPumpkin of Luck1040%2038
Lost TowerCursed WizBox of Green Ribbon880%668
Lost TowerCursed WizScroll of the Emperor400%590
Lost TowerDark KnighSpirit Pants60%131576
Lost TowerDark KnighBerdysh60%123910
Lost TowerDark KnighPendant of Water50%198563
Lost TowerDark KnighLight Spear50%131763
Lost TowerDark KnighPlate Armor50%152185
Lost TowerDark KnighSpirit Helm40%132469
Lost TowerDark KnighSpirit Gloves40%123732
Lost TowerDark KnighPendant of Wind40%131045
Lost TowerDark KnighLight Plate Gloves40%131960
Lost TowerDark KnighPlate Pants40%134010
Lost TowerDark KnighLegendary Boots40%198991
Lost TowerDark KnighLegendary Sword40%134521
Lost TowerDark KnighRing of Magic30%187026
Lost TowerDark KnighLight Plate Mask30%199641
Lost TowerDark KnighTiger Bow30%132547
Lost TowerDark KnighSerpent Spear30%199031
Lost TowerDark KnighGreat Hammer20%123441
Lost TowerDark KnighThunder Staff20%131650
Lost TowerDark KnighBrass Armor20%123808
Lost TowerDark KnighSerpent Crossbow20%152435
Lost TowerDark KnighLarkan Axe20%199839
Lost TowerDark KnighLegendary Gloves20%133919
Lost TowerDark KnighDouble Blade20%152216
Lost TowerDark KnighRing of Earth20%123458
Lost TowerDark KnighPlate Helm20%198988
Lost TowerDark KnighPlate Boots20%132095
Lost TowerDark KnighSphinx Armor20%124374
Lost TowerDark KnighLegendary Shield20%152287
Lost TowerDark KnighSpirit Boots10%132340
Lost TowerDark KnighLight Plate Boots10%133472
Lost TowerDark KnighPlate Gloves10%131613
Lost TowerDark KnighTower Shield10%132968
Lost TowerDark KnighDevils Eye10%48186
Lost TowerDark KnighDevils Key10%48298
Lost TowerDark KnighRing of Wind10%134521
Lost TowerDark KnighSpirit Armor10%134663
Lost TowerDark KnighLight Saber10%132316
Lost TowerDeath CowGorgon Staff724053%158877
Lost TowerDeath CowLight Plate Mask722653%199641
Lost TowerDeath CowGuardian Pants722283%183844
Lost TowerDeath CowBronze Shield721563%183191
Lost TowerDeath CowBattle Scepter719953%183505
Lost TowerDeath CowGuardian Helm719433%184431
Lost TowerDeath CowDragon Pants719123%175660
Lost TowerDeath CowHelical Sword719103%175175
Lost TowerDeath CowDragon Gloves719063%157777
Lost TowerDeath CowLegendary Boots719013%198991
Lost TowerDeath CowDragon Boots718643%182683
Lost TowerDeath CowLegendary Pants718523%184506
Lost TowerDeath CowSilver Bow718143%175166
Lost TowerDeath CowAdamantine Gloves717733%177032
Lost TowerDeath CowRing of Magic717483%187026
Lost TowerDeath CowDouble Blade717023%152216
Lost TowerDeath CowSerpent Crossbow716413%152435
Lost TowerDeath CowGuardian Boots716293%158029
Lost TowerDeath CowPlate Helm716013%198988
Lost TowerDeath CowLegendary Shield715993%152287
Lost TowerDeath CowGuardian Gloves715943%133961
Lost TowerDeath CowGuardian Armor715893%176736
Lost TowerDeath CowLegendary Armor715853%175081
Lost TowerDeath CowPendant of Water715763%198563
Lost TowerDeath CowLarkan Axe715743%199839
Lost TowerDeath CowPlate Armor715503%152185
Lost TowerDeath CowLegendary Helm714523%133948
Lost TowerDeath CowDragon Helm713463%177184
Lost TowerDeath CowPendant of Ability712993%133841
Lost TowerDeath CowLight Plate Pants712263%133722
Lost TowerDeath CowGreat Scythe711703%181727
Lost TowerDeath CowSerpent Spear711323%199031
Lost TowerDeath CowGiant Sword708593%156689
Lost TowerDeath CowBlood Bone +358120%16823
Lost TowerDeath CowDevils Key58000%48298
Lost TowerDeath CowScroll of Archangel +357870%16755
Lost TowerDeath CowDevils Eye57800%48186
Lost TowerDeath CowBox of Luck +644140%16774
Lost TowerDeath CowTransformation Ring +429580%5325
Lost TowerDeath CowRena +329440%23549
Lost TowerDeath CowOrb of Summoning29190%10929
Lost TowerDeath CowSymbol of Kundun +228610%9824
Lost TowerDeath CowHorn of Uniria21410%17921
Lost TowerDeath CowGuardian Angel15470%13242
Lost TowerDeath CowJewel of Chaos14950%14728
Lost TowerDeath CowScroll of Evil Spirit14690%2762
Lost TowerDeath CowJewel of Soul14530%10141
Lost TowerDeath CowOrb of Twisting Slash14430%3773
Lost TowerDeath CowJewel of Bless14050%19147
Lost TowerDeath CowPet Rudolph11940%14849
Lost TowerDeath CowBlood Bone +49490%8498
Lost TowerDeath CowScroll of Archangel +49260%8541
Lost TowerDeath CowImp7920%6547
Lost TowerDeath CowBox of Luck +32170%2308
Lost TowerDeath CowPumpkin of Luck1760%2038
Lost TowerDeath CowBox of Green Ribbon1280%668
Lost TowerDeath CowScroll of the Emperor460%590
Lost TowerDeath GorgBattle Scepter256355%183505
Lost TowerDeath GorgGuardian Helm255985%184431
Lost TowerDeath GorgAdamantine Gloves255725%177032
Lost TowerDeath GorgLegendary Pants255385%184506
Lost TowerDeath GorgGuardian Pants254835%183844
Lost TowerDeath GorgAdamantine Boots254785%109214
Lost TowerDeath GorgDragon Shield253265%109087
Lost TowerDeath GorgLight Plate Armor253235%159377
Lost TowerDeath GorgGuardian Armor253175%176736
Lost TowerDeath GorgDragon Boots252925%182683
Lost TowerDeath GorgDragon Pants252595%175660
Lost TowerDeath GorgBill of Balrog252465%122354
Lost TowerDeath GorgDragon Helm252345%177184
Lost TowerDeath GorgSilver Bow251845%175166
Lost TowerDeath GorgLegendary Armor251655%175081
Lost TowerDeath GorgHelical Sword251475%175175
Lost TowerDeath GorgBronze Shield251195%183191
Lost TowerDeath GorgGreat Scythe250905%181727
Lost TowerDeath GorgDragon Armor250845%109897
Lost TowerDeath GorgLegendary Staff249625%109193
Lost TowerDeath GorgLightning Sword245945%101866
Lost TowerDeath GorgDevils Key13140%48298
Lost TowerDeath GorgBlood Bone +412890%8498
Lost TowerDeath GorgDevils Eye12810%48186
Lost TowerDeath GorgScroll of Archangel +412710%8541
Lost TowerDeath GorgHorn of Uniria7010%17921
Lost TowerDeath GorgTransformation Ring +56590%9275
Lost TowerDeath GorgRena +36550%23549
Lost TowerDeath GorgSymbol of Kundun +26000%9824
Lost TowerDeath GorgLighting Sword5940%7483
Lost TowerDeath GorgGuardian Angel5120%13242
Lost TowerDeath GorgOrb of Swell Life3420%1392
Lost TowerDeath GorgOrb of Summoning3380%10929
Lost TowerDeath GorgOrb of Penetration3290%1273
Lost TowerDeath GorgJewel of Soul3280%10141
Lost TowerDeath GorgJewel of Bless3260%19147
Lost TowerDeath GorgScroll of Hellfire3250%1417
Lost TowerDeath GorgPet Rudolph3220%14849
Lost TowerDeath GorgOrb of Fire Slash3170%1363
Lost TowerDeath GorgJewel of Chaos3020%14728
Lost TowerDeath GorgImp2590%6547
Lost TowerDeath GorgBox of Luck +3880%2308
Lost TowerDeath GorgPumpkin of Luck360%2038
Lost TowerDeath GorgBox of Green Ribbon290%668
Lost TowerDeath GorgTear of Elf140%59
Lost TowerDeath GorgSoul Shard of Wizard130%56
Lost TowerDeath GorgBroken Sword90%71
Lost TowerDeath GorgBox of Luck +630%16774
Lost TowerDeath KnigDragon Armor413884%109897
Lost TowerDeath KnigDragon Helm413644%177184
Lost TowerDeath KnigGorgon Staff412674%158877
Lost TowerDeath KnigBronze Shield412284%183191
Lost TowerDeath KnigDragon Pants412104%175660
Lost TowerDeath KnigGuardian Armor411504%176736
Lost TowerDeath KnigGuardian Boots411424%158029
Lost TowerDeath KnigBattle Scepter411084%183505
Lost TowerDeath KnigGuardian Helm410574%184431
Lost TowerDeath KnigSilver Bow409544%175166
Lost TowerDeath KnigLegendary Staff409464%109193
Lost TowerDeath KnigGiant Sword409424%156689
Lost TowerDeath KnigGuardian Pants409034%183844
Lost TowerDeath KnigLegendary Armor408814%175081
Lost TowerDeath KnigDragon Gloves408384%157777
Lost TowerDeath KnigLegendary Pants407974%184506
Lost TowerDeath KnigHelical Sword407954%175175
Lost TowerDeath KnigDragon Shield407494%109087
Lost TowerDeath KnigLight Plate Armor407454%159377
Lost TowerDeath KnigAdamantine Gloves407434%177032
Lost TowerDeath KnigGreat Scythe407274%181727
Lost TowerDeath KnigAdamantine Boots407194%109214
Lost TowerDeath KnigDragon Boots406844%182683
Lost TowerDeath KnigLightning Sword372334%101866
Lost TowerDeath KnigLighting Sword35550%7483
Lost TowerDeath KnigDevils Eye24330%48186
Lost TowerDeath KnigBlood Bone +424180%8498
Lost TowerDeath KnigDevils Key23870%48298
Lost TowerDeath KnigScroll of Archangel +423740%8541
Lost TowerDeath KnigOrb of Summoning12270%10929
Lost TowerDeath KnigSymbol of Kundun +212110%9824
Lost TowerDeath KnigRena +311760%23549
Lost TowerDeath KnigTransformation Ring +511250%9275
Lost TowerDeath KnigHorn of Uniria8830%17921
Lost TowerDeath KnigGuardian Angel6750%13242
Lost TowerDeath KnigScroll of Hellfire6400%1417
Lost TowerDeath KnigJewel of Chaos6280%14728
Lost TowerDeath KnigJewel of Soul6210%10141
Lost TowerDeath KnigJewel of Bless6180%19147
Lost TowerDeath KnigOrb of Fire Slash6000%1363
Lost TowerDeath KnigOrb of Swell Life5870%1392
Lost TowerDeath KnigPet Rudolph5170%14849
Lost TowerDeath KnigImp3650%6547
Lost TowerDeath KnigBox of Luck +31110%2308
Lost TowerDeath KnigPumpkin of Luck920%2038
Lost TowerDeath KnigBox of Green Ribbon710%668
Lost TowerDeath KnigSoul Shard of Wizard380%56
Lost TowerDeath KnigTear of Elf330%59
Lost TowerDeath KnigBox of Luck +6290%16774
Lost TowerDeath KnigBroken Sword230%71
Lost TowerDevilGuardian Pants39784%183844
Lost TowerDevilLegendary Helm39634%133948
Lost TowerDevilLegendary Pants39594%184506
Lost TowerDevilDragon Boots39564%182683
Lost TowerDevilBronze Shield39484%183191
Lost TowerDevilHelical Sword39344%175175
Lost TowerDevilLegendary Armor39214%175081
Lost TowerDevilDragon Gloves39214%157777
Lost TowerDevilDragon Helm38904%177184
Lost TowerDevilDragon Shield38904%109087
Lost TowerDevilGuardian Boots38784%158029
Lost TowerDevilSilver Bow38764%175166
Lost TowerDevilLegendary Staff38764%109193
Lost TowerDevilDragon Armor38724%109897
Lost TowerDevilGreat Scythe38654%181727
Lost TowerDevilAdamantine Gloves38554%177032
Lost TowerDevilGuardian Helm38444%184431
Lost TowerDevilDragon Pants38224%175660
Lost TowerDevilPendant of Ability38184%133841
Lost TowerDevilGorgon Staff38184%158877
Lost TowerDevilGuardian Armor38154%176736
Lost TowerDevilLight Plate Pants38154%133722
Lost TowerDevilGiant Sword37984%156689
Lost TowerDevilAdamantine Boots37884%109214
Lost TowerDevilBattle Scepter37784%183505
Lost TowerDevilGuardian Gloves37623%133961
Lost TowerDevilLightning Sword36633%101866
Lost TowerDevilDevils Eye2830%48186
Lost TowerDevilDevils Key2430%48298
Lost TowerDevilBlood Bone +32350%16823
Lost TowerDevilScroll of Archangel +32160%16755
Lost TowerDevilBox of Luck +62130%16774
Lost TowerDevilLighting Sword1920%7483
Lost TowerDevilSymbol of Kundun +21560%9824
Lost TowerDevilTransformation Ring +51370%9275
Lost TowerDevilOrb of Summoning1200%10929
Lost TowerDevilRena +31120%23549
Lost TowerDevilHorn of Uniria940%17921
Lost TowerDevilScroll of Hellfire750%1417
Lost TowerDevilGuardian Angel750%13242
Lost TowerDevilScroll of Evil Spirit720%2762
Lost TowerDevilOrb of Swell Life650%1392
Lost TowerDevilJewel of Chaos590%14728
Lost TowerDevilJewel of Bless560%19147
Lost TowerDevilPet Rudolph540%14849
Lost TowerDevilOrb of Fire Slash530%1363
Lost TowerDevilJewel of Soul510%10141
Lost TowerDevilImp350%6547
Lost TowerDevilBlood Bone +4260%8498
Lost TowerDevilScroll of Archangel +4150%8541
Lost TowerDevilBox of Green Ribbon90%668
Lost TowerDevilBox of Luck +380%2308
Lost TowerDevilPumpkin of Luck60%2038
Lost TowerDevilScroll of the Emperor20%590
Lost TowerElite YetiSerpent Staff10%47109
Lost TowerElite YetiPendant of Ice10%69283
Lost TowerElite YetiRing of Fire10%47313
Lost TowerGhostWind Pants10%47429
Lost TowerGhostSphinx Mask10%64342
Lost TowerGhostBrass Gloves10%64751
Lost TowerGhostScale Armor10%48163
Lost TowerGoblinSmall Axe20%127379
Lost TowerGoblinShort Sword10%32694
Lost TowerGoblinSmall Shield10%32953
Lost TowerPoison ShaPlate Gloves207393%131613
Lost TowerPoison ShaSerpent Spear207323%199031
Lost TowerPoison ShaLarkan Axe206753%199839
Lost TowerPoison ShaThunder Staff206683%131650
Lost TowerPoison ShaLight Plate Gloves206273%131960
Lost TowerPoison ShaPlate Boots206253%132095
Lost TowerPoison ShaLegendary Shield205993%152287
Lost TowerPoison ShaLegendary Helm205883%133948
Lost TowerPoison ShaPlate Pants205873%134010
Lost TowerPoison ShaSpirit Armor205803%134663
Lost TowerPoison ShaLight Spear205513%131763
Lost TowerPoison ShaLegendary Sword205293%134521
Lost TowerPoison ShaSerpent Crossbow205163%152435
Lost TowerPoison ShaLight Plate Mask205073%199641
Lost TowerPoison ShaTower Shield205053%132968
Lost TowerPoison ShaPendant of Water205023%198563
Lost TowerPoison ShaRing of Magic204953%187026
Lost TowerPoison ShaGuardian Gloves204833%133961
Lost TowerPoison ShaSpirit Boots204823%132340
Lost TowerPoison ShaPlate Armor204693%152185
Lost TowerPoison ShaSpirit Pants204653%131576
Lost TowerPoison ShaLight Plate Pants204443%133722
Lost TowerPoison ShaRing of Wind204353%134521
Lost TowerPoison ShaPendant of Ability203933%133841
Lost TowerPoison ShaLegendary Gloves203903%133919
Lost TowerPoison ShaLight Saber203733%132316
Lost TowerPoison ShaDouble Blade203493%152216
Lost TowerPoison ShaLight Plate Boots203303%133472
Lost TowerPoison ShaSpirit Helm203273%132469
Lost TowerPoison ShaPendant of Wind203183%131045
Lost TowerPoison ShaLegendary Boots202853%198991
Lost TowerPoison ShaPlate Helm202633%198988
Lost TowerPoison ShaTiger Bow201583%132547
Lost TowerPoison ShaSerpent Shield201333%133494
Lost TowerPoison ShaDevils Eye17470%48186
Lost TowerPoison ShaBlood Bone +317160%16823
Lost TowerPoison ShaDevils Key16790%48298
Lost TowerPoison ShaScroll of Archangel +316730%16755
Lost TowerPoison ShaBox of Luck +612830%16774
Lost TowerPoison ShaSymbol of Kundun +28710%9824
Lost TowerPoison ShaTransformation Ring +48680%5325
Lost TowerPoison ShaRena +38290%23549
Lost TowerPoison ShaHorn of Uniria6880%17921
Lost TowerPoison ShaGuardian Angel4760%13242
Lost TowerPoison ShaJewel of Chaos4490%14728
Lost TowerPoison ShaJewel of Bless4380%19147
Lost TowerPoison ShaScroll of Evil Spirit4350%2762
Lost TowerPoison ShaScroll of Twister4320%2862
Lost TowerPoison ShaJewel of Soul4200%10141
Lost TowerPoison ShaOrb of Summoning4200%10929
Lost TowerPoison ShaOrb of Twisting Slash4190%3773
Lost TowerPoison ShaPet Rudolph3540%14849
Lost TowerPoison ShaImp2430%6547
Lost TowerPoison ShaBox of Luck +3840%2308
Lost TowerPoison ShaPumpkin of Luck420%2038
Lost TowerPoison ShaBox of Green Ribbon320%668
Lost TowerPoison ShaScroll of the Emperor160%590
Lost TowerShadowLight Plate Boots336293%133472
Lost TowerShadowSphinx Armor335903%124374
Lost TowerShadowBrass Armor335653%123808
Lost TowerShadowLight Plate Gloves335533%131960
Lost TowerShadowLegendary Sword335363%134521
Lost TowerShadowLight Spear334883%131763
Lost TowerShadowSpirit Armor334443%134663
Lost TowerShadowPlate Helm334433%198988
Lost TowerShadowTower Shield334103%132968
Lost TowerShadowLarkan Axe334083%199839
Lost TowerShadowSpirit Boots334073%132340
Lost TowerShadowSerpent Shield333933%133494
Lost TowerShadowSerpent Spear333623%199031
Lost TowerShadowLight Plate Mask333553%199641
Lost TowerShadowBerdysh333333%123910
Lost TowerShadowPendant of Wind333323%131045
Lost TowerShadowSpirit Gloves333013%123732
Lost TowerShadowBrass Helm332763%113549
Lost TowerShadowRing of Earth332753%123458
Lost TowerShadowGreat Hammer332723%123441
Lost TowerShadowRing of Wind332503%134521
Lost TowerShadowBlade332423%113975
Lost TowerShadowSpirit Helm332403%132469
Lost TowerShadowThunder Staff332373%131650
Lost TowerShadowSpirit Pants332293%131576
Lost TowerShadowPlate Pants331803%134010
Lost TowerShadowPlate Boots331693%132095
Lost TowerShadowTiger Bow330793%132547
Lost TowerShadowPendant of Water330523%198563
Lost TowerShadowLegendary Boots330103%198991
Lost TowerShadowLight Saber330073%132316
Lost TowerShadowLegendary Gloves329403%133919
Lost TowerShadowPlate Gloves327843%131613
Lost TowerShadowRing of Magic327683%187026
Lost TowerShadowDevils Key28590%48298
Lost TowerShadowBlood Bone +327550%16823
Lost TowerShadowDevils Eye27500%48186
Lost TowerShadowScroll of Archangel +327150%16755
Lost TowerShadowBox of Luck +620830%16774
Lost TowerShadowTransformation Ring +314230%4624
Lost TowerShadowRena +313760%23549
Lost TowerShadowSymbol of Kundun +213750%9824
Lost TowerShadowHorn of Uniria9040%17921
Lost TowerShadowScroll of Twister7380%2862
Lost TowerShadowJewel of Bless7110%19147
Lost TowerShadowJewel of Chaos6980%14728
Lost TowerShadowOrb of Twisting Slash6890%3773
Lost TowerShadowGuardian Angel6810%13242
Lost TowerShadowJewel of Soul6710%10141
Lost TowerShadowPet Rudolph5690%14849
Lost TowerShadowImp3510%6547
Lost TowerShadowBox of Green Ribbon1230%668
Lost TowerShadowBox of Luck +31200%2308
Lost TowerShadowPumpkin of Luck870%2038
Lost TowerShadowScroll of the Emperor420%590
Lost TowerSkeletonPendant of Fire10%30598
Lost TowerSkeletonKite Shield10%30354
Lost TowerSkeletonPad Pants10%30740
Lost TowerSkeletonHalberd10%56205
Lost TowerSkeletonElven Bow10%38660
Lost TowerSkeletonAngelic Staff10%48277
Lost TowerSkeletonSilk Boots10%38903
Lost TowerSoldierLight Plate Pants114%133722
Lost TowerSoldierGuardian Armor114%176736
AtlansBahamutDragon Slayer Shield268343%78495
AtlansBahamutLight Saber268223%132316
AtlansBahamutSphinx Armor268093%124374
AtlansBahamutWind Armor267223%64510
AtlansBahamutNikea Axe267183%69596
AtlansBahamutLight Spear266913%131763
AtlansBahamutBerdysh266573%123910
AtlansBahamutPlate Gloves266493%131613
AtlansBahamutBrass Gloves266473%64751
AtlansBahamutSphinx Pants266103%69038
AtlansBahamutBrass Armor265853%123808
AtlansBahamutSword of Salamander265813%64974
AtlansBahamutTower Shield265733%132968
AtlansBahamutPlate Boots265563%132095
AtlansBahamutBrass Boots265463%64859
AtlansBahamutTiger Bow265383%132547
AtlansBahamutSpirit Gloves265303%123732
AtlansBahamutLight Plate Gloves265233%131960
AtlansBahamutBlade264903%113975
AtlansBahamutBrass Helm264703%113549
AtlansBahamutThunder Staff264693%131650
AtlansBahamutBrass Pants264683%78478
AtlansBahamutSpirit Pants264603%131576
AtlansBahamutLight Crossbow264323%64881
AtlansBahamutRing of Earth264313%123458
AtlansBahamutPendant of Ice263673%69283
AtlansBahamutSpirit Boots263643%132340
AtlansBahamutGreat Hammer263583%123441
AtlansBahamutSpirit Helm263123%132469
AtlansBahamutSphinx Mask263033%64342
AtlansBahamutPendant of Wind262483%131045
AtlansBahamutDevils Key20440%48298
AtlansBahamutScroll of Archangel +220010%5406
AtlansBahamutDevils Eye19640%48186
AtlansBahamutBlood Bone +219620%5559
AtlansBahamutBox of Luck +615480%16774
AtlansBahamutBox of Luck +010850%6333
AtlansBahamutTransformation Ring +310240%4624
AtlansBahamutRena +39600%23549
AtlansBahamutSymbol of Kundun +19520%4328
AtlansBahamutHorn of Uniria6530%17921
AtlansBahamutOrb of Summoning5560%10929
AtlansBahamutJewel of Bless5320%19147
AtlansBahamutScroll of Twister5300%2862
AtlansBahamutScroll of Flame4950%1265
AtlansBahamutJewel of Chaos4940%14728
AtlansBahamutGuardian Angel4810%13242
AtlansBahamutPet Rudolph4230%14849
AtlansBahamutImp2220%6547
AtlansBahamutPumpkin of Luck870%2038
AtlansBahamutBox of Luck +3640%2308
AtlansBahamutBox of Green Ribbon160%668
AtlansGhostSword of Salamander10%64974
AtlansGhostSerpent Sword10%47478
AtlansGhostFalcon10%38191
AtlansGhostBattle Bow10%42724
AtlansGhostPendant of Lighting10%36186
AtlansGolden SatBox of Luck +1150799%510
AtlansGreat BahaDragon Armor199666%109897
AtlansGreat BahaDragon Helm199096%177184
AtlansGreat BahaCrystal Morning Star198676%154073
AtlansGreat BahaLight Plate Armor197926%159377
AtlansGreat BahaSilver Bow197646%175166
AtlansGreat BahaElemental Shield197526%153468
AtlansGreat BahaAdamantine Boots197316%109214
AtlansGreat BahaBill of Balrog196726%122354
AtlansGreat BahaHelical Sword196526%175175
AtlansGreat BahaAdamantine Gloves196336%177032
AtlansGreat BahaLegendary Armor195906%175081
AtlansGreat BahaAdamantine Mask195806%153563
AtlansGreat BahaGuardian Armor195386%176736
AtlansGreat BahaDragon Pants195306%175660
AtlansGreat BahaDragon Shield195296%109087
AtlansGreat BahaLegendary Staff195076%109193
AtlansGreat BahaLightning Sword169025%101866
AtlansGreat BahaLighting Sword28481%7483
AtlansGreat BahaDevils Eye8500%48186
AtlansGreat BahaDevils Key8160%48298
AtlansGreat BahaBlood Bone +48030%8498
AtlansGreat BahaScroll of Archangel +47970%8541
AtlansGreat BahaTransformation Ring +54280%9275
AtlansGreat BahaSymbol of Kundun +34180%2986
AtlansGreat BahaRena +33720%23549
AtlansGreat BahaHorn of Uniria2920%17921
AtlansGreat BahaOrb of Summoning2350%10929
AtlansGreat BahaOrb of Penetration2130%1273
AtlansGreat BahaOrb of Swell Life2130%1392
AtlansGreat BahaOrb of Fire Slash2130%1363
AtlansGreat BahaJewel of Chaos2100%14728
AtlansGreat BahaJewel of Soul2090%10141
AtlansGreat BahaGuardian Angel2000%13242
AtlansGreat BahaScroll of Hellfire1930%1417
AtlansGreat BahaJewel of Bless1920%19147
AtlansGreat BahaPet Rudolph1570%14849
AtlansGreat BahaImp1150%6547
AtlansGreat BahaBox of Luck +31060%2308
AtlansGreat BahaPumpkin of Luck380%2038
AtlansGreat BahaBox of Green Ribbon120%668
AtlansGreat BahaBox of Luck +640%16774
AtlansGreat BahaBroken Sword30%71
AtlansGreat BahaTear of Elf10%59
AtlansHydraJewel of Chaos14029%14728
AtlansHydraDevils Eye5111%48186
AtlansHydraBlood Bone +4469%8498
AtlansHydraDevils Key408%48298
AtlansHydraScroll of Archangel +4378%8541
AtlansHydraSymbol of Kundun +4367%1895
AtlansHydraBluewing Crossbow367%173936
AtlansHydraBox of Luck +1255%2914
AtlansHydraScroll of Aqua Beam163%1598
AtlansHydraScroll of Critical Damage122%1045
AtlansHydraScroll of Cometfall102%1341
AtlansHydraOrb of Ice Arrow92%1121
AtlansHydraScroll of Teleport Ally71%950
AtlansHydraOrb of Death Stab61%2012
AtlansHydraScroll of Fire Burst31%1634
AtlansHydraOrb of Summoning20%10929
AtlansHydraRena +310%23549
AtlansHydraCrystal Sword10%204902
AtlansHydraStaff of Resurrection10%193377
AtlansLizard KinStaff of Resurrection22097%193377
AtlansLizard KinLegendary Staff21977%109193
AtlansLizard KinLightning Sword21897%101866
AtlansLizard KinAdamantine Pants21667%192255
AtlansLizard KinBill of Balrog21536%122354
AtlansLizard KinLight Plate Armor21486%159377
AtlansLizard KinAtlans Gloves21376%192343
AtlansLizard KinDragon Armor21356%109897
AtlansLizard KinCrystal Morning Star21356%154073
AtlansLizard KinGrand Soul Gloves21286%190917
AtlansLizard KinBluewing Crossbow21246%173936
AtlansLizard KinDragon Shield21226%109087
AtlansLizard KinAdamantine Mask21176%153563
AtlansLizard KinElemental Shield21076%153468
AtlansLizard KinAdamantine Boots20976%109214
AtlansLizard KinScroll of Archangel +4840%8541
AtlansLizard KinDevils Key820%48298
AtlansLizard KinDevils Eye730%48186
AtlansLizard KinBlood Bone +4660%8498
AtlansLizard KinHorn of Uniria660%17921
AtlansLizard KinRena +3410%23549
AtlansLizard KinGuardian Angel400%13242
AtlansLizard KinSymbol of Kundun +3310%2986
AtlansLizard KinTransformation Ring +5300%9275
AtlansLizard KinBox of Luck +3270%2308
AtlansLizard KinOrb of Fire Slash250%1363
AtlansLizard KinJewel of Bless230%19147
AtlansLizard KinOrb of Penetration230%1273
AtlansLizard KinScroll of Hellfire210%1417
AtlansLizard KinOrb of Swell Life210%1392
AtlansLizard KinJewel of Life200%4217
AtlansLizard KinJewel of Soul190%10141
AtlansLizard KinImp180%6547
AtlansLizard KinPet Rudolph130%14849
AtlansLizard KinLighting Sword110%7483
AtlansLizard KinJewel of Chaos100%14728
AtlansLizard KinBlood Bone +580%6515
AtlansLizard KinScroll of Archangel +520%6699
AtlansSilver ValBill of Balrog25246%122354
AtlansSilver ValLegendary Staff24866%109193
AtlansSilver ValDragon Armor24816%109897
AtlansSilver ValDragon Helm24716%177184
AtlansSilver ValLightning Sword24696%101866
AtlansSilver ValAdamantine Boots24646%109214
AtlansSilver ValCrystal Morning Star24586%154073
AtlansSilver ValAdamantine Mask24566%153563
AtlansSilver ValDragon Shield24376%109087
AtlansSilver ValLight Plate Armor24176%159377
AtlansSilver ValGuardian Armor24086%176736
AtlansSilver ValElemental Shield24046%153468
AtlansSilver ValAdamantine Gloves24026%177032
AtlansSilver ValBluewing Crossbow23786%173936
AtlansSilver ValDevils Eye830%48186
AtlansSilver ValDevils Key830%48298
AtlansSilver ValBlood Bone +4800%8498
AtlansSilver ValScroll of Archangel +4730%8541
AtlansSilver ValLighting Sword660%7483
AtlansSilver ValSymbol of Kundun +3440%2986
AtlansSilver ValTransformation Ring +5400%9275
AtlansSilver ValRena +3350%23549
AtlansSilver ValGuardian Angel340%13242
AtlansSilver ValOrb of Swell Life260%1392
AtlansSilver ValHorn of Uniria240%17921
AtlansSilver ValJewel of Soul230%10141
AtlansSilver ValBox of Luck +3230%2308
AtlansSilver ValOrb of Summoning220%10929
AtlansSilver ValScroll of Hellfire200%1417
AtlansSilver ValOrb of Penetration190%1273
AtlansSilver ValJewel of Bless190%19147
AtlansSilver ValJewel of Chaos160%14728
AtlansSilver ValPet Rudolph150%14849
AtlansSilver ValOrb of Fire Slash130%1363
AtlansSilver ValBlood Bone +5110%6515
AtlansSilver ValScroll of Archangel +570%6699
AtlansSilver ValImp60%6547
AtlansSilver ValBox of Green Ribbon30%668
AtlansSkeletonSilk Helm10%38421
AtlansSkeletonHalberd10%56205
AtlansSkeletonBronze Helm10%38399
AtlansSkeletonPet Rudolph10%14849
AtlansSkeletonDragon Lance10%39044
AtlansSpiderSmall Axe40%127379
AtlansSpiderShort Bow30%129314
AtlansValkyriePlate Boots11333%132095
AtlansValkyrieSphinx Armor11253%124374
AtlansValkyriePlate Helm11243%198988
AtlansValkyrieLarkan Axe11193%199839
AtlansValkyrieLight Plate Gloves11173%131960
AtlansValkyrieSpirit Pants11143%131576
AtlansValkyrieLegendary Sword11103%134521
AtlansValkyrieSpirit Armor11053%134663
AtlansValkyrieBlade11043%113975
AtlansValkyrieSerpent Spear11023%199031
AtlansValkyriePlate Gloves10983%131613
AtlansValkyrieLight Saber10933%132316
AtlansValkyrieRing of Wind10913%134521
AtlansValkyrieTiger Bow10903%132547
AtlansValkyrieGreat Hammer10893%123441
AtlansValkyrieBrass Pants10883%78478
AtlansValkyrieLegendary Boots10823%198991
AtlansValkyrieBerdysh10793%123910
AtlansValkyrieSpirit Gloves10783%123732
AtlansValkyrieLight Plate Mask10713%199641
AtlansValkyrieLight Plate Boots10693%133472
AtlansValkyrieBrass Helm10633%113549
AtlansValkyrieLegendary Gloves10623%133919
AtlansValkyrieDragon Slayer Shield10613%78495
AtlansValkyriePendant of Wind10543%131045
AtlansValkyrieSpirit Boots10543%132340
AtlansValkyrieThunder Staff10513%131650
AtlansValkyriePendant of Water10513%198563
AtlansValkyrieSpirit Helm10473%132469
AtlansValkyrieLight Spear10473%131763
AtlansValkyriePlate Pants10463%134010
AtlansValkyrieSerpent Shield10433%133494
AtlansValkyrieBrass Armor10313%123808
AtlansValkyrieRing of Earth10173%123458
AtlansValkyrieTower Shield9933%132968
AtlansValkyrieDevils Eye1000%48186
AtlansValkyrieDevils Key940%48298
AtlansValkyrieBlood Bone +3940%16823
AtlansValkyrieScroll of Archangel +3830%16755
AtlansValkyrieBox of Luck +6730%16774
AtlansValkyrieHorn of Uniria490%17921
AtlansValkyrieRena +3450%23549
AtlansValkyrieTransformation Ring +3430%4624
AtlansValkyrieSymbol of Kundun +1360%4328
AtlansValkyrieGuardian Angel360%13242
AtlansValkyriePet Rudolph250%14849
AtlansValkyrieJewel of Soul220%10141
AtlansValkyrieJewel of Bless200%19147
AtlansValkyrieJewel of Chaos180%14728
AtlansValkyrieScroll of Twister160%2862
AtlansValkyrieImp120%6547
AtlansValkyrieBox of Green Ribbon60%668
AtlansValkyrieBox of Luck +350%2308
AtlansValkyriePumpkin of Luck40%2038
AtlansValkyrieScroll of the Emperor30%590
AtlansVeparSerpent Shield68114%133494
AtlansVeparRing of Wind67894%134521
AtlansVeparLight Plate Boots66834%133472
AtlansVeparLegendary Sword66764%134521
AtlansVeparSpirit Armor66624%134663
AtlansVeparPlate Pants66484%134010
AtlansVeparLegendary Gloves66194%133919
AtlansVeparNikea Axe51653%69596
AtlansVeparBrass Armor50453%123808
AtlansVeparPendant of Wind50353%131045
AtlansVeparPlate Gloves50243%131613
AtlansVeparPendant of Ice50213%69283
AtlansVeparTower Shield50093%132968
AtlansVeparSphinx Pants50063%69038
AtlansVeparLight Saber50043%132316
AtlansVeparRing of Earth49803%123458
AtlansVeparTiger Bow49753%132547
AtlansVeparBrass Helm49683%113549
AtlansVeparSpirit Gloves49683%123732
AtlansVeparLight Plate Gloves49683%131960
AtlansVeparDragon Slayer Shield49673%78495
AtlansVeparSphinx Armor49453%124374
AtlansVeparPlate Boots49393%132095
AtlansVeparSpirit Helm49323%132469
AtlansVeparBerdysh49153%123910
AtlansVeparThunder Staff49113%131650
AtlansVeparLight Spear49073%131763
AtlansVeparSpirit Boots48883%132340
AtlansVeparSpirit Pants48703%131576
AtlansVeparBrass Pants48643%78478
AtlansVeparBlade48483%113975
AtlansVeparGreat Hammer48183%123441
AtlansVeparDevils Key5160%48298
AtlansVeparDevils Eye4730%48186
AtlansVeparBlood Bone +24360%5559
AtlansVeparScroll of Archangel +23680%5406
AtlansVeparBox of Luck +63230%16774
AtlansVeparHorn of Uniria2350%17921
AtlansVeparSymbol of Kundun +12150%4328
AtlansVeparBox of Luck +01990%6333
AtlansVeparTransformation Ring +31910%4624
AtlansVeparRena +31910%23549
AtlansVeparGuardian Angel1640%13242
AtlansVeparJewel of Chaos1080%14728
AtlansVeparScroll of Flame1030%1265
AtlansVeparScroll of Twister1010%2862
AtlansVeparPet Rudolph980%14849
AtlansVeparOrb of Summoning910%10929
AtlansVeparJewel of Bless860%19147
AtlansVeparJewel of Soul850%10141
AtlansVeparImp840%6547
AtlansVeparBlood Bone +3520%16823
AtlansVeparScroll of Archangel +3380%16755
AtlansVeparBox of Green Ribbon280%668
AtlansVeparBox of Luck +3110%2308
AtlansVeparPumpkin of Luck10%2038
AtlansVeparScroll of the Emperor10%590
TarkanBeam KnighBlack Dragon Gloves746%119827
TarkanBeam KnighGreat Scepter695%90195
TarkanBeam KnighSword of Destruction594%90126
TarkanBeam KnighGrand Soul Boots584%118740
TarkanBeam KnighAtlans Armor584%131699
TarkanBeam KnighGrand Soul Helm574%90314
TarkanBeam KnighBlack Dragon Helm554%90377
TarkanBeam KnighRed Spirit Gloves544%79474
TarkanBeam KnighAtlans Pants544%155815
TarkanBeam KnighDark Steel Gloves524%149972
TarkanBeam KnighSaint Crossbow514%79227
TarkanBeam KnighHoly Spirit Boots494%90093
TarkanBeam KnighAdamantine Armor484%177429
TarkanBeam KnighDark Steel Boots463%76775
TarkanBeam KnighBlack Dragon Pants443%78537
TarkanBeam KnighGrand Soul Shield413%156193
TarkanBeam KnighBlack Dragon Boots393%176611
TarkanBeam KnighHorn of Uniria30%17921
TarkanBeam KnighScroll of Archangel +530%6699
TarkanBeam KnighBlood Bone +520%6515
TarkanBeam KnighScroll of Critical Damage20%1045
TarkanBeam KnighDevils Key20%48298
TarkanBeam KnighJewel of Chaos20%14728
TarkanBeam KnighGuardian Angel10%13242
TarkanBeam KnighSymbol of Kundun +510%1772
TarkanBeam KnighJewel of Life10%4217
TarkanBeam KnighScroll of Aqua Beam10%1598
TarkanBeam KnighRena +310%23549
TarkanBeam KnighPet Rudolph10%14849
TarkanBloody wolAdamantine Pants261375%192255
TarkanBloody wolAtlans Gloves261355%192343
TarkanBloody wolCrystal Sword261335%204902
TarkanBloody wolHoly Spirit Gloves261245%202647
TarkanBloody wolGrand Soul Gloves260235%190917
TarkanBloody wolStaff of Resurrection260125%193377
TarkanBloody wolAtlans Boots260105%204652
TarkanBloody wolCrystal Morning Star260105%154073
TarkanBloody wolAdamantine Mask259845%153563
TarkanBloody wolAtlans Pants259465%155815
TarkanBloody wolMaster Scepter259415%204805
TarkanBloody wolBluewing Crossbow258995%173936
TarkanBloody wolBlack Dragon Gloves258725%119827
TarkanBloody wolDark Steel Gloves258535%149972
TarkanBloody wolGrand Soul Shield258195%156193
TarkanBloody wolElemental Shield258085%153468
TarkanBloody wolAquagold Crossbow257725%203508
TarkanBloody wolGrand Soul Boots257095%118740
TarkanBloody wolDevils Eye11610%48186
TarkanBloody wolScroll of Archangel +511260%6699
TarkanBloody wolDevils Key11200%48298
TarkanBloody wolBlood Bone +510890%6515
TarkanBloody wolHorn of Uniria6350%17921
TarkanBloody wolRena +36270%23549
TarkanBloody wolSymbol of Kundun +36120%2986
TarkanBloody wolTransformation Ring +55820%9275
TarkanBloody wolGuardian Angel4270%13242
TarkanBloody wolScroll of Fire Burst3170%1634
TarkanBloody wolJewel of Chaos3170%14728
TarkanBloody wolJewel of Life3150%4217
TarkanBloody wolJewel of Bless3030%19147
TarkanBloody wolScroll of Aqua Beam2920%1598
TarkanBloody wolPet Rudolph2900%14849
TarkanBloody wolOrb of Death Stab2690%2012
TarkanBloody wolJewel of Soul2450%10141
TarkanBloody wolImp2040%6547
TarkanBloody wolPumpkin of Luck650%2038
TarkanBloody wolScroll of Archangel +6430%3303
TarkanBloody wolBlood Bone +6370%3192
TarkanBloody wolBox of Luck +3270%2308
TarkanBloody wolScroll of the Emperor110%590
TarkanBloody wolBox of Blue Ribbon80%234
TarkanBloody wolBroken Sword60%71
TarkanBloody wolSoul Shard of Wizard20%56
TarkanDeath BeamGrand Soul Armor82%6456
TarkanDeath BeamDark Master Gloves51%6583
TarkanDeath BeamSword of Destruction51%90126
TarkanDeath BeamRed Spirit Helm41%8324
TarkanDeath BeamCelestial Bow41%6609
TarkanDeath BeamThunder Hawk Gloves41%71664
TarkanDeath BeamStaff of Destruction41%6617
TarkanDeath BeamDragon Spear31%6319
TarkanDeath BeamDark Phoenix Boots31%8123
TarkanDeath BeamElemental Mace31%6494
TarkanDeath BeamDark Soul Gloves31%71921
TarkanDeath BeamBlack Dragon Armor31%6578
TarkanDeath BeamSaint Crossbow20%79227
TarkanDeath BeamDark Phoenix Gloves20%71329
TarkanDeath BeamRed Spirit Boots20%71931
TarkanDeath BeamGreat Scepter20%90195
TarkanDeath BeamDark Steel Pants20%6385
TarkanDeath BeamBlack Dragon Helm20%90377
TarkanDeath BeamHoly Spirit Helm20%77678
TarkanDeath BeamRed Spirit Gloves20%79474
TarkanDeath BeamDark Phoenix Helm20%6363
TarkanDeath BeamDevils Eye20%48186
TarkanDeath BeamDark Steel Boots10%76775
TarkanDeath BeamHoly Spirit Armor10%6287
TarkanDeath BeamDark Steel Mask10%71583
TarkanDeath BeamHoly Spirit Pants10%71635
TarkanDeath BeamPet Rudolph10%14849
TarkanDeath BeamHorn of Uniria10%17921
TarkanDeath BeamGrand Soul Pants10%71977
TarkanGolden IroBox of Luck +12453100%454
TarkanIron WheelAdamantine Armor155219%177429
TarkanIron WheelBlack Dragon Boots150879%176611
TarkanIron WheelAtlans Armor150329%131699
TarkanIron WheelStaff of Resurrection86955%193377
TarkanIron WheelMaster Scepter86605%204805
TarkanIron WheelGrand Soul Boots86315%118740
TarkanIron WheelAtlans Pants86305%155815
TarkanIron WheelAdamantine Pants85995%192255
TarkanIron WheelDark Steel Gloves85995%149972
TarkanIron WheelBlack Dragon Gloves85955%119827
TarkanIron WheelAtlans Boots85425%204652
TarkanIron WheelAquagold Crossbow85375%203508
TarkanIron WheelCrystal Sword85325%204902
TarkanIron WheelGrand Soul Shield85275%156193
TarkanIron WheelHoly Spirit Gloves85215%202647
TarkanIron WheelGrand Soul Gloves84665%190917
TarkanIron WheelAtlans Gloves84265%192343
TarkanIron WheelDevils Key4330%48298
TarkanIron WheelBlood Bone +54230%6515
TarkanIron WheelScroll of Archangel +54050%6699
TarkanIron WheelDevils Eye3910%48186
TarkanIron WheelHorn of Uniria2970%17921
TarkanIron WheelGuardian Angel2150%13242
TarkanIron WheelSymbol of Kundun +42120%1895
TarkanIron WheelTransformation Ring +52100%9275
TarkanIron WheelRena +32030%23549
TarkanIron WheelOrb of Rageful Blow1210%1842
TarkanIron WheelJewel of Bless1140%19147
TarkanIron WheelScroll of Soul Barrier1080%964
TarkanIron WheelJewel of Life1080%4217
TarkanIron WheelOrb of Death Stab1070%2012
TarkanIron WheelImp1060%6547
TarkanIron WheelPet Rudolph1050%14849
TarkanIron WheelScroll of Cometfall1030%1341
TarkanIron WheelJewel of Chaos1010%14728
TarkanIron WheelScroll of Fire Burst980%1634
TarkanIron WheelScroll of Aqua Beam970%1598
TarkanIron WheelJewel of Soul930%10141
TarkanIron WheelBox of Luck +3170%2308
TarkanIron WheelPumpkin of Luck120%2038
TarkanIron WheelBox of Blue Ribbon60%234
TarkanIron WheelScroll of the Emperor10%590
TarkanIron WheelScroll of Archangel +610%3303
TarkanMutantStaff of Resurrection469977%193377
TarkanMutantCrystal Morning Star469877%154073
TarkanMutantCrystal Sword469527%204902
TarkanMutantAtlans Gloves469007%192343
TarkanMutantElemental Shield468237%153468
TarkanMutantMaster Scepter467796%204805
TarkanMutantHoly Spirit Gloves467536%202647
TarkanMutantBill of Balrog467406%122354
TarkanMutantAtlans Boots467346%204652
TarkanMutantAdamantine Pants467346%192255
TarkanMutantBluewing Crossbow467196%173936
TarkanMutantGrand Soul Gloves466376%190917
TarkanMutantAquagold Crossbow466056%203508
TarkanMutantAdamantine Mask465306%153563
TarkanMutantLight Plate Armor465006%159377
TarkanMutantScroll of Archangel +417950%8541
TarkanMutantDevils Key17450%48298
TarkanMutantDevils Eye16970%48186
TarkanMutantBlood Bone +416420%8498
TarkanMutantTransformation Ring +58870%9275
TarkanMutantSymbol of Kundun +38500%2986
TarkanMutantHorn of Uniria8160%17921
TarkanMutantRena +38090%23549
TarkanMutantGuardian Angel5920%13242
TarkanMutantOrb of Penetration4590%1273
TarkanMutantJewel of Chaos4340%14728
TarkanMutantPet Rudolph4330%14849
TarkanMutantJewel of Life4320%4217
TarkanMutantJewel of Bless4270%19147
TarkanMutantJewel of Soul3990%10141
TarkanMutantOrb of Death Stab3930%2012
TarkanMutantImp2940%6547
TarkanMutantBox of Luck +3950%2308
TarkanMutantPumpkin of Luck420%2038
TarkanMutantScroll of the Emperor210%590
TarkanMutantScroll of Archangel +5180%6699
TarkanMutantBlood Bone +5170%6515
TarkanMutantBox of Blue Ribbon110%234
TarkanMutantBroken Sword80%71
TarkanMutantTear of Elf60%59
TarkanMutantSoul Shard of Wizard20%56
TarkanSoldierGorgon Staff114%158877
TarkanSoldierDouble Blade114%152216
TarkanTantalosBlack Dragon Boots13015%176611
TarkanTantalosAquagold Crossbow12925%203508
TarkanTantalosDark Steel Gloves12905%149972
TarkanTantalosMaster Scepter12535%204805
TarkanTantalosBlack Dragon Gloves12375%119827
TarkanTantalosGrand Soul Shield12265%156193
TarkanTantalosGrand Soul Boots12055%118740
TarkanTantalosAtlans Boots12025%204652
TarkanTantalosHoly Spirit Boots12015%90093
TarkanTantalosBlack Dragon Helm12015%90377
TarkanTantalosDark Steel Boots11975%76775
TarkanTantalosAdamantine Armor11895%177429
TarkanTantalosSword of Destruction11885%90126
TarkanTantalosAtlans Pants11875%155815
TarkanTantalosAtlans Armor11855%131699
TarkanTantalosGreat Scepter11825%90195
TarkanTantalosCrystal Sword11815%204902
TarkanTantalosHoly Spirit Gloves11595%202647
TarkanTantalosGrand Soul Helm11305%90314
TarkanTantalosScroll of Archangel +5690%6699
TarkanTantalosDevils Key640%48298
TarkanTantalosBlood Bone +5620%6515
TarkanTantalosDevils Eye460%48186
TarkanTantalosHorn of Uniria380%17921
TarkanTantalosGuardian Angel330%13242
TarkanTantalosTransformation Ring +5330%9275
TarkanTantalosRena +3250%23549
TarkanTantalosSymbol of Kundun +4240%1895
TarkanTantalosScroll of Teleport Ally170%950
TarkanTantalosOrb of Ice Arrow170%1121
TarkanTantalosScroll of Aqua Beam160%1598
TarkanTantalosScroll of Cometfall160%1341
TarkanTantalosImp150%6547
TarkanTantalosJewel of Life150%4217
TarkanTantalosJewel of Chaos150%14728
TarkanTantalosJewel of Bless130%19147
TarkanTantalosScroll of Fire Burst130%1634
TarkanTantalosPet Rudolph120%14849
TarkanTantalosJewel of Soul110%10141
TarkanTantalosOrb of Rageful Blow110%1842
TarkanTantalosScroll of Soul Barrier100%964
TarkanTantalosScroll of Critical Damage50%1045
TarkanTantalosScroll of the Emperor10%590
TarkanZaikanJewel of Chaos1323%14728
TarkanZaikanSymbol of Kundun +5814%1772
TarkanZaikanDevils Key713%48298
TarkanZaikanBlood Bone +5611%6515
TarkanZaikanScroll of Archangel +559%6699
TarkanZaikanStaff of Destruction47%6617
TarkanZaikanDevils Eye47%48186
TarkanZaikanScroll of Critical Damage24%1045
TarkanZaikanScroll of Inferno24%856
TarkanZaikanScroll of Soul Barrier24%964
TarkanZaikanBox of Luck +112%2914
TarkanZaikanOrb of Ice Arrow12%1121
9Ax WarriorAtlans Pants2297%155815
9Ax WarriorGrand Soul Shield2297%156193
9Ax WarriorBluewing Crossbow2277%173936
9Ax WarriorCrystal Sword2227%204902
9Ax WarriorMaster Scepter2227%204805
9Ax WarriorAtlans Boots2167%204652
9Ax WarriorCrystal Morning Star2137%154073
9Ax WarriorAquagold Crossbow2107%203508
9Ax WarriorDark Steel Gloves2066%149972
9Ax WarriorAdamantine Pants2046%192255
9Ax WarriorAtlans Gloves1976%192343
9Ax WarriorStaff of Resurrection1946%193377
9Ax WarriorAdamantine Mask1896%153563
9Ax WarriorElemental Shield1896%153468
9Ax WarriorJewel of Chaos311%14728
9Ax WarriorJewel of Bless251%19147
9Ax WarriorGrand Soul Gloves251%190917
9Ax WarriorJewel of Soul221%10141
9Ax WarriorJewel of Life181%4217
9Ax WarriorHoly Spirit Gloves181%202647
9Ax WarriorBox of Luck +1171%2914
9Ax WarriorDevils Key90%48298
9Ax WarriorBlood Bone +480%8498
9Ax WarriorDevils Eye70%48186
9Ax WarriorJewel of Creation60%679
9Ax WarriorSymbol of Kundun +350%2986
9Ax WarriorRena +350%23549
9Ax WarriorGuardian Angel50%13242
9Ax WarriorBlood Bone +550%6515
9Ax WarriorScroll of Fire Burst40%1634
9Ax WarriorScroll of Archangel +530%6699
9Ax WarriorScroll of Archangel +430%8541
9Ax WarriorPumpkin of Luck30%2038
9Ax WarriorHorn of Uniria30%17921
9Ax WarriorTransformation Ring +520%9275
9Ax WarriorOrb of Death Stab10%2012
9Ax WarriorScroll of Aqua Beam10%1598
9Blood SoldPlate Gloves3871%131613
9Blood SoldTiger Bow3811%132547
9Blood SoldSerpent Shield3791%133494
9Blood SoldLegendary Boots3731%198991
9Blood SoldSerpent Spear3681%199031
9Blood SoldLegendary Sword3661%134521
9Blood SoldPlate Boots3651%132095
9Blood SoldLegendary Helm3621%133948
9Blood SoldThunder Staff3611%131650
9Blood SoldPlate Armor3601%152185
9Blood SoldSpirit Armor3571%134663
9Blood SoldLegendary Gloves3571%133919
9Blood SoldPendant of Ability3561%133841
9Blood SoldDouble Blade3561%152216
9Blood SoldRing of Wind3551%134521
9Blood SoldPendant of Wind3551%131045
9Blood SoldLegendary Shield3531%152287
9Blood SoldLight Plate Mask3531%199641
9Blood SoldGuardian Gloves3521%133961
9Blood SoldPendant of Water3521%198563
9Blood SoldSpirit Pants3511%131576
9Blood SoldLight Plate Gloves3511%131960
9Blood SoldLight Saber3491%132316
9Blood SoldLight Plate Pants3471%133722
9Blood SoldSpirit Boots3461%132340
9Blood SoldLarkan Axe3451%199839
9Blood SoldPlate Pants3421%134010
9Blood SoldSpirit Helm3421%132469
9Blood SoldSerpent Crossbow3411%152435
9Blood SoldLight Plate Boots3361%133472
9Blood SoldLight Spear3341%131763
9Blood SoldTower Shield3221%132968
9Blood SoldRing of Magic3221%187026
9Blood SoldPlate Helm3131%198988
9Blood SoldJewel of Chaos1280%14728
9Blood SoldJewel of Bless890%19147
9Blood SoldBox of Luck +1790%2914
9Blood SoldJewel of Soul670%10141
9Blood SoldJewel of Life440%4217
9Blood SoldBlood Bone +3390%16823
9Blood SoldDevils Eye290%48186
9Blood SoldDevils Key280%48298
9Blood SoldJewel of Creation270%679
9Blood SoldScroll of Archangel +3230%16755
9Blood SoldBox of Luck +6230%16774
9Blood SoldSymbol of Kundun +2220%9824
9Blood SoldTransformation Ring +4150%5325
9Blood SoldRena +3130%23549
9Blood SoldHorn of Uniria130%17921
9Blood SoldGuardian Angel120%13242
9Blood SoldScroll of Evil Spirit110%2762
9Blood SoldScroll of Twister110%2862
9Blood SoldOrb of Twisting Slash100%3773
9Blood SoldOrb of Summoning50%10929
9Blood SoldImp50%6547
9Blood SoldPet Rudolph40%14849
9Blood SoldBox of Luck +320%2308
9Blood SoldPumpkin of Luck20%2038
9Bloody wolElemental Shield2250%153468
9Bloody wolAdamantine Mask2210%153563
9Bloody wolStaff of Resurrection2130%193377
9Bloody wolAtlans Pants2090%155815
9Bloody wolMaster Scepter2050%204805
9Bloody wolAtlans Boots2040%204652
9Bloody wolCrystal Sword2010%204902
9Bloody wolDark Steel Gloves1990%149972
9Bloody wolGrand Soul Shield1960%156193
9Bloody wolCrystal Morning Star1950%154073
9Bloody wolBluewing Crossbow1940%173936
9Bloody wolAdamantine Pants1910%192255
9Bloody wolBlack Dragon Gloves1900%119827
9Bloody wolAtlans Gloves1870%192343
9Bloody wolAquagold Crossbow1770%203508
9Bloody wolJewel of Chaos380%14728
9Bloody wolBox of Luck +1290%2914
9Bloody wolGrand Soul Gloves250%190917
9Bloody wolJewel of Soul230%10141
9Bloody wolGrand Soul Boots220%118740
9Bloody wolJewel of Bless220%19147
9Bloody wolHoly Spirit Gloves200%202647
9Bloody wolBlood Bone +5150%6515
9Bloody wolScroll of Archangel +580%6699
9Bloody wolJewel of Life80%4217
9Bloody wolJewel of Creation80%679
9Bloody wolDevils Key70%48298
9Bloody wolTransformation Ring +570%9275
9Bloody wolDevils Eye60%48186
9Bloody wolScroll of Aqua Beam40%1598
9Bloody wolRena +330%23549
9Bloody wolHorn of Uniria30%17921
9Bloody wolPet Rudolph30%14849
9Bloody wolScroll of Fire Burst30%1634
9Bloody wolSymbol of Kundun +320%2986
9Bloody wolBlood Bone +610%3192
9Bloody wolPumpkin of Luck10%2038
9Bloody wolOrb of Death Stab10%2012
9Bloody wolGuardian Angel10%13242
9Bloody wolImp10%6547
9Cursed LicSphinx Boots7643%47057
9Cursed LicWind Helm7523%48118
9Cursed LicSpiked Shield7413%47498
9Cursed LicBattle Axe7413%47286
9Cursed LicGiant Trident7323%47315
9Cursed LicSerpent Sword7233%47478
9Cursed LicSphinx Gloves7223%47800
9Cursed LicRing of Fire7113%47313
9Cursed LicScale Armor7023%48163
9Cursed LicWind Pants6943%47429
9Cursed LicSerpent Staff6713%47109
9Cursed LicFlail6193%37165
9Cursed LicSilk Armor6183%50394
9Cursed LicElven Shield6122%36487
9Cursed LicFalcon6112%38191
9Cursed LicWind Gloves6012%42658
9Cursed LicPlate Shield5962%42751
9Cursed LicScale Gloves5922%37499
9Cursed LicScale Pants5912%43235
9Cursed LicScale Helm5872%42777
9Cursed LicArquebus5832%50668
9Cursed LicPendant of Lighting5832%36186
9Cursed LicWind Boots5762%45289
9Cursed LicElven Axe5732%42934
9Cursed LicBone Pants5722%50813
9Cursed LicHalberd5662%56205
9Cursed LicScale Boots5632%37214
9Cursed LicBone Armor5582%37396
9Cursed LicRing of Ice5532%50214
9Cursed LicBattle Bow5502%42724
9Cursed LicSpear5492%38036
9Cursed LicGladius5342%50838
9Cursed LicJewel of Chaos1801%14728
9Cursed LicJewel of Bless1661%19147
9Cursed LicJewel of Soul1261%10141
9Cursed LicBox of Luck +11070%2914
9Cursed LicJewel of Life780%4217
9Cursed LicDevils Eye660%48186
9Cursed LicScroll of Archangel +1560%7029
9Cursed LicDevils Key500%48298
9Cursed LicBox of Luck +5480%6856
9Cursed LicBlood Bone +1400%7260
9Cursed LicJewel of Creation280%679
9Cursed LicBox of Luck +0230%6333
9Cursed LicTransformation Ring +2200%1650
9Cursed LicRena +3190%23549
9Cursed LicScroll of Ice160%630
9Cursed LicHorn of Uniria150%17921
9Cursed LicScroll of Meteorite140%755
9Cursed LicSymbol of Kundun +1140%4328
9Cursed LicScroll of Poison140%906
9Cursed LicPet Rudolph140%14849
9Cursed LicGuardian Angel140%13242
9Cursed LicOrb of Impale100%918
9Cursed LicOrb of Summoning100%10929
9Cursed LicImp40%6547
9Cursed LicBox of Red Ribbon30%125
9Cursed LicPumpkin of Luck20%2038
9Cursed WizSerpent Crossbow5250%152435
9Cursed WizDouble Blade5210%152216
9Cursed WizDragon Gloves5200%157777
9Cursed WizGreat Scythe5170%181727
9Cursed WizGuardian Helm5140%184431
9Cursed WizGuardian Gloves5130%133961
9Cursed WizLegendary Boots5120%198991
9Cursed WizLegendary Shield5070%152287
9Cursed WizDragon Boots5020%182683
9Cursed WizBattle Scepter4980%183505
9Cursed WizPlate Pants4970%134010
9Cursed WizLarkan Axe4970%199839
9Cursed WizGorgon Staff4970%158877
9Cursed WizGuardian Pants4960%183844
9Cursed WizPendant of Water4950%198563
9Cursed WizSerpent Shield4910%133494
9Cursed WizGuardian Boots4910%158029
9Cursed WizSerpent Spear4890%199031
9Cursed WizLegendary Helm4890%133948
9Cursed WizPlate Armor4870%152185
9Cursed WizGiant Sword4870%156689
9Cursed WizRing of Magic4790%187026
9Cursed WizSpirit Armor4780%134663
9Cursed WizLight Plate Boots4780%133472
9Cursed WizLegendary Sword4780%134521
9Cursed WizPlate Helm4680%198988
9Cursed WizLight Plate Pants4660%133722
9Cursed WizLight Plate Mask4650%199641
9Cursed WizPendant of Ability4640%133841
9Cursed WizLegendary Gloves4600%133919
9Cursed WizLegendary Pants4570%184506
9Cursed WizBronze Shield4470%183191
9Cursed WizRing of Wind4440%134521
9Cursed WizJewel of Chaos1730%14728
9Cursed WizJewel of Bless1230%19147
9Cursed WizJewel of Soul960%10141
9Cursed WizBox of Luck +1840%2914
9Cursed WizScroll of Archangel +3560%16755
9Cursed WizJewel of Life490%4217
9Cursed WizBlood Bone +3410%16823
9Cursed WizDevils Eye390%48186
9Cursed WizDevils Key380%48298
9Cursed WizBox of Luck +6300%16774
9Cursed WizRena +3290%23549
9Cursed WizTransformation Ring +4290%5325
9Cursed WizJewel of Creation270%679
9Cursed WizHorn of Uniria180%17921
9Cursed WizOrb of Summoning150%10929
9Cursed WizSymbol of Kundun +2140%9824
9Cursed WizOrb of Twisting Slash100%3773
9Cursed WizScroll of Evil Spirit90%2762
9Cursed WizImp70%6547
9Cursed WizPet Rudolph60%14849
9Cursed WizGuardian Angel60%13242
9Cursed WizBox of Luck +330%2308
9Cursed WizScroll of the Emperor10%590
9CyclopsScale Boots7291%37214
9CyclopsWind Gloves7281%42658
9CyclopsWind Helm7241%48118
9CyclopsBone Pants7221%50813
9CyclopsTomahawk7061%48438
9CyclopsSilk Pants6991%48234
9CyclopsScale Pants6991%43235
9CyclopsRing of Poison6981%39654
9CyclopsAngelic Staff6951%48277
9CyclopsScale Helm6931%42777
9CyclopsSphinx Gloves6871%47800
9CyclopsHalberd6871%56205
9CyclopsScale Armor6861%48163
9CyclopsBronze Armor6861%48046
9CyclopsSilk Armor6851%50394
9CyclopsLarge Round Shield6841%48123
9CyclopsRing of Ice6841%50214
9CyclopsBone Armor6721%37396
9CyclopsArquebus6701%50668
9CyclopsPlate Shield6701%42751
9CyclopsBattle Bow6691%42724
9CyclopsElven Shield6681%36487
9CyclopsGladius6641%50838
9CyclopsFalcon6631%38191
9CyclopsElven Axe6581%42934
9CyclopsWind Boots6571%45289
9CyclopsSpear6561%38036
9CyclopsPendant of Lighting6531%36186
9CyclopsScale Gloves6521%37499
9CyclopsBone Helm6411%48445
9CyclopsFlail6311%37165
9CyclopsJewel of Bless1750%19147
9CyclopsJewel of Chaos1740%14728
9CyclopsBox of Luck +11380%2914
9CyclopsJewel of Soul1150%10141
9CyclopsJewel of Life710%4217
9CyclopsBox of Luck +5600%6856
9CyclopsScroll of Archangel +1550%7029
9CyclopsBlood Bone +1530%7260
9CyclopsDevils Eye510%48186
9CyclopsDevils Key440%48298
9CyclopsJewel of Creation350%679
9CyclopsSymbol of Kundun +1340%4328
9CyclopsBox of Luck +0260%6333
9CyclopsOrb of Summoning250%10929
9CyclopsRena +3240%23549
9CyclopsTransformation Ring +1220%1330
9CyclopsOrb of Greater Damage170%885
9CyclopsHorn of Uniria160%17921
9CyclopsGuardian Angel130%13242
9CyclopsScroll of Ice120%630
9CyclopsOrb of Impale80%918
9CyclopsScroll of Meteorite70%755
9CyclopsPet Rudolph50%14849
9CyclopsPumpkin of Luck50%2038
9CyclopsImp50%6547
9CyclopsBox of Luck +310%2308
9CyclopsBox of Red Ribbon10%125
9Dark KnighPlate Boots5150%132095
9Dark KnighSpirit Pants4970%131576
9Dark KnighPendant of Water4960%198563
9Dark KnighLight Saber4860%132316
9Dark KnighLegendary Sword4860%134521
9Dark KnighPlate Armor4830%152185
9Dark KnighTower Shield4820%132968
9Dark KnighPendant of Wind4810%131045
9Dark KnighSpirit Gloves4790%123732
9Dark KnighSpirit Boots4780%132340
9Dark KnighRing of Earth4730%123458
9Dark KnighDouble Blade4730%152216
9Dark KnighLight Plate Mask4710%199641
9Dark KnighGreat Hammer4690%123441
9Dark KnighLight Plate Boots4680%133472
9Dark KnighThunder Staff4660%131650
9Dark KnighSpirit Armor4610%134663
9Dark KnighSerpent Crossbow4570%152435
9Dark KnighBrass Armor4550%123808
9Dark KnighRing of Magic4530%187026
9Dark KnighLegendary Boots4520%198991
9Dark KnighRing of Wind4510%134521
9Dark KnighLegendary Shield4500%152287
9Dark KnighTiger Bow4480%132547
9Dark KnighBerdysh4480%123910
9Dark KnighSerpent Spear4470%199031
9Dark KnighPlate Gloves4470%131613
9Dark KnighLight Spear4450%131763
9Dark KnighSpirit Helm4440%132469
9Dark KnighLarkan Axe4410%199839
9Dark KnighPlate Pants4330%134010
9Dark KnighPlate Helm4330%198988
9Dark KnighSerpent Shield4330%133494
9Dark KnighSphinx Armor4320%124374
9Dark KnighLight Plate Gloves4280%131960
9Dark KnighLegendary Gloves4190%133919
9Dark KnighJewel of Chaos1720%14728
9Dark KnighJewel of Bless1350%19147
9Dark KnighJewel of Soul1090%10141
9Dark KnighBox of Luck +1990%2914
9Dark KnighDevils Eye510%48186
9Dark KnighJewel of Life460%4217
9Dark KnighScroll of Archangel +3420%16755
9Dark KnighDevils Key360%48298
9Dark KnighBlood Bone +3320%16823
9Dark KnighJewel of Creation280%679
9Dark KnighBox of Luck +6280%16774
9Dark KnighTransformation Ring +3230%4624
9Dark KnighRena +3220%23549
9Dark KnighSymbol of Kundun +2200%9824
9Dark KnighOrb of Summoning160%10929
9Dark KnighHorn of Uniria140%17921
9Dark KnighScroll of Twister90%2862
9Dark KnighGuardian Angel90%13242
9Dark KnighOrb of Twisting Slash80%3773
9Dark KnighPet Rudolph70%14849
9Dark KnighImp50%6547
9Dark KnighScroll of the Emperor40%590
9Dark KnighPumpkin of Luck10%2038
9Dark KnighBox of Green Ribbon10%668
9Dark SkullBattle Scepter5242%183505
9Dark SkullPlate Pants5162%134010
9Dark SkullRing of Magic5142%187026
9Dark SkullGreat Scythe5111%181727
9Dark SkullPlate Armor5041%152185
9Dark SkullPendant of Water5031%198563
9Dark SkullPlate Helm4921%198988
9Dark SkullGiant Sword4911%156689
9Dark SkullBronze Shield4891%183191
9Dark SkullDragon Pants4881%175660
9Dark SkullGuardian Gloves4871%133961
9Dark SkullGuardian Boots4861%158029
9Dark SkullDragon Gloves4841%157777
9Dark SkullLight Plate Pants4841%133722
9Dark SkullGorgon Staff4831%158877
9Dark SkullDragon Boots4781%182683
9Dark SkullGuardian Pants4781%183844
9Dark SkullLegendary Pants4771%184506
9Dark SkullGuardian Helm4731%184431
9Dark SkullLegendary Shield4691%152287
9Dark SkullLight Plate Boots4691%133472
9Dark SkullLegendary Helm4681%133948
9Dark SkullSerpent Spear4661%199031
9Dark SkullLarkan Axe4651%199839
9Dark SkullSerpent Crossbow4631%152435
9Dark SkullSilver Bow4621%175166
9Dark SkullHelical Sword4591%175175
9Dark SkullLegendary Armor4571%175081
9Dark SkullDouble Blade4531%152216
9Dark SkullLegendary Boots4511%198991
9Dark SkullSerpent Shield4441%133494
9Dark SkullPendant of Ability4421%133841
9Dark SkullLight Plate Mask4341%199641
9Dark SkullJewel of Chaos1550%14728
9Dark SkullJewel of Bless1150%19147
9Dark SkullJewel of Soul1010%10141
9Dark SkullBox of Luck +1840%2914
9Dark SkullJewel of Life670%4217
9Dark SkullDevils Eye370%48186
9Dark SkullBlood Bone +3350%16823
9Dark SkullScroll of Archangel +3310%16755
9Dark SkullDevils Key290%48298
9Dark SkullBox of Luck +6260%16774
9Dark SkullJewel of Creation260%679
9Dark SkullSymbol of Kundun +2220%9824
9Dark SkullRena +3180%23549
9Dark SkullHorn of Uniria170%17921
9Dark SkullTransformation Ring +4160%5325
9Dark SkullOrb of Summoning140%10929
9Dark SkullPet Rudolph130%14849
9Dark SkullOrb of Twisting Slash100%3773
9Dark SkullGuardian Angel90%13242
9Dark SkullScroll of Evil Spirit70%2762
9Dark SkullImp20%6547
9Dark SkullBox of Green Ribbon10%668
9Dark SkullBox of Luck +310%2308
9Death CowLegendary Shield3630%152287
9Death CowBattle Scepter3540%183505
9Death CowPendant of Water3500%198563
9Death CowLegendary Boots3440%198991
9Death CowGreat Scythe3430%181727
9Death CowLegendary Helm3410%133948
9Death CowPlate Helm3370%198988
9Death CowDragon Helm3360%177184
9Death CowLarkan Axe3340%199839
9Death CowHelical Sword3340%175175
9Death CowDragon Pants3330%175660
9Death CowGuardian Armor3290%176736
9Death CowSilver Bow3290%175166
9Death CowGiant Sword3270%156689
9Death CowAdamantine Gloves3250%177032
9Death CowLegendary Pants3250%184506
9Death CowLegendary Armor3220%175081
9Death CowSerpent Crossbow3220%152435
9Death CowRing of Magic3200%187026
9Death CowGuardian Gloves3190%133961
9Death CowPendant of Ability3180%133841
9Death CowGuardian Helm3180%184431
9Death CowPlate Armor3180%152185
9Death CowGuardian Boots3130%158029
9Death CowGorgon Staff3100%158877
9Death CowGuardian Pants3100%183844
9Death CowLight Plate Pants3090%133722
9Death CowSerpent Spear3080%199031
9Death CowDragon Boots3060%182683
9Death CowDouble Blade3020%152216
9Death CowLight Plate Mask2990%199641
9Death CowDragon Gloves2910%157777
9Death CowBronze Shield2680%183191
9Death CowJewel of Chaos1180%14728
9Death CowJewel of Bless830%19147
9Death CowJewel of Soul790%10141
9Death CowBox of Luck +1640%2914
9Death CowJewel of Life490%4217
9Death CowScroll of Archangel +3320%16755
9Death CowDevils Eye280%48186
9Death CowDevils Key250%48298
9Death CowBlood Bone +3220%16823
9Death CowJewel of Creation180%679
9Death CowBox of Luck +6180%16774
9Death CowRena +3130%23549
9Death CowSymbol of Kundun +2120%9824
9Death CowOrb of Twisting Slash100%3773
9Death CowTransformation Ring +4100%5325
9Death CowHorn of Uniria100%17921
9Death CowOrb of Summoning80%10929
9Death CowPet Rudolph70%14849
9Death CowScroll of Evil Spirit60%2762
9Death CowBlood Bone +430%8498
9Death CowGuardian Angel30%13242
9Death CowPumpkin of Luck30%2038
9Death CowScroll of Archangel +420%8541
9Death CowImp20%6547
9Death GorgLegendary Staff80%109193
9Death GorgGuardian Pants70%183844
9Death GorgLighting Sword60%7483
9Death GorgDragon Armor40%109897
9Death GorgBattle Scepter40%183505
9Death GorgHelical Sword30%175175
9Death GorgLight Plate Armor30%159377
9Death GorgGuardian Helm20%184431
9Death GorgDragon Boots20%182683
9Death GorgBox of Luck +120%2914
9Death GorgDragon Shield20%109087
9Death GorgAdamantine Boots20%109214
9Death GorgSilver Bow10%175166
9Death GorgJewel of Chaos10%14728
9Death GorgLegendary Armor10%175081
9Death GorgBlood Bone +410%8498
9Death GorgBronze Shield10%183191
9Death GorgAdamantine Gloves10%177032
9Death GorgLegendary Pants10%184506
9Death GorgGreat Scythe10%181727
9Death GorgGuardian Armor10%176736
9Death GorgDragon Helm10%177184
9Death GorgJewel of Bless10%19147
9Death KnigLightning Sword6860%101866
9Death KnigDragon Gloves6840%157777
9Death KnigDragon Shield6670%109087
9Death KnigGuardian Helm6620%184431
9Death KnigDragon Boots6620%182683
9Death KnigGiant Sword6570%156689
9Death KnigAdamantine Boots6540%109214
9Death KnigGuardian Boots6510%158029
9Death KnigLegendary Pants6490%184506
9Death KnigBattle Scepter6480%183505
9Death KnigBronze Shield6440%183191
9Death KnigDragon Helm6420%177184
9Death KnigDragon Armor6360%109897
9Death KnigLight Plate Armor6340%159377
9Death KnigSilver Bow6310%175166
9Death KnigGuardian Pants6300%183844
9Death KnigAdamantine Gloves6280%177032
9Death KnigGreat Scythe6280%181727
9Death KnigHelical Sword6250%175175
9Death KnigLegendary Staff6190%109193
9Death KnigGorgon Staff6140%158877
9Death KnigDragon Pants6130%175660
9Death KnigLegendary Armor6120%175081
9Death KnigGuardian Armor6080%176736
9Death KnigJewel of Chaos1530%14728
9Death KnigJewel of Bless1320%19147
9Death KnigBox of Luck +1950%2914
9Death KnigJewel of Soul870%10141
9Death KnigJewel of Life550%4217
9Death KnigDevils Eye460%48186
9Death KnigScroll of Archangel +4430%8541
9Death KnigJewel of Creation420%679
9Death KnigDevils Key360%48298
9Death KnigBlood Bone +4330%8498
9Death KnigOrb of Summoning200%10929
9Death KnigTransformation Ring +5160%9275
9Death KnigLighting Sword160%7483
9Death KnigRena +3140%23549
9Death KnigHorn of Uniria140%17921
9Death KnigOrb of Swell Life120%1392
9Death KnigGuardian Angel110%13242
9Death KnigImp110%6547
9Death KnigSymbol of Kundun +2100%9824
9Death KnigScroll of Hellfire90%1417
9Death KnigOrb of Fire Slash90%1363
9Death KnigPet Rudolph90%14849
9Death KnigPumpkin of Luck30%2038
9Death KnigBox of Luck +310%2308
9Death KnigTear of Elf10%59
9Death TreeAdamantine Pants4710%192255
9Death TreeCrystal Morning Star4660%154073
9Death TreeAtlans Gloves4570%192343
9Death TreeAdamantine Mask4560%153563
9Death TreeBill of Balrog4410%122354
9Death TreeBluewing Crossbow4380%173936
9Death TreeElemental Shield4360%153468
9Death TreeLight Plate Armor4340%159377
9Death TreeAquagold Crossbow4290%203508
9Death TreeMaster Scepter4220%204805
9Death TreeStaff of Resurrection4220%193377
9Death TreeAtlans Boots4090%204652
9Death TreeCrystal Sword3900%204902
9Death TreeJewel of Chaos700%14728
9Death TreeJewel of Bless620%19147
9Death TreeGrand Soul Gloves550%190917
9Death TreeHoly Spirit Gloves410%202647
9Death TreeBox of Luck +1390%2914
9Death TreeJewel of Soul330%10141
9Death TreeJewel of Life270%4217
9Death TreeDevils Eye180%48186
9Death TreeTransformation Ring +5150%9275
9Death TreeBlood Bone +4150%8498
9Death TreeScroll of Archangel +4120%8541
9Death TreeSymbol of Kundun +390%2986
9Death TreeRena +380%23549
9Death TreeDevils Key80%48298
9Death TreeOrb of Penetration80%1273
9Death TreeJewel of Creation60%679
9Death TreeGuardian Angel50%13242
9Death TreeHorn of Uniria50%17921
9Death TreePet Rudolph40%14849
9Death TreeOrb of Death Stab40%2012
9Death TreeScroll of Archangel +520%6699
9Death TreePumpkin of Luck20%2038
9DevilDragon Boots90%182683
9DevilAdamantine Gloves70%177032
9DevilBronze Shield70%183191
9DevilDragon Pants60%175660
9DevilGuardian Gloves60%133961
9DevilGuardian Armor50%176736
9DevilGuardian Boots50%158029
9DevilPendant of Ability50%133841
9DevilBattle Scepter50%183505
9DevilLegendary Staff50%109193
9DevilDragon Gloves50%157777
9DevilLighting Sword40%7483
9DevilHelical Sword40%175175
9DevilSilver Bow40%175166
9DevilLegendary Pants40%184506
9DevilGreat Scythe40%181727
9DevilDragon Helm40%177184
9DevilDragon Shield30%109087
9DevilGorgon Staff30%158877
9DevilGiant Sword20%156689
9DevilGuardian Pants20%183844
9DevilLight Plate Pants20%133722
9DevilAdamantine Boots20%109214
9DevilLegendary Armor20%175081
9DevilDragon Armor20%109897
9DevilLegendary Helm10%133948
9DevilScroll of Archangel +410%8541
9DevilJewel of Creation10%679
9DevilOrb of Summoning10%10929
9DevilJewel of Chaos10%14728
9DrakanSword of Destruction392%90126
9DrakanBlack Dragon Gloves311%119827
9DrakanAtlans Armor301%131699
9DrakanDark Steel Mask301%71583
9DrakanSaint Crossbow291%79227
9DrakanGreat Scepter281%90195
9DrakanBlack Dragon Boots271%176611
9DrakanAdamantine Armor261%177429
9DrakanDark Steel Gloves251%149972
9DrakanDark Steel Boots241%76775
9DrakanBlack Dragon Helm231%90377
9DrakanRed Spirit Gloves221%79474
9DrakanBlack Dragon Pants171%78537
9DrakanDark Phoenix Gloves70%71329
9DrakanHoly Spirit Helm50%77678
9DrakanJewel of Bless40%19147
9DrakanJewel of Chaos40%14728
9DrakanDevils Eye30%48186
9DrakanDevils Key20%48298
9DrakanHoly Spirit Boots20%90093
9DrakanJewel of Soul20%10141
9DrakanOrb of Rageful Blow20%1842
9DrakanBlood Bone +520%6515
9DrakanScroll of Cometfall20%1341
9DrakanJewel of Life20%4217
9DrakanJewel of Creation10%679
9DrakanGrand Soul Boots10%118740
9DrakanScroll of Archangel +710%988
9DrakanBox of Luck +110%2914
9DrakanScroll of Teleport Ally10%950
9DrakanGrand Soul Helm10%90314
9DrakanRena +310%23549
9DrakanScroll of Archangel +510%6699
9DrakanSymbol of Kundun +510%1772
9DrakanGrand Soul Pants10%71977
9Elite OgreAtlans Pants1100%155815
9GhostScale Pants30%43235
9GhostLight Crossbow20%64881
9GhostFlail20%37165
9GhostScale Armor20%48163
9GhostSpear20%38036
9GhostWind Boots10%45289
9GhostBox of Luck +110%2914
9GhostGiant Trident10%47315
9GhostFalcon10%38191
9GhostRing of Fire10%47313
9GhostElven Axe10%42934
9GhostScale Boots10%37214
9GhostWind Pants10%47429
9GhostBrass Gloves10%64751
9GhostPlate Shield10%42751
9GhostScale Gloves10%37499
9GhostScale Helm10%42777
9GhostSpiked Shield10%47498
9GhostSword of Salamander10%64974
9GhostSphinx Gloves10%47800
9GhostSerpent Staff10%47109
9Great BahaDragon Shield7240%109087
9Great BahaAdamantine Gloves7160%177032
9Great BahaElemental Shield6960%153468
9Great BahaDragon Armor6920%109897
9Great BahaDragon Pants6850%175660
9Great BahaGuardian Armor6830%176736
9Great BahaLegendary Staff6700%109193
9Great BahaAdamantine Mask6690%153563
9Great BahaCrystal Morning Star6610%154073
9Great BahaLightning Sword6560%101866
9Great BahaDragon Helm6530%177184
9Great BahaLight Plate Armor6500%159377
9Great BahaAdamantine Boots6490%109214
9Great BahaHelical Sword6480%175175
9Great BahaSilver Bow6480%175166
9Great BahaBill of Balrog6350%122354
9Great BahaLegendary Armor6280%175081
9Great BahaJewel of Chaos1200%14728
9Great BahaJewel of Bless980%19147
9Great BahaJewel of Soul640%10141
9Great BahaBox of Luck +1490%2914
9Great BahaJewel of Life410%4217
9Great BahaDevils Key330%48298
9Great BahaScroll of Archangel +4330%8541
9Great BahaBlood Bone +4330%8498
9Great BahaDevils Eye250%48186
9Great BahaJewel of Creation190%679
9Great BahaSymbol of Kundun +3160%2986
9Great BahaTransformation Ring +5160%9275
9Great BahaGuardian Angel100%13242
9Great BahaHorn of Uniria100%17921
9Great BahaRena +390%23549
9Great BahaScroll of Hellfire70%1417
9Great BahaOrb of Fire Slash70%1363
9Great BahaOrb of Penetration60%1273
9Great BahaPet Rudolph60%14849
9Great BahaOrb of Swell Life60%1392
9Great BahaOrb of Summoning40%10929
9Great BahaPumpkin of Luck40%2038
9Great BahaLighting Sword30%7483
9Great BahaImp30%6547
9Great BahaBox of Luck +310%2308
9Hell HoundSword of Salamander160%64974
9Hell HoundWind Helm150%48118
9Hell HoundGreat Hammer150%123441
9Hell HoundSphinx Gloves150%47800
9Hell HoundBattle Axe150%47286
9Hell HoundNikea Axe140%69596
9Hell HoundBerdysh140%123910
9Hell HoundBlade130%113975
9Hell HoundSphinx Armor130%124374
9Hell HoundBrass Boots130%64859
9Hell HoundSphinx Boots130%47057
9Hell HoundBrass Armor130%123808
9Hell HoundBrass Pants110%78478
9Hell HoundScale Armor110%48163
9Hell HoundWind Pants100%47429
9Hell HoundWind Armor100%64510
9Hell HoundSpiked Shield100%47498
9Hell HoundRing of Fire100%47313
9Hell HoundSerpent Staff100%47109
9Hell HoundSphinx Pants100%69038
9Hell HoundPendant of Ice90%69283
9Hell HoundSpirit Gloves90%123732
9Hell HoundBrass Gloves90%64751
9Hell HoundLight Crossbow90%64881
9Hell HoundWind Boots90%45289
9Hell HoundSphinx Mask80%64342
9Hell HoundBrass Helm80%113549
9Hell HoundJewel of Chaos80%14728
9Hell HoundSerpent Sword70%47478
9Hell HoundDragon Slayer Shield70%78495
9Hell HoundRing of Earth60%123458
9Hell HoundGiant Trident60%47315
9Hell HoundJewel of Bless60%19147
9Hell HoundBox of Luck +120%2914
9Hell HoundJewel of Soul20%10141
9Hell HoundJewel of Creation10%679
9Hell HoundDevils Eye10%48186
9Hell HoundBlood Bone +210%5559
9Hell HoundScroll of Archangel +210%5406
9Hell HoundScroll of Flame10%1265
9Hell SpideBattle Axe4461%47286
9Hell SpideSpirit Helm4391%132469
9Hell SpideBlade4391%113975
9Hell SpideSword of Salamander4291%64974
9Hell SpideSphinx Mask4281%64342
9Hell SpideDragon Slayer Shield4261%78495
9Hell SpideSpirit Gloves4171%123732
9Hell SpideSpiked Shield4171%47498
9Hell SpideGreat Hammer4161%123441
9Hell SpideTiger Bow4161%132547
9Hell SpideSpirit Boots4141%132340
9Hell SpideRing of Earth4111%123458
9Hell SpideWind Armor4071%64510
9Hell SpideBrass Boots4071%64859
9Hell SpideWind Pants4071%47429
9Hell SpideBrass Helm4061%113549
9Hell SpideTower Shield4051%132968
9Hell SpideSphinx Boots4041%47057
9Hell SpideSphinx Armor4041%124374
9Hell SpideNikea Axe4031%69596
9Hell SpidePendant of Ice4001%69283
9Hell SpideSphinx Pants3991%69038
9Hell SpideBrass Gloves3981%64751
9Hell SpideLight Crossbow3961%64881
9Hell SpideLight Saber3921%132316
9Hell SpideBrass Armor3881%123808
9Hell SpideBerdysh3821%123910
9Hell SpideBrass Pants3811%78478
9Hell SpideSerpent Staff3811%47109
9Hell SpideSerpent Sword3811%47478
9Hell SpideGiant Trident3761%47315
9Hell SpideRing of Fire3751%47313
9Hell SpideJewel of Chaos1330%14728
9Hell SpideJewel of Bless900%19147
9Hell SpideJewel of Soul890%10141
9Hell SpideBox of Luck +1680%2914
9Hell SpideJewel of Life490%4217
9Hell SpideJewel of Creation360%679
9Hell SpideBlood Bone +2320%5559
9Hell SpideScroll of Archangel +2310%5406
9Hell SpideBox of Luck +6290%16774
9Hell SpideDevils Eye260%48186
9Hell SpideSymbol of Kundun +1230%4328
9Hell SpideDevils Key220%48298
9Hell SpideBox of Luck +0180%6333
9Hell SpideRena +3170%23549
9Hell SpideTransformation Ring +3160%4624
9Hell SpideScroll of Twister140%2862
9Hell SpideHorn of Uniria130%17921
9Hell SpideOrb of Summoning100%10929
9Hell SpideScroll of Flame90%1265
9Hell SpideScroll of Poison90%906
9Hell SpidePet Rudolph90%14849
9Hell SpideGuardian Angel70%13242
9Hell SpideImp30%6547
9Hell SpidePumpkin of Luck20%2038
9Iron WheelAtlans Armor850%131699
9Iron WheelBlack Dragon Boots840%176611
9Iron WheelAdamantine Armor830%177429
9Iron WheelAquagold Crossbow570%203508
9Iron WheelAtlans Boots500%204652
9Iron WheelAtlans Gloves490%192343
9Iron WheelStaff of Resurrection460%193377
9Iron WheelAtlans Pants460%155815
9Iron WheelGrand Soul Shield460%156193
9Iron WheelBlack Dragon Gloves410%119827
9Iron WheelAdamantine Pants410%192255
9Iron WheelMaster Scepter390%204805
9Iron WheelCrystal Sword380%204902
9Iron WheelDark Steel Gloves360%149972
9Iron WheelJewel of Chaos100%14728
9Iron WheelJewel of Soul50%10141
9Iron WheelJewel of Bless40%19147
9Iron WheelGrand Soul Boots40%118740
9Iron WheelDevils Eye40%48186
9Iron WheelGrand Soul Gloves40%190917
9Iron WheelBox of Luck +130%2914
9Iron WheelJewel of Creation30%679
9Iron WheelOrb of Death Stab20%2012
9Iron WheelScroll of Fire Burst20%1634
9Iron WheelHoly Spirit Gloves20%202647
9Iron WheelGuardian Angel20%13242
9Iron WheelDevils Key20%48298
9Iron WheelJewel of Life20%4217
9Iron WheelRena +310%23549
9Iron WheelPumpkin of Luck10%2038
9Iron WheelScroll of Archangel +510%6699
9Iron WheelOrb of Rageful Blow10%1842
9Iron WheelHorn of Uniria10%17921
9LichPad Helm160%22053
9LichLeather Gloves150%30798
9LichVine Pants120%30655
9LichPad Gloves120%32968
9LichKris110%25964
9LichHorn Shield110%29296
9LichKite Shield110%30354
9LichLeather Pants100%30774
9LichSmall Shield100%32953
9LichSword of Assassin100%30227
9LichVine Boots90%22027
9LichDouble Poleaxe90%30534
9LichBuckler90%25889
9LichBone Gloves80%30364
9LichLeather Armor80%29422
9LichPendant of Fire80%30598
9LichPad Boots80%30830
9LichGolden Crossbow70%30065
9LichMorning Star70%30352
9LichBronze Boots70%30189
9LichSilk Gloves70%30324
9LichDouble Axe70%30326
9LichShort Sword60%32694
9LichVine Helm60%26202
9LichMace60%21778
9LichCrossbow60%30942
9LichVine Gloves50%30808
9LichPad Pants50%30740
9LichVine Armor50%29927
9LichRapier50%29239
9LichBronze Gloves50%30498
9LichBow50%30614
9LichHand Axe50%31008
9LichLeather Helm40%26197
9LichSkull Staff30%25888
9LichLeather Boots30%22129
9LichPad Armor20%30289
9LichDevils Key20%48298
9LichBox of Luck +110%2914
9LichJewel of Chaos10%14728
9LichOrb of Greater Fortitude10%701
9LichBox of Luck +510%6856
9LichScroll of Lighting10%621
9LichScroll of Archangel +110%7029
9LichBlood Bone +110%7260
9LichDevils Eye10%48186
9MutantAquagold Crossbow3190%203508
9MutantCrystal Morning Star3090%154073
9MutantElemental Shield3070%153468
9MutantBill of Balrog3060%122354
9MutantAdamantine Pants2990%192255
9MutantMaster Scepter2950%204805
9MutantAtlans Gloves2920%192343
9MutantStaff of Resurrection2910%193377
9MutantAtlans Boots2860%204652
9MutantLight Plate Armor2860%159377
9MutantAdamantine Mask2770%153563
9MutantCrystal Sword2590%204902
9MutantBluewing Crossbow2580%173936
9MutantJewel of Chaos400%14728
9MutantHoly Spirit Gloves330%202647
9MutantJewel of Bless300%19147
9MutantJewel of Soul280%10141
9MutantBox of Luck +1250%2914
9MutantGrand Soul Gloves180%190917
9MutantJewel of Life170%4217
9MutantJewel of Creation110%679
9MutantDevils Eye90%48186
9MutantDevils Key70%48298
9MutantOrb of Death Stab70%2012
9MutantSymbol of Kundun +370%2986
9MutantBlood Bone +470%8498
9MutantRena +350%23549
9MutantScroll of Archangel +440%8541
9MutantTransformation Ring +530%9275
9MutantHorn of Uniria30%17921
9MutantBlood Bone +520%6515
9MutantOrb of Penetration20%1273
9MutantPet Rudolph20%14849
9MutantImp20%6547
9MutantGuardian Angel20%13242
9MutantBox of Luck +310%2308
9MutantScroll of the Emperor10%590
9MutantPumpkin of Luck10%2038
9Necron3Dragon Gloves4291%157777
9Necron3Guardian Boots4281%158029
9Necron3Guardian Pants4141%183844
9Necron3Serpent Crossbow4081%152435
9Necron3Legendary Armor4071%175081
9Necron3Ring of Magic4041%187026
9Necron3Helical Sword3981%175175
9Necron3Great Scythe3951%181727
9Necron3Double Blade3951%152216
9Necron3Legendary Pants3931%184506
9Necron3Legendary Helm3901%133948
9Necron3Bronze Shield3861%183191
9Necron3Gorgon Staff3851%158877
9Necron3Guardian Armor3851%176736
9Necron3Guardian Helm3841%184431
9Necron3Dragon Boots3841%182683
9Necron3Silver Bow3811%175166
9Necron3Giant Sword3801%156689
9Necron3Dragon Pants3791%175660
9Necron3Legendary Shield3761%152287
9Necron3Light Plate Pants3711%133722
9Necron3Adamantine Gloves3651%177032
9Necron3Plate Armor3621%152185
9Necron3Dragon Helm3561%177184
9Necron3Guardian Gloves3551%133961
9Necron3Battle Scepter3521%183505
9Necron3Pendant of Ability3451%133841
9Necron3Jewel of Chaos900%14728
9Necron3Jewel of Bless900%19147
9Necron3Jewel of Soul520%10141
9Necron3Box of Luck +1470%2914
9Necron3Jewel of Creation320%679
9Necron3Devils Eye310%48186
9Necron3Jewel of Life300%4217
9Necron3Orb of Summoning240%10929
9Necron3Devils Key230%48298
9Necron3Rena +3210%23549
9Necron3Scroll of Archangel +3210%16755
9Necron3Blood Bone +3210%16823
9Necron3Box of Luck +6150%16774
9Necron3Symbol of Kundun +2130%9824
9Necron3Transformation Ring +4130%5325
9Necron3Blood Bone +4100%8498
9Necron3Scroll of Evil Spirit90%2762
9Necron3Horn of Uniria70%17921
9Necron3Scroll of Archangel +460%8541
9Necron3Pet Rudolph50%14849
9Necron3Imp20%6547
9Necron3Guardian Angel20%13242
9Ogre archeAdamantine Boots1100%109214
9Orc ArcherPlate Gloves3580%131613
9Orc ArcherLight Plate Mask3340%199641
9Orc ArcherGuardian Helm3300%184431
9Orc ArcherLegendary Pants3280%184506
9Orc ArcherGuardian Boots3240%158029
9Orc ArcherLight Plate Gloves3200%131960
9Orc ArcherRing of Wind3190%134521
9Orc ArcherSerpent Crossbow3170%152435
9Orc ArcherSpirit Armor3160%134663
9Orc ArcherDragon Gloves3130%157777
9Orc ArcherSpirit Pants3120%131576
9Orc ArcherLegendary Sword3110%134521
9Orc ArcherPendant of Ability3080%133841
9Orc ArcherLegendary Shield3060%152287
9Orc ArcherDouble Blade3040%152216
9Orc ArcherPlate Helm3030%198988
9Orc ArcherGuardian Gloves3000%133961
9Orc ArcherLegendary Gloves3000%133919
9Orc ArcherLight Spear2990%131763
9Orc ArcherSerpent Shield2950%133494
9Orc ArcherPendant of Wind2950%131045
9Orc ArcherLegendary Helm2930%133948
9Orc ArcherRing of Magic2930%187026
9Orc ArcherLarkan Axe2910%199839
9Orc ArcherSerpent Spear2910%199031
9Orc ArcherPlate Armor2890%152185
9Orc ArcherPlate Boots2880%132095
9Orc ArcherGiant Sword2870%156689
9Orc ArcherGorgon Staff2870%158877
9Orc ArcherLight Plate Pants2860%133722
9Orc ArcherLight Plate Boots2820%133472
9Orc ArcherPlate Pants2800%134010
9Orc ArcherThunder Staff2700%131650
9Orc ArcherPendant of Water2680%198563
9Orc ArcherLegendary Boots2610%198991
9Orc ArcherJewel of Chaos1100%14728
9Orc ArcherJewel of Bless800%19147
9Orc ArcherBox of Luck +1650%2914
9Orc ArcherJewel of Soul620%10141
9Orc ArcherJewel of Life480%4217
9Orc ArcherBlood Bone +3280%16823
9Orc ArcherJewel of Creation260%679
9Orc ArcherDevils Key230%48298
9Orc ArcherScroll of Archangel +3230%16755
9Orc ArcherDevils Eye230%48186
9Orc ArcherTransformation Ring +4140%5325
9Orc ArcherBox of Luck +6130%16774
9Orc ArcherOrb of Summoning120%10929
9Orc ArcherSymbol of Kundun +2120%9824
9Orc ArcherRena +390%23549
9Orc ArcherPet Rudolph80%14849
9Orc ArcherHorn of Uniria80%17921
9Orc ArcherScroll of Evil Spirit60%2762
9Orc ArcherPumpkin of Luck50%2038
9Orc ArcherOrb of Twisting Slash50%3773
9Orc ArcherGuardian Angel40%13242
9Orc ArcherImp10%6547
9Orc ArcherBox of Green Ribbon10%668
9Orc WarrioScale Helm4470%42777
9Orc WarrioLight Crossbow4310%64881
9Orc WarrioSphinx Boots4300%47057
9Orc WarrioSphinx Mask4250%64342
9Orc WarrioSerpent Sword4240%47478
9Orc WarrioScale Pants4210%43235
9Orc WarrioGiant Trident4190%47315
9Orc WarrioSphinx Gloves4190%47800
9Orc WarrioWind Helm4180%48118
9Orc WarrioScale Armor4170%48163
9Orc WarrioBone Armor4150%37396
9Orc WarrioWind Armor4140%64510
9Orc WarrioFalcon4140%38191
9Orc WarrioBrass Boots4130%64859
9Orc WarrioBattle Axe4110%47286
9Orc WarrioSerpent Staff4060%47109
9Orc WarrioRing of Fire4050%47313
9Orc WarrioWind Boots4040%45289
9Orc WarrioScale Boots4030%37214
9Orc WarrioSword of Salamander4000%64974
9Orc WarrioScale Gloves3990%37499
9Orc WarrioSpiked Shield3970%47498
9Orc WarrioWind Pants3940%47429
9Orc WarrioWind Gloves3940%42658
9Orc WarrioBattle Bow3940%42724
9Orc WarrioPlate Shield3920%42751
9Orc WarrioSpear3880%38036
9Orc WarrioElven Axe3810%42934
9Orc WarrioFlail3790%37165
9Orc WarrioBrass Gloves3560%64751
9Orc WarrioJewel of Chaos1180%14728
9Orc WarrioJewel of Bless940%19147
9Orc WarrioBox of Luck +1740%2914
9Orc WarrioJewel of Soul580%10141
9Orc WarrioScroll of Archangel +2420%5406
9Orc WarrioJewel of Life390%4217
9Orc WarrioBlood Bone +2350%5559
9Orc WarrioDevils Eye300%48186
9Orc WarrioBox of Luck +6290%16774
9Orc WarrioDevils Key270%48298
9Orc WarrioJewel of Creation240%679
9Orc WarrioSymbol of Kundun +1220%4328
9Orc WarrioTransformation Ring +2210%1650
9Orc WarrioRena +3190%23549
9Orc WarrioBox of Luck +0140%6333
9Orc WarrioOrb of Summoning90%10929
9Orc WarrioScroll of Ice60%630
9Orc WarrioImp60%6547
9Orc WarrioGuardian Angel60%13242
9Orc WarrioPet Rudolph50%14849
9Orc WarrioScroll of Poison40%906
9Orc WarrioHorn of Uniria40%17921
9Orc WarrioBox of Luck +330%2308
9Orc WarrioBox of Red Ribbon10%125
9Orc WarrioPumpkin of Luck10%2038
9Poison BulSpirit Boots1670%132340
9Poison BulLight Saber1580%132316
9Poison BulBrass Armor1490%123808
9Poison BulLight Plate Boots1480%133472
9Poison BulLegendary Sword1460%134521
9Poison BulSerpent Shield1460%133494
9Poison BulPlate Helm1450%198988
9Poison BulSpirit Pants1450%131576
9Poison BulLight Plate Mask1440%199641
9Poison BulSpirit Helm1420%132469
9Poison BulPlate Boots1420%132095
9Poison BulPendant of Water1420%198563
9Poison BulLegendary Gloves1420%133919
9Poison BulPlate Gloves1390%131613
9Poison BulSphinx Armor1390%124374
9Poison BulLight Plate Gloves1390%131960
9Poison BulDragon Slayer Shield1380%78495
9Poison BulPlate Pants1370%134010
9Poison BulBlade1330%113975
9Poison BulRing of Wind1320%134521
9Poison BulSerpent Spear1310%199031
9Poison BulTiger Bow1310%132547
9Poison BulLegendary Boots1310%198991
9Poison BulBerdysh1290%123910
9Poison BulRing of Earth1250%123458
9Poison BulLarkan Axe1240%199839
9Poison BulSpirit Gloves1230%123732
9Poison BulSpirit Armor1220%134663
9Poison BulGreat Hammer1210%123441
9Poison BulBrass Helm1200%113549
9Poison BulTower Shield1180%132968
9Poison BulThunder Staff1180%131650
9Poison BulLight Spear1170%131763
9Poison BulPendant of Wind1110%131045
9Poison BulBrass Pants1080%78478
9Poison BulJewel of Chaos580%14728
9Poison BulJewel of Bless360%19147
9Poison BulBox of Luck +1330%2914
9Poison BulJewel of Soul320%10141
9Poison BulDevils Eye150%48186
9Poison BulJewel of Life140%4217
9Poison BulBlood Bone +3130%16823
9Poison BulScroll of Archangel +3120%16755
9Poison BulDevils Key120%48298
9Poison BulBox of Luck +690%16774
9Poison BulTransformation Ring +370%4624
9Poison BulRena +370%23549
9Poison BulJewel of Creation60%679
9Poison BulSymbol of Kundun +160%4328
9Poison BulHorn of Uniria40%17921
9Poison BulPet Rudolph30%14849
9Poison BulGuardian Angel20%13242
9Poison BulImp10%6547
9Poison BulPumpkin of Luck10%2038
9Poison ShaPendant of Wind1650%131045
9Poison ShaLight Spear1630%131763
9Poison ShaRing of Wind1610%134521
9Poison ShaTower Shield1540%132968
9Poison ShaLegendary Sword1540%134521
9Poison ShaSpirit Boots1540%132340
9Poison ShaPendant of Water1520%198563
9Poison ShaPlate Boots1510%132095
9Poison ShaLegendary Boots1470%198991
9Poison ShaRing of Magic1460%187026
9Poison ShaPlate Armor1440%152185
9Poison ShaTiger Bow1430%132547
9Poison ShaSpirit Helm1430%132469
9Poison ShaLegendary Helm1410%133948
9Poison ShaSpirit Pants1410%131576
9Poison ShaLarkan Axe1410%199839
9Poison ShaSerpent Spear1410%199031
9Poison ShaPendant of Ability1400%133841
9Poison ShaLegendary Gloves1390%133919
9Poison ShaSerpent Crossbow1390%152435
9Poison ShaLight Saber1390%132316
9Poison ShaPlate Pants1380%134010
9Poison ShaSerpent Shield1370%133494
9Poison ShaPlate Helm1370%198988
9Poison ShaDouble Blade1360%152216
9Poison ShaThunder Staff1350%131650
9Poison ShaPlate Gloves1330%131613
9Poison ShaLight Plate Mask1320%199641
9Poison ShaLight Plate Boots1290%133472
9Poison ShaLight Plate Gloves1290%131960
9Poison ShaGuardian Gloves1280%133961
9Poison ShaSpirit Armor1250%134663
9Poison ShaLight Plate Pants1200%133722
9Poison ShaLegendary Shield1180%152287
9Poison ShaJewel of Chaos550%14728
9Poison ShaJewel of Bless320%19147
9Poison ShaJewel of Soul310%10141
9Poison ShaBox of Luck +1230%2914
9Poison ShaJewel of Creation150%679
9Poison ShaScroll of Archangel +3150%16755
9Poison ShaDevils Eye120%48186
9Poison ShaDevils Key110%48298
9Poison ShaBox of Luck +6110%16774
9Poison ShaJewel of Life90%4217
9Poison ShaSymbol of Kundun +290%9824
9Poison ShaTransformation Ring +470%5325
9Poison ShaScroll of Twister50%2862
9Poison ShaRena +350%23549
9Poison ShaHorn of Uniria50%17921
9Poison ShaScroll of Evil Spirit40%2762
9Poison ShaScroll of the Emperor30%590
9Poison ShaOrb of Summoning30%10929
9Poison ShaBlood Bone +330%16823
9Poison ShaGuardian Angel30%13242
9Poison ShaBox of Green Ribbon20%668
9Poison ShaImp20%6547
9Poison ShaPet Rudolph10%14849
9ShadowPlate Gloves1630%131613
9ShadowTiger Bow1560%132547
9ShadowPlate Pants1560%134010
9ShadowRing of Earth1550%123458
9ShadowTower Shield1540%132968
9ShadowLegendary Gloves1520%133919
9ShadowLegendary Boots1520%198991
9ShadowPlate Boots1520%132095
9ShadowBlade1510%113975
9ShadowPlate Helm1480%198988
9ShadowLight Plate Mask1460%199641
9ShadowGreat Hammer1450%123441
9ShadowSphinx Armor1430%124374
9ShadowSpirit Helm1430%132469
9ShadowPendant of Wind1430%131045
9ShadowRing of Wind1420%134521
9ShadowSerpent Shield1420%133494
9ShadowBerdysh1410%123910
9ShadowLight Saber1400%132316
9ShadowLight Plate Boots1370%133472
9ShadowSerpent Spear1370%199031
9ShadowLegendary Sword1360%134521
9ShadowLight Plate Gloves1360%131960
9ShadowSpirit Pants1360%131576
9ShadowLight Spear1350%131763
9ShadowSpirit Boots1340%132340
9ShadowBrass Armor1340%123808
9ShadowLarkan Axe1330%199839
9ShadowRing of Magic1300%187026
9ShadowBrass Helm1290%113549
9ShadowPendant of Water1290%198563
9ShadowSpirit Armor1270%134663
9ShadowThunder Staff1210%131650
9ShadowSpirit Gloves1100%123732
9ShadowJewel of Chaos470%14728
9ShadowJewel of Bless410%19147
9ShadowBox of Luck +1320%2914
9ShadowJewel of Soul290%10141
9ShadowDevils Eye170%48186
9ShadowDevils Key130%48298
9ShadowBlood Bone +3100%16823
9ShadowBox of Luck +6100%16774
9ShadowJewel of Life80%4217
9ShadowScroll of Archangel +360%16755
9ShadowSymbol of Kundun +260%9824
9ShadowTransformation Ring +360%4624
9ShadowJewel of Creation50%679
9ShadowHorn of Uniria40%17921
9ShadowRena +330%23549
9ShadowGuardian Angel20%13242
9ShadowScroll of Twister20%2862
9ShadowPumpkin of Luck10%2038
9ShadowImp10%6547
9ShadowBox of Green Ribbon10%668
9ShadowOrb of Twisting Slash10%3773
9ShadowPet Rudolph10%14849
9Silver ValDragon Helm3451%177184
9Silver ValAdamantine Boots3401%109214
9Silver ValLegendary Staff3331%109193
9Silver ValBill of Balrog3261%122354
9Silver ValLightning Sword3221%101866
9Silver ValAdamantine Mask3171%153563
9Silver ValElemental Shield3161%153468
9Silver ValDragon Shield3151%109087
9Silver ValGuardian Armor3131%176736
9Silver ValDragon Armor3061%109897
9Silver ValBluewing Crossbow3051%173936
9Silver ValAdamantine Gloves3001%177032
9Silver ValCrystal Morning Star2901%154073
9Silver ValLight Plate Armor2871%159377
9Silver ValJewel of Chaos460%14728
9Silver ValJewel of Soul420%10141
9Silver ValJewel of Bless290%19147
9Silver ValBox of Luck +1200%2914
9Silver ValJewel of Life130%4217
9Silver ValRena +3130%23549
9Silver ValDevils Key130%48298
9Silver ValBlood Bone +4100%8498
9Silver ValScroll of Archangel +4100%8541
9Silver ValDevils Eye90%48186
9Silver ValLighting Sword90%7483
9Silver ValJewel of Creation80%679
9Silver ValOrb of Fire Slash60%1363
9Silver ValPet Rudolph60%14849
9Silver ValSymbol of Kundun +350%2986
9Silver ValBlood Bone +550%6515
9Silver ValOrb of Penetration50%1273
9Silver ValScroll of Archangel +540%6699
9Silver ValTransformation Ring +540%9275
9Silver ValOrb of Summoning30%10929
9Silver ValGuardian Angel30%13242
9Silver ValOrb of Swell Life20%1392
9Silver ValScroll of Hellfire20%1417
9Silver ValPumpkin of Luck10%2038
9Silver ValImp10%6547
9Silver ValHorn of Uniria10%17921
9Skeleton ASerpent Staff320%47109
9Skeleton AFalcon230%38191
9Skeleton ASphinx Gloves220%47800
9Skeleton AWind Helm220%48118
9Skeleton ALight Crossbow210%64881
9Skeleton ASphinx Boots210%47057
9Skeleton ASpiked Shield210%47498
9Skeleton AScale Helm210%42777
9Skeleton AScale Armor190%48163
9Skeleton AElven Axe190%42934
9Skeleton ASerpent Sword190%47478
9Skeleton ABattle Bow190%42724
9Skeleton AGiant Trident190%47315
9Skeleton ABrass Gloves190%64751
9Skeleton APendant of Ice180%69283
9Skeleton ABrass Boots170%64859
9Skeleton ASphinx Pants160%69038
9Skeleton AWind Gloves160%42658
9Skeleton ARing of Fire160%47313
9Skeleton ASpear160%38036
9Skeleton AScale Pants150%43235
9Skeleton ASphinx Mask150%64342
9Skeleton AWind Armor150%64510
9Skeleton AWind Pants140%47429
9Skeleton ABattle Axe140%47286
9Skeleton ASword of Salamander130%64974
9Skeleton AWind Boots120%45289
9Skeleton APlate Shield120%42751
9Skeleton ANikea Axe120%69596
9Skeleton AJewel of Bless100%19147
9Skeleton AJewel of Soul60%10141
9Skeleton AJewel of Chaos40%14728
9Skeleton ABlood Bone +230%5559
9Skeleton AJewel of Life30%4217
9Skeleton ABox of Luck +120%2914
9Skeleton ATransformation Ring +220%1650
9Skeleton ARena +310%23549
9Skeleton ADevils Eye10%48186
IcarusAlpha CrusRed Spirit Boots474%71931
IcarusAlpha CrusDark Master Gloves464%6583
IcarusAlpha CrusDragon Spear464%6319
IcarusAlpha CrusBlack Dragon Helm434%90377
IcarusAlpha CrusDark Soul Gloves423%71921
IcarusAlpha CrusDark Steel Boots403%76775
IcarusAlpha CrusGrand Soul Armor393%6456
IcarusAlpha CrusBlack Dragon Armor383%6578
IcarusAlpha CrusHoly Spirit Boots373%90093
IcarusAlpha CrusGrand Soul Pants353%71977
IcarusAlpha CrusGrand Soul Helm353%90314
IcarusAlpha CrusBlack Dragon Pants343%78537
IcarusAlpha CrusRed Spirit Gloves343%79474
IcarusAlpha CrusHoly Spirit Armor343%6287
IcarusAlpha CrusSword of Destruction333%90126
IcarusAlpha CrusHoly Spirit Helm333%77678
IcarusAlpha CrusHoly Spirit Pants333%71635
IcarusAlpha CrusDark Steel Mask323%71583
IcarusAlpha CrusSaint Crossbow323%79227
IcarusAlpha CrusStaff of Destruction323%6617
IcarusAlpha CrusThunder Hawk Gloves323%71664
IcarusAlpha CrusGreat Scepter323%90195
IcarusAlpha CrusDark Phoenix Gloves323%71329
IcarusAlpha CrusCelestial Bow313%6609
IcarusAlpha CrusDark Steel Pants313%6385
IcarusAlpha CrusDark Phoenix Helm302%6363
IcarusAlpha CrusElemental Mace282%6494
IcarusAlpha CrusThunder Hawk Boots282%6415
IcarusAlpha CrusPet Rudolph30%14849
IcarusAlpha CrusJewel of Life20%4217
IcarusAlpha CrusDevils Key20%48298
IcarusAlpha CrusSymbol of Kundun +620%594
IcarusAlpha CrusGuardian Angel10%13242
IcarusAlpha CrusImp10%6547
IcarusAlpha CrusJewel of Bless10%19147
IcarusAlpha CrusHorn of Uniria10%17921
IcarusAlpha CrusBlood Bone +610%3192
IcarusAlpha CrusDevils Eye10%48186
IcarusAlpha CrusScroll of Critical Damage10%1045
IcarusAlpha CrusSpirit +110%750
IcarusAlpha CrusScroll of Teleport Ally10%950
IcarusAlquamosHoly Spirit Gloves292186%202647
IcarusAlquamosAtlans Pants290536%155815
IcarusAlquamosStaff of Resurrection290466%193377
IcarusAlquamosGrand Soul Gloves289756%190917
IcarusAlquamosDark Steel Gloves289716%149972
IcarusAlquamosCrystal Sword289696%204902
IcarusAlquamosAdamantine Mask289586%153563
IcarusAlquamosAdamantine Pants289366%192255
IcarusAlquamosAquagold Crossbow289336%203508
IcarusAlquamosGrand Soul Shield288306%156193
IcarusAlquamosElemental Shield287736%153468
IcarusAlquamosCrystal Morning Star287586%154073
IcarusAlquamosMaster Scepter287366%204805
IcarusAlquamosAtlans Gloves287306%192343
IcarusAlquamosBluewing Crossbow286916%173936
IcarusAlquamosAtlans Boots286366%204652
IcarusAlquamosDevils Key11690%48298
IcarusAlquamosDevils Eye11350%48186
IcarusAlquamosScroll of Archangel +58250%6699
IcarusAlquamosBlood Bone +57950%6515
IcarusAlquamosRena +36000%23549
IcarusAlquamosTransformation Ring +55440%9275
IcarusAlquamosSymbol of Kundun +35400%2986
IcarusAlquamosHorn of Uniria5120%17921
IcarusAlquamosGuardian Angel4010%13242
IcarusAlquamosScroll of Archangel +43270%8541
IcarusAlquamosBlood Bone +43210%8498
IcarusAlquamosSpirit +12890%750
IcarusAlquamosScroll of Aqua Beam2810%1598
IcarusAlquamosScroll of Fire Burst2780%1634
IcarusAlquamosOrb of Death Stab2770%2012
IcarusAlquamosJewel of Bless2750%19147
IcarusAlquamosJewel of Life2730%4217
IcarusAlquamosJewel of Soul2700%10141
IcarusAlquamosPet Rudolph2640%14849
IcarusAlquamosJewel of Chaos2410%14728
IcarusAlquamosImp1880%6547
IcarusAlquamosLochs Feather1500%369
IcarusAlquamosPendant of Ability1470%133841
IcarusAlquamosPumpkin of Luck340%2038
IcarusAlquamosBox of Luck +3240%2308
IcarusAlquamosScroll of the Emperor170%590
IcarusAlquamosBox of Blue Ribbon110%234
IcarusAlquamosSymbol of Kundun +240%9824
IcarusAlquamosSymbol of Kundun +430%1895
IcarusAlquamosTear of Elf30%59
IcarusAlquamosBroken Sword30%71
IcarusAlquamosSoul Shard of Wizard10%56
IcarusDrakanAdamantine Armor1005%177429
IcarusDrakanBlack Dragon Helm954%90377
IcarusDrakanSword of Destruction954%90126
IcarusDrakanHoly Spirit Helm944%77678
IcarusDrakanDark Steel Gloves934%149972
IcarusDrakanHoly Spirit Boots894%90093
IcarusDrakanDark Phoenix Gloves894%71329
IcarusDrakanDark Steel Boots884%76775
IcarusDrakanSaint Crossbow854%79227
IcarusDrakanAtlans Armor834%131699
IcarusDrakanDark Steel Mask834%71583
IcarusDrakanGrand Soul Helm824%90314
IcarusDrakanGrand Soul Boots824%118740
IcarusDrakanBlack Dragon Gloves784%119827
IcarusDrakanRed Spirit Gloves784%79474
IcarusDrakanGrand Soul Pants753%71977
IcarusDrakanBlack Dragon Pants733%78537
IcarusDrakanGreat Scepter733%90195
IcarusDrakanBlack Dragon Boots733%176611
IcarusDrakanDevils Eye60%48186
IcarusDrakanScroll of Archangel +540%6699
IcarusDrakanDevils Key30%48298
IcarusDrakanSpirit +130%750
IcarusDrakanScroll of Soul Barrier20%964
IcarusDrakanBlood Bone +520%6515
IcarusDrakanOrb of Rageful Blow10%1842
IcarusDrakanBox of Blue Ribbon10%234
IcarusDrakanTransformation Ring +510%9275
IcarusDrakanJewel of Chaos10%14728
IcarusDrakanHorn of Uniria10%17921
IcarusDrakanOrb of Ice Arrow10%1121
IcarusDrakanRena +310%23549
IcarusGreat DrakLord Scepter87%20068
IcarusGreat DrakGreat Reign Crossbow76%19617
IcarusGreat DrakDragon Soul Staff65%19846
IcarusGreat DrakDark Phoenix Boots54%8123
IcarusGreat DrakBlack Dragon Armor54%6578
IcarusGreat DrakRed Spirit Pants54%19965
IcarusGreat DrakDark Phoenix Armor54%19646
IcarusGreat DrakGrand Soul Armor43%6456
IcarusGreat DrakThunder Hawk Pants43%19352
IcarusGreat DrakThunder Hawk Boots43%6415
IcarusGreat DrakGreat Dragon Boots33%19958
IcarusGreat DrakDark Soul Boots33%23023
IcarusGreat DrakDark Steel Pants22%6385
IcarusGreat DrakRune Blade22%19819
IcarusGreat DrakRed Spirit Helm22%8324
IcarusGreat DrakHoly Spirit Armor11%6287
IcarusGreat DrakGreat Dragon Gloves11%23127
IcarusGreat DrakElemental Mace11%6494
IcarusGreat DrakCelestial Bow11%6609
IcarusGreat DrakDevils Key11%48298
IcarusGreat DrakDark Phoenix Helm11%6363
IcarusGreat DrakDark Master Gloves11%6583
IcarusMega CrustBlack Dragon Boots341196%176611
IcarusMega CrustCrystal Sword341166%204902
IcarusMega CrustMaster Scepter340416%204805
IcarusMega CrustBluewing Crossbow340006%173936
IcarusMega CrustDark Steel Gloves339016%149972
IcarusMega CrustBlack Dragon Gloves338916%119827
IcarusMega CrustAtlans Boots338896%204652
IcarusMega CrustAdamantine Armor338556%177429
IcarusMega CrustGrand Soul Gloves338446%190917
IcarusMega CrustStaff of Resurrection338406%193377
IcarusMega CrustAtlans Gloves338186%192343
IcarusMega CrustHoly Spirit Gloves337676%202647
IcarusMega CrustGrand Soul Shield337386%156193
IcarusMega CrustGrand Soul Boots336706%118740
IcarusMega CrustAdamantine Pants336706%192255
IcarusMega CrustAtlans Pants334526%155815
IcarusMega CrustAquagold Crossbow334086%203508
IcarusMega CrustDevils Key15910%48298
IcarusMega CrustDevils Eye15850%48186
IcarusMega CrustScroll of Archangel +511960%6699
IcarusMega CrustBlood Bone +511940%6515
IcarusMega CrustRena +37320%23549
IcarusMega CrustSymbol of Kundun +47160%1895
IcarusMega CrustTransformation Ring +56970%9275
IcarusMega CrustHorn of Uniria5540%17921
IcarusMega CrustJewel of Soul3770%10141
IcarusMega CrustSpirit +13740%750
IcarusMega CrustGuardian Angel3730%13242
IcarusMega CrustOrb of Death Stab3720%2012
IcarusMega CrustOrb of Rageful Blow3600%1842
IcarusMega CrustJewel of Chaos3540%14728
IcarusMega CrustScroll of Fire Burst3520%1634
IcarusMega CrustScroll of Aqua Beam3430%1598
IcarusMega CrustJewel of Life3420%4217
IcarusMega CrustJewel of Bless3340%19147
IcarusMega CrustPet Rudolph3150%14849
IcarusMega CrustScroll of Soul Barrier3120%964
IcarusMega CrustImp1900%6547
IcarusMega CrustBlood Bone +61770%3192
IcarusMega CrustScroll of Archangel +61760%3303
IcarusMega CrustLochs Feather1750%369
IcarusMega CrustPendant of Ability1570%133841
IcarusMega CrustPumpkin of Luck700%2038
IcarusMega CrustBox of Luck +3500%2308
IcarusMega CrustScroll of the Emperor190%590
IcarusMega CrustBox of Blue Ribbon190%234
IcarusMega CrustBroken Sword50%71
IcarusMega CrustSymbol of Kundun +210%9824
IcarusMega CrustSymbol of Kundun +310%2986
IcarusPhantom KnElemental Mace195%6494
IcarusPhantom KnRed Spirit Helm154%8324
IcarusPhantom KnDark Phoenix Pants144%17268
IcarusPhantom KnDark Steel Armor133%17494
IcarusPhantom KnDark Master Gloves133%6583
IcarusPhantom KnHoly Spirit Helm123%77678
IcarusPhantom KnHoly Spirit Pants123%71635
IcarusPhantom KnGrand Soul Pants123%71977
IcarusPhantom KnThunder Hawk Boots113%6415
IcarusPhantom KnDark Steel Mask113%71583
IcarusPhantom KnThunder Hawk Gloves103%71664
IcarusPhantom KnDark Steel Pants103%6385
IcarusPhantom KnCelestial Bow103%6609
IcarusPhantom KnDark Phoenix Helm92%6363
IcarusPhantom KnDark Phoenix Gloves82%71329
IcarusPhantom KnBlack Dragon Armor82%6578
IcarusPhantom KnDark Soul Boots82%23023
IcarusPhantom KnDark Phoenix Boots82%8123
IcarusPhantom KnDark Soul Gloves82%71921
IcarusPhantom KnGrand Soul Armor72%6456
IcarusPhantom KnRed Spirit Boots72%71931
IcarusPhantom KnDark Master Boots72%23089
IcarusPhantom KnGreat Dragon Gloves72%23127
IcarusPhantom KnHoly Spirit Armor62%6287
IcarusPhantom KnDragon Spear51%6319
IcarusPhantom KnStaff of Destruction31%6617
IcarusPhantom KnDevils Key10%48298
IcarusPhantom KnScroll of Archangel +610%3303
IcarusPhantom KnPet Rudolph10%14849
IcarusPhoenix ofJewel of Chaos827%14728
IcarusPhoenix ofScroll of Decay413%194
IcarusPhoenix ofScroll of Archangel +5310%6699
IcarusPhoenix ofBox of Luck +1310%2914
IcarusPhoenix ofDevils Eye310%48186
IcarusPhoenix ofScroll of Fire Scream27%160
IcarusPhoenix ofBlood Bone +513%6515
IcarusPhoenix ofDevils Key13%48298
IcarusPhoenix ofBlood Bone +613%3192
IcarusPhoenix ofScroll of Summon13%219
IcarusPhoenix ofScroll of Nova13%226
IcarusQueen RainAtlans Boots79585%204652
IcarusQueen RainGrand Soul Boots79585%118740
IcarusQueen RainAtlans Armor79325%131699
IcarusQueen RainGrand Soul Shield79155%156193
IcarusQueen RainBlack Dragon Boots79075%176611
IcarusQueen RainAquagold Crossbow78695%203508
IcarusQueen RainSword of Destruction78655%90126
IcarusQueen RainBlack Dragon Helm78625%90377
IcarusQueen RainMaster Scepter78585%204805
IcarusQueen RainBlack Dragon Gloves78235%119827
IcarusQueen RainHoly Spirit Boots78125%90093
IcarusQueen RainDark Steel Gloves78035%149972
IcarusQueen RainCrystal Sword77995%204902
IcarusQueen RainGreat Scepter77785%90195
IcarusQueen RainGrand Soul Helm77735%90314
IcarusQueen RainAtlans Pants77515%155815
IcarusQueen RainAdamantine Armor77465%177429
IcarusQueen RainHoly Spirit Gloves77385%202647
IcarusQueen RainDevils Eye3420%48186
IcarusQueen RainDevils Key3390%48298
IcarusQueen RainBlood Bone +53240%6515
IcarusQueen RainScroll of Archangel +53200%6699
IcarusQueen RainSymbol of Kundun +41860%1895
IcarusQueen RainRena +31760%23549
IcarusQueen RainTransformation Ring +51650%9275
IcarusQueen RainHorn of Uniria1090%17921
IcarusQueen RainScroll of Soul Barrier1050%964
IcarusQueen RainJewel of Chaos990%14728
IcarusQueen RainScroll of Aqua Beam960%1598
IcarusQueen RainJewel of Bless950%19147
IcarusQueen RainScroll of Fire Burst910%1634
IcarusQueen RainOrb of Death Stab910%2012
IcarusQueen RainGuardian Angel910%13242
IcarusQueen RainOrb of Rageful Blow890%1842
IcarusQueen RainScroll of Cometfall890%1341
IcarusQueen RainJewel of Soul870%10141
IcarusQueen RainOrb of Ice Arrow860%1121
IcarusQueen RainSpirit +1830%750
IcarusQueen RainPet Rudolph800%14849
IcarusQueen RainScroll of Critical Damage730%1045
IcarusQueen RainJewel of Life690%4217
IcarusQueen RainLochs Feather440%369
IcarusQueen RainImp410%6547
IcarusQueen RainPendant of Ability400%133841
IcarusQueen RainScroll of Archangel +6170%3303
IcarusQueen RainPumpkin of Luck120%2038
IcarusQueen RainBlood Bone +6110%3192
IcarusQueen RainBox of Blue Ribbon20%234
IcarusQueen RainSymbol of Kundun +310%2986
IcarusQueen RainBox of Luck +310%2308
IcarusQueen RainScroll of the Emperor10%590
11Chief SkelScale Pants20%43235
11Chief SkelSword of Salamander20%64974
11Chief SkelWind Armor20%64510
11Chief SkelBrass Boots10%64859
11Chief SkelFalcon10%38191
11Chief SkelSpiked Shield10%47498
11Chief SkelSphinx Mask10%64342
11Chief SkelLight Crossbow10%64881
11Chief SkelNikea Axe10%69596
11Chief SkelWind Pants10%47429
11Chief SkelElven Axe10%42934
11Chief SkelRing of Fire10%47313
11Chief SkelScale Helm10%42777
11Chief SkelBrass Pants10%78478
11Chief SkelBrass Gloves10%64751
11Chief SkelGiant Trident10%47315
11Dark SkullWind Pants790%47429
11Dark SkullBrass Boots780%64859
11Dark SkullBattle Axe780%47286
11Dark SkullBrass Pants750%78478
11Dark SkullSphinx Mask690%64342
11Dark SkullBlade670%113975
11Dark SkullSphinx Pants670%69038
11Dark SkullSpiked Shield660%47498
11Dark SkullLight Crossbow660%64881
11Dark SkullSpirit Boots640%132340
11Dark SkullTower Shield640%132968
11Dark SkullBrass Armor630%123808
11Dark SkullSword of Salamander620%64974
11Dark SkullLight Saber620%132316
11Dark SkullBrass Helm620%113549
11Dark SkullBrass Gloves610%64751
11Dark SkullSpirit Helm610%132469
11Dark SkullBerdysh600%123910
11Dark SkullGreat Hammer600%123441
11Dark SkullRing of Earth590%123458
11Dark SkullSpirit Gloves590%123732
11Dark SkullSerpent Sword590%47478
11Dark SkullWind Armor590%64510
11Dark SkullDragon Slayer Shield580%78495
11Dark SkullSphinx Boots580%47057
11Dark SkullTiger Bow580%132547
11Dark SkullRing of Fire580%47313
11Dark SkullPendant of Ice570%69283
11Dark SkullSphinx Armor550%124374
11Dark SkullNikea Axe540%69596
11Dark SkullSerpent Staff440%47109
11Dark SkullScroll of Archangel +230%5406
11Dark SkullBox of Luck +120%2914
11Dark SkullBox of Luck +620%16774
11Dark SkullRena +310%23549
11Dark SkullBlood Bone +210%5559
11Giant OgreRing of Earth360%123458
11Giant OgrePlate Boots360%132095
11Giant OgreBerdysh350%123910
11Giant OgreThunder Staff350%131650
11Giant OgreSphinx Pants310%69038
11Giant OgrePlate Gloves310%131613
11Giant OgreSpirit Helm310%132469
11Giant OgreRing of Wind300%134521
11Giant OgreSpirit Armor280%134663
11Giant OgreSphinx Armor280%124374
11Giant OgreLight Spear270%131763
11Giant OgreTower Shield270%132968
11Giant OgreBrass Pants270%78478
11Giant OgrePendant of Ice270%69283
11Giant OgreSpirit Pants270%131576
11Giant OgrePendant of Wind270%131045
11Giant OgreTiger Bow260%132547
11Giant OgreLegendary Gloves250%133919
11Giant OgreSpirit Gloves240%123732
11Giant OgreBrass Armor240%123808
11Giant OgreBlade240%113975
11Giant OgreDragon Slayer Shield240%78495
11Giant OgreBrass Helm240%113549
11Giant OgreLegendary Sword230%134521
11Giant OgreGreat Hammer220%123441
11Giant OgreLight Saber220%132316
11Giant OgreNikea Axe210%69596
11Giant OgreLight Plate Gloves200%131960
11Giant OgreSpirit Boots190%132340
11Giant OgreScroll of Archangel +220%5406
11Giant OgreBox of Luck +120%2914
11Giant OgreDevils Eye10%48186
11Magic SkelSpirit Boots201%132340
11Magic SkelSerpent Shield191%133494
11Magic SkelSpirit Helm171%132469
11Magic SkelSpirit Pants171%131576
11Magic SkelLegendary Helm171%133948
11Magic SkelRing of Wind171%134521
11Magic SkelLegendary Sword160%134521
11Magic SkelPlate Helm160%198988
11Magic SkelPendant of Ability160%133841
11Magic SkelLight Plate Gloves150%131960
11Magic SkelLight Plate Pants150%133722
11Magic SkelLight Saber150%132316
11Magic SkelGuardian Gloves150%133961
11Magic SkelLight Plate Mask140%199641
11Magic SkelLegendary Boots140%198991
11Magic SkelDouble Blade140%152216
11Magic SkelSpirit Armor130%134663
11Magic SkelPendant of Water130%198563
11Magic SkelPlate Gloves130%131613
11Magic SkelPlate Armor130%152185
11Magic SkelSerpent Crossbow130%152435
11Magic SkelThunder Staff120%131650
11Magic SkelLight Plate Boots120%133472
11Magic SkelLarkan Axe120%199839
11Magic SkelSerpent Spear110%199031
11Magic SkelPlate Boots110%132095
11Magic SkelTiger Bow110%132547
11Magic SkelTower Shield110%132968
11Magic SkelLegendary Gloves110%133919
11Magic SkelRing of Magic100%187026
11Magic SkelPlate Pants100%134010
11Magic SkelPendant of Wind90%131045
11Magic SkelLight Spear90%131763
11Magic SkelLegendary Shield60%152287
11Magic SkelScroll of the Emperor20%590
11Magic SkelJewel of Bless10%19147
11Magic SkelOrb of Twisting Slash10%3773
11Orc ArcherDragon Slayer Shield4180%78495
11Orc ArcherSphinx Gloves4140%47800
11Orc ArcherSerpent Sword4130%47478
11Orc ArcherSphinx Mask4090%64342
11Orc ArcherSphinx Pants4060%69038
11Orc ArcherBattle Bow4060%42724
11Orc ArcherSword of Salamander4020%64974
11Orc ArcherPendant of Ice4000%69283
11Orc ArcherBrass Boots3960%64859
11Orc ArcherBrass Helm3960%113549
11Orc ArcherSphinx Boots3930%47057
11Orc ArcherNikea Axe3910%69596
11Orc ArcherLight Crossbow3900%64881
11Orc ArcherSpiked Shield3890%47498
11Orc ArcherScale Helm3880%42777
11Orc ArcherBlade3860%113975
11Orc ArcherBrass Gloves3850%64751
11Orc ArcherGiant Trident3810%47315
11Orc ArcherSerpent Staff3780%47109
11Orc ArcherScale Armor3760%48163
11Orc ArcherBattle Axe3730%47286
11Orc ArcherWind Helm3700%48118
11Orc ArcherRing of Fire3650%47313
11Orc ArcherWind Gloves3610%42658
11Orc ArcherWind Pants3600%47429
11Orc ArcherBerdysh3580%123910
11Orc ArcherBrass Pants3540%78478
11Orc ArcherWind Boots3520%45289
11Orc ArcherWind Armor3490%64510
11Orc ArcherElven Axe3270%42934
11Orc ArcherBox of Luck +1180%2914
11Orc ArcherDevils Eye110%48186
11Orc ArcherScroll of Archangel +290%5406
11Orc ArcherDevils Key60%48298
11Orc ArcherRena +350%23549
11Orc ArcherTransformation Ring +250%1650
11Orc ArcherBlood Bone +240%5559
11Orc ArcherSymbol of Kundun +140%4328
11Orc ArcherBox of Luck +640%16774
11Orc ArcherScroll of Flame40%1265
11Orc ArcherBox of Luck +030%6333
11Orc ArcherHorn of Uniria10%17921
11Orc ArcherJewel of Chaos10%14728
11Orc ArcherImp10%6547
11Orc ArcherScroll of Poison10%906
11Orc ArcherGuardian Angel10%13242
11Orc ArcherBox of Red Ribbon10%125
11Orc ArcherBox of Luck +310%2308
11Orc ArcherJewel of Bless10%19147
11Orc WarrioSpiked Shield2920%47498
11Orc WarrioWind Helm2890%48118
11Orc WarrioBattle Bow2820%42724
11Orc WarrioElven Axe2810%42934
11Orc WarrioPlate Shield2780%42751
11Orc WarrioScale Armor2760%48163
11Orc WarrioSphinx Gloves2740%47800
11Orc WarrioSphinx Mask2730%64342
11Orc WarrioSphinx Boots2710%47057
11Orc WarrioSword of Salamander2700%64974
11Orc WarrioWind Gloves2700%42658
11Orc WarrioBone Armor2680%37396
11Orc WarrioScale Boots2650%37214
11Orc WarrioSerpent Sword2650%47478
11Orc WarrioGiant Trident2630%47315
11Orc WarrioBrass Gloves2630%64751
11Orc WarrioWind Pants2620%47429
11Orc WarrioWind Boots2600%45289
11Orc WarrioFlail2600%37165
11Orc WarrioSerpent Staff2600%47109
11Orc WarrioScale Helm2600%42777
11Orc WarrioWind Armor2580%64510
11Orc WarrioFalcon2550%38191
11Orc WarrioLight Crossbow2550%64881
11Orc WarrioRing of Fire2550%47313
11Orc WarrioSpear2510%38036
11Orc WarrioScale Gloves2500%37499
11Orc WarrioScale Pants2430%43235
11Orc WarrioBattle Axe2420%47286
11Orc WarrioBrass Boots2390%64859
11Orc WarrioDevils Key40%48298
11Orc WarrioBox of Luck +640%16774
11Orc WarrioBox of Luck +140%2914
11Orc WarrioRena +340%23549
11Orc WarrioDevils Eye40%48186
11Orc WarrioHorn of Uniria40%17921
11Orc WarrioBlood Bone +230%5559
11Orc WarrioPet Rudolph30%14849
11Orc WarrioGuardian Angel20%13242
11Orc WarrioScroll of Archangel +220%5406
11Orc WarrioSymbol of Kundun +120%4328
11Orc WarrioBox of Luck +020%6333
11Orc WarrioScroll of Poison10%906
11Orc WarrioImp10%6547
11Orc WarrioScroll of Ice10%630
11Orc WarrioTransformation Ring +210%1650
11Red SkeletRing of Magic351%187026
11Red SkeletThunder Staff351%131650
11Red SkeletTiger Bow351%132547
11Red SkeletBlade341%113975
11Red SkeletSpirit Helm331%132469
11Red SkeletRing of Earth331%123458
11Red SkeletLegendary Boots331%198991
11Red SkeletPlate Pants321%134010
11Red SkeletPlate Boots310%132095
11Red SkeletSerpent Shield310%133494
11Red SkeletGreat Hammer310%123441
11Red SkeletBrass Armor310%123808
11Red SkeletPlate Gloves310%131613
11Red SkeletPendant of Wind300%131045
11Red SkeletTower Shield290%132968
11Red SkeletPendant of Water290%198563
11Red SkeletRing of Wind290%134521
11Red SkeletLight Saber290%132316
11Red SkeletLight Plate Gloves280%131960
11Red SkeletLarkan Axe270%199839
11Red SkeletSphinx Armor270%124374
11Red SkeletSerpent Spear270%199031
11Red SkeletLegendary Sword270%134521
11Red SkeletLight Plate Boots260%133472
11Red SkeletBerdysh250%123910
11Red SkeletSpirit Pants250%131576
11Red SkeletBrass Helm250%113549
11Red SkeletSpirit Armor240%134663
11Red SkeletSpirit Gloves240%123732
11Red SkeletLegendary Gloves230%133919
11Red SkeletLight Spear220%131763
11Red SkeletSpirit Boots210%132340
11Red SkeletPlate Helm210%198988
11Red SkeletLight Plate Mask200%199641
11Red SkeletBox of Luck +610%16774
11Red SkeletBox of Luck +110%2914
12Chief SkelSpirit Armor440%134663
12Chief SkelPlate Armor440%152185
12Chief SkelSerpent Crossbow440%152435
12Chief SkelPendant of Water410%198563
12Chief SkelPlate Pants390%134010
12Chief SkelPendant of Wind370%131045
12Chief SkelPlate Boots360%132095
12Chief SkelLight Plate Mask360%199641
12Chief SkelSpirit Pants350%131576
12Chief SkelLight Plate Boots350%133472
12Chief SkelLight Spear340%131763
12Chief SkelPlate Helm340%198988
12Chief SkelSerpent Shield330%133494
12Chief SkelLight Plate Gloves330%131960
12Chief SkelDouble Blade320%152216
12Chief SkelPlate Gloves320%131613
12Chief SkelSerpent Spear310%199031
12Chief SkelLegendary Boots310%198991
12Chief SkelLegendary Sword300%134521
12Chief SkelLegendary Gloves290%133919
12Chief SkelThunder Staff280%131650
12Chief SkelLegendary Shield270%152287
12Chief SkelBrass Armor250%123808
12Chief SkelRing of Magic240%187026
12Chief SkelLarkan Axe240%199839
12Chief SkelRing of Wind230%134521
12Chief SkelGuardian Boots220%158029
12Chief SkelRing of Earth220%123458
12Chief SkelGuardian Helm190%184431
12Chief SkelSpirit Boots180%132340
12Chief SkelSpirit Helm170%132469
12Chief SkelLegendary Pants170%184506
12Chief SkelGorgon Staff170%158877
12Chief SkelSpirit Gloves170%123732
12Chief SkelLight Plate Pants160%133722
12Chief SkelGreat Hammer150%123441
12Chief SkelSphinx Armor140%124374
12Chief SkelLegendary Helm140%133948
12Chief SkelGuardian Gloves140%133961
12Chief SkelPendant of Ability130%133841
12Chief SkelGiant Sword130%156689
12Chief SkelLight Saber130%132316
12Chief SkelTower Shield120%132968
12Chief SkelTiger Bow110%132547
12Chief SkelDragon Gloves90%157777
12Chief SkelOrb of Summoning20%10929
12Chief SkelJewel of Bless10%19147
12Chief SkelRena +310%23549
12Chief SkelDevils Eye10%48186
12Chief SkelBox of Luck +110%2914
12Chief SkelBox of Luck +610%16774
12Dark KnighLight Plate Gloves10%131960
12Dark SkullGuardian Helm760%184431
12Dark SkullGuardian Gloves710%133961
12Dark SkullSerpent Crossbow650%152435
12Dark SkullDouble Blade650%152216
12Dark SkullLarkan Axe620%199839
12Dark SkullLegendary Boots610%198991
12Dark SkullLegendary Armor600%175081
12Dark SkullSerpent Shield600%133494
12Dark SkullGiant Sword590%156689
12Dark SkullDragon Pants590%175660
12Dark SkullRing of Magic580%187026
12Dark SkullPendant of Ability580%133841
12Dark SkullGorgon Staff580%158877
12Dark SkullLegendary Pants570%184506
12Dark SkullLight Plate Boots570%133472
12Dark SkullHelical Sword560%175175
12Dark SkullGreat Scythe540%181727
12Dark SkullLegendary Shield530%152287
12Dark SkullLegendary Helm530%133948
12Dark SkullLight Plate Pants520%133722
12Dark SkullGuardian Boots520%158029
12Dark SkullPlate Pants510%134010
12Dark SkullGuardian Pants500%183844
12Dark SkullPendant of Water490%198563
12Dark SkullPlate Helm490%198988
12Dark SkullDragon Gloves480%157777
12Dark SkullBattle Scepter470%183505
12Dark SkullPlate Armor470%152185
12Dark SkullSilver Bow450%175166
12Dark SkullDragon Boots450%182683
12Dark SkullSerpent Spear440%199031
12Dark SkullLight Plate Mask420%199641
12Dark SkullBronze Shield380%183191
12Dark SkullScroll of Archangel +330%16755
12Dark SkullBox of Luck +120%2914
12Dark SkullDevils Eye20%48186
12Dark SkullDevils Key10%48298
12Dark SkullOrb of Summoning10%10929
12Giant OgreGuardian Armor340%176736
12Giant OgreDragon Helm330%177184
12Giant OgreDragon Shield330%109087
12Giant OgreLegendary Helm320%133948
12Giant OgreGuardian Pants320%183844
12Giant OgreLight Plate Pants310%133722
12Giant OgreLegendary Pants310%184506
12Giant OgrePendant of Ability310%133841
12Giant OgreSilver Bow300%175166
12Giant OgreAdamantine Gloves290%177032
12Giant OgreGreat Scythe290%181727
12Giant OgreLightning Sword280%101866
12Giant OgreAdamantine Boots280%109214
12Giant OgreBattle Scepter280%183505
12Giant OgreGuardian Boots270%158029
12Giant OgreGiant Sword270%156689
12Giant OgreDragon Gloves260%157777
12Giant OgreDragon Boots260%182683
12Giant OgreGuardian Gloves250%133961
12Giant OgreDragon Armor250%109897
12Giant OgreGuardian Helm240%184431
12Giant OgreGorgon Staff240%158877
12Giant OgreLegendary Staff220%109193
12Giant OgreHelical Sword220%175175
12Giant OgreBronze Shield220%183191
12Giant OgreLegendary Armor210%175081
12Giant OgreDragon Pants170%175660
12Giant OgreLighting Sword60%7483
12Giant OgreBlood Bone +410%8498
12Giant OgreRena +310%23549
12Giant OgreGuardian Angel10%13242
12Giant OgreBlood Bone +310%16823
12Giant OgreBox of Luck +110%2914
12Giant OgreBox of Green Ribbon10%668
12Giant OgreHorn of Uniria10%17921
12Magic SkelLight Plate Armor261%159377
12Magic SkelElemental Shield241%153468
12Magic SkelBluewing Crossbow221%173936
12Magic SkelAdamantine Mask221%153563
12Magic SkelBill of Balrog211%122354
12Magic SkelLegendary Staff211%109193
12Magic SkelCrystal Morning Star211%154073
12Magic SkelAdamantine Boots191%109214
12Magic SkelDragon Shield171%109087
12Magic SkelDragon Armor140%109897
12Magic SkelLightning Sword130%101866
12Magic SkelLighting Sword50%7483
12Orc ArcherPlate Armor4970%152185
12Orc ArcherSpirit Pants4870%131576
12Orc ArcherLegendary Boots4850%198991
12Orc ArcherGuardian Gloves4840%133961
12Orc ArcherLegendary Gloves4800%133919
12Orc ArcherSpirit Armor4760%134663
12Orc ArcherSerpent Crossbow4730%152435
12Orc ArcherPlate Helm4700%198988
12Orc ArcherLight Spear4650%131763
12Orc ArcherLegendary Shield4620%152287
12Orc ArcherLarkan Axe4590%199839
12Orc ArcherGuardian Helm4590%184431
12Orc ArcherLegendary Pants4550%184506
12Orc ArcherSerpent Spear4540%199031
12Orc ArcherLight Plate Gloves4540%131960
12Orc ArcherDragon Gloves4540%157777
12Orc ArcherRing of Magic4530%187026
12Orc ArcherPendant of Wind4530%131045
12Orc ArcherThunder Staff4520%131650
12Orc ArcherPlate Boots4510%132095
12Orc ArcherLight Plate Pants4490%133722
12Orc ArcherLight Plate Mask4460%199641
12Orc ArcherGiant Sword4460%156689
12Orc ArcherSerpent Shield4450%133494
12Orc ArcherPendant of Ability4450%133841
12Orc ArcherGorgon Staff4440%158877
12Orc ArcherLegendary Helm4400%133948
12Orc ArcherLight Plate Boots4380%133472
12Orc ArcherRing of Wind4370%134521
12Orc ArcherDouble Blade4330%152216
12Orc ArcherGuardian Boots4320%158029
12Orc ArcherPlate Gloves4310%131613
12Orc ArcherPlate Pants4290%134010
12Orc ArcherLegendary Sword4130%134521
12Orc ArcherPendant of Water3940%198563
12Orc ArcherBox of Luck +1140%2914
12Orc ArcherDevils Eye110%48186
12Orc ArcherScroll of Archangel +380%16755
12Orc ArcherOrb of Summoning70%10929
12Orc ArcherDevils Key60%48298
12Orc ArcherBox of Luck +660%16774
12Orc ArcherGuardian Angel50%13242
12Orc ArcherHorn of Uniria50%17921
12Orc ArcherRena +340%23549
12Orc ArcherBlood Bone +340%16823
12Orc ArcherImp40%6547
12Orc ArcherJewel of Bless30%19147
12Orc ArcherOrb of Twisting Slash30%3773
12Orc ArcherSymbol of Kundun +220%9824
12Orc ArcherJewel of Soul20%10141
12Orc ArcherTransformation Ring +420%5325
12Orc WarrioRing of Magic4060%187026
12Orc WarrioSpirit Gloves4050%123732
12Orc WarrioSerpent Shield4010%133494
12Orc WarrioLegendary Gloves3890%133919
12Orc WarrioPendant of Water3890%198563
12Orc WarrioPlate Armor3890%152185
12Orc WarrioSpirit Helm3890%132469
12Orc WarrioLight Saber3870%132316
12Orc WarrioRing of Wind3870%134521
12Orc WarrioPlate Helm3830%198988
12Orc WarrioSpirit Pants3830%131576
12Orc WarrioGreat Hammer3810%123441
12Orc WarrioBrass Armor3810%123808
12Orc WarrioRing of Earth3800%123458
12Orc WarrioSerpent Spear3790%199031
12Orc WarrioPlate Pants3770%134010
12Orc WarrioThunder Staff3690%131650
12Orc WarrioLegendary Shield3670%152287
12Orc WarrioTiger Bow3650%132547
12Orc WarrioLegendary Boots3620%198991
12Orc WarrioSphinx Armor3610%124374
12Orc WarrioTower Shield3600%132968
12Orc WarrioLight Plate Gloves3590%131960
12Orc WarrioLegendary Sword3580%134521
12Orc WarrioLight Plate Mask3580%199641
12Orc WarrioPlate Gloves3560%131613
12Orc WarrioLight Plate Boots3550%133472
12Orc WarrioLarkan Axe3540%199839
12Orc WarrioPendant of Wind3470%131045
12Orc WarrioDouble Blade3460%152216
12Orc WarrioSpirit Armor3440%134663
12Orc WarrioPlate Boots3420%132095
12Orc WarrioLight Spear3420%131763
12Orc WarrioSerpent Crossbow3410%152435
12Orc WarrioSpirit Boots3400%132340
12Orc WarrioBox of Luck +1130%2914
12Orc WarrioDevils Eye80%48186
12Orc WarrioDevils Key70%48298
12Orc WarrioBlood Bone +360%16823
12Orc WarrioRena +340%23549
12Orc WarrioSymbol of Kundun +230%9824
12Orc WarrioScroll of Archangel +330%16755
12Orc WarrioBox of Luck +630%16774
12Orc WarrioJewel of Soul20%10141
12Orc WarrioTransformation Ring +320%4624
12Orc WarrioHorn of Uniria20%17921
12Orc WarrioImp20%6547
12Orc WarrioOrb of Twisting Slash20%3773
12Orc WarrioBox of Green Ribbon10%668
12Orc WarrioOrb of Summoning10%10929
12Orc WarrioJewel of Bless10%19147
12Orc WarrioPet Rudolph10%14849
12Orc WarrioJewel of Chaos10%14728
12Orc WarrioGuardian Angel10%13242
12Red SkeletGuardian Pants321%183844
12Red SkeletDragon Helm321%177184
12Red SkeletAdamantine Gloves321%177032
12Red SkeletHelical Sword310%175175
12Red SkeletGuardian Armor310%176736
12Red SkeletGreat Scythe310%181727
12Red SkeletBronze Shield270%183191
12Red SkeletLegendary Pants270%184506
12Red SkeletBill of Balrog270%122354
12Red SkeletLightning Sword250%101866
12Red SkeletDragon Armor250%109897
12Red SkeletDragon Pants250%175660
12Red SkeletLegendary Armor250%175081
12Red SkeletSilver Bow250%175166
12Red SkeletGuardian Helm250%184431
12Red SkeletLegendary Staff250%109193
12Red SkeletDragon Shield240%109087
12Red SkeletDragon Boots240%182683
12Red SkeletLight Plate Armor230%159377
12Red SkeletAdamantine Boots210%109214
12Red SkeletBattle Scepter200%183505
12Red SkeletLighting Sword100%7483
12Red SkeletBox of Luck +130%2914
12Red SkeletBox of Luck +610%16774
12Red SkeletDevils Key10%48298
12Red SkeletTransformation Ring +510%9275
13Chief SkelGuardian Pants240%183844
13Chief SkelLegendary Pants230%184506
13Chief SkelBattle Scepter190%183505
13Chief SkelDragon Gloves180%157777
13Chief SkelPendant of Ability160%133841
13Chief SkelSilver Bow150%175166
13Chief SkelGuardian Boots150%158029
13Chief SkelHelical Sword140%175175
13Chief SkelGreat Scythe140%181727
13Chief SkelLegendary Helm140%133948
13Chief SkelGuardian Helm140%184431
13Chief SkelBronze Shield140%183191
13Chief SkelAdamantine Boots130%109214
13Chief SkelGiant Sword130%156689
13Chief SkelGuardian Gloves120%133961
13Chief SkelDragon Boots120%182683
13Chief SkelLegendary Staff120%109193
13Chief SkelDragon Shield120%109087
13Chief SkelGorgon Staff110%158877
13Chief SkelDragon Helm110%177184
13Chief SkelLegendary Armor110%175081
13Chief SkelLighting Sword110%7483
13Chief SkelDragon Armor100%109897
13Chief SkelDragon Pants100%175660
13Chief SkelLight Plate Pants90%133722
13Chief SkelAdamantine Gloves90%177032
13Chief SkelSerpent Spear80%199031
13Chief SkelPlate Pants60%134010
13Chief SkelDouble Blade60%152216
13Chief SkelLegendary Shield60%152287
13Chief SkelLegendary Boots60%198991
13Chief SkelPlate Armor50%152185
13Chief SkelGuardian Armor50%176736
13Chief SkelLight Plate Boots50%133472
13Chief SkelSerpent Shield40%133494
13Chief SkelSerpent Crossbow40%152435
13Chief SkelRing of Magic40%187026
13Chief SkelLight Plate Mask40%199641
13Chief SkelPlate Helm30%198988
13Chief SkelLarkan Axe20%199839
13Chief SkelPendant of Water10%198563
13Chief SkelJewel of Chaos10%14728
13Dark SkullLegendary Staff1731%109193
13Dark SkullLegendary Armor1731%175081
13Dark SkullAdamantine Mask1680%153563
13Dark SkullAdamantine Boots1630%109214
13Dark SkullElemental Shield1590%153468
13Dark SkullBill of Balrog1560%122354
13Dark SkullDragon Armor1540%109897
13Dark SkullDragon Pants1520%175660
13Dark SkullDragon Shield1510%109087
13Dark SkullLight Plate Armor1460%159377
13Dark SkullSilver Bow1450%175166
13Dark SkullGuardian Armor1440%176736
13Dark SkullDragon Helm1400%177184
13Dark SkullAdamantine Gloves1320%177032
13Dark SkullCrystal Morning Star1310%154073
13Dark SkullHelical Sword1280%175175
13Dark SkullLightning Sword1270%101866
13Dark SkullLighting Sword100%7483
13Dark SkullDevils Eye30%48186
13Dark SkullHorn of Uniria20%17921
13Dark SkullScroll of Archangel +420%8541
13Dark SkullJewel of Bless10%19147
13Dark SkullScroll of Hellfire10%1417
13Dark SkullBlood Bone +410%8498
13Dark SkullBox of Luck +110%2914
13Dark SkullOrb of Fire Slash10%1363
13Dark SkullDevils Key10%48298
13Giant OgreCrystal Morning Star861%154073
13Giant OgreAdamantine Boots851%109214
13Giant OgreElemental Shield841%153468
13Giant OgreBluewing Crossbow831%173936
13Giant OgreDragon Armor821%109897
13Giant OgreLight Plate Armor801%159377
13Giant OgreLightning Sword791%101866
13Giant OgreStaff of Resurrection791%193377
13Giant OgreAdamantine Mask791%153563
13Giant OgreAtlans Gloves771%192343
13Giant OgreAdamantine Pants711%192255
13Giant OgreLegendary Staff701%109193
13Giant OgreDragon Shield691%109087
13Giant OgreGrand Soul Gloves681%190917
13Giant OgreBill of Balrog641%122354
13Giant OgreLighting Sword30%7483
13Giant OgreDevils Key10%48298
13Giant OgreScroll of Archangel +510%6699
13Giant OgreJewel of Soul10%10141
13Giant OgreBox of Luck +110%2914
13Magic SkelBlack Dragon Boots191%176611
13Magic SkelAquagold Crossbow181%203508
13Magic SkelHoly Spirit Gloves171%202647
13Magic SkelAdamantine Armor160%177429
13Magic SkelGrand Soul Boots160%118740
13Magic SkelAtlans Gloves150%192343
13Magic SkelGrand Soul Gloves150%190917
13Magic SkelBlack Dragon Gloves140%119827
13Magic SkelAdamantine Pants130%192255
13Magic SkelMaster Scepter110%204805
13Magic SkelDark Steel Gloves110%149972
13Magic SkelAtlans Boots100%204652
13Magic SkelCrystal Sword100%204902
13Magic SkelAtlans Pants90%155815
13Magic SkelStaff of Resurrection90%193377
13Magic SkelGrand Soul Shield80%156193
13Magic SkelBluewing Crossbow80%173936
13Magic SkelBox of Luck +110%2914
13Magic SkelHorn of Uniria10%17921
13Orc ArcherDragon Armor9871%109897
13Orc ArcherDragon Boots9681%182683
13Orc ArcherPendant of Ability9451%133841
13Orc ArcherAdamantine Boots9441%109214
13Orc ArcherDragon Gloves9421%157777
13Orc ArcherHelical Sword9401%175175
13Orc ArcherDragon Pants9391%175660
13Orc ArcherBronze Shield9361%183191
13Orc ArcherGorgon Staff9361%158877
13Orc ArcherLegendary Helm9361%133948
13Orc ArcherGuardian Gloves9361%133961
13Orc ArcherGiant Sword9281%156689
13Orc ArcherLegendary Armor9261%175081
13Orc ArcherAdamantine Gloves9231%177032
13Orc ArcherLegendary Pants9221%184506
13Orc ArcherDragon Shield9161%109087
13Orc ArcherLegendary Staff9111%109193
13Orc ArcherLight Plate Pants9101%133722
13Orc ArcherDragon Helm9091%177184
13Orc ArcherGuardian Armor9081%176736
13Orc ArcherGuardian Boots8971%158029
13Orc ArcherGreat Scythe8961%181727
13Orc ArcherLightning Sword8941%101866
13Orc ArcherGuardian Pants8941%183844
13Orc ArcherBattle Scepter8841%183505
13Orc ArcherSilver Bow8781%175166
13Orc ArcherGuardian Helm8711%184431
13Orc ArcherLighting Sword390%7483
13Orc ArcherBox of Luck +1330%2914
13Orc ArcherHorn of Uniria160%17921
13Orc ArcherDevils Eye140%48186
13Orc ArcherScroll of Archangel +4130%8541
13Orc ArcherJewel of Soul90%10141
13Orc ArcherDevils Key90%48298
13Orc ArcherImp80%6547
13Orc ArcherTransformation Ring +570%9275
13Orc ArcherSymbol of Kundun +270%9824
13Orc ArcherGuardian Angel70%13242
13Orc ArcherRena +360%23549
13Orc ArcherOrb of Summoning60%10929
13Orc ArcherBlood Bone +450%8498
13Orc ArcherScroll of Hellfire30%1417
13Orc ArcherBox of Green Ribbon20%668
13Orc ArcherJewel of Bless20%19147
13Orc ArcherOrb of Fire Slash20%1363
13Orc ArcherOrb of Swell Life10%1392
13Orc ArcherJewel of Chaos10%14728
13Orc ArcherPet Rudolph10%14849
13Orc WarrioDragon Boots6221%182683
13Orc WarrioGiant Sword6181%156689
13Orc WarrioLegendary Helm6141%133948
13Orc WarrioLight Plate Pants6131%133722
13Orc WarrioGuardian Pants6071%183844
13Orc WarrioRing of Magic6031%187026
13Orc WarrioLegendary Boots6001%198991
13Orc WarrioHelical Sword5981%175175
13Orc WarrioGuardian Gloves5971%133961
13Orc WarrioSerpent Crossbow5961%152435
13Orc WarrioBattle Scepter5941%183505
13Orc WarrioSerpent Shield5941%133494
13Orc WarrioLegendary Pants5921%184506
13Orc WarrioDragon Pants5891%175660
13Orc WarrioSilver Bow5881%175166
13Orc WarrioGorgon Staff5841%158877
13Orc WarrioDragon Gloves5841%157777
13Orc WarrioLight Plate Boots5841%133472
13Orc WarrioPendant of Ability5821%133841
13Orc WarrioLegendary Shield5821%152287
13Orc WarrioLarkan Axe5791%199839
13Orc WarrioGuardian Helm5771%184431
13Orc WarrioLegendary Armor5771%175081
13Orc WarrioPlate Helm5771%198988
13Orc WarrioLight Plate Mask5751%199641
13Orc WarrioGuardian Boots5741%158029
13Orc WarrioPlate Armor5721%152185
13Orc WarrioPendant of Water5661%198563
13Orc WarrioDouble Blade5621%152216
13Orc WarrioGreat Scythe5551%181727
13Orc WarrioBronze Shield5511%183191
13Orc WarrioPlate Pants5420%134010
13Orc WarrioSerpent Spear5270%199031
13Orc WarrioBox of Luck +1220%2914
13Orc WarrioDevils Eye160%48186
13Orc WarrioHorn of Uniria100%17921
13Orc WarrioScroll of Archangel +390%16755
13Orc WarrioBlood Bone +380%16823
13Orc WarrioOrb of Summoning80%10929
13Orc WarrioDevils Key80%48298
13Orc WarrioGuardian Angel80%13242
13Orc WarrioImp70%6547
13Orc WarrioBox of Luck +650%16774
13Orc WarrioSymbol of Kundun +250%9824
13Orc WarrioScroll of Evil Spirit40%2762
13Orc WarrioRena +330%23549
13Orc WarrioJewel of Bless30%19147
13Orc WarrioJewel of Chaos20%14728
13Orc WarrioTransformation Ring +420%5325
13Orc WarrioJewel of Soul20%10141
13Red SkeletGrand Soul Shield721%156193
13Red SkeletHoly Spirit Gloves601%202647
13Red SkeletBill of Balrog591%122354
13Red SkeletAtlans Boots581%204652
13Red SkeletElemental Shield531%153468
13Red SkeletMaster Scepter521%204805
13Red SkeletBluewing Crossbow511%173936
13Red SkeletStaff of Resurrection511%193377
13Red SkeletCrystal Sword501%204902
13Red SkeletAquagold Crossbow481%203508
13Red SkeletAtlans Pants481%155815
13Red SkeletAdamantine Pants481%192255
13Red SkeletCrystal Morning Star471%154073
13Red SkeletAdamantine Mask451%153563
13Red SkeletGrand Soul Gloves441%190917
13Red SkeletAtlans Gloves411%192343
13Red SkeletScroll of Archangel +520%6699
13Red SkeletBox of Luck +120%2914
13Red SkeletRena +310%23549
13Red SkeletJewel of Bless10%19147
14Chief SkelDragon Shield70%109087
14Chief SkelAdamantine Mask60%153563
14Chief SkelLighting Sword50%7483
14Chief SkelBill of Balrog50%122354
14Chief SkelCrystal Morning Star40%154073
14Chief SkelBluewing Crossbow40%173936
14Chief SkelDragon Armor40%109897
14Chief SkelLight Plate Armor30%159377
14Chief SkelBattle Scepter30%183505
14Chief SkelLegendary Staff20%109193
14Chief SkelGuardian Helm20%184431
14Chief SkelElemental Shield20%153468
14Chief SkelDragon Boots20%182683
14Chief SkelAdamantine Boots20%109214
14Chief SkelGreat Scythe20%181727
14Chief SkelGuardian Pants20%183844
14Chief SkelSilver Bow10%175166
14Chief SkelDragon Helm10%177184
14Chief SkelAdamantine Gloves10%177032
14Dark SkullAdamantine Pants2711%192255
14Dark SkullStaff of Resurrection2621%193377
14Dark SkullGrand Soul Shield2561%156193
14Dark SkullAtlans Gloves2541%192343
14Dark SkullBluewing Crossbow2501%173936
14Dark SkullAtlans Pants2481%155815
14Dark SkullCrystal Morning Star2461%154073
14Dark SkullAtlans Boots2421%204652
14Dark SkullDark Steel Gloves2411%149972
14Dark SkullHoly Spirit Gloves2401%202647
14Dark SkullCrystal Sword2391%204902
14Dark SkullElemental Shield2371%153468
14Dark SkullGrand Soul Gloves2371%190917
14Dark SkullMaster Scepter2351%204805
14Dark SkullAdamantine Mask2311%153563
14Dark SkullAquagold Crossbow2261%203508
14Dark SkullBox of Luck +150%2914
14Dark SkullDevils Eye10%48186
14Dark SkullSymbol of Kundun +310%2986
14Dark SkullJewel of Life10%4217
14Dark SkullRena +310%23549
14Dark SkullImp10%6547
14Dark SkullHorn of Uniria10%17921
14Dark SkullScroll of Archangel +510%6699
14Dark SkullGuardian Angel10%13242
14Giant OgreHoly Spirit Gloves1281%202647
14Giant OgreAdamantine Armor1211%177429
14Giant OgreMaster Scepter1181%204805
14Giant OgreAdamantine Pants1151%192255
14Giant OgreAtlans Gloves1141%192343
14Giant OgreGrand Soul Gloves1041%190917
14Giant OgreAtlans Pants1041%155815
14Giant OgreStaff of Resurrection1031%193377
14Giant OgreBlack Dragon Boots991%176611
14Giant OgreDark Steel Gloves991%149972
14Giant OgreBluewing Crossbow981%173936
14Giant OgreAtlans Boots981%204652
14Giant OgreCrystal Sword971%204902
14Giant OgreGrand Soul Shield971%156193
14Giant OgreBlack Dragon Gloves961%119827
14Giant OgreAquagold Crossbow951%203508
14Giant OgreGrand Soul Boots811%118740
14Giant OgreScroll of Archangel +620%3303
14Giant OgreJewel of Soul10%10141
14Giant OgreScroll of Fire Burst10%1634
14Giant OgreJewel of Chaos10%14728
14Giant OgreGuardian Angel10%13242
14Giant OgreImp10%6547
14Giant OgreScroll of Soul Barrier10%964
14Giant OgreDevils Eye10%48186
14Giant OgreScroll of Archangel +510%6699
14Magic SkelGreat Scepter542%90195
14Magic SkelDark Steel Gloves532%149972
14Magic SkelSaint Crossbow481%79227
14Magic SkelBlack Dragon Gloves451%119827
14Magic SkelAtlans Pants431%155815
14Magic SkelBlack Dragon Boots421%176611
14Magic SkelDark Steel Boots421%76775
14Magic SkelRed Spirit Gloves411%79474
14Magic SkelGrand Soul Boots411%118740
14Magic SkelSword of Destruction371%90126
14Magic SkelBlack Dragon Helm371%90377
14Magic SkelGrand Soul Helm361%90314
14Magic SkelGrand Soul Shield331%156193
14Magic SkelHoly Spirit Boots331%90093
14Magic SkelAtlans Armor321%131699
14Magic SkelAdamantine Armor301%177429
14Magic SkelBlack Dragon Pants291%78537
14Magic SkelScroll of Aqua Beam10%1598
14Magic SkelTransformation Ring +510%9275
14Magic SkelRena +310%23549
14Magic SkelOrb of Ice Arrow10%1121
14Magic SkelBox of Luck +110%2914
14Orc ArcherLegendary Staff27422%109193
14Orc ArcherDragon Shield27332%109087
14Orc ArcherCrystal Morning Star26902%154073
14Orc ArcherLight Plate Armor26742%159377
14Orc ArcherBluewing Crossbow26632%173936
14Orc ArcherAdamantine Boots26382%109214
14Orc ArcherAdamantine Mask26192%153563
14Orc ArcherLightning Sword26192%101866
14Orc ArcherBill of Balrog26162%122354
14Orc ArcherDragon Armor26152%109897
14Orc ArcherElemental Shield26022%153468
14Orc ArcherLighting Sword700%7483
14Orc ArcherBox of Luck +1320%2914
14Orc ArcherHorn of Uniria220%17921
14Orc ArcherDevils Eye180%48186
14Orc ArcherGuardian Angel160%13242
14Orc ArcherDevils Key150%48298
14Orc ArcherScroll of Archangel +4130%8541
14Orc ArcherSymbol of Kundun +390%2986
14Orc ArcherOrb of Fire Slash80%1363
14Orc ArcherRena +380%23549
14Orc ArcherTransformation Ring +570%9275
14Orc ArcherImp70%6547
14Orc ArcherJewel of Chaos50%14728
14Orc ArcherBlood Bone +450%8498
14Orc ArcherOrb of Penetration40%1273
14Orc ArcherBlood Bone +540%6515
14Orc ArcherOrb of Swell Life40%1392
14Orc ArcherScroll of Hellfire40%1417
14Orc ArcherJewel of Bless30%19147
14Orc ArcherJewel of Soul20%10141
14Orc ArcherPet Rudolph20%14849
14Orc ArcherScroll of Archangel +510%6699
14Orc WarrioLegendary Armor10621%175081
14Orc WarrioGuardian Helm10551%184431
14Orc WarrioGreat Scythe10451%181727
14Orc WarrioDragon Boots10311%182683
14Orc WarrioDragon Shield10271%109087
14Orc WarrioLegendary Pants10271%184506
14Orc WarrioLegendary Staff10101%109193
14Orc WarrioBronze Shield10081%183191
14Orc WarrioAdamantine Boots10071%109214
14Orc WarrioSilver Bow10061%175166
14Orc WarrioDragon Pants10061%175660
14Orc WarrioDragon Helm10041%177184
14Orc WarrioLightning Sword10021%101866
14Orc WarrioDragon Armor10021%109897
14Orc WarrioBattle Scepter9961%183505
14Orc WarrioLight Plate Armor9901%159377
14Orc WarrioHelical Sword9871%175175
14Orc WarrioGuardian Pants9861%183844
14Orc WarrioAdamantine Gloves9821%177032
14Orc WarrioGuardian Armor9761%176736
14Orc WarrioBill of Balrog9681%122354
14Orc WarrioBox of Luck +1300%2914
14Orc WarrioLighting Sword200%7483
14Orc WarrioScroll of Archangel +490%8541
14Orc WarrioTransformation Ring +580%9275
14Orc WarrioDevils Eye80%48186
14Orc WarrioScroll of Hellfire80%1417
14Orc WarrioSymbol of Kundun +280%9824
14Orc WarrioGuardian Angel80%13242
14Orc WarrioRena +370%23549
14Orc WarrioOrb of Fire Slash60%1363
14Orc WarrioBlood Bone +450%8498
14Orc WarrioJewel of Bless40%19147
14Orc WarrioDevils Key40%48298
14Orc WarrioImp30%6547
14Orc WarrioOrb of Swell Life30%1392
14Orc WarrioOrb of Penetration30%1273
14Orc WarrioOrb of Summoning20%10929
14Orc WarrioHorn of Uniria20%17921
14Orc WarrioJewel of Soul10%10141
14Orc WarrioJewel of Chaos10%14728
14Orc WarrioPet Rudolph10%14849
14Red SkeletCrystal Sword941%204902
14Red SkeletGrand Soul Boots921%118740
14Red SkeletHoly Spirit Gloves871%202647
14Red SkeletAquagold Crossbow831%203508
14Red SkeletAdamantine Armor821%177429
14Red SkeletDark Steel Gloves801%149972
14Red SkeletHoly Spirit Boots781%90093
14Red SkeletGrand Soul Helm751%90314
14Red SkeletMaster Scepter751%204805
14Red SkeletAtlans Armor741%131699
14Red SkeletBlack Dragon Helm741%90377
14Red SkeletGreat Scepter741%90195
14Red SkeletAtlans Boots741%204652
14Red SkeletBlack Dragon Gloves731%119827
14Red SkeletAtlans Pants721%155815
14Red SkeletGrand Soul Shield721%156193
14Red SkeletSword of Destruction681%90126
14Red SkeletBlack Dragon Boots681%176611
14Red SkeletBox of Luck +140%2914
14Red SkeletOrb of Ice Arrow10%1121
14Red SkeletSymbol of Kundun +410%1895
14Red SkeletScroll of Critical Damage10%1045
14Red SkeletBlood Bone +510%6515
15Chief SkelStaff of Resurrection40%193377
15Chief SkelAdamantine Pants30%192255
15Chief SkelAdamantine Boots30%109214
15Chief SkelBluewing Crossbow30%173936
15Chief SkelAtlans Boots20%204652
15Chief SkelMaster Scepter20%204805
15Chief SkelDragon Shield10%109087
15Chief SkelLegendary Staff10%109193
15Chief SkelAdamantine Mask10%153563
15Chief SkelCrystal Morning Star10%154073
15Chief SkelAtlans Pants10%155815
15Chief SkelElemental Shield10%153468
15Chief SkelDragon Armor10%109897
15Chief SkelDark Steel Gloves10%149972
15Chief SkelAtlans Gloves10%192343
15Chief SkelGrand Soul Gloves10%190917
15Dark SkullAtlans Armor3081%131699
15Dark SkullAdamantine Armor3021%177429
15Dark SkullBlack Dragon Boots2951%176611
15Dark SkullAtlans Pants1851%155815
15Dark SkullAdamantine Pants1731%192255
15Dark SkullDark Steel Gloves1610%149972
15Dark SkullGrand Soul Gloves1610%190917
15Dark SkullBlack Dragon Gloves1590%119827
15Dark SkullStaff of Resurrection1570%193377
15Dark SkullAtlans Boots1540%204652
15Dark SkullGrand Soul Boots1520%118740
15Dark SkullHoly Spirit Gloves1520%202647
15Dark SkullGrand Soul Shield1510%156193
15Dark SkullCrystal Sword1470%204902
15Dark SkullAquagold Crossbow1470%203508
15Dark SkullMaster Scepter1440%204805
15Dark SkullAtlans Gloves1380%192343
15Dark SkullDevils Eye30%48186
15Dark SkullBlood Bone +620%3192
15Dark SkullBox of Luck +120%2914
15Dark SkullGuardian Angel20%13242
15Dark SkullBlood Bone +520%6515
15Dark SkullScroll of Archangel +520%6699
15Dark SkullDevils Key10%48298
15Dark SkullHorn of Uniria10%17921
15Dark SkullScroll of Fire Burst10%1634
15Dark SkullRena +310%23549
15Giant OgreAtlans Armor901%131699
15Giant OgreGrand Soul Boots841%118740
15Giant OgreAdamantine Armor821%177429
15Giant OgreGrand Soul Helm801%90314
15Giant OgreBlack Dragon Helm781%90377
15Giant OgreHoly Spirit Boots741%90093
15Giant OgreDark Steel Gloves731%149972
15Giant OgreSaint Crossbow731%79227
15Giant OgreBlack Dragon Pants711%78537
15Giant OgreSword of Destruction691%90126
15Giant OgreAtlans Pants681%155815
15Giant OgreGreat Scepter661%90195
15Giant OgreGrand Soul Shield661%156193
15Giant OgreBlack Dragon Boots651%176611
15Giant OgreHoly Spirit Helm631%77678
15Giant OgreBlack Dragon Gloves631%119827
15Giant OgreRed Spirit Gloves591%79474
15Giant OgreDark Steel Boots481%76775
15Giant OgreBlood Bone +620%3192
15Giant OgreSymbol of Kundun +520%1772
15Giant OgreDevils Key10%48298
15Giant OgreHorn of Uniria10%17921
15Giant OgreScroll of Archangel +510%6699
15Magic SkelBlack Dragon Armor481%6578
15Magic SkelStaff of Destruction441%6617
15Magic SkelThunder Hawk Gloves421%71664
15Magic SkelDark Master Gloves381%6583
15Magic SkelElemental Mace351%6494
15Magic SkelHoly Spirit Pants311%71635
15Magic SkelHoly Spirit Boots211%90093
15Magic SkelGrand Soul Pants211%71977
15Magic SkelGrand Soul Helm201%90314
15Magic SkelSword of Destruction191%90126
15Magic SkelDark Steel Boots191%76775
15Magic SkelGreat Scepter191%90195
15Magic SkelHoly Spirit Helm181%77678
15Magic SkelAtlans Armor181%131699
15Magic SkelRed Spirit Gloves171%79474
15Magic SkelDark Phoenix Gloves171%71329
15Magic SkelRed Spirit Boots171%71931
15Magic SkelDark Soul Gloves171%71921
15Magic SkelBlack Dragon Helm160%90377
15Magic SkelBlack Dragon Pants150%78537
15Magic SkelDark Steel Mask130%71583
15Magic SkelSaint Crossbow100%79227
15Orc ArcherCrystal Morning Star13401%154073
15Orc ArcherMaster Scepter13391%204805
15Orc ArcherAtlans Boots13171%204652
15Orc ArcherGrand Soul Shield13161%156193
15Orc ArcherAdamantine Mask13091%153563
15Orc ArcherBluewing Crossbow13041%173936
15Orc ArcherAdamantine Pants12981%192255
15Orc ArcherCrystal Sword12871%204902
15Orc ArcherAquagold Crossbow12761%203508
15Orc ArcherGrand Soul Gloves12691%190917
15Orc ArcherAtlans Gloves12611%192343
15Orc ArcherStaff of Resurrection12591%193377
15Orc ArcherDark Steel Gloves12551%149972
15Orc ArcherHoly Spirit Gloves12541%202647
15Orc ArcherElemental Shield12501%153468
15Orc ArcherAtlans Pants12371%155815
15Orc ArcherBox of Luck +1290%2914
15Orc ArcherHorn of Uniria110%17921
15Orc ArcherDevils Eye100%48186
15Orc ArcherDevils Key90%48298
15Orc ArcherSymbol of Kundun +370%2986
15Orc ArcherRena +360%23549
15Orc ArcherGuardian Angel60%13242
15Orc ArcherScroll of Aqua Beam60%1598
15Orc ArcherBlood Bone +450%8498
15Orc ArcherBlood Bone +540%6515
15Orc ArcherScroll of Archangel +530%6699
15Orc ArcherScroll of Archangel +430%8541
15Orc ArcherImp20%6547
15Orc ArcherJewel of Bless20%19147
15Orc ArcherScroll of Fire Burst20%1634
15Orc ArcherTransformation Ring +510%9275
15Orc ArcherJewel of Soul10%10141
15Orc ArcherPet Rudolph10%14849
15Orc ArcherOrb of Death Stab10%2012
15Orc ArcherJewel of Life10%4217
15Orc ArcherJewel of Chaos10%14728
15Orc WarrioDragon Shield8711%109087
15Orc WarrioBluewing Crossbow8471%173936
15Orc WarrioLegendary Staff8321%109193
15Orc WarrioBill of Balrog8271%122354
15Orc WarrioLightning Sword8181%101866
15Orc WarrioAdamantine Mask8171%153563
15Orc WarrioDragon Armor8141%109897
15Orc WarrioGrand Soul Gloves8131%190917
15Orc WarrioAdamantine Boots7991%109214
15Orc WarrioElemental Shield7951%153468
15Orc WarrioLight Plate Armor7911%159377
15Orc WarrioCrystal Morning Star7851%154073
15Orc WarrioStaff of Resurrection7851%193377
15Orc WarrioAtlans Gloves7731%192343
15Orc WarrioAdamantine Pants7701%192255
15Orc WarrioBox of Luck +1150%2914
15Orc WarrioDevils Key90%48298
15Orc WarrioSymbol of Kundun +370%2986
15Orc WarrioHorn of Uniria60%17921
15Orc WarrioBlood Bone +460%8498
15Orc WarrioDevils Eye50%48186
15Orc WarrioGuardian Angel50%13242
15Orc WarrioRena +330%23549
15Orc WarrioJewel of Bless30%19147
15Orc WarrioTransformation Ring +530%9275
15Orc WarrioImp30%6547
15Orc WarrioScroll of Archangel +520%6699
15Orc WarrioJewel of Soul20%10141
15Orc WarrioBlood Bone +520%6515
15Orc WarrioOrb of Fire Slash20%1363
15Orc WarrioScroll of Archangel +420%8541
15Orc WarrioOrb of Penetration20%1273
15Orc WarrioJewel of Chaos10%14728
15Orc WarrioPet Rudolph10%14849
15Red SkeletBlack Dragon Helm631%90377
15Red SkeletGrand Soul Boots591%118740
15Red SkeletRed Spirit Gloves561%79474
15Red SkeletDark Phoenix Gloves541%71329
15Red SkeletBlack Dragon Boots511%176611
15Red SkeletSword of Destruction511%90126
15Red SkeletSaint Crossbow501%79227
15Red SkeletGrand Soul Helm501%90314
15Red SkeletDark Steel Boots491%76775
15Red SkeletGreat Scepter491%90195
15Red SkeletGrand Soul Pants471%71977
15Red SkeletDark Steel Mask471%71583
15Red SkeletHoly Spirit Helm461%77678
15Red SkeletHoly Spirit Boots461%90093
15Red SkeletRed Spirit Boots441%71931
15Red SkeletBlack Dragon Gloves411%119827
15Red SkeletAtlans Armor401%131699
15Red SkeletAdamantine Armor381%177429
15Red SkeletDark Soul Gloves371%71921
15Red SkeletBlack Dragon Pants290%78537
15Red SkeletDevils Eye10%48186
15Red SkeletGuardian Angel10%13242
15Red SkeletBlood Bone +510%6515
15Red SkeletOrb of Ice Arrow10%1121
16Dark SkullSword of Destruction2231%90126
16Dark SkullBlack Dragon Boots2211%176611
16Dark SkullSaint Crossbow2161%79227
16Dark SkullBlack Dragon Gloves2151%119827
16Dark SkullGrand Soul Helm2131%90314
16Dark SkullDark Steel Mask2081%71583
16Dark SkullBlack Dragon Pants2081%78537
16Dark SkullBlack Dragon Helm2081%90377
16Dark SkullHoly Spirit Boots2081%90093
16Dark SkullAdamantine Armor2071%177429
16Dark SkullRed Spirit Gloves2021%79474
16Dark SkullDark Phoenix Gloves2021%71329
16Dark SkullAtlans Armor2011%131699
16Dark SkullDark Steel Gloves1981%149972
16Dark SkullGrand Soul Boots1921%118740
16Dark SkullGrand Soul Pants1921%71977
16Dark SkullDark Steel Boots1911%76775
16Dark SkullGreat Scepter1901%90195
16Dark SkullHoly Spirit Helm1761%77678
16Dark SkullPet Rudolph20%14849
16Dark SkullDevils Key20%48298
16Dark SkullHorn of Uniria20%17921
16Dark SkullDevils Eye10%48186
16Dark SkullBlood Bone +510%6515
16Dark SkullPumpkin of Luck10%2038
16Dark SkullBox of Luck +110%2914
16Dark SkullOrb of Ice Arrow10%1121
16Giant OgreBlack Dragon Armor1201%6578
16Giant OgreElemental Mace1121%6494
16Giant OgreThunder Hawk Gloves1101%71664
16Giant OgreHoly Spirit Pants1101%71635
16Giant OgreStaff of Destruction1071%6617
16Giant OgreDark Master Gloves981%6583
16Giant OgreBlack Dragon Helm671%90377
16Giant OgreHoly Spirit Helm611%77678
16Giant OgreGreat Scepter591%90195
16Giant OgreSword of Destruction581%90126
16Giant OgreRed Spirit Gloves581%79474
16Giant OgreBlack Dragon Pants561%78537
16Giant OgreGrand Soul Pants551%71977
16Giant OgreRed Spirit Boots521%71931
16Giant OgreAtlans Armor521%131699
16Giant OgreSaint Crossbow521%79227
16Giant OgreDark Phoenix Gloves491%71329
16Giant OgreHoly Spirit Boots461%90093
16Giant OgreDark Soul Gloves441%71921
16Giant OgreDark Steel Boots410%76775
16Giant OgreGrand Soul Helm390%90314
16Giant OgreDark Steel Mask350%71583
16Giant OgreHorn of Uniria30%17921
16Giant OgreSymbol of Kundun +520%1772
16Giant OgreBox of Luck +120%2914
16Giant OgreJewel of Bless10%19147
16Giant OgreDevils Key10%48298
16Giant OgreJewel of Chaos10%14728
16Giant OgreJewel of Soul10%10141
16Magic SkelGreat Dragon Gloves291%23127
16Magic SkelGrand Soul Armor271%6456
16Magic SkelThunder Hawk Boots271%6415
16Magic SkelElemental Mace271%6494
16Magic SkelDark Phoenix Helm261%6363
16Magic SkelDark Phoenix Boots251%8123
16Magic SkelHoly Spirit Pants251%71635
16Magic SkelGreat Dragon Boots241%19958
16Magic SkelHoly Spirit Armor241%6287
16Magic SkelCelestial Bow241%6609
16Magic SkelDark Master Boots231%23089
16Magic SkelThunder Hawk Pants231%19352
16Magic SkelDragon Spear221%6319
16Magic SkelDark Steel Pants221%6385
16Magic SkelDark Master Gloves211%6583
16Magic SkelDark Steel Armor201%17494
16Magic SkelDark Phoenix Pants201%17268
16Magic SkelStaff of Destruction191%6617
16Magic SkelBlack Dragon Armor181%6578
16Magic SkelThunder Hawk Gloves160%71664
16Magic SkelRed Spirit Helm150%8324
16Magic SkelLord Scepter140%20068
16Magic SkelDark Soul Boots110%23023
16Magic SkelTransformation Ring +510%9275
16Magic SkelScroll of Archangel +610%3303
16Orc ArcherHoly Spirit Boots10111%90093
16Orc ArcherMaster Scepter9571%204805
16Orc ArcherStaff of Resurrection9481%193377
16Orc ArcherAtlans Boots9481%204652
16Orc ArcherGrand Soul Gloves9471%190917
16Orc ArcherDark Steel Gloves9401%149972
16Orc ArcherGrand Soul Helm9361%90314
16Orc ArcherAtlans Gloves9331%192343
16Orc ArcherAquagold Crossbow9311%203508
16Orc ArcherGrand Soul Shield9271%156193
16Orc ArcherGrand Soul Boots9211%118740
16Orc ArcherHoly Spirit Gloves9181%202647
16Orc ArcherCrystal Sword9141%204902
16Orc ArcherAtlans Armor9121%131699
16Orc ArcherAdamantine Pants9091%192255
16Orc ArcherBlack Dragon Gloves9051%119827
16Orc ArcherAtlans Pants9011%155815
16Orc ArcherBlack Dragon Boots8761%176611
16Orc ArcherAdamantine Armor8701%177429
16Orc ArcherBox of Luck +1160%2914
16Orc ArcherGuardian Angel110%13242
16Orc ArcherHorn of Uniria90%17921
16Orc ArcherBlood Bone +580%6515
16Orc ArcherRena +370%23549
16Orc ArcherScroll of Archangel +570%6699
16Orc ArcherSymbol of Kundun +450%1895
16Orc ArcherJewel of Chaos50%14728
16Orc ArcherDevils Eye50%48186
16Orc ArcherImp50%6547
16Orc ArcherDevils Key40%48298
16Orc ArcherTransformation Ring +540%9275
16Orc ArcherScroll of Soul Barrier30%964
16Orc ArcherOrb of Death Stab30%2012
16Orc ArcherJewel of Life30%4217
16Orc ArcherPet Rudolph20%14849
16Orc ArcherScroll of Cometfall20%1341
16Orc ArcherJewel of Bless10%19147
16Orc ArcherOrb of Ice Arrow10%1121
16Orc ArcherScroll of Fire Burst10%1634
16Orc ArcherOrb of Rageful Blow10%1842
16Orc ArcherPendant of Ability10%133841
16Orc ArcherScroll of Aqua Beam10%1598
16Orc WarrioStaff of Resurrection8821%193377
16Orc WarrioGrand Soul Gloves8821%190917
16Orc WarrioAdamantine Mask8751%153563
16Orc WarrioBlack Dragon Gloves8671%119827
16Orc WarrioHoly Spirit Gloves8501%202647
16Orc WarrioDark Steel Gloves8501%149972
16Orc WarrioAquagold Crossbow8401%203508
16Orc WarrioElemental Shield8331%153468
16Orc WarrioGrand Soul Shield8321%156193
16Orc WarrioMaster Scepter8281%204805
16Orc WarrioGrand Soul Boots8251%118740
16Orc WarrioAtlans Boots8031%204652
16Orc WarrioAtlans Gloves8021%192343
16Orc WarrioAdamantine Pants7921%192255
16Orc WarrioCrystal Sword7911%204902
16Orc WarrioCrystal Morning Star7901%154073
16Orc WarrioBluewing Crossbow7831%173936
16Orc WarrioAtlans Pants7611%155815
16Orc WarrioBox of Luck +1290%2914
16Orc WarrioHorn of Uniria110%17921
16Orc WarrioBlood Bone +5110%6515
16Orc WarrioDevils Key100%48298
16Orc WarrioScroll of Archangel +590%6699
16Orc WarrioDevils Eye90%48186
16Orc WarrioTransformation Ring +580%9275
16Orc WarrioRena +370%23549
16Orc WarrioSymbol of Kundun +340%2986
16Orc WarrioOrb of Death Stab40%2012
16Orc WarrioJewel of Chaos20%14728
16Orc WarrioImp20%6547
16Orc WarrioGuardian Angel20%13242
16Orc WarrioScroll of Aqua Beam20%1598
16Orc WarrioPet Rudolph20%14849
16Orc WarrioJewel of Bless20%19147
16Orc WarrioDivine Sword of Archangel10%3
16Orc WarrioPumpkin of Luck10%2038
16Orc WarrioScroll of Fire Burst10%1634
16Orc WarrioDivine Crossbow of Archangel10%4
16Red SkeletThunder Hawk Gloves581%71664
16Red SkeletBlack Dragon Armor571%6578
16Red SkeletDark Soul Gloves561%71921
16Red SkeletRed Spirit Gloves541%79474
16Red SkeletGrand Soul Pants541%71977
16Red SkeletDark Steel Mask531%71583
16Red SkeletGrand Soul Armor531%6456
16Red SkeletRed Spirit Helm521%8324
16Red SkeletHoly Spirit Helm511%77678
16Red SkeletDark Master Gloves501%6583
16Red SkeletDragon Spear501%6319
16Red SkeletCelestial Bow481%6609
16Red SkeletDark Steel Boots471%76775
16Red SkeletDark Phoenix Boots471%8123
16Red SkeletHoly Spirit Armor461%6287
16Red SkeletDark Phoenix Helm461%6363
16Red SkeletElemental Mace451%6494
16Red SkeletDark Steel Pants441%6385
16Red SkeletHoly Spirit Pants441%71635
16Red SkeletThunder Hawk Boots431%6415
16Red SkeletBlack Dragon Pants431%78537
16Red SkeletStaff of Destruction411%6617
16Red SkeletRed Spirit Boots391%71931
16Red SkeletDark Phoenix Gloves381%71329
16Red SkeletGreat Dragon Gloves371%23127
16Red SkeletSaint Crossbow331%79227
16Red SkeletDevils Key20%48298
16Red SkeletHorn of Uniria10%17921
16Red SkeletScroll of Ice Storm10%130
16Red SkeletDevils Eye10%48186
17Dark SkullDark Master Gloves520%6583
17Dark SkullStaff of Destruction330%6617
17Dark SkullBlack Dragon Armor280%6578
17Dark SkullThunder Hawk Gloves250%71664
17Dark SkullAtlans Armor240%131699
17Dark SkullElemental Mace240%6494
17Dark SkullHoly Spirit Pants220%71635
17Dark SkullRed Spirit Gloves190%79474
17Dark SkullGrand Soul Pants160%71977
17Dark SkullDark Steel Mask160%71583
17Dark SkullHoly Spirit Helm150%77678
17Dark SkullGreat Scepter150%90195
17Dark SkullSaint Crossbow150%79227
17Dark SkullDark Phoenix Gloves130%71329
17Dark SkullBlack Dragon Helm130%90377
17Dark SkullBlack Dragon Pants130%78537
17Dark SkullGrand Soul Helm120%90314
17Dark SkullDark Steel Boots120%76775
17Dark SkullRed Spirit Boots110%71931
17Dark SkullDark Soul Gloves100%71921
17Dark SkullHoly Spirit Boots100%90093
17Dark SkullSword of Destruction80%90126
17Dark SkullDevils Key20%48298
17Giant OgreGreat Scepter100%90195
17Giant OgreBlack Dragon Pants100%78537
17Giant OgreElemental Mace100%6494
17Giant OgreDark Phoenix Helm100%6363
17Giant OgreSaint Crossbow80%79227
17Giant OgreThunder Hawk Gloves80%71664
17Giant OgreRed Spirit Boots80%71931
17Giant OgreRed Spirit Gloves80%79474
17Giant OgreHoly Spirit Pants70%71635
17Giant OgreGrand Soul Armor70%6456
17Giant OgreDragon Spear70%6319
17Giant OgreDark Phoenix Boots70%8123
17Giant OgreBlack Dragon Helm60%90377
17Giant OgreRed Spirit Helm60%8324
17Giant OgreDark Master Gloves60%6583
17Giant OgreBlack Dragon Armor60%6578
17Giant OgreDark Steel Mask60%71583
17Giant OgreHoly Spirit Helm50%77678
17Giant OgreDark Steel Pants50%6385
17Giant OgreDark Steel Boots50%76775
17Giant OgreDark Soul Gloves50%71921
17Giant OgreCelestial Bow40%6609
17Giant OgreHoly Spirit Armor40%6287
17Giant OgreSword of Destruction40%90126
17Giant OgreGrand Soul Pants30%71977
17Giant OgreDark Phoenix Gloves20%71329
17Giant OgreStaff of Destruction20%6617
17Giant OgreThunder Hawk Boots10%6415
17Magic SkelLord Scepter150%20068
17Magic SkelCelestial Bow140%6609
17Magic SkelRed Spirit Pants140%19965
17Magic SkelGreat Dragon Gloves130%23127
17Magic SkelDark Phoenix Pants130%17268
17Magic SkelDark Phoenix Armor120%19646
17Magic SkelGreat Dragon Boots120%19958
17Magic SkelDark Steel Armor120%17494
17Magic SkelGrand Soul Armor120%6456
17Magic SkelHurricane Gloves120%16001
17Magic SkelDark Phoenix Helm110%6363
17Magic SkelDark Soul Boots110%23023
17Magic SkelRed Spirit Helm110%8324
17Magic SkelDragon Spear110%6319
17Magic SkelDark Master Boots100%23089
17Magic SkelDragon Soul Staff90%19846
17Magic SkelGreat Reign Crossbow90%19617
17Magic SkelDark Phoenix Boots80%8123
17Magic SkelThunder Hawk Pants70%19352
17Magic SkelRune Blade70%19819
17Magic SkelDark Steel Pants70%6385
17Magic SkelHoly Spirit Armor70%6287
17Magic SkelThunder Hawk Boots50%6415
17Magic SkelHorn of Uniria10%17921
17Orc ArcherDark Phoenix Gloves4280%71329
17Orc ArcherHoly Spirit Helm4220%77678
17Orc ArcherGrand Soul Boots4080%118740
17Orc ArcherBlack Dragon Boots4060%176611
17Orc ArcherBlack Dragon Helm4050%90377
17Orc ArcherBlack Dragon Pants3950%78537
17Orc ArcherGrand Soul Helm3910%90314
17Orc ArcherBlack Dragon Gloves3900%119827
17Orc ArcherSaint Crossbow3860%79227
17Orc ArcherRed Spirit Gloves3860%79474
17Orc ArcherGreat Scepter3860%90195
17Orc ArcherHoly Spirit Boots3840%90093
17Orc ArcherAtlans Armor3830%131699
17Orc ArcherDark Steel Mask3790%71583
17Orc ArcherDark Steel Boots3770%76775
17Orc ArcherGrand Soul Pants3750%71977
17Orc ArcherDark Soul Gloves3660%71921
17Orc ArcherSword of Destruction3530%90126
17Orc ArcherAdamantine Armor3520%177429
17Orc ArcherRed Spirit Boots3190%71931
17Orc ArcherBox of Luck +1160%2914
17Orc ArcherScroll of Archangel +560%6699
17Orc ArcherHorn of Uniria40%17921
17Orc ArcherSymbol of Kundun +540%1772
17Orc ArcherTransformation Ring +530%9275
17Orc ArcherRena +330%23549
17Orc ArcherOrb of Rageful Blow20%1842
17Orc ArcherBlood Bone +520%6515
17Orc ArcherDevils Eye20%48186
17Orc ArcherGuardian Angel20%13242
17Orc ArcherDivine Crossbow of Archangel20%4
17Orc ArcherDevils Key20%48298
17Orc ArcherScroll of Teleport Ally10%950
17Orc ArcherJewel of Bless10%19147
17Orc ArcherDivine Sword of Archangel10%3
17Orc ArcherDivine Staff of Archangel10%1
17Orc ArcherJewel of Life10%4217
17Orc ArcherPet Rudolph10%14849
17Orc ArcherImp10%6547
17Orc ArcherJewel of Chaos10%14728
17Orc WarrioGrand Soul Boots4660%118740
17Orc WarrioHoly Spirit Helm4580%77678
17Orc WarrioDark Steel Gloves4430%149972
17Orc WarrioAdamantine Armor4340%177429
17Orc WarrioBlack Dragon Pants4220%78537
17Orc WarrioRed Spirit Gloves4220%79474
17Orc WarrioBlack Dragon Boots4100%176611
17Orc WarrioSaint Crossbow4080%79227
17Orc WarrioGreat Scepter4060%90195
17Orc WarrioBlack Dragon Helm4030%90377
17Orc WarrioHoly Spirit Boots4030%90093
17Orc WarrioDark Steel Boots4010%76775
17Orc WarrioBlack Dragon Gloves3930%119827
17Orc WarrioGrand Soul Shield3890%156193
17Orc WarrioAtlans Pants3850%155815
17Orc WarrioSword of Destruction3820%90126
17Orc WarrioGrand Soul Helm3820%90314
17Orc WarrioAtlans Armor3720%131699
17Orc WarrioBox of Luck +1120%2914
17Orc WarrioGuardian Angel70%13242
17Orc WarrioHorn of Uniria60%17921
17Orc WarrioDevils Eye50%48186
17Orc WarrioScroll of Archangel +540%6699
17Orc WarrioDevils Key40%48298
17Orc WarrioImp30%6547
17Orc WarrioPendant of Ability20%133841
17Orc WarrioScroll of Teleport Ally20%950
17Orc WarrioBlood Bone +520%6515
17Orc WarrioPet Rudolph20%14849
17Orc WarrioRena +320%23549
17Orc WarrioScroll of Soul Barrier20%964
17Orc WarrioScroll of Critical Damage10%1045
17Orc WarrioDivine Sword of Archangel10%3
17Orc WarrioDivine Crossbow of Archangel10%4
17Orc WarrioSymbol of Kundun +510%1772
17Orc WarrioJewel of Life10%4217
17Orc WarrioOrb of Ice Arrow10%1121
17Orc WarrioTransformation Ring +510%9275
17Orc WarrioJewel of Bless10%19147
17Red SkeletCelestial Bow200%6609
17Red SkeletDragon Spear200%6319
17Red SkeletDark Soul Boots180%23023
17Red SkeletGreat Dragon Boots180%19958
17Red SkeletDark Master Boots170%23089
17Red SkeletDark Steel Armor170%17494
17Red SkeletThunder Hawk Boots160%6415
17Red SkeletHoly Spirit Pants160%71635
17Red SkeletStaff of Destruction150%6617
17Red SkeletGrand Soul Armor150%6456
17Red SkeletDark Phoenix Pants150%17268
17Red SkeletDark Soul Gloves150%71921
17Red SkeletHoly Spirit Armor140%6287
17Red SkeletThunder Hawk Gloves130%71664
17Red SkeletRed Spirit Helm120%8324
17Red SkeletDark Master Gloves120%6583
17Red SkeletGreat Dragon Gloves120%23127
17Red SkeletDark Phoenix Helm120%6363
17Red SkeletElemental Mace110%6494
17Red SkeletBlack Dragon Armor110%6578
17Red SkeletDark Steel Pants100%6385
17Red SkeletLord Scepter100%20068
17Red SkeletRed Spirit Boots100%71931
17Red SkeletDark Phoenix Boots70%8123
17Red SkeletHorn of Uniria10%17921
17Red SkeletBox of Luck +110%2914
Kalima 1Aegis1Double Axe1413%30326
Kalima 1Aegis1Silk Gloves1373%30324
Kalima 1Aegis1Double Poleaxe1343%30534
Kalima 1Aegis1Bone Gloves1343%30364
Kalima 1Aegis1Bronze Pants1333%39251
Kalima 1Aegis1Horn Shield1333%29296
Kalima 1Aegis1Morning Star1323%30352
Kalima 1Aegis1Leather Helm1293%26197
Kalima 1Aegis1Vine Armor1283%29927
Kalima 1Aegis1Buckler1273%25889
Kalima 1Aegis1Pad Pants1273%30740
Kalima 1Aegis1Leather Armor1233%29422
Kalima 1Aegis1Mace1233%21778
Kalima 1Aegis1Vine Helm1223%26202
Kalima 1Aegis1Golden Crossbow1223%30065
Kalima 1Aegis1Sword of Assassin1223%30227
Kalima 1Aegis1Bronze Boots1213%30189
Kalima 1Aegis1Skull Staff1203%25888
Kalima 1Aegis1Kite Shield1203%30354
Kalima 1Aegis1Leather Pants1193%30774
Kalima 1Aegis1Katana1193%38306
Kalima 1Aegis1Pendant of Fire1183%30598
Kalima 1Aegis1Skull Shield1183%38855
Kalima 1Aegis1Bronze Gloves1173%30498
Kalima 1Aegis1Bone Boots1173%38536
Kalima 1Aegis1Bronze Helm1173%38399
Kalima 1Aegis1Vine Pants1163%30655
Kalima 1Aegis1Silk Helm1143%38421
Kalima 1Aegis1Rapier1143%29239
Kalima 1Aegis1Dragon Lance1143%39044
Kalima 1Aegis1Elven Bow1133%38660
Kalima 1Aegis1Pad Armor1123%30289
Kalima 1Aegis1Silk Boots1102%38903
Kalima 1Aegis1Kris1082%25964
Kalima 1Aegis1Ring of Poison1052%39654
Kalima 1Aegis1Bow1032%30614
Kalima 1Aegis1Box of Luck +5140%6856
Kalima 1Aegis1Blood Bone +1130%7260
Kalima 1Aegis1Scroll of Archangel +1100%7029
Kalima 1Aegis1Devils Eye100%48186
Kalima 1Aegis1Box of Luck +180%2914
Kalima 1Aegis1Box of Luck +070%6333
Kalima 1Aegis1Devils Key70%48298
Kalima 1Aegis1Transformation Ring +050%1790
Kalima 1Aegis1Pet Rudolph50%14849
Kalima 1Aegis1Scroll of Power Wave40%610
Kalima 1Aegis1Rena +330%23549
Kalima 1Aegis1Orb of Healing30%499
Kalima 1Aegis1Scroll of Teleport20%912
Kalima 1Aegis1Jewel of Chaos20%14728
Kalima 1Aegis1Orb of Greater Fortitude10%701
Kalima 1Aegis1Guardian Angel10%13242
Kalima 1Blood SoldVine Armor260%29927
Kalima 1Blood SoldPendant of Fire260%30598
Kalima 1Blood SoldSword of Assassin260%30227
Kalima 1Blood SoldHalberd260%56205
Kalima 1Blood SoldBronze Helm250%38399
Kalima 1Blood SoldSilk Boots250%38903
Kalima 1Blood SoldKite Shield240%30354
Kalima 1Blood SoldBone Gloves240%30364
Kalima 1Blood SoldLeather Armor230%29422
Kalima 1Blood SoldBone Pants220%50813
Kalima 1Blood SoldSilk Armor220%50394
Kalima 1Blood SoldSilk Gloves220%30324
Kalima 1Blood SoldBone Boots220%38536
Kalima 1Blood SoldDragon Lance220%39044
Kalima 1Blood SoldMorning Star210%30352
Kalima 1Blood SoldLarge Round Shield210%48123
Kalima 1Blood SoldBronze Boots210%30189
Kalima 1Blood SoldAngelic Staff210%48277
Kalima 1Blood SoldSkull Shield210%38855
Kalima 1Blood SoldKatana200%38306
Kalima 1Blood SoldDouble Poleaxe200%30534
Kalima 1Blood SoldElven Bow200%38660
Kalima 1Blood SoldDouble Axe200%30326
Kalima 1Blood SoldBronze Armor180%48046
Kalima 1Blood SoldRing of Poison180%39654
Kalima 1Blood SoldPad Armor180%30289
Kalima 1Blood SoldArquebus180%50668
Kalima 1Blood SoldPendant of Lighting180%36186
Kalima 1Blood SoldGladius170%50838
Kalima 1Blood SoldRing of Ice170%50214
Kalima 1Blood SoldBone Helm160%48445
Kalima 1Blood SoldBronze Gloves150%30498
Kalima 1Blood SoldBronze Pants150%39251
Kalima 1Blood SoldSilk Pants150%48234
Kalima 1Blood SoldGolden Crossbow150%30065
Kalima 1Blood SoldElven Shield140%36487
Kalima 1Blood SoldTomahawk130%48438
Kalima 1Blood SoldSilk Helm100%38421
Kalima 1Blood SoldBlood Bone +140%7260
Kalima 1Blood SoldScroll of Lighting20%621
Kalima 1Blood SoldBox of Luck +110%2914
Kalima 1Blood SoldDevils Key10%48298
Kalima 1Blood SoldScroll of Archangel +110%7029
Kalima 1Blood SoldDevils Eye10%48186
Kalima 1Blood SoldOrb of Greater Damage10%885
Kalima 1Blood SoldOrb of Impale10%918
Kalima 1Death AngeElven Bow380%38660
Kalima 1Death AngeBronze Gloves380%30498
Kalima 1Death AngeTomahawk360%48438
Kalima 1Death AngeSilk Helm340%38421
Kalima 1Death AngeLarge Round Shield330%48123
Kalima 1Death AngeSilk Pants330%48234
Kalima 1Death AngeSpear320%38036
Kalima 1Death AngePendant of Fire320%30598
Kalima 1Death AngeSkull Shield320%38855
Kalima 1Death AngeSilk Boots320%38903
Kalima 1Death AngeHalberd320%56205
Kalima 1Death AngeBone Helm320%48445
Kalima 1Death AngeBone Pants310%50813
Kalima 1Death AngeBronze Pants300%39251
Kalima 1Death AngeAngelic Staff300%48277
Kalima 1Death AngeBone Armor300%37396
Kalima 1Death AngeGladius300%50838
Kalima 1Death AngeArquebus300%50668
Kalima 1Death AngeScale Boots300%37214
Kalima 1Death AngeSilk Gloves290%30324
Kalima 1Death AngeRing of Ice290%50214
Kalima 1Death AngeFlail290%37165
Kalima 1Death AngeScale Gloves280%37499
Kalima 1Death AngeBronze Armor280%48046
Kalima 1Death AngeElven Shield270%36487
Kalima 1Death AngeDouble Axe270%30326
Kalima 1Death AngeFalcon270%38191
Kalima 1Death AngeBronze Helm260%38399
Kalima 1Death AngeKatana260%38306
Kalima 1Death AngePendant of Lighting250%36186
Kalima 1Death AngeRing of Poison250%39654
Kalima 1Death AngeDragon Lance240%39044
Kalima 1Death AngeMorning Star230%30352
Kalima 1Death AngeSilk Armor230%50394
Kalima 1Death AngeBone Boots230%38536
Kalima 1Death AngeBone Gloves200%30364
Kalima 1Death AngeDouble Poleaxe170%30534
Kalima 1Death AngeDevils Key40%48298
Kalima 1Death AngeBlood Bone +130%7260
Kalima 1Death AngeBox of Luck +530%6856
Kalima 1Death AngeDevils Eye30%48186
Kalima 1Death AngeBox of Luck +130%2914
Kalima 1Death AngeScroll of Archangel +120%7029
Kalima 1Death AngeScroll of Meteorite20%755
Kalima 1Death AngeScroll of Teleport20%912
Kalima 1Death AngeOrb of Impale10%918
Kalima 1Death AngeBox of Luck +010%6333
Kalima 1Death CentSphinx Gloves1371%47800
Kalima 1Death CentBrass Gloves1260%64751
Kalima 1Death CentElven Axe1250%42934
Kalima 1Death CentFlail1240%37165
Kalima 1Death CentPlate Shield1220%42751
Kalima 1Death CentBrass Boots1200%64859
Kalima 1Death CentWind Pants1200%47429
Kalima 1Death CentWind Gloves1180%42658
Kalima 1Death CentWind Helm1160%48118
Kalima 1Death CentScale Armor1150%48163
Kalima 1Death CentWind Boots1150%45289
Kalima 1Death CentBone Armor1130%37396
Kalima 1Death CentFalcon1110%38191
Kalima 1Death CentSpiked Shield1090%47498
Kalima 1Death CentWind Armor1090%64510
Kalima 1Death CentBattle Bow1080%42724
Kalima 1Death CentSphinx Boots1080%47057
Kalima 1Death CentScale Pants1070%43235
Kalima 1Death CentBattle Axe1060%47286
Kalima 1Death CentScale Boots1060%37214
Kalima 1Death CentLight Crossbow1050%64881
Kalima 1Death CentGiant Trident1050%47315
Kalima 1Death CentScale Helm1040%42777
Kalima 1Death CentSerpent Staff1030%47109
Kalima 1Death CentSerpent Sword1030%47478
Kalima 1Death CentRing of Fire990%47313
Kalima 1Death CentSpear980%38036
Kalima 1Death CentSword of Salamander940%64974
Kalima 1Death CentSphinx Mask940%64342
Kalima 1Death CentScale Gloves920%37499
Kalima 1Death CentBox of Luck +1110%2914
Kalima 1Death CentBox of Luck +6100%16774
Kalima 1Death CentDevils Key90%48298
Kalima 1Death CentDevils Eye80%48186
Kalima 1Death CentBlood Bone +270%5559
Kalima 1Death CentScroll of Archangel +260%5406
Kalima 1Death CentSymbol of Kundun +140%4328
Kalima 1Death CentGuardian Angel30%13242
Kalima 1Death CentHorn of Uniria30%17921
Kalima 1Death CentBox of Luck +020%6333
Kalima 1Death CentTransformation Ring +220%1650
Kalima 1Death CentPumpkin of Luck20%2038
Kalima 1Death CentRena +310%23549
Kalima 1Death CentJewel of Bless10%19147
Kalima 1Death CentScroll of Ice10%630
Kalima 1Death CentPet Rudolph10%14849
Kalima 1Death CentOrb of Summoning10%10929
Kalima 1Death CentJewel of Chaos10%14728
Kalima 1Death CentScroll of Poison10%906
Kalima 1Illusion oLegendary Sword24%134521
Kalima 1Illusion oGorgon Staff12%158877
Kalima 1Illusion oSerpent Crossbow12%152435
Kalima 1Illusion oGuardian Gloves12%133961
Kalima 1Illusion oDouble Blade12%152216
Kalima 1Illusion oLegendary Boots12%198991
Kalima 1Illusion oRing of Wind12%134521
Kalima 1Illusion oPlate Gloves12%131613
Kalima 1Illusion oPendant of Water12%198563
Kalima 1Illusion oPlate Pants12%134010
Kalima 1Necron1Sphinx Gloves1784%47800
Kalima 1Necron1Angelic Staff1674%48277
Kalima 1Necron1Silk Armor1623%50394
Kalima 1Necron1Scale Gloves1623%37499
Kalima 1Necron1Bronze Armor1603%48046
Kalima 1Necron1Scale Armor1603%48163
Kalima 1Necron1Bone Pants1593%50813
Kalima 1Necron1Wind Boots1583%45289
Kalima 1Necron1Wind Helm1563%48118
Kalima 1Necron1Silk Pants1553%48234
Kalima 1Necron1Flail1543%37165
Kalima 1Necron1Halberd1543%56205
Kalima 1Necron1Pendant of Lighting1533%36186
Kalima 1Necron1Ring of Ice1493%50214
Kalima 1Necron1Arquebus1483%50668
Kalima 1Necron1Bone Armor1483%37396
Kalima 1Necron1Battle Bow1483%42724
Kalima 1Necron1Scale Boots1473%37214
Kalima 1Necron1Large Round Shield1463%48123
Kalima 1Necron1Plate Shield1443%42751
Kalima 1Necron1Wind Gloves1443%42658
Kalima 1Necron1Bone Helm1433%48445
Kalima 1Necron1Ring of Poison1413%39654
Kalima 1Necron1Gladius1383%50838
Kalima 1Necron1Scale Pants1373%43235
Kalima 1Necron1Spear1353%38036
Kalima 1Necron1Scale Helm1343%42777
Kalima 1Necron1Elven Axe1343%42934
Kalima 1Necron1Elven Shield1333%36487
Kalima 1Necron1Falcon1313%38191
Kalima 1Necron1Tomahawk1193%48438
Kalima 1Necron1Devils Key130%48298
Kalima 1Necron1Box of Luck +1130%2914
Kalima 1Necron1Scroll of Archangel +1120%7029
Kalima 1Necron1Box of Luck +5110%6856
Kalima 1Necron1Devils Eye100%48186
Kalima 1Necron1Blood Bone +1100%7260
Kalima 1Necron1Symbol of Kundun +180%4328
Kalima 1Necron1Transformation Ring +180%1330
Kalima 1Necron1Orb of Summoning70%10929
Kalima 1Necron1Horn of Uniria50%17921
Kalima 1Necron1Guardian Angel40%13242
Kalima 1Necron1Jewel of Bless40%19147
Kalima 1Necron1Orb of Greater Damage40%885
Kalima 1Necron1Rena +340%23549
Kalima 1Necron1Jewel of Chaos40%14728
Kalima 1Necron1Orb of Impale30%918
Kalima 1Necron1Scroll of Meteorite30%755
Kalima 1Necron1Scroll of Ice20%630
Kalima 1Necron1Box of Luck +020%6333
Kalima 1Necron1Pumpkin of Luck20%2038
Kalima 1Necron1Box of Luck +310%2308
Kalima 1Necron1Pet Rudolph10%14849
Kalima 1Rogue CentSword of Assassin190%30227
Kalima 1Rogue CentLarge Round Shield170%48123
Kalima 1Rogue CentBronze Boots150%30189
Kalima 1Rogue CentSilk Pants150%48234
Kalima 1Rogue CentDragon Lance140%39044
Kalima 1Rogue CentDouble Axe140%30326
Kalima 1Rogue CentRapier140%29239
Kalima 1Rogue CentRing of Poison130%39654
Kalima 1Rogue CentKite Shield130%30354
Kalima 1Rogue CentVine Armor130%29927
Kalima 1Rogue CentGolden Crossbow130%30065
Kalima 1Rogue CentAngelic Staff130%48277
Kalima 1Rogue CentBone Helm120%48445
Kalima 1Rogue CentBronze Helm120%38399
Kalima 1Rogue CentSkull Shield120%38855
Kalima 1Rogue CentBone Gloves110%30364
Kalima 1Rogue CentSilk Gloves110%30324
Kalima 1Rogue CentHorn Shield110%29296
Kalima 1Rogue CentBone Boots110%38536
Kalima 1Rogue CentBronze Pants100%39251
Kalima 1Rogue CentLeather Pants100%30774
Kalima 1Rogue CentElven Bow100%38660
Kalima 1Rogue CentHalberd90%56205
Kalima 1Rogue CentPendant of Fire90%30598
Kalima 1Rogue CentBow80%30614
Kalima 1Rogue CentKatana80%38306
Kalima 1Rogue CentVine Pants80%30655
Kalima 1Rogue CentMorning Star80%30352
Kalima 1Rogue CentDouble Poleaxe80%30534
Kalima 1Rogue CentTomahawk80%48438
Kalima 1Rogue CentLeather Armor70%29422
Kalima 1Rogue CentPad Pants70%30740
Kalima 1Rogue CentBronze Armor70%48046
Kalima 1Rogue CentSilk Boots50%38903
Kalima 1Rogue CentSilk Helm50%38421
Kalima 1Rogue CentBronze Gloves50%30498
Kalima 1Rogue CentPad Armor40%30289
Kalima 1Rogue CentBox of Luck +530%6856
Kalima 1Rogue CentScroll of Archangel +120%7029
Kalima 1Rogue CentDevils Eye10%48186
Kalima 1Rogue CentDevils Key10%48298
Kalima 1Rogue CentOrb of Greater Fortitude10%701
Kalima 1Rogue CentRena +310%23549
Kalima 1Rogue CentBox of Luck +010%6333
Kalima 1Rogue CentBlood Bone +110%7260
Kalima 1Rogue CentScroll of Power Wave10%610
Kalima 1Rogue CentTransformation Ring +010%1790
Kalima 1Rogue CentJewel of Chaos10%14728
Kalima 1Schriker1Sphinx Armor2234%124374
Kalima 1Schriker1Sword of Salamander2204%64974
Kalima 1Schriker1Spirit Gloves2073%123732
Kalima 1Schriker1Wind Pants2053%47429
Kalima 1Schriker1Great Hammer2033%123441
Kalima 1Schriker1Serpent Sword2023%47478
Kalima 1Schriker1Dragon Slayer Shield1993%78495
Kalima 1Schriker1Sphinx Mask1993%64342
Kalima 1Schriker1Spirit Helm1983%132469
Kalima 1Schriker1Brass Pants1983%78478
Kalima 1Schriker1Wind Armor1973%64510
Kalima 1Schriker1Blade1973%113975
Kalima 1Schriker1Brass Boots1953%64859
Kalima 1Schriker1Tower Shield1923%132968
Kalima 1Schriker1Nikea Axe1903%69596
Kalima 1Schriker1Light Crossbow1893%64881
Kalima 1Schriker1Battle Axe1883%47286
Kalima 1Schriker1Giant Trident1883%47315
Kalima 1Schriker1Serpent Staff1873%47109
Kalima 1Schriker1Spiked Shield1873%47498
Kalima 1Schriker1Sphinx Pants1853%69038
Kalima 1Schriker1Light Saber1853%132316
Kalima 1Schriker1Spirit Boots1823%132340
Kalima 1Schriker1Pendant of Ice1813%69283
Kalima 1Schriker1Tiger Bow1803%132547
Kalima 1Schriker1Brass Gloves1803%64751
Kalima 1Schriker1Brass Helm1753%113549
Kalima 1Schriker1Ring of Fire1713%47313
Kalima 1Schriker1Brass Armor1713%123808
Kalima 1Schriker1Berdysh1703%123910
Kalima 1Schriker1Ring of Earth1623%123458
Kalima 1Schriker1Sphinx Boots1512%47057
Kalima 1Schriker1Blood Bone +2160%5559
Kalima 1Schriker1Devils Eye150%48186
Kalima 1Schriker1Jewel of Chaos120%14728
Kalima 1Schriker1Scroll of Archangel +2120%5406
Kalima 1Schriker1Devils Key90%48298
Kalima 1Schriker1Transformation Ring +370%4624
Kalima 1Schriker1Box of Luck +060%6333
Kalima 1Schriker1Box of Luck +160%2914
Kalima 1Schriker1Scroll of Poison50%906
Kalima 1Schriker1Orb of Summoning50%10929
Kalima 1Schriker1Box of Luck +640%16774
Kalima 1Schriker1Rena +330%23549
Kalima 1Schriker1Jewel of Bless30%19147
Kalima 1Schriker1Symbol of Kundun +130%4328
Kalima 1Schriker1Horn of Uniria30%17921
Kalima 1Schriker1Scroll of Flame20%1265
Kalima 1Schriker1Guardian Angel10%13242
Kalima 1Schriker1Scroll of Twister10%2862
Kalima 1Schriker1Box of Luck +310%2308
Kalima 1Schriker1Pet Rudolph10%14849
Kalima 2Aegis2Wind Boots2313%45289
Kalima 2Aegis2Scale Armor2303%48163
Kalima 2Aegis2Wind Armor2293%64510
Kalima 2Aegis2Pendant of Lighting2273%36186
Kalima 2Aegis2Elven Axe2233%42934
Kalima 2Aegis2Scale Boots2213%37214
Kalima 2Aegis2Scale Pants2203%43235
Kalima 2Aegis2Sphinx Gloves2193%47800
Kalima 2Aegis2Battle Bow2193%42724
Kalima 2Aegis2Serpent Staff2173%47109
Kalima 2Aegis2Battle Axe2163%47286
Kalima 2Aegis2Brass Gloves2143%64751
Kalima 2Aegis2Scale Gloves2113%37499
Kalima 2Aegis2Flail2113%37165
Kalima 2Aegis2Elven Shield2093%36487
Kalima 2Aegis2Sphinx Mask2053%64342
Kalima 2Aegis2Ring of Fire2033%47313
Kalima 2Aegis2Sword of Salamander2003%64974
Kalima 2Aegis2Bone Armor2003%37396
Kalima 2Aegis2Wind Gloves1993%42658
Kalima 2Aegis2Light Crossbow1993%64881
Kalima 2Aegis2Brass Boots1983%64859
Kalima 2Aegis2Spiked Shield1983%47498
Kalima 2Aegis2Scale Helm1983%42777
Kalima 2Aegis2Falcon1973%38191
Kalima 2Aegis2Serpent Sword1953%47478
Kalima 2Aegis2Spear1943%38036
Kalima 2Aegis2Wind Pants1933%47429
Kalima 2Aegis2Plate Shield1873%42751
Kalima 2Aegis2Wind Helm1863%48118
Kalima 2Aegis2Giant Trident1843%47315
Kalima 2Aegis2Sphinx Boots1723%47057
Kalima 2Aegis2Devils Eye320%48186
Kalima 2Aegis2Devils Key280%48298
Kalima 2Aegis2Scroll of Archangel +2270%5406
Kalima 2Aegis2Blood Bone +2190%5559
Kalima 2Aegis2Scroll of Archangel +1150%7029
Kalima 2Aegis2Blood Bone +190%7260
Kalima 2Aegis2Rena +390%23549
Kalima 2Aegis2Box of Luck +690%16774
Kalima 2Aegis2Symbol of Kundun +170%4328
Kalima 2Aegis2Box of Luck +560%6856
Kalima 2Aegis2Transformation Ring +260%1650
Kalima 2Aegis2Box of Luck +140%2914
Kalima 2Aegis2Orb of Summoning40%10929
Kalima 2Aegis2Jewel of Chaos30%14728
Kalima 2Aegis2Jewel of Bless30%19147
Kalima 2Aegis2Scroll of Poison20%906
Kalima 2Aegis2Scroll of Ice20%630
Kalima 2Aegis2Box of Luck +010%6333
Kalima 2Blood SoldSerpent Sword240%47478
Kalima 2Blood SoldScale Helm240%42777
Kalima 2Blood SoldRing of Fire200%47313
Kalima 2Blood SoldBrass Pants190%78478
Kalima 2Blood SoldBlade180%113975
Kalima 2Blood SoldSword of Salamander180%64974
Kalima 2Blood SoldBrass Gloves170%64751
Kalima 2Blood SoldLight Crossbow170%64881
Kalima 2Blood SoldNikea Axe160%69596
Kalima 2Blood SoldWind Pants160%47429
Kalima 2Blood SoldBerdysh160%123910
Kalima 2Blood SoldSphinx Boots160%47057
Kalima 2Blood SoldBattle Bow160%42724
Kalima 2Blood SoldPendant of Ice150%69283
Kalima 2Blood SoldSphinx Pants150%69038
Kalima 2Blood SoldBrass Helm140%113549
Kalima 2Blood SoldGiant Trident140%47315
Kalima 2Blood SoldScale Armor140%48163
Kalima 2Blood SoldBattle Axe140%47286
Kalima 2Blood SoldSphinx Gloves140%47800
Kalima 2Blood SoldElven Axe130%42934
Kalima 2Blood SoldBrass Boots130%64859
Kalima 2Blood SoldWind Armor120%64510
Kalima 2Blood SoldWind Gloves120%42658
Kalima 2Blood SoldWind Boots110%45289
Kalima 2Blood SoldDragon Slayer Shield100%78495
Kalima 2Blood SoldSphinx Mask90%64342
Kalima 2Blood SoldSerpent Staff80%47109
Kalima 2Blood SoldSpiked Shield70%47498
Kalima 2Blood SoldWind Helm50%48118
Kalima 2Blood SoldDevils Key40%48298
Kalima 2Blood SoldBox of Luck +610%16774
Kalima 2Blood SoldScroll of Flame10%1265
Kalima 2Blood SoldScroll of Poison10%906
Kalima 2Blood SoldScroll of Archangel +210%5406
Kalima 2Blood SoldRena +310%23549
Kalima 2Blood SoldOrb of Summoning10%10929
Kalima 2Blood SoldBlood Bone +210%5559
Kalima 2Death AngeBrass Gloves170%64751
Kalima 2Death AngeTower Shield170%132968
Kalima 2Death AngeBlade140%113975
Kalima 2Death AngeNikea Axe140%69596
Kalima 2Death AngeRing of Fire130%47313
Kalima 2Death AngeSphinx Pants130%69038
Kalima 2Death AngeLight Saber130%132316
Kalima 2Death AngeSphinx Mask120%64342
Kalima 2Death AngeSword of Salamander120%64974
Kalima 2Death AngeWind Armor120%64510
Kalima 2Death AngeBerdysh120%123910
Kalima 2Death AngeSpirit Helm120%132469
Kalima 2Death AngeSphinx Armor110%124374
Kalima 2Death AngeTiger Bow110%132547
Kalima 2Death AngeGiant Trident100%47315
Kalima 2Death AngeBrass Armor100%123808
Kalima 2Death AngeRing of Earth100%123458
Kalima 2Death AngeBattle Axe90%47286
Kalima 2Death AngeBrass Boots90%64859
Kalima 2Death AngeGreat Hammer90%123441
Kalima 2Death AngePendant of Ice90%69283
Kalima 2Death AngeDragon Slayer Shield80%78495
Kalima 2Death AngeWind Pants80%47429
Kalima 2Death AngeSerpent Staff80%47109
Kalima 2Death AngeSerpent Sword80%47478
Kalima 2Death AngeSpirit Boots70%132340
Kalima 2Death AngeSpiked Shield70%47498
Kalima 2Death AngeSphinx Boots70%47057
Kalima 2Death AngeBrass Pants60%78478
Kalima 2Death AngeBrass Helm50%113549
Kalima 2Death AngeLight Crossbow40%64881
Kalima 2Death AngeSpirit Gloves30%123732
Kalima 2Death AngeTransformation Ring +320%4624
Kalima 2Death AngeSymbol of Kundun +110%4328
Kalima 2Death AngeScroll of Archangel +210%5406
Kalima 2Death AngeBox of Luck +010%6333
Kalima 2Death CentSerpent Spear1861%199031
Kalima 2Death CentPlate Armor1841%152185
Kalima 2Death CentSerpent Crossbow1801%152435
Kalima 2Death CentDouble Blade1791%152216
Kalima 2Death CentSpirit Gloves1791%123732
Kalima 2Death CentSpirit Pants1781%131576
Kalima 2Death CentLight Plate Gloves1761%131960
Kalima 2Death CentSpirit Armor1731%134663
Kalima 2Death CentPlate Boots1721%132095
Kalima 2Death CentSpirit Boots1721%132340
Kalima 2Death CentThunder Staff1711%131650
Kalima 2Death CentPlate Gloves1711%131613
Kalima 2Death CentPlate Helm1701%198988
Kalima 2Death CentLegendary Boots1701%198991
Kalima 2Death CentTower Shield1701%132968
Kalima 2Death CentPendant of Wind1691%131045
Kalima 2Death CentSphinx Armor1671%124374
Kalima 2Death CentPendant of Water1671%198563
Kalima 2Death CentTiger Bow1671%132547
Kalima 2Death CentLegendary Gloves1651%133919
Kalima 2Death CentRing of Magic1641%187026
Kalima 2Death CentLight Spear1641%131763
Kalima 2Death CentLegendary Shield1631%152287
Kalima 2Death CentLight Plate Boots1621%133472
Kalima 2Death CentLegendary Sword1601%134521
Kalima 2Death CentBerdysh1601%123910
Kalima 2Death CentPlate Pants1601%134010
Kalima 2Death CentBrass Armor1571%123808
Kalima 2Death CentSerpent Shield1571%133494
Kalima 2Death CentSpirit Helm1571%132469
Kalima 2Death CentGreat Hammer1541%123441
Kalima 2Death CentLight Saber1541%132316
Kalima 2Death CentRing of Earth1511%123458
Kalima 2Death CentLarkan Axe1511%199839
Kalima 2Death CentLight Plate Mask1441%199641
Kalima 2Death CentRing of Wind1421%134521
Kalima 2Death CentScroll of Archangel +3200%16755
Kalima 2Death CentDevils Key170%48298
Kalima 2Death CentDevils Eye150%48186
Kalima 2Death CentBox of Luck +6130%16774
Kalima 2Death CentBox of Luck +1120%2914
Kalima 2Death CentBlood Bone +380%16823
Kalima 2Death CentTransformation Ring +360%4624
Kalima 2Death CentSymbol of Kundun +250%9824
Kalima 2Death CentScroll of Twister40%2862
Kalima 2Death CentOrb of Summoning40%10929
Kalima 2Death CentHorn of Uniria40%17921
Kalima 2Death CentJewel of Chaos30%14728
Kalima 2Death CentJewel of Bless30%19147
Kalima 2Death CentRena +320%23549
Kalima 2Death CentGuardian Angel10%13242
Kalima 2Death CentPet Rudolph10%14849
Kalima 2Illusion oHelical Sword48%175175
Kalima 2Illusion oDragon Helm24%177184
Kalima 2Illusion oLightning Sword24%101866
Kalima 2Illusion oLight Plate Armor24%159377
Kalima 2Illusion oGuardian Pants12%183844
Kalima 2Illusion oGreat Scythe12%181727
Kalima 2Necron2Spirit Pants10564%131576
Kalima 2Necron2Berdysh10484%123910
Kalima 2Necron2Legendary Gloves10444%133919
Kalima 2Necron2Ring of Earth10424%123458
Kalima 2Necron2Pendant of Wind10404%131045
Kalima 2Necron2Blade10353%113975
Kalima 2Necron2Brass Pants10293%78478
Kalima 2Necron2Pendant of Ice10243%69283
Kalima 2Necron2Spirit Gloves10213%123732
Kalima 2Necron2Brass Helm10193%113549
Kalima 2Necron2Plate Boots10093%132095
Kalima 2Necron2Spirit Boots10083%132340
Kalima 2Necron2Great Hammer10043%123441
Kalima 2Necron2Spirit Armor9943%134663
Kalima 2Necron2Tiger Bow9943%132547
Kalima 2Necron2Light Saber9943%132316
Kalima 2Necron2Thunder Staff9943%131650
Kalima 2Necron2Light Plate Gloves9873%131960
Kalima 2Necron2Ring of Wind9843%134521
Kalima 2Necron2Legendary Sword9843%134521
Kalima 2Necron2Brass Armor9813%123808
Kalima 2Necron2Dragon Slayer Shield9803%78495
Kalima 2Necron2Nikea Axe9783%69596
Kalima 2Necron2Plate Gloves9703%131613
Kalima 2Necron2Spirit Helm9633%132469
Kalima 2Necron2Tower Shield9613%132968
Kalima 2Necron2Light Spear9523%131763
Kalima 2Necron2Sphinx Pants9513%69038
Kalima 2Necron2Sphinx Armor9443%124374
Kalima 2Necron2Devils Key700%48298
Kalima 2Necron2Scroll of Archangel +2690%5406
Kalima 2Necron2Box of Luck +1670%2914
Kalima 2Necron2Devils Eye620%48186
Kalima 2Necron2Blood Bone +2610%5559
Kalima 2Necron2Box of Luck +6510%16774
Kalima 2Necron2Symbol of Kundun +1410%4328
Kalima 2Necron2Box of Luck +0360%6333
Kalima 2Necron2Rena +3340%23549
Kalima 2Necron2Transformation Ring +3330%4624
Kalima 2Necron2Horn of Uniria330%17921
Kalima 2Necron2Orb of Summoning230%10929
Kalima 2Necron2Scroll of Twister230%2862
Kalima 2Necron2Jewel of Bless180%19147
Kalima 2Necron2Jewel of Chaos180%14728
Kalima 2Necron2Guardian Angel180%13242
Kalima 2Necron2Imp150%6547
Kalima 2Necron2Scroll of Flame130%1265
Kalima 2Necron2Pet Rudolph110%14849
Kalima 2Rogue CentScale Helm490%42777
Kalima 2Rogue CentGiant Trident470%47315
Kalima 2Rogue CentBrass Boots460%64859
Kalima 2Rogue CentBrass Gloves460%64751
Kalima 2Rogue CentBattle Axe450%47286
Kalima 2Rogue CentFalcon440%38191
Kalima 2Rogue CentWind Pants440%47429
Kalima 2Rogue CentWind Armor430%64510
Kalima 2Rogue CentScale Armor430%48163
Kalima 2Rogue CentNikea Axe420%69596
Kalima 2Rogue CentWind Helm410%48118
Kalima 2Rogue CentSphinx Gloves410%47800
Kalima 2Rogue CentScale Pants390%43235
Kalima 2Rogue CentSerpent Sword390%47478
Kalima 2Rogue CentPendant of Ice380%69283
Kalima 2Rogue CentSphinx Mask370%64342
Kalima 2Rogue CentSphinx Boots370%47057
Kalima 2Rogue CentSword of Salamander370%64974
Kalima 2Rogue CentSpear360%38036
Kalima 2Rogue CentRing of Fire360%47313
Kalima 2Rogue CentPlate Shield360%42751
Kalima 2Rogue CentElven Axe340%42934
Kalima 2Rogue CentWind Gloves330%42658
Kalima 2Rogue CentLight Crossbow330%64881
Kalima 2Rogue CentSphinx Pants320%69038
Kalima 2Rogue CentSerpent Staff310%47109
Kalima 2Rogue CentSpiked Shield290%47498
Kalima 2Rogue CentBattle Bow280%42724
Kalima 2Rogue CentWind Boots270%45289
Kalima 2Rogue CentBox of Luck +140%2914
Kalima 2Rogue CentTransformation Ring +240%1650
Kalima 2Rogue CentBlood Bone +230%5559
Kalima 2Rogue CentDevils Eye20%48186
Kalima 2Rogue CentSymbol of Kundun +120%4328
Kalima 2Rogue CentDevils Key20%48298
Kalima 2Rogue CentScroll of Ice20%630
Kalima 2Rogue CentOrb of Summoning10%10929
Kalima 2Rogue CentBox of Luck +010%6333
Kalima 2Rogue CentScroll of Poison10%906
Kalima 2Rogue CentScroll of Archangel +210%5406
Kalima 2Rogue CentJewel of Bless10%19147
Kalima 2Rogue CentRena +310%23549
Kalima 2Schriker2Thunder Staff3203%131650
Kalima 2Schriker2Light Plate Gloves3153%131960
Kalima 2Schriker2Ring of Magic3113%187026
Kalima 2Schriker2Dragon Gloves3083%157777
Kalima 2Schriker2Legendary Shield3053%152287
Kalima 2Schriker2Double Blade3043%152216
Kalima 2Schriker2Plate Boots3043%132095
Kalima 2Schriker2Pendant of Water3033%198563
Kalima 2Schriker2Plate Helm2993%198988
Kalima 2Schriker2Legendary Boots2993%198991
Kalima 2Schriker2Light Plate Pants2963%133722
Kalima 2Schriker2Gorgon Staff2943%158877
Kalima 2Schriker2Legendary Sword2913%134521
Kalima 2Schriker2Larkan Axe2903%199839
Kalima 2Schriker2Guardian Gloves2863%133961
Kalima 2Schriker2Serpent Crossbow2863%152435
Kalima 2Schriker2Giant Sword2863%156689
Kalima 2Schriker2Light Plate Mask2853%199641
Kalima 2Schriker2Serpent Shield2843%133494
Kalima 2Schriker2Pendant of Ability2823%133841
Kalima 2Schriker2Serpent Spear2773%199031
Kalima 2Schriker2Light Plate Boots2773%133472
Kalima 2Schriker2Pendant of Wind2753%131045
Kalima 2Schriker2Plate Gloves2743%131613
Kalima 2Schriker2Legendary Helm2713%133948
Kalima 2Schriker2Legendary Pants2703%184506
Kalima 2Schriker2Spirit Pants2683%131576
Kalima 2Schriker2Plate Armor2683%152185
Kalima 2Schriker2Guardian Boots2683%158029
Kalima 2Schriker2Guardian Helm2673%184431
Kalima 2Schriker2Light Spear2593%131763
Kalima 2Schriker2Legendary Gloves2563%133919
Kalima 2Schriker2Plate Pants2532%134010
Kalima 2Schriker2Ring of Wind2522%134521
Kalima 2Schriker2Spirit Armor2462%134663
Kalima 2Schriker2Devils Key230%48298
Kalima 2Schriker2Scroll of Archangel +3220%16755
Kalima 2Schriker2Devils Eye220%48186
Kalima 2Schriker2Blood Bone +3210%16823
Kalima 2Schriker2Box of Luck +6180%16774
Kalima 2Schriker2Orb of Summoning150%10929
Kalima 2Schriker2Symbol of Kundun +2130%9824
Kalima 2Schriker2Rena +3110%23549
Kalima 2Schriker2Box of Luck +1110%2914
Kalima 2Schriker2Transformation Ring +4110%5325
Kalima 2Schriker2Jewel of Bless80%19147
Kalima 2Schriker2Scroll of Evil Spirit70%2762
Kalima 2Schriker2Pet Rudolph70%14849
Kalima 2Schriker2Jewel of Soul60%10141
Kalima 2Schriker2Jewel of Chaos60%14728
Kalima 2Schriker2Orb of Twisting Slash60%3773
Kalima 2Schriker2Box of Luck +340%2308
Kalima 2Schriker2Horn of Uniria20%17921
Kalima 2Schriker2Guardian Angel20%13242
Kalima 3Aegis3Sphinx Armor8353%124374
Kalima 3Aegis3Tower Shield8303%132968
Kalima 3Aegis3Spirit Pants8283%131576
Kalima 3Aegis3Serpent Spear8273%199031
Kalima 3Aegis3Ring of Wind8073%134521
Kalima 3Aegis3Light Plate Mask7923%199641
Kalima 3Aegis3Legendary Boots7913%198991
Kalima 3Aegis3Blade7903%113975
Kalima 3Aegis3Serpent Shield7893%133494
Kalima 3Aegis3Brass Pants7883%78478
Kalima 3Aegis3Light Plate Boots7873%133472
Kalima 3Aegis3Berdysh7833%123910
Kalima 3Aegis3Spirit Helm7833%132469
Kalima 3Aegis3Ring of Earth7823%123458
Kalima 3Aegis3Larkan Axe7763%199839
Kalima 3Aegis3Thunder Staff7743%131650
Kalima 3Aegis3Plate Gloves7743%131613
Kalima 3Aegis3Spirit Armor7713%134663
Kalima 3Aegis3Brass Armor7713%123808
Kalima 3Aegis3Pendant of Water7653%198563
Kalima 3Aegis3Tiger Bow7643%132547
Kalima 3Aegis3Plate Pants7643%134010
Kalima 3Aegis3Legendary Gloves7583%133919
Kalima 3Aegis3Light Saber7583%132316
Kalima 3Aegis3Spirit Gloves7563%123732
Kalima 3Aegis3Dragon Slayer Shield7553%78495
Kalima 3Aegis3Legendary Sword7523%134521
Kalima 3Aegis3Light Plate Gloves7503%131960
Kalima 3Aegis3Plate Helm7463%198988
Kalima 3Aegis3Plate Boots7443%132095
Kalima 3Aegis3Brass Helm7363%113549
Kalima 3Aegis3Light Spear7253%131763
Kalima 3Aegis3Great Hammer7223%123441
Kalima 3Aegis3Pendant of Wind7223%131045
Kalima 3Aegis3Spirit Boots7053%132340
Kalima 3Aegis3Devils Eye720%48186
Kalima 3Aegis3Scroll of Archangel +3650%16755
Kalima 3Aegis3Box of Luck +1550%2914
Kalima 3Aegis3Blood Bone +3530%16823
Kalima 3Aegis3Devils Key500%48298
Kalima 3Aegis3Box of Luck +6460%16774
Kalima 3Aegis3Symbol of Kundun +1450%4328
Kalima 3Aegis3Horn of Uniria390%17921
Kalima 3Aegis3Guardian Angel380%13242
Kalima 3Aegis3Rena +3310%23549
Kalima 3Aegis3Transformation Ring +3300%4624
Kalima 3Aegis3Jewel of Bless220%19147
Kalima 3Aegis3Scroll of Twister210%2862
Kalima 3Aegis3Jewel of Chaos170%14728
Kalima 3Aegis3Jewel of Soul150%10141
Kalima 3Aegis3Pet Rudolph130%14849
Kalima 3Aegis3Imp120%6547
Kalima 3Blood SoldTower Shield160%132968
Kalima 3Blood SoldLegendary Sword140%134521
Kalima 3Blood SoldPendant of Ability130%133841
Kalima 3Blood SoldSerpent Spear130%199031
Kalima 3Blood SoldSpirit Pants130%131576
Kalima 3Blood SoldRing of Magic120%187026
Kalima 3Blood SoldPlate Armor120%152185
Kalima 3Blood SoldLight Saber120%132316
Kalima 3Blood SoldThunder Staff110%131650
Kalima 3Blood SoldLarkan Axe110%199839
Kalima 3Blood SoldPendant of Wind110%131045
Kalima 3Blood SoldSerpent Crossbow110%152435
Kalima 3Blood SoldSpirit Boots110%132340
Kalima 3Blood SoldLegendary Boots100%198991
Kalima 3Blood SoldLegendary Shield90%152287
Kalima 3Blood SoldLight Spear90%131763
Kalima 3Blood SoldPlate Gloves90%131613
Kalima 3Blood SoldGuardian Gloves90%133961
Kalima 3Blood SoldLight Plate Mask90%199641
Kalima 3Blood SoldLight Plate Pants90%133722
Kalima 3Blood SoldLight Plate Boots80%133472
Kalima 3Blood SoldPlate Helm80%198988
Kalima 3Blood SoldLegendary Helm80%133948
Kalima 3Blood SoldPlate Pants80%134010
Kalima 3Blood SoldDouble Blade80%152216
Kalima 3Blood SoldLight Plate Gloves80%131960
Kalima 3Blood SoldSpirit Helm80%132469
Kalima 3Blood SoldRing of Wind70%134521
Kalima 3Blood SoldPlate Boots70%132095
Kalima 3Blood SoldSerpent Shield60%133494
Kalima 3Blood SoldTiger Bow60%132547
Kalima 3Blood SoldPendant of Water60%198563
Kalima 3Blood SoldLegendary Gloves50%133919
Kalima 3Blood SoldSpirit Armor40%134663
Kalima 3Blood SoldDevils Eye20%48186
Kalima 3Blood SoldDevils Key10%48298
Kalima 3Blood SoldRena +310%23549
Kalima 3Blood SoldSymbol of Kundun +210%9824
Kalima 3Blood SoldBlood Bone +310%16823
Kalima 3Blood SoldJewel of Chaos10%14728
Kalima 3Blood SoldScroll of Archangel +310%16755
Kalima 3Death AngeRing of Wind730%134521
Kalima 3Death AngeLarkan Axe710%199839
Kalima 3Death AngeDouble Blade700%152216
Kalima 3Death AngeSpirit Armor690%134663
Kalima 3Death AngeLight Spear690%131763
Kalima 3Death AngeLight Plate Pants680%133722
Kalima 3Death AngeThunder Staff680%131650
Kalima 3Death AngeLegendary Shield670%152287
Kalima 3Death AngeLight Plate Gloves660%131960
Kalima 3Death AngeSpirit Pants650%131576
Kalima 3Death AngeGuardian Helm630%184431
Kalima 3Death AngeSerpent Spear630%199031
Kalima 3Death AngeGorgon Staff630%158877
Kalima 3Death AngeLight Plate Mask620%199641
Kalima 3Death AngeLight Plate Boots620%133472
Kalima 3Death AngeLegendary Boots610%198991
Kalima 3Death AngePendant of Wind600%131045
Kalima 3Death AngeLegendary Sword600%134521
Kalima 3Death AngeSerpent Crossbow600%152435
Kalima 3Death AngePlate Armor600%152185
Kalima 3Death AngePlate Gloves590%131613
Kalima 3Death AngeSerpent Shield560%133494
Kalima 3Death AngeGuardian Boots560%158029
Kalima 3Death AngeGiant Sword550%156689
Kalima 3Death AngePendant of Ability550%133841
Kalima 3Death AngeGuardian Gloves540%133961
Kalima 3Death AngeDragon Gloves520%157777
Kalima 3Death AngePendant of Water510%198563
Kalima 3Death AngePlate Boots510%132095
Kalima 3Death AngePlate Helm500%198988
Kalima 3Death AngeLegendary Helm500%133948
Kalima 3Death AngeLegendary Pants500%184506
Kalima 3Death AngeLegendary Gloves480%133919
Kalima 3Death AngeRing of Magic430%187026
Kalima 3Death AngePlate Pants430%134010
Kalima 3Death AngeBlood Bone +390%16823
Kalima 3Death AngeScroll of Archangel +380%16755
Kalima 3Death AngeTransformation Ring +460%5325
Kalima 3Death AngeDevils Eye30%48186
Kalima 3Death AngeBox of Luck +630%16774
Kalima 3Death AngeSymbol of Kundun +220%9824
Kalima 3Death AngeDevils Key20%48298
Kalima 3Death AngeJewel of Chaos10%14728
Kalima 3Death AngeJewel of Soul10%10141
Kalima 3Death AngeHorn of Uniria10%17921
Kalima 3Death AngeRena +310%23549
Kalima 3Death AngeOrb of Twisting Slash10%3773
Kalima 3Death AngePet Rudolph10%14849
Kalima 3Death AngeJewel of Bless10%19147
Kalima 3Death AngeScroll of Evil Spirit10%2762
Kalima 3Death CentLegendary Pants3251%184506
Kalima 3Death CentGuardian Boots3211%158029
Kalima 3Death CentLegendary Staff3191%109193
Kalima 3Death CentLight Plate Armor3121%159377
Kalima 3Death CentGiant Sword3081%156689
Kalima 3Death CentSilver Bow3051%175166
Kalima 3Death CentGuardian Pants3001%183844
Kalima 3Death CentDragon Pants2991%175660
Kalima 3Death CentAdamantine Gloves2981%177032
Kalima 3Death CentGreat Scythe2911%181727
Kalima 3Death CentBronze Shield2901%183191
Kalima 3Death CentLightning Sword2871%101866
Kalima 3Death CentDragon Helm2861%177184
Kalima 3Death CentAdamantine Boots2851%109214
Kalima 3Death CentGorgon Staff2851%158877
Kalima 3Death CentDragon Armor2781%109897
Kalima 3Death CentDragon Gloves2771%157777
Kalima 3Death CentBill of Balrog2771%122354
Kalima 3Death CentGuardian Helm2731%184431
Kalima 3Death CentBattle Scepter2731%183505
Kalima 3Death CentDragon Boots2721%182683
Kalima 3Death CentHelical Sword2711%175175
Kalima 3Death CentGuardian Armor2611%176736
Kalima 3Death CentDragon Shield2561%109087
Kalima 3Death CentLegendary Armor2531%175081
Kalima 3Death CentScroll of Archangel +4200%8541
Kalima 3Death CentDevils Key200%48298
Kalima 3Death CentBox of Luck +1190%2914
Kalima 3Death CentBlood Bone +4180%8498
Kalima 3Death CentDevils Eye170%48186
Kalima 3Death CentTransformation Ring +5100%9275
Kalima 3Death CentSymbol of Kundun +290%9824
Kalima 3Death CentRena +380%23549
Kalima 3Death CentJewel of Bless60%19147
Kalima 3Death CentOrb of Summoning50%10929
Kalima 3Death CentHorn of Uniria50%17921
Kalima 3Death CentJewel of Soul40%10141
Kalima 3Death CentImp40%6547
Kalima 3Death CentOrb of Swell Life30%1392
Kalima 3Death CentScroll of Hellfire30%1417
Kalima 3Death CentPet Rudolph30%14849
Kalima 3Death CentJewel of Chaos30%14728
Kalima 3Death CentOrb of Fire Slash30%1363
Kalima 3Death CentGuardian Angel20%13242
Kalima 3Illusion oDark Steel Gloves24%149972
Kalima 3Illusion oMaster Scepter24%204805
Kalima 3Illusion oGrand Soul Shield12%156193
Kalima 3Illusion oHoly Spirit Boots12%90093
Kalima 3Illusion oBox of Luck +112%2914
Kalima 3Illusion oAdamantine Pants12%192255
Kalima 3Illusion oAtlans Pants12%155815
Kalima 3Illusion oGrand Soul Boots12%118740
Kalima 3Illusion oAtlans Gloves12%192343
Kalima 3Illusion oBlack Dragon Boots12%176611
Kalima 3Illusion oStaff of Resurrection12%193377
Kalima 3Necron3Battle Scepter17383%183505
Kalima 3Necron3Dragon Pants17213%175660
Kalima 3Necron3Plate Armor17143%152185
Kalima 3Necron3Legendary Armor17103%175081
Kalima 3Necron3Giant Sword17073%156689
Kalima 3Necron3Bronze Shield17043%183191
Kalima 3Necron3Gorgon Staff17033%158877
Kalima 3Necron3Pendant of Ability17013%133841
Kalima 3Necron3Legendary Shield16943%152287
Kalima 3Necron3Dragon Helm16893%177184
Kalima 3Necron3Guardian Pants16803%183844
Kalima 3Necron3Ring of Magic16643%187026
Kalima 3Necron3Dragon Gloves16593%157777
Kalima 3Necron3Double Blade16573%152216
Kalima 3Necron3Serpent Crossbow16573%152435
Kalima 3Necron3Dragon Boots16533%182683
Kalima 3Necron3Guardian Helm16533%184431
Kalima 3Necron3Light Plate Pants16523%133722
Kalima 3Necron3Guardian Armor16493%176736
Kalima 3Necron3Great Scythe16403%181727
Kalima 3Necron3Legendary Helm16333%133948
Kalima 3Necron3Legendary Pants16113%184506
Kalima 3Necron3Guardian Boots16103%158029
Kalima 3Necron3Helical Sword16083%175175
Kalima 3Necron3Adamantine Gloves16053%177032
Kalima 3Necron3Guardian Gloves16013%133961
Kalima 3Necron3Silver Bow16003%175166
Kalima 3Necron3Scroll of Archangel +31340%16755
Kalima 3Necron3Devils Key1150%48298
Kalima 3Necron3Devils Eye1070%48186
Kalima 3Necron3Blood Bone +3970%16823
Kalima 3Necron3Orb of Summoning910%10929
Kalima 3Necron3Box of Luck +6870%16774
Kalima 3Necron3Horn of Uniria830%17921
Kalima 3Necron3Box of Luck +1750%2914
Kalima 3Necron3Transformation Ring +4570%5325
Kalima 3Necron3Guardian Angel560%13242
Kalima 3Necron3Symbol of Kundun +2560%9824
Kalima 3Necron3Box of Luck +3480%2308
Kalima 3Necron3Rena +3460%23549
Kalima 3Necron3Pet Rudolph380%14849
Kalima 3Necron3Jewel of Chaos320%14728
Kalima 3Necron3Imp310%6547
Kalima 3Necron3Jewel of Soul300%10141
Kalima 3Necron3Jewel of Bless280%19147
Kalima 3Necron3Scroll of Evil Spirit270%2762
Kalima 3Necron3Scroll of Archangel +450%8541
Kalima 3Necron3Blood Bone +420%8498
Kalima 3Rogue CentLight Saber2380%132316
Kalima 3Rogue CentPlate Helm2360%198988
Kalima 3Rogue CentRing of Magic2360%187026
Kalima 3Rogue CentBrass Armor2300%123808
Kalima 3Rogue CentSpirit Pants2290%131576
Kalima 3Rogue CentPlate Boots2240%132095
Kalima 3Rogue CentSpirit Gloves2220%123732
Kalima 3Rogue CentTiger Bow2210%132547
Kalima 3Rogue CentLight Plate Boots2190%133472
Kalima 3Rogue CentLegendary Boots2190%198991
Kalima 3Rogue CentRing of Wind2180%134521
Kalima 3Rogue CentSphinx Armor2160%124374
Kalima 3Rogue CentTower Shield2150%132968
Kalima 3Rogue CentLegendary Sword2150%134521
Kalima 3Rogue CentRing of Earth2140%123458
Kalima 3Rogue CentBerdysh2120%123910
Kalima 3Rogue CentGreat Hammer2100%123441
Kalima 3Rogue CentSpirit Helm2100%132469
Kalima 3Rogue CentLight Plate Gloves2100%131960
Kalima 3Rogue CentPendant of Wind2100%131045
Kalima 3Rogue CentLarkan Axe2090%199839
Kalima 3Rogue CentSpirit Armor2070%134663
Kalima 3Rogue CentLight Spear2070%131763
Kalima 3Rogue CentSpirit Boots2070%132340
Kalima 3Rogue CentSerpent Shield2030%133494
Kalima 3Rogue CentSerpent Spear2030%199031
Kalima 3Rogue CentDouble Blade2030%152216
Kalima 3Rogue CentThunder Staff2030%131650
Kalima 3Rogue CentPlate Gloves2020%131613
Kalima 3Rogue CentPlate Armor1970%152185
Kalima 3Rogue CentLegendary Gloves1960%133919
Kalima 3Rogue CentPendant of Water1940%198563
Kalima 3Rogue CentSerpent Crossbow1940%152435
Kalima 3Rogue CentPlate Pants1920%134010
Kalima 3Rogue CentLegendary Shield1820%152287
Kalima 3Rogue CentLight Plate Mask1780%199641
Kalima 3Rogue CentBox of Luck +6230%16774
Kalima 3Rogue CentBox of Luck +1200%2914
Kalima 3Rogue CentBlood Bone +3170%16823
Kalima 3Rogue CentDevils Key160%48298
Kalima 3Rogue CentScroll of Archangel +3120%16755
Kalima 3Rogue CentTransformation Ring +3120%4624
Kalima 3Rogue CentDevils Eye100%48186
Kalima 3Rogue CentJewel of Bless70%19147
Kalima 3Rogue CentRena +370%23549
Kalima 3Rogue CentHorn of Uniria60%17921
Kalima 3Rogue CentScroll of Twister40%2862
Kalima 3Rogue CentPet Rudolph40%14849
Kalima 3Rogue CentJewel of Soul30%10141
Kalima 3Rogue CentSymbol of Kundun +230%9824
Kalima 3Rogue CentOrb of Twisting Slash20%3773
Kalima 3Rogue CentJewel of Chaos20%14728
Kalima 3Rogue CentGuardian Angel20%13242
Kalima 3Rogue CentImp20%6547
Kalima 3Rogue CentOrb of Summoning10%10929
Kalima 3Schriker3Adamantine Mask51910%153563
Kalima 3Schriker3Lightning Sword5149%101866
Kalima 3Schriker3Bill of Balrog5039%122354
Kalima 3Schriker3Dragon Armor5009%109897
Kalima 3Schriker3Adamantine Boots4989%109214
Kalima 3Schriker3Dragon Shield4789%109087
Kalima 3Schriker3Elemental Shield4769%153468
Kalima 3Schriker3Legendary Staff4729%109193
Kalima 3Schriker3Light Plate Armor4709%159377
Kalima 3Schriker3Bluewing Crossbow4468%173936
Kalima 3Schriker3Crystal Morning Star4458%154073
Kalima 3Schriker3Devils Eye140%48186
Kalima 3Schriker3Symbol of Kundun +3110%2986
Kalima 3Schriker3Box of Luck +1110%2914
Kalima 3Schriker3Rena +3110%23549
Kalima 3Schriker3Devils Key90%48298
Kalima 3Schriker3Transformation Ring +580%9275
Kalima 3Schriker3Blood Bone +480%8498
Kalima 3Schriker3Scroll of Hellfire70%1417
Kalima 3Schriker3Scroll of Archangel +460%8541
Kalima 3Schriker3Jewel of Chaos50%14728
Kalima 3Schriker3Jewel of Bless40%19147
Kalima 3Schriker3Orb of Swell Life30%1392
Kalima 3Schriker3Scroll of Archangel +530%6699
Kalima 3Schriker3Jewel of Soul30%10141
Kalima 3Schriker3Blood Bone +520%6515
Kalima 3Schriker3Orb of Fire Slash20%1363
Kalima 3Schriker3Pet Rudolph20%14849
Kalima 3Schriker3Guardian Angel20%13242
Kalima 3Schriker3Imp20%6547
Kalima 3Schriker3Horn of Uniria20%17921
Kalima 3Schriker3Orb of Penetration10%1273
Kalima 4Aegis4Legendary Pants25874%184506
Kalima 4Aegis4Gorgon Staff25494%158877
Kalima 4Aegis4Legendary Staff25224%109193
Kalima 4Aegis4Legendary Armor25174%175081
Kalima 4Aegis4Light Plate Armor25074%159377
Kalima 4Aegis4Adamantine Gloves25054%177032
Kalima 4Aegis4Helical Sword25024%175175
Kalima 4Aegis4Dragon Pants24844%175660
Kalima 4Aegis4Guardian Armor24794%176736
Kalima 4Aegis4Dragon Gloves24794%157777
Kalima 4Aegis4Dragon Armor24694%109897
Kalima 4Aegis4Lightning Sword24584%101866
Kalima 4Aegis4Adamantine Boots24524%109214
Kalima 4Aegis4Dragon Boots24414%182683
Kalima 4Aegis4Giant Sword24384%156689
Kalima 4Aegis4Silver Bow24314%175166
Kalima 4Aegis4Guardian Helm24304%184431
Kalima 4Aegis4Guardian Pants24284%183844
Kalima 4Aegis4Dragon Helm24274%177184
Kalima 4Aegis4Bronze Shield24114%183191
Kalima 4Aegis4Dragon Shield24114%109087
Kalima 4Aegis4Guardian Boots24084%158029
Kalima 4Aegis4Battle Scepter24044%183505
Kalima 4Aegis4Great Scythe23944%181727
Kalima 4Aegis4Devils Eye1430%48186
Kalima 4Aegis4Devils Key1380%48298
Kalima 4Aegis4Scroll of Archangel +41360%8541
Kalima 4Aegis4Box of Luck +11250%2914
Kalima 4Aegis4Blood Bone +41190%8498
Kalima 4Aegis4Horn of Uniria970%17921
Kalima 4Aegis4Symbol of Kundun +2850%9824
Kalima 4Aegis4Rena +3750%23549
Kalima 4Aegis4Transformation Ring +5730%9275
Kalima 4Aegis4Orb of Summoning670%10929
Kalima 4Aegis4Guardian Angel520%13242
Kalima 4Aegis4Jewel of Chaos400%14728
Kalima 4Aegis4Scroll of Hellfire400%1417
Kalima 4Aegis4Jewel of Soul390%10141
Kalima 4Aegis4Orb of Fire Slash350%1363
Kalima 4Aegis4Pet Rudolph340%14849
Kalima 4Aegis4Orb of Swell Life340%1392
Kalima 4Aegis4Imp330%6547
Kalima 4Aegis4Jewel of Bless220%19147
Kalima 4BaliLight Plate Pants117%133722
Kalima 4BaliSpirit Armor117%134663
Kalima 4Blood SoldCrystal Morning Star2291%154073
Kalima 4Blood SoldGrand Soul Gloves2281%190917
Kalima 4Blood SoldElemental Shield2261%153468
Kalima 4Blood SoldLightning Sword2211%101866
Kalima 4Blood SoldAdamantine Boots2191%109214
Kalima 4Blood SoldDragon Shield2141%109087
Kalima 4Blood SoldAtlans Gloves2121%192343
Kalima 4Blood SoldAdamantine Mask2101%153563
Kalima 4Blood SoldDragon Armor2091%109897
Kalima 4Blood SoldBluewing Crossbow2031%173936
Kalima 4Blood SoldBill of Balrog2021%122354
Kalima 4Blood SoldAdamantine Pants2011%192255
Kalima 4Blood SoldLight Plate Armor1981%159377
Kalima 4Blood SoldLegendary Staff1911%109193
Kalima 4Blood SoldStaff of Resurrection1641%193377
Kalima 4Blood SoldScroll of Archangel +5130%6699
Kalima 4Blood SoldBlood Bone +5100%6515
Kalima 4Blood SoldOrb of Penetration90%1273
Kalima 4Blood SoldDevils Key80%48298
Kalima 4Blood SoldDevils Eye80%48186
Kalima 4Blood SoldBox of Luck +150%2914
Kalima 4Blood SoldScroll of Hellfire50%1417
Kalima 4Blood SoldSymbol of Kundun +330%2986
Kalima 4Blood SoldJewel of Soul30%10141
Kalima 4Blood SoldRena +310%23549
Kalima 4Blood SoldOrb of Swell Life10%1392
Kalima 4Blood SoldTransformation Ring +510%9275
Kalima 4Blood SoldJewel of Chaos10%14728
Kalima 4Blood SoldJewel of Bless10%19147
Kalima 4Blood SoldOrb of Fire Slash10%1363
Kalima 4Death AngeCrystal Morning Star6714%154073
Kalima 4Death AngeStaff of Resurrection6684%193377
Kalima 4Death AngeBill of Balrog6654%122354
Kalima 4Death AngeAquagold Crossbow6524%203508
Kalima 4Death AngeBluewing Crossbow6514%173936
Kalima 4Death AngeHoly Spirit Gloves6484%202647
Kalima 4Death AngeAtlans Boots6484%204652
Kalima 4Death AngeAtlans Gloves6464%192343
Kalima 4Death AngeAdamantine Pants6444%192255
Kalima 4Death AngeMaster Scepter6374%204805
Kalima 4Death AngeElemental Shield6364%153468
Kalima 4Death AngeGrand Soul Gloves6324%190917
Kalima 4Death AngeAdamantine Mask6254%153563
Kalima 4Death AngeGrand Soul Shield6224%156193
Kalima 4Death AngeAtlans Pants6214%155815
Kalima 4Death AngeCrystal Sword6184%204902
Kalima 4Death AngeDevils Eye310%48186
Kalima 4Death AngeDevils Key310%48298
Kalima 4Death AngeSymbol of Kundun +3220%2986
Kalima 4Death AngeBlood Bone +4220%8498
Kalima 4Death AngeScroll of Archangel +4220%8541
Kalima 4Death AngeGuardian Angel130%13242
Kalima 4Death AngeRena +3120%23549
Kalima 4Death AngeBox of Luck +1110%2914
Kalima 4Death AngeHorn of Uniria100%17921
Kalima 4Death AngePet Rudolph100%14849
Kalima 4Death AngeJewel of Chaos90%14728
Kalima 4Death AngeTransformation Ring +590%9275
Kalima 4Death AngeScroll of Fire Burst70%1634
Kalima 4Death AngeScroll of Aqua Beam70%1598
Kalima 4Death AngeOrb of Death Stab60%2012
Kalima 4Death AngeJewel of Bless50%19147
Kalima 4Death AngeJewel of Life50%4217
Kalima 4Death AngeImp50%6547
Kalima 4Death AngeBlood Bone +540%6515
Kalima 4Death AngeScroll of Archangel +540%6699
Kalima 4Death AngeJewel of Soul40%10141
Kalima 4Death AngeOrb of Penetration30%1273
Kalima 4Death CentGrand Soul Shield1731%156193
Kalima 4Death CentGrand Soul Boots1691%118740
Kalima 4Death CentCrystal Sword1641%204902
Kalima 4Death CentAtlans Pants1631%155815
Kalima 4Death CentAtlans Armor1621%131699
Kalima 4Death CentAquagold Crossbow1601%203508
Kalima 4Death CentAtlans Boots1591%204652
Kalima 4Death CentBlack Dragon Boots1561%176611
Kalima 4Death CentGrand Soul Helm1561%90314
Kalima 4Death CentAdamantine Armor1551%177429
Kalima 4Death CentSword of Destruction1551%90126
Kalima 4Death CentMaster Scepter1501%204805
Kalima 4Death CentGreat Scepter1481%90195
Kalima 4Death CentBlack Dragon Helm1471%90377
Kalima 4Death CentBlack Dragon Gloves1461%119827
Kalima 4Death CentHoly Spirit Boots1401%90093
Kalima 4Death CentDark Steel Gloves1381%149972
Kalima 4Death CentHoly Spirit Gloves1341%202647
Kalima 4Death CentDark Steel Boots1220%76775
Kalima 4Death CentDevils Key90%48298
Kalima 4Death CentTransformation Ring +570%9275
Kalima 4Death CentRena +360%23549
Kalima 4Death CentDevils Eye50%48186
Kalima 4Death CentBlood Bone +550%6515
Kalima 4Death CentOrb of Rageful Blow40%1842
Kalima 4Death CentBox of Luck +140%2914
Kalima 4Death CentScroll of Cometfall40%1341
Kalima 4Death CentHorn of Uniria30%17921
Kalima 4Death CentImp30%6547
Kalima 4Death CentSymbol of Kundun +430%1895
Kalima 4Death CentGuardian Angel30%13242
Kalima 4Death CentScroll of Archangel +530%6699
Kalima 4Death CentScroll of Fire Burst20%1634
Kalima 4Death CentJewel of Chaos20%14728
Kalima 4Death CentBlood Bone +620%3192
Kalima 4Death CentScroll of Soul Barrier20%964
Kalima 4Death CentPet Rudolph10%14849
Kalima 4Death CentScroll of Teleport Ally10%950
Kalima 4Death CentScroll of Archangel +610%3303
Kalima 4Death CentJewel of Bless10%19147
Kalima 4Death CentScroll of Aqua Beam10%1598
Kalima 4Death CentJewel of Soul10%10141
Kalima 4Death CentScroll of Critical Damage10%1045
Kalima 4Illusion oRed Spirit Pants36%19965
Kalima 4Illusion oRune Blade24%19819
Kalima 4Illusion oLord Scepter12%20068
Kalima 4Illusion oGreat Dragon Boots12%19958
Kalima 4Illusion oDark Master Gloves12%6583
Kalima 4Illusion oDark Phoenix Helm12%6363
Kalima 4Necron4Staff of Resurrection11216%193377
Kalima 4Necron4Black Dragon Gloves10816%119827
Kalima 4Necron4Grand Soul Gloves10596%190917
Kalima 4Necron4Atlans Boots10586%204652
Kalima 4Necron4Adamantine Pants10586%192255
Kalima 4Necron4Adamantine Armor10496%177429
Kalima 4Necron4Aquagold Crossbow10446%203508
Kalima 4Necron4Atlans Pants10436%155815
Kalima 4Necron4Black Dragon Boots10426%176611
Kalima 4Necron4Master Scepter10406%204805
Kalima 4Necron4Bluewing Crossbow10406%173936
Kalima 4Necron4Grand Soul Boots10376%118740
Kalima 4Necron4Crystal Sword10286%204902
Kalima 4Necron4Atlans Gloves10206%192343
Kalima 4Necron4Dark Steel Gloves10026%149972
Kalima 4Necron4Holy Spirit Gloves9986%202647
Kalima 4Necron4Grand Soul Shield9875%156193
Kalima 4Necron4Devils Eye460%48186
Kalima 4Necron4Devils Key460%48298
Kalima 4Necron4Scroll of Archangel +5400%6699
Kalima 4Necron4Blood Bone +5360%6515
Kalima 4Necron4Box of Luck +1310%2914
Kalima 4Necron4Symbol of Kundun +4220%1895
Kalima 4Necron4Horn of Uniria210%17921
Kalima 4Necron4Rena +3210%23549
Kalima 4Necron4Transformation Ring +5190%9275
Kalima 4Necron4Guardian Angel150%13242
Kalima 4Necron4Pet Rudolph150%14849
Kalima 4Necron4Orb of Rageful Blow130%1842
Kalima 4Necron4Orb of Death Stab110%2012
Kalima 4Necron4Scroll of Aqua Beam100%1598
Kalima 4Necron4Jewel of Chaos100%14728
Kalima 4Necron4Scroll of Fire Burst80%1634
Kalima 4Necron4Jewel of Soul70%10141
Kalima 4Necron4Jewel of Bless70%19147
Kalima 4Necron4Jewel of Life70%4217
Kalima 4Necron4Scroll of Soul Barrier60%964
Kalima 4Necron4Imp50%6547
Kalima 4Necron4Box of Blue Ribbon40%234
Kalima 4Necron4Scroll of Archangel +630%3303
Kalima 4Necron4Blood Bone +620%3192
Kalima 4Rogue CentLegendary Staff41364%109193
Kalima 4Rogue CentElemental Shield41044%153468
Kalima 4Rogue CentAdamantine Mask40854%153563
Kalima 4Rogue CentCrystal Morning Star40834%154073
Kalima 4Rogue CentAdamantine Gloves40694%177032
Kalima 4Rogue CentLegendary Armor40554%175081
Kalima 4Rogue CentDragon Pants40444%175660
Kalima 4Rogue CentDragon Armor40284%109897
Kalima 4Rogue CentHelical Sword40083%175175
Kalima 4Rogue CentAdamantine Boots40053%109214
Kalima 4Rogue CentDragon Helm40003%177184
Kalima 4Rogue CentLight Plate Armor39913%159377
Kalima 4Rogue CentGuardian Armor39873%176736
Kalima 4Rogue CentDragon Shield39753%109087
Kalima 4Rogue CentSilver Bow39733%175166
Kalima 4Rogue CentBill of Balrog39363%122354
Kalima 4Rogue CentLightning Sword39293%101866
Kalima 4Rogue CentBlood Bone +41770%8498
Kalima 4Rogue CentDevils Eye1620%48186
Kalima 4Rogue CentDevils Key1570%48298
Kalima 4Rogue CentScroll of Archangel +41560%8541
Kalima 4Rogue CentBox of Luck +11320%2914
Kalima 4Rogue CentRena +3830%23549
Kalima 4Rogue CentTransformation Ring +5810%9275
Kalima 4Rogue CentSymbol of Kundun +3760%2986
Kalima 4Rogue CentGuardian Angel580%13242
Kalima 4Rogue CentJewel of Chaos560%14728
Kalima 4Rogue CentHorn of Uniria550%17921
Kalima 4Rogue CentOrb of Swell Life520%1392
Kalima 4Rogue CentOrb of Fire Slash470%1363
Kalima 4Rogue CentJewel of Bless450%19147
Kalima 4Rogue CentOrb of Penetration450%1273
Kalima 4Rogue CentOrb of Summoning400%10929
Kalima 4Rogue CentJewel of Soul380%10141
Kalima 4Rogue CentPet Rudolph370%14849
Kalima 4Rogue CentScroll of Hellfire360%1417
Kalima 4Rogue CentImp240%6547
Kalima 4Schriker4Dark Steel Mask706%71583
Kalima 4Schriker4Red Spirit Gloves645%79474
Kalima 4Schriker4Thunder Hawk Gloves595%71664
Kalima 4Schriker4Atlans Armor565%131699
Kalima 4Schriker4Grand Soul Helm555%90314
Kalima 4Schriker4Dark Steel Boots555%76775
Kalima 4Schriker4Saint Crossbow555%79227
Kalima 4Schriker4Black Dragon Pants534%78537
Kalima 4Schriker4Dark Soul Gloves534%71921
Kalima 4Schriker4Holy Spirit Pants514%71635
Kalima 4Schriker4Grand Soul Pants504%71977
Kalima 4Schriker4Holy Spirit Boots494%90093
Kalima 4Schriker4Holy Spirit Helm484%77678
Kalima 4Schriker4Black Dragon Helm484%90377
Kalima 4Schriker4Black Dragon Boots484%176611
Kalima 4Schriker4Adamantine Armor484%177429
Kalima 4Schriker4Red Spirit Boots484%71931
Kalima 4Schriker4Great Scepter484%90195
Kalima 4Schriker4Sword of Destruction444%90126
Kalima 4Schriker4Dark Phoenix Gloves403%71329
Kalima 4Schriker4Scroll of Archangel +661%3303
Kalima 4Schriker4Devils Eye40%48186
Kalima 4Schriker4Rena +340%23549
Kalima 4Schriker4Transformation Ring +530%9275
Kalima 4Schriker4Scroll of Archangel +530%6699
Kalima 4Schriker4Horn of Uniria30%17921
Kalima 4Schriker4Devils Key30%48298
Kalima 4Schriker4Blood Bone +620%3192
Kalima 4Schriker4Pet Rudolph20%14849
Kalima 4Schriker4Guardian Angel20%13242
Kalima 4Schriker4Scroll of Inferno10%856
Kalima 4Schriker4Orb of Ice Arrow10%1121
Kalima 4Schriker4Jewel of Chaos10%14728
Kalima 5Aegis5Adamantine Armor35406%177429
Kalima 5Aegis5Atlans Pants35306%155815
Kalima 5Aegis5Black Dragon Boots35196%176611
Kalima 5Aegis5Atlans Gloves35086%192343
Kalima 5Aegis5Bluewing Crossbow34866%173936
Kalima 5Aegis5Holy Spirit Gloves34846%202647
Kalima 5Aegis5Master Scepter34826%204805
Kalima 5Aegis5Adamantine Pants34746%192255
Kalima 5Aegis5Atlans Boots34746%204652
Kalima 5Aegis5Dark Steel Gloves34706%149972
Kalima 5Aegis5Black Dragon Gloves34706%119827
Kalima 5Aegis5Aquagold Crossbow34676%203508
Kalima 5Aegis5Staff of Resurrection34626%193377
Kalima 5Aegis5Grand Soul Boots34546%118740
Kalima 5Aegis5Grand Soul Shield34396%156193
Kalima 5Aegis5Crystal Sword34186%204902
Kalima 5Aegis5Grand Soul Gloves33626%190917
Kalima 5Aegis5Blood Bone +51540%6515
Kalima 5Aegis5Devils Key1450%48298
Kalima 5Aegis5Scroll of Archangel +51330%6699
Kalima 5Aegis5Devils Eye1280%48186
Kalima 5Aegis5Box of Luck +1950%2914
Kalima 5Aegis5Transformation Ring +5860%9275
Kalima 5Aegis5Symbol of Kundun +4640%1895
Kalima 5Aegis5Jewel of Chaos440%14728
Kalima 5Aegis5Rena +3440%23549
Kalima 5Aegis5Orb of Rageful Blow430%1842
Kalima 5Aegis5Jewel of Soul430%10141
Kalima 5Aegis5Scroll of Aqua Beam410%1598
Kalima 5Aegis5Horn of Uniria390%17921
Kalima 5Aegis5Jewel of Life380%4217
Kalima 5Aegis5Jewel of Bless350%19147
Kalima 5Aegis5Scroll of Soul Barrier340%964
Kalima 5Aegis5Guardian Angel320%13242
Kalima 5Aegis5Scroll of Fire Burst310%1634
Kalima 5Aegis5Pet Rudolph300%14849
Kalima 5Aegis5Orb of Death Stab280%2012
Kalima 5Aegis5Imp120%6547
Kalima 5Aegis5Blood Bone +6110%3192
Kalima 5Aegis5Scroll of Archangel +650%3303
Kalima 5Aegis5Pumpkin of Luck10%2038
Kalima 5BaliRing of Magic117%187026
Kalima 5BaliLight Spear117%131763
Kalima 5Blood SoldAtlans Pants8033%155815
Kalima 5Blood SoldAtlans Armor7952%131699
Kalima 5Blood SoldGrand Soul Helm7792%90314
Kalima 5Blood SoldHoly Spirit Helm7782%77678
Kalima 5Blood SoldSword of Destruction7772%90126
Kalima 5Blood SoldRed Spirit Gloves7752%79474
Kalima 5Blood SoldGreat Scepter7742%90195
Kalima 5Blood SoldBlack Dragon Helm7732%90377
Kalima 5Blood SoldSaint Crossbow7722%79227
Kalima 5Blood SoldGrand Soul Boots7572%118740
Kalima 5Blood SoldBlack Dragon Boots7562%176611
Kalima 5Blood SoldBlack Dragon Gloves7542%119827
Kalima 5Blood SoldHoly Spirit Boots7542%90093
Kalima 5Blood SoldBlack Dragon Pants7532%78537
Kalima 5Blood SoldGrand Soul Shield7532%156193
Kalima 5Blood SoldDark Steel Gloves7342%149972
Kalima 5Blood SoldDark Steel Boots7292%76775
Kalima 5Blood SoldAdamantine Armor7102%177429
Kalima 5Blood SoldDevils Eye370%48186
Kalima 5Blood SoldDevils Key340%48298
Kalima 5Blood SoldScroll of Archangel +5320%6699
Kalima 5Blood SoldBlood Bone +5270%6515
Kalima 5Blood SoldBox of Luck +1250%2914
Kalima 5Blood SoldRena +3220%23549
Kalima 5Blood SoldHorn of Uniria180%17921
Kalima 5Blood SoldTransformation Ring +5120%9275
Kalima 5Blood SoldScroll of Critical Damage120%1045
Kalima 5Blood SoldOrb of Ice Arrow90%1121
Kalima 5Blood SoldOrb of Rageful Blow90%1842
Kalima 5Blood SoldSymbol of Kundun +590%1772
Kalima 5Blood SoldGuardian Angel90%13242
Kalima 5Blood SoldJewel of Soul90%10141
Kalima 5Blood SoldJewel of Bless90%19147
Kalima 5Blood SoldJewel of Life90%4217
Kalima 5Blood SoldScroll of Soul Barrier80%964
Kalima 5Blood SoldScroll of Teleport Ally80%950
Kalima 5Blood SoldPet Rudolph70%14849
Kalima 5Blood SoldJewel of Chaos50%14728
Kalima 5Blood SoldScroll of Archangel +740%988
Kalima 5Blood SoldScroll of Cometfall40%1341
Kalima 5Blood SoldImp30%6547
Kalima 5Blood SoldScroll of Archangel +620%3303
Kalima 5Blood SoldBlood Bone +610%3192
Kalima 5Blood SoldBlood Bone +710%1019
Kalima 5Death AngeGrand Soul Pants931%71977
Kalima 5Death AngeBlack Dragon Pants921%78537
Kalima 5Death AngeHoly Spirit Pants891%71635
Kalima 5Death AngeDark Phoenix Gloves851%71329
Kalima 5Death AngeRed Spirit Gloves830%79474
Kalima 5Death AngeDark Steel Mask820%71583
Kalima 5Death AngeSword of Destruction790%90126
Kalima 5Death AngeGreat Scepter780%90195
Kalima 5Death AngeRed Spirit Boots780%71931
Kalima 5Death AngeAdamantine Armor780%177429
Kalima 5Death AngeAtlans Armor770%131699
Kalima 5Death AngeDark Steel Boots760%76775
Kalima 5Death AngeSaint Crossbow760%79227
Kalima 5Death AngeGrand Soul Helm740%90314
Kalima 5Death AngeBlack Dragon Boots730%176611
Kalima 5Death AngeBlack Dragon Helm710%90377
Kalima 5Death AngeDark Soul Gloves660%71921
Kalima 5Death AngeHoly Spirit Helm650%77678
Kalima 5Death AngeHoly Spirit Boots650%90093
Kalima 5Death AngeThunder Hawk Gloves640%71664
Kalima 5Death AngeBlood Bone +540%6515
Kalima 5Death AngeDevils Eye40%48186
Kalima 5Death AngeDevils Key30%48298
Kalima 5Death AngeHorn of Uniria30%17921
Kalima 5Death AngeGuardian Angel30%13242
Kalima 5Death AngeBlood Bone +630%3192
Kalima 5Death AngeBox of Luck +130%2914
Kalima 5Death AngeJewel of Bless20%19147
Kalima 5Death AngeJewel of Chaos20%14728
Kalima 5Death AngeJewel of Life20%4217
Kalima 5Death AngeScroll of Archangel +620%3303
Kalima 5Death AngeSymbol of Kundun +520%1772
Kalima 5Death AngeScroll of Archangel +510%6699
Kalima 5Death AngeOrb of Ice Arrow10%1121
Kalima 5Death AngeRena +310%23549
Kalima 5Death AngeJewel of Soul10%10141
Kalima 5Death AngePet Rudolph10%14849
Kalima 5Death AngeTransformation Ring +510%9275
Kalima 5Death AngeOrb of Rageful Blow10%1842
Kalima 5Death AngeScroll of Inferno10%856
Kalima 5Death AngeScroll of Cometfall10%1341
Kalima 5Death CentDark Soul Boots150%23023
Kalima 5Death CentLord Scepter140%20068
Kalima 5Death CentCelestial Bow120%6609
Kalima 5Death CentDark Phoenix Helm120%6363
Kalima 5Death CentStaff of Destruction110%6617
Kalima 5Death CentThunder Hawk Boots110%6415
Kalima 5Death CentDark Master Gloves110%6583
Kalima 5Death CentElemental Mace100%6494
Kalima 5Death CentThunder Hawk Gloves100%71664
Kalima 5Death CentDark Phoenix Pants100%17268
Kalima 5Death CentDark Steel Armor80%17494
Kalima 5Death CentDragon Spear80%6319
Kalima 5Death CentRed Spirit Boots70%71931
Kalima 5Death CentDark Steel Pants70%6385
Kalima 5Death CentDark Master Boots60%23089
Kalima 5Death CentGreat Dragon Boots60%19958
Kalima 5Death CentDark Soul Gloves60%71921
Kalima 5Death CentDark Phoenix Boots60%8123
Kalima 5Death CentBlack Dragon Armor50%6578
Kalima 5Death CentHoly Spirit Pants50%71635
Kalima 5Death CentHoly Spirit Armor50%6287
Kalima 5Death CentGrand Soul Armor50%6456
Kalima 5Death CentRed Spirit Helm50%8324
Kalima 5Death CentGreat Dragon Gloves20%23127
Kalima 5Death CentDevils Eye20%48186
Kalima 5Death CentRena +310%23549
Kalima 5Death CentScroll of Summon10%219
Kalima 5Illusion oRed Spirit Armor24%5939
Kalima 5Illusion oThunder Hawk Armor12%5858
Kalima 5Illusion oDark Master Armor12%29
Kalima 5Illusion oDark Master Pants12%5978
Kalima 5Necron5Black Dragon Armor6064%6578
Kalima 5Necron5Dark Steel Mask6054%71583
Kalima 5Necron5Dark Phoenix Helm6004%6363
Kalima 5Necron5Saint Crossbow5984%79227
Kalima 5Necron5Grand Soul Pants5934%71977
Kalima 5Necron5Grand Soul Armor5864%6456
Kalima 5Necron5Thunder Hawk Boots5794%6415
Kalima 5Necron5Holy Spirit Helm5784%77678
Kalima 5Necron5Great Scepter5774%90195
Kalima 5Necron5Thunder Hawk Gloves5714%71664
Kalima 5Necron5Staff of Destruction5714%6617
Kalima 5Necron5Holy Spirit Pants5694%71635
Kalima 5Necron5Dark Master Gloves5694%6583
Kalima 5Necron5Dark Steel Pants5674%6385
Kalima 5Necron5Black Dragon Helm5674%90377
Kalima 5Necron5Red Spirit Helm5653%8324
Kalima 5Necron5Celestial Bow5653%6609
Kalima 5Necron5Dark Phoenix Gloves5653%71329
Kalima 5Necron5Red Spirit Gloves5563%79474
Kalima 5Necron5Dark Soul Gloves5563%71921
Kalima 5Necron5Red Spirit Boots5493%71931
Kalima 5Necron5Holy Spirit Armor5473%6287
Kalima 5Necron5Elemental Mace5453%6494
Kalima 5Necron5Dark Phoenix Boots5453%8123
Kalima 5Necron5Dark Steel Boots5413%76775
Kalima 5Necron5Dragon Spear5333%6319
Kalima 5Necron5Sword of Destruction5263%90126
Kalima 5Necron5Black Dragon Pants5263%78537
Kalima 5Necron5Devils Eye410%48186
Kalima 5Necron5Devils Key410%48298
Kalima 5Necron5Blood Bone +6360%3192
Kalima 5Necron5Scroll of Archangel +6340%3303
Kalima 5Necron5Box of Luck +1310%2914
Kalima 5Necron5Symbol of Kundun +6240%594
Kalima 5Necron5Transformation Ring +5220%9275
Kalima 5Necron5Rena +3190%23549
Kalima 5Necron5Jewel of Life150%4217
Kalima 5Necron5Jewel of Soul110%10141
Kalima 5Necron5Scroll of Electric Spark100%113
Kalima 5Necron5Scroll of Inferno90%856
Kalima 5Necron5Jewel of Chaos80%14728
Kalima 5Necron5Scroll of Ice Storm70%130
Kalima 5Necron5Scroll of Teleport Ally60%950
Kalima 5Necron5Guardian Angel60%13242
Kalima 5Necron5Jewel of Bless50%19147
Kalima 5Necron5Imp40%6547
Kalima 5Necron5Pet Rudolph30%14849
Kalima 5Necron5Horn of Uniria20%17921
Kalima 5Rogue CentGrand Soul Shield18882%156193
Kalima 5Rogue CentDark Steel Gloves18602%149972
Kalima 5Rogue CentBlack Dragon Boots18472%176611
Kalima 5Rogue CentGrand Soul Boots18452%118740
Kalima 5Rogue CentMaster Scepter18372%204805
Kalima 5Rogue CentHoly Spirit Gloves18342%202647
Kalima 5Rogue CentAtlans Pants18302%155815
Kalima 5Rogue CentAtlans Armor18292%131699
Kalima 5Rogue CentAdamantine Armor18272%177429
Kalima 5Rogue CentHoly Spirit Boots18262%90093
Kalima 5Rogue CentCrystal Sword18212%204902
Kalima 5Rogue CentAtlans Boots18132%204652
Kalima 5Rogue CentBlack Dragon Gloves18132%119827
Kalima 5Rogue CentBlack Dragon Helm18072%90377
Kalima 5Rogue CentGreat Scepter17972%90195
Kalima 5Rogue CentAquagold Crossbow17752%203508
Kalima 5Rogue CentGrand Soul Helm17722%90314
Kalima 5Rogue CentSword of Destruction17672%90126
Kalima 5Rogue CentDevils Eye970%48186
Kalima 5Rogue CentDevils Key780%48298
Kalima 5Rogue CentBlood Bone +5740%6515
Kalima 5Rogue CentScroll of Archangel +5730%6699
Kalima 5Rogue CentBox of Luck +1670%2914
Kalima 5Rogue CentTransformation Ring +5410%9275
Kalima 5Rogue CentRena +3400%23549
Kalima 5Rogue CentSymbol of Kundun +4330%1895
Kalima 5Rogue CentJewel of Bless260%19147
Kalima 5Rogue CentJewel of Soul260%10141
Kalima 5Rogue CentGuardian Angel260%13242
Kalima 5Rogue CentOrb of Death Stab240%2012
Kalima 5Rogue CentOrb of Rageful Blow230%1842
Kalima 5Rogue CentOrb of Ice Arrow230%1121
Kalima 5Rogue CentScroll of Critical Damage210%1045
Kalima 5Rogue CentPet Rudolph210%14849
Kalima 5Rogue CentJewel of Life200%4217
Kalima 5Rogue CentHorn of Uniria200%17921
Kalima 5Rogue CentScroll of Archangel +6180%3303
Kalima 5Rogue CentJewel of Chaos180%14728
Kalima 5Rogue CentScroll of Soul Barrier170%964
Kalima 5Rogue CentScroll of Fire Burst160%1634
Kalima 5Rogue CentScroll of Aqua Beam150%1598
Kalima 5Rogue CentScroll of Cometfall120%1341
Kalima 5Rogue CentImp110%6547
Kalima 5Rogue CentBlood Bone +650%3192
Kalima 5Schriker5Great Reign Crossbow416%19617
Kalima 5Schriker5Dark Phoenix Pants416%17268
Kalima 5Schriker5Hurricane Gloves312%16001
Kalima 5Schriker5Thunder Hawk Pants28%19352
Kalima 5Schriker5Great Dragon Helm28%19937
Kalima 5Schriker5Red Spirit Pants28%19965
Kalima 5Schriker5Great Dragon Gloves28%23127
Kalima 5Schriker5Dark Soul Boots14%23023
Kalima 5Schriker5Dark Master Boots14%23089
Kalima 5Schriker5Dark Steel Armor14%17494
Kalima 5Schriker5Dark Phoenix Armor14%19646
Kalima 5Schriker5Lord Scepter14%20068
Kalima 5Schriker5Dragon Soul Staff14%19846
Kalima 6Aegis6Dark Master Boots58035%23089
Kalima 6Aegis6Red Spirit Helm57195%8324
Kalima 6Aegis6Dark Soul Boots57145%23023
Kalima 6Aegis6Dark Phoenix Boots56185%8123
Kalima 6Aegis6Great Dragon Gloves56155%23127
Kalima 6Aegis6Thunder Hawk Gloves39283%71664
Kalima 6Aegis6Celestial Bow39283%6609
Kalima 6Aegis6Red Spirit Boots38993%71931
Kalima 6Aegis6Staff of Destruction38713%6617
Kalima 6Aegis6Saint Crossbow38543%79227
Kalima 6Aegis6Thunder Hawk Boots38423%6415
Kalima 6Aegis6Grand Soul Armor38383%6456
Kalima 6Aegis6Holy Spirit Pants38363%71635
Kalima 6Aegis6Red Spirit Gloves37873%79474
Kalima 6Aegis6Black Dragon Armor37853%6578
Kalima 6Aegis6Dark Phoenix Helm37823%6363
Kalima 6Aegis6Dark Steel Mask37803%71583
Kalima 6Aegis6Dark Master Gloves37693%6583
Kalima 6Aegis6Elemental Mace37673%6494
Kalima 6Aegis6Holy Spirit Helm37623%77678
Kalima 6Aegis6Holy Spirit Armor37583%6287
Kalima 6Aegis6Dark Soul Gloves37513%71921
Kalima 6Aegis6Dark Steel Pants37243%6385
Kalima 6Aegis6Dark Phoenix Gloves37223%71329
Kalima 6Aegis6Grand Soul Pants37173%71977
Kalima 6Aegis6Dragon Spear36953%6319
Kalima 6Aegis6Black Dragon Pants36923%78537
Kalima 6Aegis6Devils Eye3080%48186
Kalima 6Aegis6Devils Key2810%48298
Kalima 6Aegis6Scroll of Archangel +62540%3303
Kalima 6Aegis6Blood Bone +62460%3192
Kalima 6Aegis6Box of Luck +12290%2914
Kalima 6Aegis6Horn of Uniria1580%17921
Kalima 6Aegis6Symbol of Kundun +61530%594
Kalima 6Aegis6Rena +31430%23549
Kalima 6Aegis6Guardian Angel1310%13242
Kalima 6Aegis6Transformation Ring +51250%9275
Kalima 6Aegis6Jewel of Soul890%10141
Kalima 6Aegis6Jewel of Life770%4217
Kalima 6Aegis6Box of Blue Ribbon750%234
Kalima 6Aegis6Jewel of Chaos740%14728
Kalima 6Aegis6Pet Rudolph720%14849
Kalima 6Aegis6Jewel of Bless710%19147
Kalima 6Aegis6Scroll of Inferno700%856
Kalima 6Aegis6Scroll of Ice Storm690%130
Kalima 6Aegis6Scroll of Electric Spark640%113
Kalima 6Aegis6Imp470%6547
Kalima 6Blood SoldGreat Dragon Boots30%19958
Kalima 6Blood SoldGreat Reign Crossbow30%19617
Kalima 6Blood SoldDark Phoenix Boots20%8123
Kalima 6Blood SoldRed Spirit Pants20%19965
Kalima 6Blood SoldElemental Mace20%6494
Kalima 6Blood SoldGrand Soul Armor20%6456
Kalima 6Blood SoldDragon Spear20%6319
Kalima 6Blood SoldDark Soul Boots20%23023
Kalima 6Blood SoldCelestial Bow20%6609
Kalima 6Blood SoldDark Phoenix Pants20%17268
Kalima 6Blood SoldDark Steel Pants20%6385
Kalima 6Blood SoldDevils Eye10%48186
Kalima 6Blood SoldDark Steel Armor10%17494
Kalima 6Blood SoldThunder Hawk Boots10%6415
Kalima 6Blood SoldRune Blade10%19819
Kalima 6Blood SoldDragon Soul Staff10%19846
Kalima 6Blood SoldHorn of Uniria10%17921
Kalima 6Blood SoldHoly Spirit Armor10%6287
Kalima 6Blood SoldGreat Dragon Gloves10%23127
Kalima 6Death AngeThunder Blade650%23600
Kalima 6Death AngeGreat Dragon Helm630%19937
Kalima 6Death AngeDark Breaker620%19563
Kalima 6Death AngeThunder Hawk Pants560%19352
Kalima 6Death AngeDragon Soul Staff550%19846
Kalima 6Death AngeGreat Reign Crossbow540%19617
Kalima 6Death AngeDark Soul Boots540%23023
Kalima 6Death AngeRed Spirit Pants530%19965
Kalima 6Death AngeDark Phoenix Armor500%19646
Kalima 6Death AngeHurricane Gloves490%16001
Kalima 6Death AngeGreat Dragon Boots470%19958
Kalima 6Death AngeDark Master Boots470%23089
Kalima 6Death AngeDark Steel Armor450%17494
Kalima 6Death AngeLord Scepter420%20068
Kalima 6Death AngeGreat Dragon Gloves420%23127
Kalima 6Death AngeDark Phoenix Pants410%17268
Kalima 6Death AngeRune Blade380%19819
Kalima 6Death AngeDevils Eye30%48186
Kalima 6Death AngeJewel of Soul30%10141
Kalima 6Death AngeScroll of Archangel +730%988
Kalima 6Death AngeBox of Luck +120%2914
Kalima 6Death AngeHorn of Uniria20%17921
Kalima 6Death AngeBox of Luck +320%2308
Kalima 6Death AngeBlood Bone +720%1019
Kalima 6Death AngeScroll of Nova10%226
Kalima 6Death AngeImp10%6547
Kalima 6Death AngeGuardian Angel10%13242
Kalima 6Death AngeDevils Key10%48298
Kalima 6Death AngeScroll of Fire Scream10%160
Kalima 6Death AngeSymbol of Kundun +610%594
Kalima 6Death CentDark Master Pants5852%5978
Kalima 6Death CentThunder Blade5662%23600
Kalima 6Death CentHurricane Boots5602%5852
Kalima 6Death CentDark Soul Helm5572%5754
Kalima 6Death CentDark Master Mask5512%5851
Kalima 6Death CentThunder Hawk Armor5402%5858
Kalima 6Death CentRed Spirit Armor5352%5939
Kalima 6Death CentGreat Dragon Helm5352%19937
Kalima 6Death CentDark Breaker5262%19563
Kalima 6Death CentGreat Dragon Pants5152%5559
Kalima 6Death CentBlood Bone +7150%1019
Kalima 6Death CentDevils Eye150%48186
Kalima 6Death CentDevils Key110%48298
Kalima 6Death CentHorn of Uniria110%17921
Kalima 6Death CentRena +380%23549
Kalima 6Death CentScroll of Archangel +780%988
Kalima 6Death CentTransformation Ring +570%9275
Kalima 6Death CentBox of Luck +170%2914
Kalima 6Death CentJewel of Life60%4217
Kalima 6Death CentGuardian Angel60%13242
Kalima 6Death CentImp50%6547
Kalima 6Death CentJewel of Bless50%19147
Kalima 6Death CentJewel of Chaos30%14728
Kalima 6Death CentJewel of Soul20%10141
Kalima 6Death CentJewel of Creation20%679
Kalima 6Death CentPet Rudolph10%14849
Kalima 6Illusion oGreat Lord Scepter12%4
Kalima 6Illusion oStaff of Kundun12%2
Kalima 6Necron6Red Spirit Pants1413%19965
Kalima 6Necron6Dark Master Mask1211%5851
Kalima 6Necron6Lord Scepter98%20068
Kalima 6Necron6Thunder Hawk Pants87%19352
Kalima 6Necron6Hurricane Gloves87%16001
Kalima 6Necron6Great Reign Crossbow76%19617
Kalima 6Necron6Dark Phoenix Armor76%19646
Kalima 6Necron6Great Dragon Boots76%19958
Kalima 6Necron6Rune Blade65%19819
Kalima 6Necron6Red Spirit Armor65%5939
Kalima 6Necron6Great Dragon Helm65%19937
Kalima 6Necron6Dark Breaker54%19563
Kalima 6Necron6Thunder Hawk Armor54%5858
Kalima 6Necron6Dragon Soul Staff44%19846
Kalima 6Necron6Thunder Blade33%23600
Kalima 6Necron6Transformation Ring +522%9275
Kalima 6Necron6Scroll of Archangel +722%988
Kalima 6Necron6Box of Luck +111%2914
Kalima 6Rogue CentGreat Dragon Gloves810%23127
Kalima 6Rogue CentDark Master Boots630%23089
Kalima 6Rogue CentDark Soul Gloves630%71921
Kalima 6Rogue CentDark Steel Pants610%6385
Kalima 6Rogue CentLord Scepter600%20068
Kalima 6Rogue CentHoly Spirit Armor550%6287
Kalima 6Rogue CentRed Spirit Helm540%8324
Kalima 6Rogue CentDark Phoenix Pants530%17268
Kalima 6Rogue CentThunder Hawk Boots520%6415
Kalima 6Rogue CentElemental Mace520%6494
Kalima 6Rogue CentGrand Soul Armor510%6456
Kalima 6Rogue CentCelestial Bow510%6609
Kalima 6Rogue CentBlack Dragon Armor510%6578
Kalima 6Rogue CentDark Phoenix Boots480%8123
Kalima 6Rogue CentThunder Hawk Gloves480%71664
Kalima 6Rogue CentDragon Spear470%6319
Kalima 6Rogue CentHoly Spirit Pants460%71635
Kalima 6Rogue CentDark Phoenix Helm460%6363
Kalima 6Rogue CentDark Steel Armor440%17494
Kalima 6Rogue CentDark Soul Boots430%23023
Kalima 6Rogue CentRed Spirit Boots430%71931
Kalima 6Rogue CentGreat Dragon Boots420%19958
Kalima 6Rogue CentDark Master Gloves400%6583
Kalima 6Rogue CentStaff of Destruction320%6617
Kalima 6Rogue CentDevils Eye40%48186
Kalima 6Rogue CentBlood Bone +640%3192
Kalima 6Rogue CentScroll of Electric Spark30%113
Kalima 6Rogue CentBox of Luck +130%2914
Kalima 6Rogue CentTransformation Ring +530%9275
Kalima 6Rogue CentScroll of Summon20%219
Kalima 6Rogue CentJewel of Life20%4217
Kalima 6Rogue CentSymbol of Kundun +610%594
Kalima 6Rogue CentJewel of Soul10%10141
Kalima 6Rogue CentRena +310%23549
Kalima 6Rogue CentDevils Key10%48298
Kalima 6Rogue CentScroll of Archangel +610%3303
Kalima 6Rogue CentPet Rudolph10%14849
Kalima 6Rogue CentHorn of Uniria10%17921
Kalima 6Rogue CentScroll of Ice Storm10%130
Kalima 6Rogue CentJewel of Chaos10%14728
Kalima 6Rogue CentImp10%6547
Kalima 6Schriker6Dark Master Armor1016%29
Kalima 6Schriker6Dark Master Pants914%5978
Kalima 6Schriker6Hurricane Boots914%5852
Kalima 6Schriker6Red Spirit Armor914%5939
Kalima 6Schriker6Dark Soul Helm813%5754
Kalima 6Schriker6Great Dragon Pants711%5559
Kalima 6Schriker6Dark Soul Pants610%27
Kalima 6Schriker6Symbol of Kundun +712%49
Kalima 6Schriker6Horn of Uniria12%17921
Kalima 6Schriker6Devils Eye12%48186
Kalima 6Schriker6Guardian Angel12%13242
Kalima 6Schriker6Blood Bone +712%1019
Valley of LorenAegis3Serpent Shield140%133494
Valley of LorenAegis3Legendary Gloves120%133919
Valley of LorenAegis3Spirit Helm120%132469
Valley of LorenAegis3Blade120%113975
Valley of LorenAegis3Thunder Staff120%131650
Valley of LorenAegis3Plate Gloves110%131613
Valley of LorenAegis3Brass Pants110%78478
Valley of LorenAegis3Brass Helm110%113549
Valley of LorenAegis3Tiger Bow110%132547
Valley of LorenAegis3Legendary Boots110%198991
Valley of LorenAegis3Dragon Slayer Shield110%78495
Valley of LorenAegis3Light Plate Gloves110%131960
Valley of LorenAegis3Brass Armor100%123808
Valley of LorenAegis3Sphinx Armor100%124374
Valley of LorenAegis3Great Hammer100%123441
Valley of LorenAegis3Light Plate Boots100%133472
Valley of LorenAegis3Pendant of Wind90%131045
Valley of LorenAegis3Ring of Wind90%134521
Valley of LorenAegis3Plate Boots80%132095
Valley of LorenAegis3Pendant of Water80%198563
Valley of LorenAegis3Spirit Gloves70%123732
Valley of LorenAegis3Serpent Spear70%199031
Valley of LorenAegis3Spirit Boots70%132340
Valley of LorenAegis3Light Plate Mask70%199641
Valley of LorenAegis3Spirit Pants70%131576
Valley of LorenAegis3Light Spear70%131763
Valley of LorenAegis3Tower Shield60%132968
Valley of LorenAegis3Ring of Earth60%123458
Valley of LorenAegis3Plate Helm60%198988
Valley of LorenAegis3Legendary Sword60%134521
Valley of LorenAegis3Plate Pants60%134010
Valley of LorenAegis3Berdysh60%123910
Valley of LorenAegis3Larkan Axe60%199839
Valley of LorenAegis3Light Saber50%132316
Valley of LorenAegis3Spirit Armor50%134663
Valley of LorenAegis3Bless of Light30%4012
Valley of LorenAegis3Jewel of Bless20%19147
Valley of LorenAegis3Symbol of Kundun +120%4328
Valley of LorenAegis3Pet Rudolph10%14849
Valley of LorenAegis3Rena +310%23549
Valley of LorenAegis3Jewel of Chaos10%14728
Valley of LorenAegis3Box of Luck +610%16774
Valley of LorenAlpha CrusDark Phoenix Gloves121%71329
Valley of LorenAlpha CrusHoly Spirit Boots101%90093
Valley of LorenAlpha CrusBlack Dragon Armor81%6578
Valley of LorenAlpha CrusBlack Dragon Pants81%78537
Valley of LorenAlpha CrusDark Master Gloves71%6583
Valley of LorenAlpha CrusGrand Soul Pants71%71977
Valley of LorenAlpha CrusHoly Spirit Armor71%6287
Valley of LorenAlpha CrusRed Spirit Gloves71%79474
Valley of LorenAlpha CrusDark Soul Gloves71%71921
Valley of LorenAlpha CrusDark Phoenix Helm60%6363
Valley of LorenAlpha CrusGrand Soul Helm60%90314
Valley of LorenAlpha CrusElemental Mace60%6494
Valley of LorenAlpha CrusThunder Hawk Boots60%6415
Valley of LorenAlpha CrusGrand Soul Armor60%6456
Valley of LorenAlpha CrusHoly Spirit Pants60%71635
Valley of LorenAlpha CrusGreat Scepter50%90195
Valley of LorenAlpha CrusSaint Crossbow50%79227
Valley of LorenAlpha CrusThunder Hawk Gloves50%71664
Valley of LorenAlpha CrusSword of Destruction50%90126
Valley of LorenAlpha CrusHoly Spirit Helm50%77678
Valley of LorenAlpha CrusStaff of Destruction50%6617
Valley of LorenAlpha CrusCelestial Bow40%6609
Valley of LorenAlpha CrusRed Spirit Boots40%71931
Valley of LorenAlpha CrusDark Steel Mask30%71583
Valley of LorenAlpha CrusDark Steel Pants30%6385
Valley of LorenAlpha CrusDark Steel Boots30%76775
Valley of LorenAlpha CrusBless of Light20%4012
Valley of LorenAlpha CrusBlack Dragon Helm20%90377
Valley of LorenAlpha CrusJewel of Life20%4217
Valley of LorenAlpha CrusDragon Spear20%6319
Valley of LorenAlpha CrusGuardian Angel10%13242
Valley of LorenAlpha CrusJewel of Bless10%19147
Valley of LorenAlpha CrusJewel of Soul10%10141
Valley of LorenAlpha CrusDevils Eye10%48186
Valley of LorenAlpha CrusBlood Bone +610%3192
Valley of LorenAlquamosAtlans Pants260%155815
Valley of LorenAlquamosAdamantine Pants180%192255
Valley of LorenAlquamosCrystal Sword170%204902
Valley of LorenAlquamosDark Steel Gloves160%149972
Valley of LorenAlquamosCrystal Morning Star150%154073
Valley of LorenAlquamosAquagold Crossbow130%203508
Valley of LorenAlquamosElemental Shield120%153468
Valley of LorenAlquamosAdamantine Mask120%153563
Valley of LorenAlquamosBluewing Crossbow110%173936
Valley of LorenAlquamosStaff of Resurrection110%193377
Valley of LorenAlquamosGrand Soul Gloves100%190917
Valley of LorenAlquamosAtlans Gloves100%192343
Valley of LorenAlquamosGrand Soul Shield100%156193
Valley of LorenAlquamosAtlans Boots100%204652
Valley of LorenAlquamosHoly Spirit Gloves90%202647
Valley of LorenAlquamosMaster Scepter70%204805
Valley of LorenAlquamosJewel of Soul50%10141
Valley of LorenAlquamosJewel of Life20%4217
Valley of LorenAlquamosBless of Light10%4012
Valley of LorenAlquamosOrb of Death Stab10%2012
Valley of LorenAlquamosJewel of Bless10%19147
Valley of LorenBeam KnighRed Spirit Gloves312%79474
Valley of LorenBeam KnighDark Steel Gloves312%149972
Valley of LorenBeam KnighGrand Soul Helm312%90314
Valley of LorenBeam KnighBlack Dragon Boots252%176611
Valley of LorenBeam KnighGrand Soul Shield252%156193
Valley of LorenBeam KnighBlack Dragon Pants252%78537
Valley of LorenBeam KnighDark Steel Boots222%76775
Valley of LorenBeam KnighAtlans Armor222%131699
Valley of LorenBeam KnighHoly Spirit Boots212%90093
Valley of LorenBeam KnighGreat Scepter212%90195
Valley of LorenBeam KnighSaint Crossbow212%79227
Valley of LorenBeam KnighAdamantine Armor191%177429
Valley of LorenBeam KnighBlack Dragon Gloves191%119827
Valley of LorenBeam KnighSword of Destruction191%90126
Valley of LorenBeam KnighBlack Dragon Helm181%90377
Valley of LorenBeam KnighAtlans Pants181%155815
Valley of LorenBeam KnighGrand Soul Boots171%118740
Valley of LorenBeam KnighJewel of Bless71%19147
Valley of LorenBeam KnighJewel of Soul40%10141
Valley of LorenBeam KnighBless of Light20%4012
Valley of LorenBeam KnighGuardian Angel20%13242
Valley of LorenBeam KnighDevils Key20%48298
Valley of LorenBeam KnighJewel of Life20%4217
Valley of LorenBeam KnighRena +310%23549
Valley of LorenBeam KnighDevils Eye10%48186
Valley of LorenBeam KnighHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenBlaze NapiThunder Hawk Armor139%5858
Valley of LorenBlaze NapiGreat Dragon Boots128%19958
Valley of LorenBlaze NapiDragon Soul Staff128%19846
Valley of LorenBlaze NapiRed Spirit Pants118%19965
Valley of LorenBlaze NapiHurricane Gloves107%16001
Valley of LorenBlaze NapiThunder Hawk Pants107%19352
Valley of LorenBlaze NapiDark Phoenix Pants107%17268
Valley of LorenBlaze NapiThunder Blade96%23600
Valley of LorenBlaze NapiRune Blade85%19819
Valley of LorenBlaze NapiGreat Reign Crossbow85%19617
Valley of LorenBlaze NapiLord Scepter85%20068
Valley of LorenBlaze NapiDark Phoenix Armor75%19646
Valley of LorenBlaze NapiDark Steel Armor75%17494
Valley of LorenBlaze NapiDark Breaker64%19563
Valley of LorenBlaze NapiGreat Dragon Helm32%19937
Valley of LorenBlaze NapiDark Master Mask32%5851
Valley of LorenBlaze NapiJewel of Life32%4217
Valley of LorenBlaze NapiJewel of Soul21%10141
Valley of LorenBlaze NapiJewel of Bless11%19147
Valley of LorenBlaze NapiDevils Eye11%48186
Valley of LorenBlaze NapiJewel of Creation11%679
Valley of LorenBlaze NapiScroll of Archangel +711%988
Valley of LorenBlood SoldLarkan Axe130%199839
Valley of LorenBlood SoldTiger Bow130%132547
Valley of LorenBlood SoldPendant of Water130%198563
Valley of LorenBlood SoldDouble Blade120%152216
Valley of LorenBlood SoldLight Plate Pants120%133722
Valley of LorenBlood SoldLegendary Gloves110%133919
Valley of LorenBlood SoldLight Plate Gloves110%131960
Valley of LorenBlood SoldSerpent Shield100%133494
Valley of LorenBlood SoldPlate Armor100%152185
Valley of LorenBlood SoldRing of Wind100%134521
Valley of LorenBlood SoldSpirit Helm100%132469
Valley of LorenBlood SoldSpirit Pants100%131576
Valley of LorenBlood SoldSerpent Spear90%199031
Valley of LorenBlood SoldPendant of Ability90%133841
Valley of LorenBlood SoldPlate Gloves90%131613
Valley of LorenBlood SoldThunder Staff80%131650
Valley of LorenBlood SoldSerpent Crossbow80%152435
Valley of LorenBlood SoldPlate Boots80%132095
Valley of LorenBlood SoldPendant of Wind80%131045
Valley of LorenBlood SoldSpirit Armor80%134663
Valley of LorenBlood SoldLight Spear80%131763
Valley of LorenBlood SoldLight Plate Boots70%133472
Valley of LorenBlood SoldLight Saber70%132316
Valley of LorenBlood SoldLight Plate Mask70%199641
Valley of LorenBlood SoldPlate Pants70%134010
Valley of LorenBlood SoldSpirit Boots60%132340
Valley of LorenBlood SoldLegendary Helm60%133948
Valley of LorenBlood SoldPlate Helm60%198988
Valley of LorenBlood SoldLegendary Sword60%134521
Valley of LorenBlood SoldTower Shield50%132968
Valley of LorenBlood SoldRing of Magic50%187026
Valley of LorenBlood SoldLegendary Shield40%152287
Valley of LorenBlood SoldGuardian Gloves40%133961
Valley of LorenBlood SoldLegendary Boots30%198991
Valley of LorenBlood SoldJewel of Bless30%19147
Valley of LorenBlood SoldBless of Light20%4012
Valley of LorenBlood SoldJewel of Soul10%10141
Valley of LorenBlood SoldBox of Luck +610%16774
Valley of LorenBlood SoldDevils Key10%48298
Valley of LorenBlood SoldTransformation Ring +410%5325
Valley of LorenBlood SoldOrb of Summoning10%10929
Valley of LorenBloody GolDark Soul Helm1111%5754
Valley of LorenBloody GolDark Soul Pants1111%27
Valley of LorenBloody GolGreat Dragon Pants1010%5559
Valley of LorenBloody GolThunder Hawk Armor88%5858
Valley of LorenBloody GolDark Master Pants77%5978
Valley of LorenBloody GolDark Master Armor77%29
Valley of LorenBloody GolRed Spirit Armor77%5939
Valley of LorenBloody GolDark Master Mask66%5851
Valley of LorenBloody GolHurricane Boots55%5852
Valley of LorenBloody GolDevils Key22%48298
Valley of LorenBloody GolJewel of Life22%4217
Valley of LorenBloody GolGuardian Angel11%13242
Valley of LorenBloody GolJewel of Creation11%679
Valley of LorenBloody GolBless of Light11%4012
Valley of LorenBloody GolJewel of Bless11%19147
Valley of LorenBloody GolSymbol of Kundun +711%49
Valley of LorenBloody GolDevils Eye11%48186
Valley of LorenBloody GolFruit11%8
Valley of LorenBlue GolemBlack Dragon Pants290%78537
Valley of LorenBlue GolemSaint Crossbow290%79227
Valley of LorenBlue GolemAtlans Armor260%131699
Valley of LorenBlue GolemAtlans Pants240%155815
Valley of LorenBlue GolemGrand Soul Shield230%156193
Valley of LorenBlue GolemHoly Spirit Boots220%90093
Valley of LorenBlue GolemGrand Soul Boots200%118740
Valley of LorenBlue GolemGrand Soul Helm200%90314
Valley of LorenBlue GolemBlack Dragon Boots180%176611
Valley of LorenBlue GolemBlack Dragon Helm170%90377
Valley of LorenBlue GolemBlack Dragon Gloves170%119827
Valley of LorenBlue GolemGreat Scepter160%90195
Valley of LorenBlue GolemAdamantine Armor160%177429
Valley of LorenBlue GolemDark Steel Boots150%76775
Valley of LorenBlue GolemSword of Destruction140%90126
Valley of LorenBlue GolemRed Spirit Gloves130%79474
Valley of LorenBlue GolemDark Steel Gloves120%149972
Valley of LorenBlue GolemJewel of Life60%4217
Valley of LorenBlue GolemJewel of Bless40%19147
Valley of LorenBlue GolemBless of Light20%4012
Valley of LorenBlue GolemTransformation Ring +510%9275
Valley of LorenBlue GolemImp10%6547
Valley of LorenBlue GolemJewel of Soul10%10141
Valley of LorenBlue GolemSymbol of Kundun +510%1772
Valley of LorenBlue GolemDevils Key10%48298
Valley of LorenBlue GolemScroll of Teleport Ally10%950
Valley of LorenBone ScorpLord Scepter410%20068
Valley of LorenBone ScorpCelestial Bow410%6609
Valley of LorenBone ScorpGreat Dragon Boots410%19958
Valley of LorenBone ScorpDark Phoenix Helm410%6363
Valley of LorenBone ScorpDark Steel Armor410%17494
Valley of LorenBone ScorpDark Phoenix Armor37%19646
Valley of LorenBone ScorpDark Steel Pants37%6385
Valley of LorenBone ScorpRed Spirit Helm25%8324
Valley of LorenBone ScorpDark Phoenix Boots25%8123
Valley of LorenBone ScorpJewel of Soul25%10141
Valley of LorenBone ScorpDark Master Boots25%23089
Valley of LorenBone ScorpGreat Reign Crossbow12%19617
Valley of LorenBone ScorpDragon Soul Staff12%19846
Valley of LorenBone ScorpGreat Dragon Gloves12%23127
Valley of LorenBone ScorpDark Phoenix Pants12%17268
Valley of LorenBone ScorpThunder Hawk Boots12%6415
Valley of LorenBone ScorpDragon Spear12%6319
Valley of LorenBone ScorpThunder Hawk Pants12%19352
Valley of LorenBone ScorpDark Soul Boots12%23023
Valley of LorenBurning LaJewel of Life133%4217
Valley of LorenBurning LaDark Master Pants133%5978
Valley of LorenBurning LaDark Soul Helm133%5754
Valley of LorenCaptain GrSphinx Armor181%124374
Valley of LorenCaptain GrLight Spear181%131763
Valley of LorenCaptain GrGreat Hammer171%123441
Valley of LorenCaptain GrLegendary Shield171%152287
Valley of LorenCaptain GrSpirit Pants171%131576
Valley of LorenCaptain GrSerpent Crossbow161%152435
Valley of LorenCaptain GrSpirit Helm150%132469
Valley of LorenCaptain GrPlate Gloves140%131613
Valley of LorenCaptain GrLight Saber140%132316
Valley of LorenCaptain GrPlate Pants140%134010
Valley of LorenCaptain GrPlate Armor130%152185
Valley of LorenCaptain GrBerdysh130%123910
Valley of LorenCaptain GrLegendary Gloves130%133919
Valley of LorenCaptain GrRing of Earth130%123458
Valley of LorenCaptain GrPlate Helm130%198988
Valley of LorenCaptain GrSerpent Shield120%133494
Valley of LorenCaptain GrDouble Blade120%152216
Valley of LorenCaptain GrPlate Boots120%132095
Valley of LorenCaptain GrLegendary Boots120%198991
Valley of LorenCaptain GrTiger Bow120%132547
Valley of LorenCaptain GrPendant of Water120%198563
Valley of LorenCaptain GrSpirit Armor120%134663
Valley of LorenCaptain GrSerpent Spear110%199031
Valley of LorenCaptain GrThunder Staff110%131650
Valley of LorenCaptain GrBrass Armor110%123808
Valley of LorenCaptain GrRing of Wind100%134521
Valley of LorenCaptain GrLight Plate Gloves100%131960
Valley of LorenCaptain GrSpirit Boots100%132340
Valley of LorenCaptain GrSpirit Gloves90%123732
Valley of LorenCaptain GrPendant of Wind90%131045
Valley of LorenCaptain GrLight Plate Mask90%199641
Valley of LorenCaptain GrTower Shield80%132968
Valley of LorenCaptain GrLegendary Sword70%134521
Valley of LorenCaptain GrLarkan Axe60%199839
Valley of LorenCaptain GrJewel of Bless60%19147
Valley of LorenCaptain GrRing of Magic60%187026
Valley of LorenCaptain GrLight Plate Boots50%133472
Valley of LorenCaptain GrJewel of Soul30%10141
Valley of LorenCaptain GrDevils Key30%48298
Valley of LorenCaptain GrSymbol of Kundun +220%9824
Valley of LorenCaptain GrDevils Eye20%48186
Valley of LorenCaptain GrRena +310%23549
Valley of LorenCaptain GrOrb of Summoning10%10929
Valley of LorenCaptain GrBless of Light10%4012
Valley of LorenCaptain GrTransformation Ring +310%4624
Valley of LorenCaptain GrHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenCaptain GrBox of Luck +610%16774
Valley of LorenCaptain GrGuardian Angel10%13242
Valley of LorenCursed WizLegendary Sword230%134521
Valley of LorenCursed WizPlate Armor210%152185
Valley of LorenCursed WizGuardian Gloves200%133961
Valley of LorenCursed WizPendant of Ability190%133841
Valley of LorenCursed WizPlate Pants190%134010
Valley of LorenCursed WizSpirit Armor180%134663
Valley of LorenCursed WizLegendary Shield170%152287
Valley of LorenCursed WizRing of Wind170%134521
Valley of LorenCursed WizPendant of Water170%198563
Valley of LorenCursed WizSerpent Crossbow160%152435
Valley of LorenCursed WizLegendary Boots160%198991
Valley of LorenCursed WizLegendary Gloves160%133919
Valley of LorenCursed WizSerpent Spear150%199031
Valley of LorenCursed WizPlate Helm150%198988
Valley of LorenCursed WizGreat Scythe150%181727
Valley of LorenCursed WizRing of Magic150%187026
Valley of LorenCursed WizBattle Scepter150%183505
Valley of LorenCursed WizGuardian Boots150%158029
Valley of LorenCursed WizGuardian Pants150%183844
Valley of LorenCursed WizLarkan Axe140%199839
Valley of LorenCursed WizSerpent Shield130%133494
Valley of LorenCursed WizDragon Gloves130%157777
Valley of LorenCursed WizGuardian Helm130%184431
Valley of LorenCursed WizDragon Boots130%182683
Valley of LorenCursed WizDouble Blade130%152216
Valley of LorenCursed WizLight Plate Boots120%133472
Valley of LorenCursed WizLight Plate Pants120%133722
Valley of LorenCursed WizBronze Shield120%183191
Valley of LorenCursed WizLight Plate Mask110%199641
Valley of LorenCursed WizGiant Sword110%156689
Valley of LorenCursed WizLegendary Pants100%184506
Valley of LorenCursed WizLegendary Helm100%133948
Valley of LorenCursed WizGorgon Staff100%158877
Valley of LorenCursed WizBox of Luck +630%16774
Valley of LorenCursed WizDevils Key30%48298
Valley of LorenCursed WizOrb of Summoning30%10929
Valley of LorenCursed WizBlood Bone +330%16823
Valley of LorenCursed WizScroll of Archangel +320%16755
Valley of LorenCursed WizRena +320%23549
Valley of LorenCursed WizJewel of Bless20%19147
Valley of LorenCursed WizImp10%6547
Valley of LorenCursed WizJewel of Chaos10%14728
Valley of LorenCursed WizJewel of Soul10%10141
Valley of LorenCursed WizDevils Eye10%48186
Valley of LorenDeath AngeSpirit Pants180%131576
Valley of LorenDeath AngeLarkan Axe150%199839
Valley of LorenDeath AngePlate Helm150%198988
Valley of LorenDeath AngeLegendary Shield130%152287
Valley of LorenDeath AngeLight Plate Mask120%199641
Valley of LorenDeath AngeLight Plate Boots120%133472
Valley of LorenDeath AngeThunder Staff110%131650
Valley of LorenDeath AngeGorgon Staff110%158877
Valley of LorenDeath AngeLight Spear110%131763
Valley of LorenDeath AngeLegendary Helm110%133948
Valley of LorenDeath AngeSerpent Shield110%133494
Valley of LorenDeath AngeLegendary Boots100%198991
Valley of LorenDeath AngeDouble Blade100%152216
Valley of LorenDeath AngeGuardian Boots100%158029
Valley of LorenDeath AngeLegendary Sword100%134521
Valley of LorenDeath AngeGiant Sword100%156689
Valley of LorenDeath AngePlate Boots90%132095
Valley of LorenDeath AngeLight Plate Gloves90%131960
Valley of LorenDeath AngePendant of Water80%198563
Valley of LorenDeath AngeSerpent Crossbow80%152435
Valley of LorenDeath AngeRing of Magic80%187026
Valley of LorenDeath AngeLegendary Gloves80%133919
Valley of LorenDeath AngeRing of Wind80%134521
Valley of LorenDeath AngeGuardian Helm70%184431
Valley of LorenDeath AngePendant of Ability70%133841
Valley of LorenDeath AngePlate Gloves70%131613
Valley of LorenDeath AngePendant of Wind70%131045
Valley of LorenDeath AngeLegendary Pants60%184506
Valley of LorenDeath AngeDragon Gloves60%157777
Valley of LorenDeath AngeSerpent Spear50%199031
Valley of LorenDeath AngePlate Pants50%134010
Valley of LorenDeath AngePlate Armor50%152185
Valley of LorenDeath AngeGuardian Gloves50%133961
Valley of LorenDeath AngeSpirit Armor50%134663
Valley of LorenDeath AngeLight Plate Pants40%133722
Valley of LorenDeath AngeJewel of Soul40%10141
Valley of LorenDeath AngeJewel of Bless30%19147
Valley of LorenDeath AngeGuardian Angel20%13242
Valley of LorenDeath AngeBless of Light20%4012
Valley of LorenDeath AngeOrb of Summoning10%10929
Valley of LorenDeath AngeScroll of Archangel +310%16755
Valley of LorenDeath AngeDevils Key10%48298
Valley of LorenDeath AngeBox of Green Ribbon10%668
Valley of LorenDeath AngeDevils Eye10%48186
Valley of LorenDeath BeamRed Spirit Helm143%8324
Valley of LorenDeath BeamDark Phoenix Boots133%8123
Valley of LorenDeath BeamHoly Spirit Helm122%77678
Valley of LorenDeath BeamSword of Destruction102%90126
Valley of LorenDeath BeamThunder Hawk Boots102%6415
Valley of LorenDeath BeamStaff of Destruction102%6617
Valley of LorenDeath BeamDark Soul Gloves92%71921
Valley of LorenDeath BeamThunder Hawk Gloves92%71664
Valley of LorenDeath BeamHoly Spirit Pants82%71635
Valley of LorenDeath BeamDark Phoenix Gloves82%71329
Valley of LorenDeath BeamDark Steel Boots82%76775
Valley of LorenDeath BeamDragon Spear71%6319
Valley of LorenDeath BeamBlack Dragon Pants71%78537
Valley of LorenDeath BeamRed Spirit Boots71%71931
Valley of LorenDeath BeamDark Steel Pants61%6385
Valley of LorenDeath BeamElemental Mace61%6494
Valley of LorenDeath BeamCelestial Bow61%6609
Valley of LorenDeath BeamDark Master Gloves61%6583
Valley of LorenDeath BeamHoly Spirit Armor51%6287
Valley of LorenDeath BeamRed Spirit Gloves51%79474
Valley of LorenDeath BeamGrand Soul Armor51%6456
Valley of LorenDeath BeamJewel of Life51%4217
Valley of LorenDeath BeamBlack Dragon Helm41%90377
Valley of LorenDeath BeamSaint Crossbow41%79227
Valley of LorenDeath BeamGrand Soul Pants41%71977
Valley of LorenDeath BeamBlack Dragon Armor31%6578
Valley of LorenDeath BeamDark Steel Mask31%71583
Valley of LorenDeath BeamDark Phoenix Helm31%6363
Valley of LorenDeath BeamGreat Scepter31%90195
Valley of LorenDeath BeamJewel of Bless20%19147
Valley of LorenDeath BeamFruit20%8
Valley of LorenDeath BeamScroll of Teleport Ally10%950
Valley of LorenDeath BeamGuardian Angel10%13242
Valley of LorenDeath BeamDevils Eye10%48186
Valley of LorenDeath BeamScroll of Electric Spark10%113
Valley of LorenDeath BeamJewel of Soul10%10141
Valley of LorenDeath BeamSymbol of Kundun +610%594
Valley of LorenDeath CentGuardian Helm170%184431
Valley of LorenDeath CentLegendary Armor160%175081
Valley of LorenDeath CentBattle Scepter140%183505
Valley of LorenDeath CentGreat Scythe110%181727
Valley of LorenDeath CentBronze Shield110%183191
Valley of LorenDeath CentLight Plate Armor110%159377
Valley of LorenDeath CentDragon Armor100%109897
Valley of LorenDeath CentGorgon Staff100%158877
Valley of LorenDeath CentLegendary Pants90%184506
Valley of LorenDeath CentLightning Sword90%101866
Valley of LorenDeath CentLegendary Staff90%109193
Valley of LorenDeath CentGuardian Boots90%158029
Valley of LorenDeath CentGiant Sword90%156689
Valley of LorenDeath CentDragon Gloves80%157777
Valley of LorenDeath CentSilver Bow80%175166
Valley of LorenDeath CentDragon Shield80%109087
Valley of LorenDeath CentHelical Sword70%175175
Valley of LorenDeath CentGuardian Armor70%176736
Valley of LorenDeath CentGuardian Pants70%183844
Valley of LorenDeath CentBill of Balrog70%122354
Valley of LorenDeath CentAdamantine Gloves70%177032
Valley of LorenDeath CentDragon Boots60%182683
Valley of LorenDeath CentDragon Helm60%177184
Valley of LorenDeath CentJewel of Soul40%10141
Valley of LorenDeath CentDragon Pants40%175660
Valley of LorenDeath CentAdamantine Boots40%109214
Valley of LorenDeath CentJewel of Bless20%19147
Valley of LorenDeath CentBlood Bone +410%8498
Valley of LorenDeath CentHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenDeath CentOrb of Swell Life10%1392
Valley of LorenDeath CentJewel of Life10%4217
Valley of LorenDeath CentSymbol of Kundun +210%9824
Valley of LorenDeath CowGiant Sword250%156689
Valley of LorenDeath CowSerpent Spear240%199031
Valley of LorenDeath CowGuardian Pants230%183844
Valley of LorenDeath CowAdamantine Gloves230%177032
Valley of LorenDeath CowGreat Scythe220%181727
Valley of LorenDeath CowDouble Blade190%152216
Valley of LorenDeath CowSerpent Crossbow190%152435
Valley of LorenDeath CowLarkan Axe180%199839
Valley of LorenDeath CowLegendary Armor180%175081
Valley of LorenDeath CowLight Plate Pants180%133722
Valley of LorenDeath CowHelical Sword180%175175
Valley of LorenDeath CowGuardian Helm180%184431
Valley of LorenDeath CowLegendary Boots170%198991
Valley of LorenDeath CowLegendary Helm160%133948
Valley of LorenDeath CowDragon Boots160%182683
Valley of LorenDeath CowPlate Helm160%198988
Valley of LorenDeath CowLegendary Shield160%152287
Valley of LorenDeath CowLegendary Pants160%184506
Valley of LorenDeath CowDragon Helm160%177184
Valley of LorenDeath CowGuardian Gloves160%133961
Valley of LorenDeath CowGuardian Boots160%158029
Valley of LorenDeath CowDragon Pants150%175660
Valley of LorenDeath CowRing of Magic150%187026
Valley of LorenDeath CowGuardian Armor140%176736
Valley of LorenDeath CowGorgon Staff140%158877
Valley of LorenDeath CowBronze Shield130%183191
Valley of LorenDeath CowLight Plate Mask130%199641
Valley of LorenDeath CowPendant of Water130%198563
Valley of LorenDeath CowBattle Scepter130%183505
Valley of LorenDeath CowDragon Gloves130%157777
Valley of LorenDeath CowPendant of Ability110%133841
Valley of LorenDeath CowSilver Bow100%175166
Valley of LorenDeath CowPlate Armor70%152185
Valley of LorenDeath CowJewel of Bless40%19147
Valley of LorenDeath CowDevils Key30%48298
Valley of LorenDeath CowBlood Bone +330%16823
Valley of LorenDeath CowGuardian Angel20%13242
Valley of LorenDeath CowScroll of Archangel +310%16755
Valley of LorenDeath CowImp10%6547
Valley of LorenDeath CowBless of Light10%4012
Valley of LorenDeath GorgLegendary Staff280%109193
Valley of LorenDeath GorgDragon Shield230%109087
Valley of LorenDeath GorgDragon Boots230%182683
Valley of LorenDeath GorgAdamantine Boots210%109214
Valley of LorenDeath GorgGuardian Helm210%184431
Valley of LorenDeath GorgLegendary Pants200%184506
Valley of LorenDeath GorgHelical Sword200%175175
Valley of LorenDeath GorgBattle Scepter190%183505
Valley of LorenDeath GorgBill of Balrog190%122354
Valley of LorenDeath GorgLegendary Armor180%175081
Valley of LorenDeath GorgGuardian Pants170%183844
Valley of LorenDeath GorgGreat Scythe170%181727
Valley of LorenDeath GorgGuardian Armor160%176736
Valley of LorenDeath GorgSilver Bow160%175166
Valley of LorenDeath GorgDragon Pants150%175660
Valley of LorenDeath GorgLight Plate Armor140%159377
Valley of LorenDeath GorgBronze Shield130%183191
Valley of LorenDeath GorgDragon Armor130%109897
Valley of LorenDeath GorgDragon Helm120%177184
Valley of LorenDeath GorgAdamantine Gloves110%177032
Valley of LorenDeath GorgLightning Sword110%101866
Valley of LorenDeath GorgJewel of Bless60%19147
Valley of LorenDeath GorgDevils Key30%48298
Valley of LorenDeath GorgScroll of Archangel +410%8541
Valley of LorenDeath GorgPumpkin of Luck10%2038
Valley of LorenDeath GorgJewel of Soul10%10141
Valley of LorenDeath GorgDevils Eye10%48186
Valley of LorenDeath KnigDragon Boots320%182683
Valley of LorenDeath KnigGuardian Pants310%183844
Valley of LorenDeath KnigAdamantine Boots290%109214
Valley of LorenDeath KnigLegendary Armor290%175081
Valley of LorenDeath KnigBronze Shield290%183191
Valley of LorenDeath KnigAdamantine Gloves290%177032
Valley of LorenDeath KnigGiant Sword280%156689
Valley of LorenDeath KnigLightning Sword280%101866
Valley of LorenDeath KnigHelical Sword260%175175
Valley of LorenDeath KnigLight Plate Armor260%159377
Valley of LorenDeath KnigDragon Shield260%109087
Valley of LorenDeath KnigGuardian Armor260%176736
Valley of LorenDeath KnigGorgon Staff240%158877
Valley of LorenDeath KnigLegendary Staff240%109193
Valley of LorenDeath KnigDragon Gloves240%157777
Valley of LorenDeath KnigLegendary Pants240%184506
Valley of LorenDeath KnigGuardian Boots230%158029
Valley of LorenDeath KnigDragon Helm220%177184
Valley of LorenDeath KnigSilver Bow220%175166
Valley of LorenDeath KnigBattle Scepter210%183505
Valley of LorenDeath KnigDragon Pants180%175660
Valley of LorenDeath KnigDragon Armor170%109897
Valley of LorenDeath KnigGuardian Helm160%184431
Valley of LorenDeath KnigGreat Scythe160%181727
Valley of LorenDeath KnigJewel of Soul60%10141
Valley of LorenDeath KnigJewel of Bless30%19147
Valley of LorenDeath KnigDevils Key20%48298
Valley of LorenDeath KnigJewel of Chaos20%14728
Valley of LorenDeath KnigBless of Light20%4012
Valley of LorenDeath KnigBlood Bone +420%8498
Valley of LorenDeath KnigOrb of Fire Slash20%1363
Valley of LorenDeath KnigPet Rudolph10%14849
Valley of LorenDeath KnigTransformation Ring +510%9275
Valley of LorenDeath KnigDevils Eye10%48186
Valley of LorenDeath KnigRena +310%23549
Valley of LorenDeath KnigGuardian Angel10%13242
Valley of LorenDeath KnigJewel of Life10%4217
Valley of LorenDeath KnigScroll of Archangel +410%8541
Valley of LorenDeath TreeStaff of Resurrection190%193377
Valley of LorenDeath TreeAdamantine Mask170%153563
Valley of LorenDeath TreeAdamantine Pants160%192255
Valley of LorenDeath TreeElemental Shield160%153468
Valley of LorenDeath TreeLight Plate Armor160%159377
Valley of LorenDeath TreeBill of Balrog160%122354
Valley of LorenDeath TreeHoly Spirit Gloves160%202647
Valley of LorenDeath TreeCrystal Sword160%204902
Valley of LorenDeath TreeCrystal Morning Star150%154073
Valley of LorenDeath TreeAquagold Crossbow140%203508
Valley of LorenDeath TreeAtlans Gloves140%192343
Valley of LorenDeath TreeBluewing Crossbow130%173936
Valley of LorenDeath TreeAtlans Boots130%204652
Valley of LorenDeath TreeMaster Scepter120%204805
Valley of LorenDeath TreeGrand Soul Gloves100%190917
Valley of LorenDeath TreeBlood Bone +430%8498
Valley of LorenDeath TreeJewel of Soul20%10141
Valley of LorenDeath TreeDevils Eye20%48186
Valley of LorenDeath TreeScroll of Archangel +410%8541
Valley of LorenDeath TreeHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenDeath TreeRena +310%23549
Valley of LorenDeath TreeJewel of Bless10%19147
Valley of LorenDeath TreeJewel of Life10%4217
Valley of LorenDeath TreeJewel of Chaos10%14728
Valley of LorenDeath TreeSymbol of Kundun +310%2986
Valley of LorenDevilLegendary Armor310%175081
Valley of LorenDevilGuardian Helm290%184431
Valley of LorenDevilDragon Gloves280%157777
Valley of LorenDevilDragon Boots240%182683
Valley of LorenDevilGuardian Boots240%158029
Valley of LorenDevilBronze Shield230%183191
Valley of LorenDevilGiant Sword230%156689
Valley of LorenDevilLightning Sword220%101866
Valley of LorenDevilDragon Shield210%109087
Valley of LorenDevilGuardian Gloves210%133961
Valley of LorenDevilLegendary Pants200%184506
Valley of LorenDevilGorgon Staff200%158877
Valley of LorenDevilGuardian Armor200%176736
Valley of LorenDevilDragon Armor190%109897
Valley of LorenDevilBattle Scepter190%183505
Valley of LorenDevilGuardian Pants180%183844
Valley of LorenDevilLegendary Helm180%133948
Valley of LorenDevilDragon Pants180%175660
Valley of LorenDevilDragon Helm180%177184
Valley of LorenDevilPendant of Ability180%133841
Valley of LorenDevilAdamantine Gloves170%177032
Valley of LorenDevilLight Plate Pants170%133722
Valley of LorenDevilHelical Sword160%175175
Valley of LorenDevilSilver Bow150%175166
Valley of LorenDevilGreat Scythe150%181727
Valley of LorenDevilAdamantine Boots140%109214
Valley of LorenDevilLegendary Staff140%109193
Valley of LorenDevilJewel of Soul110%10141
Valley of LorenDevilJewel of Bless40%19147
Valley of LorenDevilBless of Light30%4012
Valley of LorenDevilDevils Key20%48298
Valley of LorenDevilScroll of Evil Spirit10%2762
Valley of LorenDevilBlood Bone +310%16823
Valley of LorenDevilOrb of Swell Life10%1392
Valley of LorenDevilPet Rudolph10%14849
Valley of LorenDevilHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenDevilJewel of Life10%4217
Valley of LorenDevilDevils Eye10%48186
Valley of LorenDevilBox of Luck +610%16774
Valley of LorenDevilfairyHoly Spirit Boots150%90093
Valley of LorenDevilfairySword of Destruction150%90126
Valley of LorenDrakanDark Phoenix Gloves111%71329
Valley of LorenDrakanGrand Soul Boots90%118740
Valley of LorenDrakanBlack Dragon Pants90%78537
Valley of LorenDrakanGrand Soul Helm80%90314
Valley of LorenDrakanBlack Dragon Gloves80%119827
Valley of LorenDrakanRed Spirit Gloves80%79474
Valley of LorenDrakanAtlans Armor70%131699
Valley of LorenDrakanHoly Spirit Helm70%77678
Valley of LorenDrakanDark Steel Gloves60%149972
Valley of LorenDrakanBlack Dragon Helm60%90377
Valley of LorenDrakanBlack Dragon Boots60%176611
Valley of LorenDrakanGrand Soul Pants60%71977
Valley of LorenDrakanSword of Destruction50%90126
Valley of LorenDrakanGreat Scepter50%90195
Valley of LorenDrakanDark Steel Boots40%76775
Valley of LorenDrakanAdamantine Armor40%177429
Valley of LorenDrakanSaint Crossbow40%79227
Valley of LorenDrakanDark Steel Mask30%71583
Valley of LorenDrakanHoly Spirit Boots20%90093
Valley of LorenDrakanJewel of Bless20%19147
Valley of LorenDrakanJewel of Life10%4217
Valley of LorenDrakanHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenElemental Dark Steel Mask150%71583
Valley of LorenElemental Blood Bone +6150%3192
Valley of LorenElite YetiBattle Bow150%42724
Valley of LorenElite YetiElven Axe150%42934
Valley of LorenElite YetiNikea Axe110%69596
Valley of LorenElite YetiScale Pants110%43235
Valley of LorenElite YetiSpiked Shield110%47498
Valley of LorenElite YetiPendant of Ice100%69283
Valley of LorenElite YetiSword of Salamander100%64974
Valley of LorenElite YetiWind Boots90%45289
Valley of LorenElite YetiSerpent Sword90%47478
Valley of LorenElite YetiBrass Gloves90%64751
Valley of LorenElite YetiWind Helm90%48118
Valley of LorenElite YetiWind Pants90%47429
Valley of LorenElite YetiScale Helm80%42777
Valley of LorenElite YetiSphinx Gloves80%47800
Valley of LorenElite YetiWind Gloves80%42658
Valley of LorenElite YetiSphinx Pants70%69038
Valley of LorenElite YetiWind Armor70%64510
Valley of LorenElite YetiScale Armor70%48163
Valley of LorenElite YetiBrass Pants70%78478
Valley of LorenElite YetiSphinx Mask70%64342
Valley of LorenElite YetiBrass Helm70%113549
Valley of LorenElite YetiGiant Trident60%47315
Valley of LorenElite YetiDragon Slayer Shield60%78495
Valley of LorenElite YetiBrass Boots60%64859
Valley of LorenElite YetiBattle Axe50%47286
Valley of LorenElite YetiRing of Fire50%47313
Valley of LorenElite YetiBlade50%113975
Valley of LorenElite YetiPlate Shield40%42751
Valley of LorenElite YetiLight Crossbow40%64881
Valley of LorenElite YetiSphinx Boots40%47057
Valley of LorenElite YetiSerpent Staff30%47109
Valley of LorenElite YetiJewel of Bless20%19147
Valley of LorenElite YetiBlood Bone +210%5559
Valley of LorenElite YetiRena +310%23549
Valley of LorenElite YetiJewel of Creation10%679
Valley of LorenFire GolemRed Spirit Helm158%8324
Valley of LorenFire GolemDark Steel Pants116%6385
Valley of LorenFire GolemDark Phoenix Pants116%17268
Valley of LorenFire GolemGreat Dragon Boots105%19958
Valley of LorenFire GolemDark Soul Boots105%23023
Valley of LorenFire GolemDark Phoenix Armor105%19646
Valley of LorenFire GolemLord Scepter95%20068
Valley of LorenFire GolemGreat Dragon Gloves95%23127
Valley of LorenFire GolemDragon Soul Staff95%19846
Valley of LorenFire GolemDark Master Boots95%23089
Valley of LorenFire GolemGrand Soul Armor95%6456
Valley of LorenFire GolemDark Phoenix Boots84%8123
Valley of LorenFire GolemDark Phoenix Helm84%6363
Valley of LorenFire GolemThunder Hawk Boots74%6415
Valley of LorenFire GolemRed Spirit Pants74%19965
Valley of LorenFire GolemDragon Spear63%6319
Valley of LorenFire GolemThunder Hawk Pants63%19352
Valley of LorenFire GolemDark Steel Armor53%17494
Valley of LorenFire GolemRune Blade53%19819
Valley of LorenFire GolemCelestial Bow42%6609
Valley of LorenFire GolemHoly Spirit Armor42%6287
Valley of LorenFire GolemHurricane Gloves32%16001
Valley of LorenFire GolemGreat Reign Crossbow32%19617
Valley of LorenFire GolemJewel of Bless32%19147
Valley of LorenFire GolemJewel of Life32%4217
Valley of LorenFire GolemBlood Bone +721%1019
Valley of LorenFire GolemRena +321%23549
Valley of LorenFire GolemBlood Bone +611%3192
Valley of LorenFire GolemFruits11%1
Valley of LorenFire GolemSymbol of Kundun +611%594
Valley of LorenFire GolemFruit11%8
Valley of LorenFire GolemImp11%6547
Valley of LorenFire GolemDevils Eye11%48186
Valley of LorenForest OrcStaff of Resurrection270%193377
Valley of LorenForest OrcBluewing Crossbow220%173936
Valley of LorenForest OrcCrystal Sword220%204902
Valley of LorenForest OrcBill of Balrog220%122354
Valley of LorenForest OrcAtlans Gloves200%192343
Valley of LorenForest OrcElemental Shield190%153468
Valley of LorenForest OrcHoly Spirit Gloves180%202647
Valley of LorenForest OrcGrand Soul Shield180%156193
Valley of LorenForest OrcGrand Soul Gloves180%190917
Valley of LorenForest OrcAquagold Crossbow180%203508
Valley of LorenForest OrcCrystal Morning Star170%154073
Valley of LorenForest OrcMaster Scepter160%204805
Valley of LorenForest OrcAtlans Pants150%155815
Valley of LorenForest OrcAdamantine Pants130%192255
Valley of LorenForest OrcAtlans Boots130%204652
Valley of LorenForest OrcAdamantine Mask120%153563
Valley of LorenForest OrcJewel of Bless60%19147
Valley of LorenForest OrcJewel of Life50%4217
Valley of LorenForest OrcDevils Eye10%48186
Valley of LorenForest OrcPumpkin of Luck10%2038
Valley of LorenForest OrcBless of Light10%4012
Valley of LorenForest OrcHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenForest OrcJewel of Soul10%10141
Valley of LorenGenociderGreat Dragon Gloves130%23127
Valley of LorenGenociderDark Phoenix Armor120%19646
Valley of LorenGenociderLord Scepter110%20068
Valley of LorenGenociderGreat Dragon Helm110%19937
Valley of LorenGenociderDark Steel Armor100%17494
Valley of LorenGenociderDragon Soul Staff100%19846
Valley of LorenGenociderDark Soul Boots100%23023
Valley of LorenGenociderHurricane Gloves90%16001
Valley of LorenGenociderDark Master Boots90%23089
Valley of LorenGenociderRed Spirit Pants90%19965
Valley of LorenGenociderGreat Reign Crossbow90%19617
Valley of LorenGenociderDark Phoenix Pants90%17268
Valley of LorenGenociderThunder Blade80%23600
Valley of LorenGenociderThunder Hawk Pants70%19352
Valley of LorenGenociderGreat Dragon Boots50%19958
Valley of LorenGenociderDark Breaker50%19563
Valley of LorenGenociderRune Blade50%19819
Valley of LorenGenociderJewel of Creation20%679
Valley of LorenGenociderBless of Light10%4012
Valley of LorenGenociderBlood Bone +710%1019
Valley of LorenGenociderJewel of Soul10%10141
Valley of LorenGenociderJewel of Life10%4217
Valley of LorenGenociderScroll of Archangel +710%988
Valley of LorenGenociderJewel of Bless10%19147
Valley of LorenGenociderTransformation Ring +510%9275
Valley of LorenGiant MammHurricane Boots1115%5852
Valley of LorenGiant MammHurricane Gloves1014%16001
Valley of LorenGiant MammRed Spirit Armor1014%5939
Valley of LorenGiant MammGreat Dragon Helm913%19937
Valley of LorenGiant MammDark Master Pants811%5978
Valley of LorenGiant MammThunder Blade710%23600
Valley of LorenGiant MammDark Master Mask57%5851
Valley of LorenGiant MammThunder Hawk Armor57%5858
Valley of LorenGiant MammDark Breaker34%19563
Valley of LorenGiant MammJewel of Soul23%10141
Valley of LorenGiant MammDark Soul Helm11%5754
Valley of LorenGreat DrakThunder Hawk Pants22%19352
Valley of LorenGreat DrakGreat Reign Crossbow22%19617
Valley of LorenGreat DrakLord Scepter11%20068
Valley of LorenGreat DrakScroll of Decay11%194
Valley of LorenGreat DrakDragon Spear11%6319
Valley of LorenGreat DrakDark Phoenix Armor11%19646
Valley of LorenGreat DrakElemental Mace11%6494
Valley of LorenGreat DrakThunder Hawk Boots11%6415
Valley of LorenGreat DrakDark Phoenix Boots11%8123
Valley of LorenGreat DrakJewel of Bless11%19147
Valley of LorenGreat DrakBlack Dragon Armor11%6578
Valley of LorenGrizzlyBerdysh231%123910
Valley of LorenGrizzlySpirit Pants221%131576
Valley of LorenGrizzlyLight Spear201%131763
Valley of LorenGrizzlySphinx Pants201%69038
Valley of LorenGrizzlyPlate Boots191%132095
Valley of LorenGrizzlyPendant of Wind191%131045
Valley of LorenGrizzlySpirit Boots181%132340
Valley of LorenGrizzlyBrass Helm171%113549
Valley of LorenGrizzlySphinx Armor160%124374
Valley of LorenGrizzlyBrass Pants150%78478
Valley of LorenGrizzlyLight Saber140%132316
Valley of LorenGrizzlyTiger Bow140%132547
Valley of LorenGrizzlyLight Crossbow140%64881
Valley of LorenGrizzlyBrass Boots130%64859
Valley of LorenGrizzlySpirit Gloves130%123732
Valley of LorenGrizzlyDragon Slayer Shield130%78495
Valley of LorenGrizzlyPlate Gloves120%131613
Valley of LorenGrizzlyGreat Hammer120%123441
Valley of LorenGrizzlyNikea Axe120%69596
Valley of LorenGrizzlyTower Shield120%132968
Valley of LorenGrizzlyLight Plate Gloves110%131960
Valley of LorenGrizzlySword of Salamander110%64974
Valley of LorenGrizzlyThunder Staff110%131650
Valley of LorenGrizzlyWind Armor110%64510
Valley of LorenGrizzlySpirit Helm110%132469
Valley of LorenGrizzlyBlade100%113975
Valley of LorenGrizzlyPendant of Ice100%69283
Valley of LorenGrizzlyBrass Armor90%123808
Valley of LorenGrizzlyBrass Gloves90%64751
Valley of LorenGrizzlySphinx Mask80%64342
Valley of LorenGrizzlyRing of Earth80%123458
Valley of LorenGrizzlyJewel of Bless70%19147
Valley of LorenGrizzlyJewel of Soul30%10141
Valley of LorenGrizzlyBless of Light20%4012
Valley of LorenGrizzlyBlood Bone +210%5559
Valley of LorenGrizzlyScroll of Flame10%1265
Valley of LorenHydraSymbol of Kundun +420%1895
Valley of LorenHydraDevils Eye10%48186
Valley of LorenHydraJewel of Chaos10%14728
Valley of LorenHydraBox of Luck +110%2914
Valley of LorenHydraScroll of Archangel +410%8541
Valley of LorenIce WalkerDark Phoenix Armor215%19646
Valley of LorenIce WalkerThunder Hawk Boots215%6415
Valley of LorenIce WalkerRed Spirit Helm215%8324
Valley of LorenIce WalkerHoly Spirit Armor215%6287
Valley of LorenIce WalkerRune Blade18%19819
Valley of LorenIce WalkerDark Soul Boots18%23023
Valley of LorenIce WalkerDragon Soul Staff18%19846
Valley of LorenIce WalkerDragon Spear18%6319
Valley of LorenIce WalkerThunder Hawk Pants18%19352
Valley of LorenIron RiderHoly Spirit Boots190%90093
Valley of LorenIron RiderAtlans Pants180%155815
Valley of LorenIron RiderGrand Soul Shield170%156193
Valley of LorenIron RiderHoly Spirit Gloves170%202647
Valley of LorenIron RiderGrand Soul Boots160%118740
Valley of LorenIron RiderGrand Soul Helm160%90314
Valley of LorenIron RiderGreat Scepter140%90195
Valley of LorenIron RiderAquagold Crossbow140%203508
Valley of LorenIron RiderSword of Destruction140%90126
Valley of LorenIron RiderDark Steel Gloves120%149972
Valley of LorenIron RiderBlack Dragon Gloves120%119827
Valley of LorenIron RiderMaster Scepter120%204805
Valley of LorenIron RiderAtlans Boots110%204652
Valley of LorenIron RiderAdamantine Armor100%177429
Valley of LorenIron RiderAtlans Armor90%131699
Valley of LorenIron RiderBlack Dragon Boots90%176611
Valley of LorenIron RiderCrystal Sword80%204902
Valley of LorenIron RiderBlack Dragon Helm70%90377
Valley of LorenIron RiderJewel of Soul30%10141
Valley of LorenIron RiderJewel of Life20%4217
Valley of LorenIron RiderGuardian Angel10%13242
Valley of LorenIron RiderJewel of Bless10%19147
Valley of LorenIron RiderScroll of Archangel +510%6699
Valley of LorenIron WheelBlack Dragon Boots350%176611
Valley of LorenIron WheelAtlans Armor340%131699
Valley of LorenIron WheelAdamantine Armor340%177429
Valley of LorenIron WheelAtlans Pants250%155815
Valley of LorenIron WheelStaff of Resurrection240%193377
Valley of LorenIron WheelMaster Scepter230%204805
Valley of LorenIron WheelHoly Spirit Gloves210%202647
Valley of LorenIron WheelAdamantine Pants210%192255
Valley of LorenIron WheelAtlans Boots210%204652
Valley of LorenIron WheelAtlans Gloves200%192343
Valley of LorenIron WheelDark Steel Gloves180%149972
Valley of LorenIron WheelGrand Soul Boots180%118740
Valley of LorenIron WheelBlack Dragon Gloves160%119827
Valley of LorenIron WheelGrand Soul Shield160%156193
Valley of LorenIron WheelGrand Soul Gloves160%190917
Valley of LorenIron WheelCrystal Sword140%204902
Valley of LorenIron WheelAquagold Crossbow120%203508
Valley of LorenIron WheelJewel of Soul70%10141
Valley of LorenIron WheelJewel of Bless30%19147
Valley of LorenIron WheelBless of Light20%4012
Valley of LorenIron WheelBlood Bone +520%6515
Valley of LorenIron WheelScroll of Archangel +510%6699
Valley of LorenIron WheelJewel of Life10%4217
Valley of LorenIron WheelOrb of Death Stab10%2012
Valley of LorenIron WheelHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenIron WheelJewel of Chaos10%14728
Valley of LorenIron WheelRena +310%23549
Valley of LorenIron WheelFruit10%8
Valley of LorenIron WheelDevils Key10%48298
Valley of LorenKentaurosDark Steel Boots100%76775
Valley of LorenKentaurosDark Phoenix Helm90%6363
Valley of LorenKentaurosDark Phoenix Boots90%8123
Valley of LorenKentaurosBlack Dragon Helm90%90377
Valley of LorenKentaurosHoly Spirit Helm80%77678
Valley of LorenKentaurosBlack Dragon Armor80%6578
Valley of LorenKentaurosBlack Dragon Pants80%78537
Valley of LorenKentaurosGrand Soul Pants70%71977
Valley of LorenKentaurosElemental Mace70%6494
Valley of LorenKentaurosGrand Soul Armor70%6456
Valley of LorenKentaurosRed Spirit Helm60%8324
Valley of LorenKentaurosDragon Spear60%6319
Valley of LorenKentaurosDark Steel Pants60%6385
Valley of LorenKentaurosDark Steel Mask60%71583
Valley of LorenKentaurosStaff of Destruction60%6617
Valley of LorenKentaurosDark Phoenix Gloves50%71329
Valley of LorenKentaurosCelestial Bow50%6609
Valley of LorenKentaurosDark Master Gloves50%6583
Valley of LorenKentaurosThunder Hawk Boots50%6415
Valley of LorenKentaurosDark Soul Gloves30%71921
Valley of LorenKentaurosRed Spirit Boots30%71931
Valley of LorenKentaurosJewel of Life30%4217
Valley of LorenKentaurosThunder Hawk Gloves30%71664
Valley of LorenKentaurosSaint Crossbow20%79227
Valley of LorenKentaurosGreat Scepter20%90195
Valley of LorenKentaurosSword of Destruction20%90126
Valley of LorenKentaurosHoly Spirit Pants20%71635
Valley of LorenKentaurosJewel of Creation20%679
Valley of LorenKentaurosScroll of Archangel +620%3303
Valley of LorenKentaurosSymbol of Kundun +610%594
Valley of LorenKentaurosImp10%6547
Valley of LorenKentaurosJewel of Bless10%19147
Valley of LorenKentaurosJewel of Soul10%10141
Valley of LorenKentaurosBless of Light10%4012
Valley of LorenKentaurosRed Spirit Gloves10%79474
Valley of LorenKentaurosHoly Spirit Armor10%6287
Valley of LorenLizard KinDragon Shield250%109087
Valley of LorenLizard KinAdamantine Pants240%192255
Valley of LorenLizard KinAdamantine Mask220%153563
Valley of LorenLizard KinDragon Armor220%109897
Valley of LorenLizard KinBill of Balrog210%122354
Valley of LorenLizard KinLight Plate Armor210%159377
Valley of LorenLizard KinLightning Sword200%101866
Valley of LorenLizard KinElemental Shield200%153468
Valley of LorenLizard KinAdamantine Boots190%109214
Valley of LorenLizard KinGrand Soul Gloves190%190917
Valley of LorenLizard KinBluewing Crossbow180%173936
Valley of LorenLizard KinLegendary Staff150%109193
Valley of LorenLizard KinCrystal Morning Star140%154073
Valley of LorenLizard KinStaff of Resurrection140%193377
Valley of LorenLizard KinAtlans Gloves110%192343
Valley of LorenLizard KinJewel of Soul70%10141
Valley of LorenLizard KinJewel of Life40%4217
Valley of LorenLizard KinOrb of Penetration20%1273
Valley of LorenLizard KinDevils Eye10%48186
Valley of LorenLizard KinGuardian Angel10%13242
Valley of LorenLizard KinJewel of Bless10%19147
Valley of LorenLizard KinHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenLizard KinDevils Key10%48298
Valley of LorenLizard WarAtlans Boots265%204652
Valley of LorenLizard WarAtlans Pants204%155815
Valley of LorenLizard WarHoly Spirit Gloves194%202647
Valley of LorenLizard WarAdamantine Pants184%192255
Valley of LorenLizard WarAquagold Crossbow184%203508
Valley of LorenLizard WarMaster Scepter174%204805
Valley of LorenLizard WarGrand Soul Gloves174%190917
Valley of LorenLizard WarBlack Dragon Boots174%176611
Valley of LorenLizard WarGrand Soul Shield153%156193
Valley of LorenLizard WarBlack Dragon Gloves153%119827
Valley of LorenLizard WarStaff of Resurrection143%193377
Valley of LorenLizard WarBluewing Crossbow143%173936
Valley of LorenLizard WarCrystal Sword123%204902
Valley of LorenLizard WarDark Steel Gloves123%149972
Valley of LorenLizard WarAtlans Gloves112%192343
Valley of LorenLizard WarGrand Soul Boots112%118740
Valley of LorenLizard WarAdamantine Armor112%177429
Valley of LorenLizard WarBless of Light20%4012
Valley of LorenLizard WarOrb of Death Stab10%2012
Valley of LorenLizard WarBox of Blue Ribbon10%234
Valley of LorenLizard WarDevils Eye10%48186
Valley of LorenLizard WarTransformation Ring +510%9275
Valley of LorenLizard WarScroll of Archangel +510%6699
Valley of LorenLizard WarRena +310%23549
Valley of LorenLizard WarScroll of Fire Burst10%1634
Valley of LorenLizard WarJewel of Life10%4217
Valley of LorenLizard WarDevils Key10%48298
Valley of LorenMagic SkelLight Spear181%131763
Valley of LorenMagic SkelLegendary Boots171%198991
Valley of LorenMagic SkelLarkan Axe160%199839
Valley of LorenMagic SkelPendant of Wind150%131045
Valley of LorenMagic SkelPlate Gloves140%131613
Valley of LorenMagic SkelSpirit Pants140%131576
Valley of LorenMagic SkelLegendary Shield140%152287
Valley of LorenMagic SkelSpirit Armor130%134663
Valley of LorenMagic SkelSerpent Shield130%133494
Valley of LorenMagic SkelGuardian Gloves130%133961
Valley of LorenMagic SkelSerpent Spear130%199031
Valley of LorenMagic SkelSpirit Boots120%132340
Valley of LorenMagic SkelPlate Pants120%134010
Valley of LorenMagic SkelDouble Blade120%152216
Valley of LorenMagic SkelPlate Armor120%152185
Valley of LorenMagic SkelSpirit Helm120%132469
Valley of LorenMagic SkelTiger Bow120%132547
Valley of LorenMagic SkelPlate Helm110%198988
Valley of LorenMagic SkelLegendary Helm100%133948
Valley of LorenMagic SkelLight Plate Boots100%133472
Valley of LorenMagic SkelLight Saber100%132316
Valley of LorenMagic SkelLight Plate Mask100%199641
Valley of LorenMagic SkelLight Plate Pants90%133722
Valley of LorenMagic SkelPendant of Ability90%133841
Valley of LorenMagic SkelSerpent Crossbow90%152435
Valley of LorenMagic SkelLegendary Sword80%134521
Valley of LorenMagic SkelTower Shield80%132968
Valley of LorenMagic SkelLegendary Gloves70%133919
Valley of LorenMagic SkelRing of Magic70%187026
Valley of LorenMagic SkelRing of Wind70%134521
Valley of LorenMagic SkelPlate Boots70%132095
Valley of LorenMagic SkelPendant of Water60%198563
Valley of LorenMagic SkelLight Plate Gloves50%131960
Valley of LorenMagic SkelThunder Staff50%131650
Valley of LorenMagic SkelJewel of Bless50%19147
Valley of LorenMagic SkelJewel of Soul30%10141
Valley of LorenMagic SkelBless of Light20%4012
Valley of LorenMagic SkelPumpkin of Luck20%2038
Valley of LorenMagic SkelDevils Eye10%48186
Valley of LorenMagic SkelTransformation Ring +410%5325
Valley of LorenMega CrustCrystal Sword150%204902
Valley of LorenMega CrustBluewing Crossbow140%173936
Valley of LorenMega CrustMaster Scepter140%204805
Valley of LorenMega CrustAtlans Pants140%155815
Valley of LorenMega CrustDark Steel Gloves130%149972
Valley of LorenMega CrustStaff of Resurrection120%193377
Valley of LorenMega CrustAtlans Gloves120%192343
Valley of LorenMega CrustBlack Dragon Boots120%176611
Valley of LorenMega CrustGrand Soul Gloves110%190917
Valley of LorenMega CrustAtlans Boots110%204652
Valley of LorenMega CrustAquagold Crossbow110%203508
Valley of LorenMega CrustBlack Dragon Gloves110%119827
Valley of LorenMega CrustAdamantine Armor100%177429
Valley of LorenMega CrustGrand Soul Shield100%156193
Valley of LorenMega CrustGrand Soul Boots90%118740
Valley of LorenMega CrustHoly Spirit Gloves80%202647
Valley of LorenMega CrustAdamantine Pants70%192255
Valley of LorenMega CrustJewel of Life40%4217
Valley of LorenMega CrustRena +320%23549
Valley of LorenMega CrustDevils Eye20%48186
Valley of LorenMega CrustJewel of Soul20%10141
Valley of LorenMega CrustBlood Bone +510%6515
Valley of LorenMega CrustJewel of Bless10%19147
Valley of LorenMega CrustDevils Key10%48298
Valley of LorenMega CrustFruit10%8
Valley of LorenNecron3Great Scythe160%181727
Valley of LorenNecron3Ring of Magic120%187026
Valley of LorenNecron3Giant Sword120%156689
Valley of LorenNecron3Battle Scepter120%183505
Valley of LorenNecron3Pendant of Ability120%133841
Valley of LorenNecron3Guardian Pants110%183844
Valley of LorenNecron3Serpent Crossbow110%152435
Valley of LorenNecron3Guardian Gloves110%133961
Valley of LorenNecron3Guardian Armor110%176736
Valley of LorenNecron3Gorgon Staff100%158877
Valley of LorenNecron3Legendary Pants100%184506
Valley of LorenNecron3Helical Sword100%175175
Valley of LorenNecron3Dragon Boots90%182683
Valley of LorenNecron3Light Plate Pants80%133722
Valley of LorenNecron3Dragon Pants80%175660
Valley of LorenNecron3Plate Armor80%152185
Valley of LorenNecron3Dragon Gloves80%157777
Valley of LorenNecron3Double Blade80%152216
Valley of LorenNecron3Bronze Shield80%183191
Valley of LorenNecron3Legendary Armor80%175081
Valley of LorenNecron3Legendary Helm60%133948
Valley of LorenNecron3Legendary Shield60%152287
Valley of LorenNecron3Guardian Helm50%184431
Valley of LorenNecron3Silver Bow50%175166
Valley of LorenNecron3Adamantine Gloves50%177032
Valley of LorenNecron3Dragon Helm40%177184
Valley of LorenNecron3Guardian Boots40%158029
Valley of LorenNecron3Jewel of Bless20%19147
Valley of LorenNecron3Devils Eye20%48186
Valley of LorenNecron3Jewel of Soul20%10141
Valley of LorenNecron3Transformation Ring +410%5325
Valley of LorenNecron3Pumpkin of Luck10%2038
Valley of LorenNecron3Bless of Light10%4012
Valley of LorenNecron3Pet Rudolph10%14849
Valley of LorenNecron3Jewel of Life10%4217
Valley of LorenNecron3Box of Luck +610%16774
Valley of LorenNecron3Devils Key10%48298
Valley of LorenNecron3Orb of Summoning10%10929
Valley of LorenPhantom KnThunder Hawk Gloves72%71664
Valley of LorenPhantom KnRed Spirit Boots72%71931
Valley of LorenPhantom KnStaff of Destruction62%6617
Valley of LorenPhantom KnDragon Spear62%6319
Valley of LorenPhantom KnDark Phoenix Pants51%17268
Valley of LorenPhantom KnCelestial Bow51%6609
Valley of LorenPhantom KnDark Soul Boots51%23023
Valley of LorenPhantom KnDark Phoenix Boots51%8123
Valley of LorenPhantom KnDark Soul Gloves51%71921
Valley of LorenPhantom KnDark Master Gloves51%6583
Valley of LorenPhantom KnThunder Hawk Boots51%6415
Valley of LorenPhantom KnDark Steel Mask51%71583
Valley of LorenPhantom KnHoly Spirit Helm41%77678
Valley of LorenPhantom KnDark Phoenix Gloves41%71329
Valley of LorenPhantom KnGrand Soul Pants41%71977
Valley of LorenPhantom KnRed Spirit Helm41%8324
Valley of LorenPhantom KnElemental Mace41%6494
Valley of LorenPhantom KnHoly Spirit Armor41%6287
Valley of LorenPhantom KnGrand Soul Armor41%6456
Valley of LorenPhantom KnDark Phoenix Helm31%6363
Valley of LorenPhantom KnGreat Dragon Gloves31%23127
Valley of LorenPhantom KnHoly Spirit Pants31%71635
Valley of LorenPhantom KnBlack Dragon Armor31%6578
Valley of LorenPhantom KnDark Steel Pants21%6385
Valley of LorenPhantom KnDark Master Boots21%23089
Valley of LorenPhantom KnDark Steel Armor21%17494
Valley of LorenPhantom KnJewel of Life21%4217
Valley of LorenPhantom KnJewel of Bless21%19147
Valley of LorenPhantom KnDevils Key10%48298
Valley of LorenPhantom KnJewel of Soul10%10141
Valley of LorenPhantom KnScroll of Archangel +610%3303
Valley of LorenPhantom KnBlood Bone +610%3192
Valley of LorenPhoenix ofBox of Luck +113%2914
Valley of LorenPhoenix ofScroll of Nova13%226
Valley of LorenPoison GolHoly Spirit Boots125%90093
Valley of LorenPoison GolDark Steel Boots104%76775
Valley of LorenPoison GolBlack Dragon Boots94%176611
Valley of LorenPoison GolGrand Soul Helm83%90314
Valley of LorenPoison GolBlack Dragon Gloves83%119827
Valley of LorenPoison GolBlack Dragon Pants83%78537
Valley of LorenPoison GolAdamantine Armor73%177429
Valley of LorenPoison GolGreat Scepter73%90195
Valley of LorenPoison GolSword of Destruction63%90126
Valley of LorenPoison GolAtlans Armor63%131699
Valley of LorenPoison GolGrand Soul Shield63%156193
Valley of LorenPoison GolBlack Dragon Helm63%90377
Valley of LorenPoison GolAtlans Pants52%155815
Valley of LorenPoison GolRed Spirit Gloves52%79474
Valley of LorenPoison GolGrand Soul Boots42%118740
Valley of LorenPoison GolSaint Crossbow31%79227
Valley of LorenPoison GolFruit21%8
Valley of LorenPoison GolHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenPoison GolJewel of Life10%4217
Valley of LorenPoison GolTransformation Ring +510%9275
Valley of LorenPoison GolDark Steel Gloves10%149972
Valley of LorenPoison GolJewel of Bless10%19147
Valley of LorenPoison GolJewel of Soul10%10141
Valley of LorenPoison GolJewel of Chaos10%14728
Valley of LorenQueen BeeHoly Spirit Pants106%71635
Valley of LorenQueen BeeThunder Hawk Gloves106%71664
Valley of LorenQueen BeeRed Spirit Boots95%71931
Valley of LorenQueen BeeGrand Soul Pants95%71977
Valley of LorenQueen BeeElemental Mace85%6494
Valley of LorenQueen BeeBlack Dragon Helm85%90377
Valley of LorenQueen BeeSword of Destruction85%90126
Valley of LorenQueen BeeSaint Crossbow74%79227
Valley of LorenQueen BeeDark Master Gloves64%6583
Valley of LorenQueen BeeBlack Dragon Pants64%78537
Valley of LorenQueen BeeDark Phoenix Helm64%6363
Valley of LorenQueen BeeDark Phoenix Gloves64%71329
Valley of LorenQueen BeeHoly Spirit Boots64%90093
Valley of LorenQueen BeeDark Soul Gloves64%71921
Valley of LorenQueen BeeThunder Hawk Boots64%6415
Valley of LorenQueen BeeGreat Scepter64%90195
Valley of LorenQueen BeeCelestial Bow53%6609
Valley of LorenQueen BeeDark Steel Pants53%6385
Valley of LorenQueen BeeDragon Spear53%6319
Valley of LorenQueen BeeDark Steel Mask53%71583
Valley of LorenQueen BeeBlack Dragon Armor42%6578
Valley of LorenQueen BeeStaff of Destruction42%6617
Valley of LorenQueen BeeHoly Spirit Armor42%6287
Valley of LorenQueen BeeHoly Spirit Helm32%77678
Valley of LorenQueen BeeRed Spirit Gloves32%79474
Valley of LorenQueen BeeGrand Soul Helm32%90314
Valley of LorenQueen BeeJewel of Soul32%10141
Valley of LorenQueen BeeGrand Soul Armor21%6456
Valley of LorenQueen BeeDevils Key21%48298
Valley of LorenQueen BeeDevils Eye21%48186
Valley of LorenQueen BeeScroll of Archangel +611%3303
Valley of LorenQueen BeeDark Steel Boots11%76775
Valley of LorenQueen BeeJewel of Bless11%19147
Valley of LorenQueen RainAtlans Boots90%204652
Valley of LorenQueen RainGrand Soul Shield90%156193
Valley of LorenQueen RainCrystal Sword80%204902
Valley of LorenQueen RainAtlans Armor80%131699
Valley of LorenQueen RainSword of Destruction80%90126
Valley of LorenQueen RainMaster Scepter70%204805
Valley of LorenQueen RainBlack Dragon Gloves70%119827
Valley of LorenQueen RainDark Steel Gloves70%149972
Valley of LorenQueen RainGreat Scepter60%90195
Valley of LorenQueen RainAquagold Crossbow50%203508
Valley of LorenQueen RainGrand Soul Boots50%118740
Valley of LorenQueen RainBlack Dragon Helm50%90377
Valley of LorenQueen RainGrand Soul Helm50%90314
Valley of LorenQueen RainAtlans Pants50%155815
Valley of LorenQueen RainBlack Dragon Boots40%176611
Valley of LorenQueen RainHoly Spirit Boots30%90093
Valley of LorenQueen RainJewel of Life30%4217
Valley of LorenQueen RainHoly Spirit Gloves30%202647
Valley of LorenQueen RainAdamantine Armor20%177429
Valley of LorenQueen RainDevils Eye10%48186
Valley of LorenQueen RainJewel of Soul10%10141
Valley of LorenQueen RainJewel of Bless10%19147
Valley of LorenQueen RainSymbol of Kundun +410%1895
Valley of LorenRogue CentRing of Wind160%134521
Valley of LorenRogue CentSerpent Shield130%133494
Valley of LorenRogue CentPlate Boots100%132095
Valley of LorenRogue CentLegendary Sword100%134521
Valley of LorenRogue CentGreat Hammer100%123441
Valley of LorenRogue CentBerdysh100%123910
Valley of LorenRogue CentTiger Bow90%132547
Valley of LorenRogue CentPlate Gloves80%131613
Valley of LorenRogue CentLarkan Axe80%199839
Valley of LorenRogue CentLight Plate Gloves80%131960
Valley of LorenRogue CentSpirit Boots80%132340
Valley of LorenRogue CentBrass Armor80%123808
Valley of LorenRogue CentTower Shield70%132968
Valley of LorenRogue CentLight Plate Boots70%133472
Valley of LorenRogue CentLight Spear70%131763
Valley of LorenRogue CentLegendary Gloves60%133919
Valley of LorenRogue CentSerpent Spear60%199031
Valley of LorenRogue CentDouble Blade60%152216
Valley of LorenRogue CentPlate Helm60%198988
Valley of LorenRogue CentRing of Magic60%187026
Valley of LorenRogue CentPlate Armor60%152185
Valley of LorenRogue CentPlate Pants60%134010
Valley of LorenRogue CentLegendary Shield60%152287
Valley of LorenRogue CentSpirit Helm60%132469
Valley of LorenRogue CentLegendary Boots60%198991
Valley of LorenRogue CentSphinx Armor60%124374
Valley of LorenRogue CentSpirit Armor60%134663
Valley of LorenRogue CentSpirit Gloves50%123732
Valley of LorenRogue CentPendant of Water50%198563
Valley of LorenRogue CentPendant of Wind50%131045
Valley of LorenRogue CentRing of Earth40%123458
Valley of LorenRogue CentLight Plate Mask40%199641
Valley of LorenRogue CentLight Saber40%132316
Valley of LorenRogue CentJewel of Soul30%10141
Valley of LorenRogue CentThunder Staff30%131650
Valley of LorenRogue CentSerpent Crossbow20%152435
Valley of LorenRogue CentSpirit Pants20%131576
Valley of LorenRogue CentBless of Light20%4012
Valley of LorenRogue CentDevils Eye20%48186
Valley of LorenRogue CentSymbol of Kundun +220%9824
Valley of LorenRogue CentHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenRogue CentScroll of Archangel +310%16755
Valley of LorenRogue CentDevils Key10%48298
Valley of LorenRogue CentOrb of Summoning10%10929
Valley of LorenSilver ValLightning Sword440%101866
Valley of LorenSilver ValAdamantine Gloves350%177032
Valley of LorenSilver ValLegendary Staff330%109193
Valley of LorenSilver ValDragon Armor320%109897
Valley of LorenSilver ValBill of Balrog310%122354
Valley of LorenSilver ValAdamantine Mask290%153563
Valley of LorenSilver ValGuardian Armor250%176736
Valley of LorenSilver ValDragon Shield250%109087
Valley of LorenSilver ValBluewing Crossbow230%173936
Valley of LorenSilver ValAdamantine Boots210%109214
Valley of LorenSilver ValDragon Helm210%177184
Valley of LorenSilver ValLight Plate Armor200%159377
Valley of LorenSilver ValElemental Shield190%153468
Valley of LorenSilver ValCrystal Morning Star160%154073
Valley of LorenSilver ValJewel of Bless60%19147
Valley of LorenSilver ValJewel of Soul50%10141
Valley of LorenSilver ValBless of Light20%4012
Valley of LorenSilver ValSymbol of Kundun +320%2986
Valley of LorenSilver ValOrb of Swell Life10%1392
Valley of LorenSilver ValBlood Bone +410%8498
Valley of LorenSilver ValScroll of Archangel +410%8541
Valley of LorenSilver ValHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenSilver ValDevils Key10%48298
Valley of LorenTantalosHoly Spirit Gloves320%202647
Valley of LorenTantalosGrand Soul Boots250%118740
Valley of LorenTantalosAtlans Pants250%155815
Valley of LorenTantalosMaster Scepter230%204805
Valley of LorenTantalosBlack Dragon Gloves230%119827
Valley of LorenTantalosCrystal Sword220%204902
Valley of LorenTantalosAquagold Crossbow220%203508
Valley of LorenTantalosAdamantine Armor220%177429
Valley of LorenTantalosGreat Scepter210%90195
Valley of LorenTantalosSword of Destruction210%90126
Valley of LorenTantalosGrand Soul Shield200%156193
Valley of LorenTantalosBlack Dragon Helm200%90377
Valley of LorenTantalosHoly Spirit Boots190%90093
Valley of LorenTantalosGrand Soul Helm190%90314
Valley of LorenTantalosBlack Dragon Boots170%176611
Valley of LorenTantalosDark Steel Gloves170%149972
Valley of LorenTantalosAtlans Boots170%204652
Valley of LorenTantalosAtlans Armor170%131699
Valley of LorenTantalosDark Steel Boots110%76775
Valley of LorenTantalosJewel of Life70%4217
Valley of LorenTantalosJewel of Soul30%10141
Valley of LorenTantalosDevils Key20%48298
Valley of LorenTantalosScroll of Aqua Beam20%1598
Valley of LorenTantalosBlood Bone +520%6515
Valley of LorenTantalosSymbol of Kundun +410%1895
Valley of LorenTantalosScroll of Archangel +510%6699
Valley of LorenTantalosDevils Eye10%48186
Valley of LorenTantalosHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenTantalosScroll of Fire Burst10%1634
Valley of LorenTantalosJewel of Bless10%19147
Valley of LorenThunder NaDark Master Boots136%23089
Valley of LorenThunder NaDark Phoenix Pants126%17268
Valley of LorenThunder NaDragon Spear115%6319
Valley of LorenThunder NaGreat Dragon Gloves115%23127
Valley of LorenThunder NaGrand Soul Pants115%71977
Valley of LorenThunder NaBlack Dragon Armor105%6578
Valley of LorenThunder NaDark Soul Boots94%23023
Valley of LorenThunder NaDark Master Gloves94%6583
Valley of LorenThunder NaRed Spirit Helm84%8324
Valley of LorenThunder NaCelestial Bow84%6609
Valley of LorenThunder NaDark Soul Gloves84%71921
Valley of LorenThunder NaHoly Spirit Armor84%6287
Valley of LorenThunder NaRed Spirit Boots84%71931
Valley of LorenThunder NaDark Phoenix Helm73%6363
Valley of LorenThunder NaThunder Hawk Gloves73%71664
Valley of LorenThunder NaGrand Soul Armor73%6456
Valley of LorenThunder NaDark Phoenix Gloves73%71329
Valley of LorenThunder NaThunder Hawk Boots63%6415
Valley of LorenThunder NaElemental Mace63%6494
Valley of LorenThunder NaDark Steel Armor63%17494
Valley of LorenThunder NaDark Phoenix Boots63%8123
Valley of LorenThunder NaDark Steel Pants52%6385
Valley of LorenThunder NaStaff of Destruction42%6617
Valley of LorenThunder NaDark Steel Mask42%71583
Valley of LorenThunder NaHoly Spirit Pants31%71635
Valley of LorenThunder NaJewel of Bless21%19147
Valley of LorenThunder NaJewel of Life21%4217
Valley of LorenThunder NaJewel of Soul21%10141
Valley of LorenThunder NaSymbol of Kundun +610%594
Valley of LorenThunder NaHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenThunder NaTransformation Ring +510%9275
Valley of LorenTotem GoleBrass Gloves180%64751
Valley of LorenTotem GolePendant of Ice180%69283
Valley of LorenTotem GoleWind Armor170%64510
Valley of LorenTotem GoleScale Pants170%43235
Valley of LorenTotem GoleGiant Trident170%47315
Valley of LorenTotem GoleBrass Boots170%64859
Valley of LorenTotem GoleWind Pants160%47429
Valley of LorenTotem GoleRing of Fire150%47313
Valley of LorenTotem GoleElven Axe150%42934
Valley of LorenTotem GoleBattle Axe140%47286
Valley of LorenTotem GoleSerpent Staff140%47109
Valley of LorenTotem GoleSphinx Boots130%47057
Valley of LorenTotem GoleSphinx Mask130%64342
Valley of LorenTotem GoleBlade130%113975
Valley of LorenTotem GoleSpiked Shield120%47498
Valley of LorenTotem GoleBrass Helm120%113549
Valley of LorenTotem GoleScale Armor120%48163
Valley of LorenTotem GolePlate Shield120%42751
Valley of LorenTotem GoleSphinx Gloves110%47800
Valley of LorenTotem GoleBattle Bow110%42724
Valley of LorenTotem GoleDragon Slayer Shield110%78495
Valley of LorenTotem GoleWind Gloves100%42658
Valley of LorenTotem GoleLight Crossbow100%64881
Valley of LorenTotem GoleBrass Pants100%78478
Valley of LorenTotem GoleSword of Salamander90%64974
Valley of LorenTotem GoleNikea Axe90%69596
Valley of LorenTotem GoleScale Helm80%42777
Valley of LorenTotem GoleWind Boots80%45289
Valley of LorenTotem GoleSphinx Pants70%69038
Valley of LorenTotem GoleWind Helm50%48118
Valley of LorenTotem GoleSerpent Sword50%47478
Valley of LorenTotem GoleJewel of Bless40%19147
Valley of LorenTotem GoleScroll of Archangel +210%5406
Valley of LorenTotem GoleOrb of Summoning10%10929
Valley of LorenTotem GoleDevils Eye10%48186
Valley of LorenTotem GoleHorn of Uniria10%17921
Valley of LorenTotem GoleBless of Light10%4012
Valley of LorenTotem GoleBox of Luck +610%16774
Valley of LorenTotem GolePumpkin of Luck10%2038
Valley of LorenTotem GoleSymbol of Kundun +110%4328
Valley of LorenTotem GoleJewel of Chaos10%14728
Valley of LorenTotem GoleDevils Key10%48298
Valley of LorenZaikanBlood Bone +512%6515
32Alpha CrusElemental Mace50%6494
32Alpha CrusDark Steel Boots40%76775
32Alpha CrusDark Steel Pants30%6385
32Alpha CrusBlack Dragon Helm20%90377
32Alpha CrusDark Steel Mask20%71583
32Alpha CrusStaff of Destruction20%6617
32Alpha CrusBlack Dragon Pants20%78537
32Alpha CrusRed Spirit Gloves20%79474
32Alpha CrusBlack Dragon Armor20%6578
32Alpha CrusThunder Hawk Boots20%6415
32Alpha CrusSaint Crossbow20%79227
32Alpha CrusRed Spirit Boots10%71931
32Alpha CrusThunder Hawk Gloves10%71664
32Alpha CrusDragon Spear10%6319
32Alpha CrusJewel of Soul10%10141
32AlquamosMaster Scepter1610%204805
32AlquamosGrand Soul Shield1510%156193
32AlquamosAdamantine Pants1420%192255
32AlquamosBluewing Crossbow1350%173936
32AlquamosAtlans Boots1350%204652
32AlquamosAtlans Gloves1330%192343
32AlquamosDark Steel Gloves1300%149972
32AlquamosStaff of Resurrection1260%193377
32AlquamosAquagold Crossbow1230%203508
32AlquamosAtlans Pants1210%155815
32AlquamosElemental Shield1190%153468
32AlquamosCrystal Sword1180%204902
32AlquamosCrystal Morning Star1170%154073
32AlquamosAdamantine Mask1100%153563
32AlquamosJewel of Bless230%19147
32AlquamosGrand Soul Gloves190%190917
32AlquamosJewel of Chaos180%14728
32AlquamosBox of Luck +1160%2914
32AlquamosDevils Eye90%48186
32AlquamosDevils Key80%48298
32AlquamosJewel of Life70%4217
32AlquamosHoly Spirit Gloves70%202647
32AlquamosScroll of Archangel +570%6699
32AlquamosRena +360%23549
32AlquamosJewel of Soul60%10141
32AlquamosTransformation Ring +550%9275
32AlquamosBlood Bone +530%6515
32AlquamosSymbol of Kundun +320%2986
32AlquamosJewel of Creation20%679
32AlquamosGuardian Angel20%13242
32AlquamosHorn of Uniria20%17921
32AlquamosBlood Bone +420%8498
32AlquamosScroll of Aqua Beam10%1598
32AlquamosPet Rudolph10%14849
32AlquamosScroll of Fire Burst10%1634
32AlquamosImp10%6547
32Death BeamGreat Scepter184%90195
32Death BeamDragon Spear133%6319
32Death BeamBlack Dragon Pants122%78537
32Death BeamElemental Mace122%6494
32Death BeamBlack Dragon Armor112%6578
32Death BeamSword of Destruction112%90126
32Death BeamDark Steel Mask112%71583
32Death BeamDark Master Gloves102%6583
32Death BeamDark Soul Gloves102%71921
32Death BeamDark Steel Pants102%6385
32Death BeamThunder Hawk Boots102%6415
32Death BeamBlack Dragon Helm102%90377
32Death BeamRed Spirit Helm92%8324
32Death BeamRed Spirit Boots92%71931
32Death BeamThunder Hawk Gloves82%71664
32Death BeamStaff of Destruction82%6617
32Death BeamSaint Crossbow61%79227
32Death BeamDark Steel Boots51%76775
32Death BeamRed Spirit Gloves31%79474
32Death BeamGrand Soul Armor31%6456
32Death BeamJewel of Life20%4217
32Death BeamBox of Luck +120%2914
32Death BeamJewel of Chaos20%14728
32Death BeamJewel of Soul10%10141
32Death BeamHoly Spirit Pants10%71635
32Death BeamCelestial Bow10%6609
32Death BeamDark Phoenix Helm10%6363
32Death BeamJewel of Bless10%19147
32Death BeamHoly Spirit Helm10%77678
32Death CentGrand Soul Shield210%156193
32Death CentDark Steel Boots210%76775
32Death CentBlack Dragon Boots200%176611
32Death CentBlack Dragon Helm190%90377
32Death CentDark Steel Gloves190%149972
32Death CentAdamantine Armor150%177429
32Death CentAtlans Pants140%155815
32Death CentSword of Destruction140%90126
32Death CentCrystal Sword140%204902
32Death CentAtlans Armor130%131699
32Death CentBlack Dragon Gloves130%119827
32Death CentGreat Scepter130%90195
32Death CentAtlans Boots120%204652
32Death CentAquagold Crossbow100%203508
32Death CentJewel of Bless70%19147
32Death CentMaster Scepter60%204805
32Death CentHoly Spirit Gloves30%202647
32Death CentJewel of Life20%4217
32Death CentJewel of Chaos20%14728
32Death CentGrand Soul Boots20%118740
32Death CentHoly Spirit Boots20%90093
32Death CentBox of Luck +120%2914
32Death CentDevils Key10%48298
32Death CentPet Rudolph10%14849
32Death CentJewel of Creation10%679
32Death CentScroll of Teleport Ally10%950
32Death CentImp10%6547
32Death RideAtlans Boots1500%204652
32Death RideAtlans Pants1460%155815
32Death RideCrystal Sword1380%204902
32Death RideGrand Soul Shield1350%156193
32Death RideMaster Scepter1330%204805
32Death RideStaff of Resurrection1330%193377
32Death RideAdamantine Pants1290%192255
32Death RideBluewing Crossbow1280%173936
32Death RideBlack Dragon Gloves1260%119827
32Death RideDark Steel Gloves1250%149972
32Death RideAquagold Crossbow1220%203508
32Death RideBlack Dragon Boots1200%176611
32Death RideAdamantine Armor1150%177429
32Death RideAtlans Gloves1110%192343
32Death RideGrand Soul Boots200%118740
32Death RideHoly Spirit Gloves170%202647
32Death RideJewel of Chaos150%14728
32Death RideBox of Luck +1120%2914
32Death RideJewel of Soul120%10141
32Death RideJewel of Bless100%19147
32Death RideJewel of Life90%4217
32Death RideGrand Soul Gloves70%190917
32Death RideDevils Key50%48298
32Death RideDevils Eye50%48186
32Death RideScroll of Archangel +550%6699
32Death RideSymbol of Kundun +440%1895
32Death RideTransformation Ring +540%9275
32Death RideBlood Bone +540%6515
32Death RideHorn of Uniria30%17921
32Death RideScroll of Soul Barrier30%964
32Death RideRena +320%23549
32Death RideImp20%6547
32Death RideGuardian Angel20%13242
32Death RideOrb of Death Stab10%2012
32Death RideJewel of Creation10%679
32Death RidePet Rudolph10%14849
32Giant OgreGrand Soul Shield941%156193
32Giant OgreAtlans Boots851%204652
32Giant OgreAdamantine Pants831%192255
32Giant OgreDark Steel Gloves831%149972
32Giant OgreAtlans Gloves831%192343
32Giant OgreMaster Scepter821%204805
32Giant OgreBlack Dragon Gloves811%119827
32Giant OgreStaff of Resurrection751%193377
32Giant OgreAdamantine Armor741%177429
32Giant OgreBlack Dragon Boots721%176611
32Giant OgreAtlans Pants711%155815
32Giant OgreCrystal Sword681%204902
32Giant OgreBluewing Crossbow681%173936
32Giant OgreAquagold Crossbow651%203508
32Giant OgreJewel of Chaos100%14728
32Giant OgreJewel of Soul90%10141
32Giant OgreGrand Soul Gloves90%190917
32Giant OgreJewel of Life90%4217
32Giant OgreJewel of Bless70%19147
32Giant OgreGrand Soul Boots60%118740
32Giant OgreScroll of Archangel +540%6699
32Giant OgreHoly Spirit Gloves40%202647
32Giant OgreSymbol of Kundun +430%1895
32Giant OgreTransformation Ring +520%9275
32Giant OgreBox of Luck +120%2914
32Giant OgreGuardian Angel20%13242
32Giant OgreBlood Bone +520%6515
32Giant OgrePet Rudolph10%14849
32Giant OgreScroll of Fire Burst10%1634
32Giant OgreScroll of Aqua Beam10%1598
32Giant OgreJewel of Creation10%679
32Giant OgreRena +310%23549
32Giant OgreDevils Key10%48298
32Great DrakRune Blade65%19819
32Great DrakRed Spirit Pants54%19965
32Great DrakGreat Reign Crossbow43%19617
32Great DrakRed Spirit Helm33%8324
32Great DrakGreat Dragon Boots22%19958
32Great DrakDark Master Gloves22%6583
32Great DrakGreat Dragon Gloves22%23127
32Great DrakLord Scepter22%20068
32Great DrakJewel of Bless11%19147
32Great DrakDark Phoenix Armor11%19646
32Great DrakThunder Hawk Pants11%19352
32Great DrakThunder Hawk Boots11%6415
32Great DrakElemental Mace11%6494
32Great DrakStaff of Destruction11%6617
32Great DrakDark Soul Boots11%23023
32Great DrakDragon Spear11%6319
32Lizard WarAtlans Pants204%155815
32Lizard WarAdamantine Armor184%177429
32Lizard WarDark Steel Gloves174%149972
32Lizard WarAtlans Gloves174%192343
32Lizard WarAtlans Boots153%204652
32Lizard WarAquagold Crossbow143%203508
32Lizard WarCrystal Sword143%204902
32Lizard WarAdamantine Pants123%192255
32Lizard WarBlack Dragon Gloves112%119827
32Lizard WarStaff of Resurrection102%193377
32Lizard WarGrand Soul Shield102%156193
32Lizard WarBlack Dragon Boots92%176611
32Lizard WarBluewing Crossbow82%173936
32Lizard WarGrand Soul Boots51%118740
32Lizard WarJewel of Chaos41%14728
32Lizard WarMaster Scepter41%204805
32Lizard WarTransformation Ring +531%9275
32Lizard WarDevils Key20%48298
32Lizard WarGrand Soul Gloves10%190917
32Lizard WarSymbol of Kundun +410%1895
32Lizard WarJewel of Life10%4217
32Lizard WarJewel of Bless10%19147
32Lizard WarHoly Spirit Gloves10%202647
32Lizard WarJewel of Soul10%10141
32Lizard WarScroll of Archangel +510%6699
32Lizard WarScroll of Fire Burst10%1634
32Lizard WarDevils Eye10%48186
32Poison GolSword of Destruction146%90126
32Poison GolRed Spirit Gloves104%79474
32Poison GolBlack Dragon Pants104%78537
32Poison GolBlack Dragon Gloves94%119827
32Poison GolAtlans Armor83%131699
32Poison GolGrand Soul Shield83%156193
32Poison GolGreat Scepter83%90195
32Poison GolSaint Crossbow83%79227
32Poison GolDark Steel Boots83%76775
32Poison GolAtlans Pants73%155815
32Poison GolDark Steel Gloves63%149972
32Poison GolAdamantine Armor52%177429
32Poison GolBlack Dragon Boots42%176611
32Poison GolGrand Soul Boots31%118740
32Poison GolBlack Dragon Helm31%90377
32Poison GolBox of Luck +121%2914
32Poison GolJewel of Chaos21%14728
32Poison GolHoly Spirit Boots10%90093
32Poison GolOrb of Ice Arrow10%1121
32Poison GolGuardian Angel10%13242
32Poison GolTransformation Ring +510%9275
32Queen RainBlack Dragon Gloves820%119827
32Queen RainBlack Dragon Helm790%90377
32Queen RainAquagold Crossbow790%203508
32Queen RainAdamantine Armor690%177429
32Queen RainCrystal Sword660%204902
32Queen RainDark Steel Gloves650%149972
32Queen RainMaster Scepter620%204805
32Queen RainAtlans Armor600%131699
32Queen RainAtlans Pants590%155815
32Queen RainGrand Soul Shield580%156193
32Queen RainAtlans Boots560%204652
32Queen RainBlack Dragon Boots550%176611
32Queen RainGreat Scepter540%90195
32Queen RainSword of Destruction540%90126
32Queen RainJewel of Chaos140%14728
32Queen RainJewel of Bless110%19147
32Queen RainJewel of Life90%4217
32Queen RainDevils Eye80%48186
32Queen RainHoly Spirit Boots80%90093
32Queen RainBox of Luck +160%2914
32Queen RainHoly Spirit Gloves60%202647
32Queen RainGrand Soul Helm50%90314
32Queen RainGrand Soul Boots50%118740
32Queen RainBlood Bone +540%6515
32Queen RainDevils Key40%48298
32Queen RainJewel of Creation40%679
32Queen RainJewel of Soul30%10141
32Queen RainScroll of Cometfall20%1341
32Queen RainScroll of Archangel +520%6699
32Queen RainScroll of Aqua Beam10%1598
32Queen RainScroll of Soul Barrier10%964
32Queen RainRena +310%23549
32Queen RainHorn of Uniria10%17921
32Queen RainScroll of Fire Burst10%1634
32Queen RainTransformation Ring +510%9275
32Schriker4Dark Steel Boots121%76775
32Schriker4Atlans Armor111%131699
32Schriker4Black Dragon Helm101%90377
32Schriker4Black Dragon Pants91%78537
32Schriker4Red Spirit Boots91%71931
32Schriker4Saint Crossbow91%79227
32Schriker4Great Scepter81%90195
32Schriker4Dark Steel Mask81%71583
32Schriker4Thunder Hawk Gloves71%71664
32Schriker4Dark Soul Gloves50%71921
32Schriker4Red Spirit Gloves40%79474
32Schriker4Sword of Destruction40%90126
32Schriker4Adamantine Armor40%177429
32Schriker4Black Dragon Boots30%176611
32Schriker4Jewel of Chaos20%14728
32Schriker4Box of Luck +120%2914
32Schriker4Holy Spirit Pants10%71635
32Schriker4Horn of Uniria10%17921
32Schriker4Transformation Ring +510%9275
32Schriker4Dark Phoenix Gloves10%71329
32TantalosBlack Dragon Boots150%176611
32TantalosDark Steel Boots150%76775
32TantalosAtlans Boots140%204652
32TantalosCrystal Sword140%204902
32TantalosSword of Destruction140%90126
32TantalosAtlans Armor140%131699
32TantalosAdamantine Armor120%177429
32TantalosDark Steel Gloves120%149972
32TantalosMaster Scepter110%204805
32TantalosAquagold Crossbow110%203508
32TantalosAtlans Pants110%155815
32TantalosBlack Dragon Gloves100%119827
32TantalosGrand Soul Shield90%156193
32TantalosBlack Dragon Helm70%90377
32TantalosGreat Scepter50%90195
32TantalosHoly Spirit Gloves30%202647
32TantalosJewel of Chaos30%14728
32TantalosBox of Luck +130%2914
32TantalosDevils Key20%48298
32TantalosGrand Soul Boots20%118740
32TantalosJewel of Soul20%10141
32TantalosJewel of Bless20%19147
32TantalosHorn of Uniria20%17921
32TantalosScroll of Archangel +510%6699
32TantalosJewel of Creation10%679
32TantalosRena +310%23549
32TantalosBlood Bone +510%6515
32TantalosGrand Soul Helm10%90314
32TantalosHoly Spirit Boots10%90093
32TantalosJewel of Life10%4217
32TantalosOrb of Rageful Blow10%1842
AidaBloody DeaGreat Dragon Pants520%5559
AidaBloody DeaDark Master Mask312%5851
AidaBloody DeaDark Master Pants312%5978
AidaBloody DeaThunder Hawk Armor312%5858
AidaBloody DeaHurricane Boots28%5852
AidaBloody DeaDark Soul Helm28%5754
AidaBloody DeaRed Spirit Armor28%5939
AidaBloody DeaDark Breaker28%19563
AidaBloody DeaGreat Dragon Helm14%19937
AidaBloody DeaThunder Blade14%23600
AidaBloody DeaScroll of Archangel +714%988
AidaBloody GolDark Master Armor33%29
AidaBloody GolRed Spirit Armor33%5939
AidaBloody GolDark Soul Pants22%27
AidaBloody GolDark Master Mask22%5851
AidaBloody GolDark Master Pants22%5978
AidaBloody GolGreat Dragon Pants22%5559
AidaBloody GolDark Soul Helm22%5754
AidaBloody GolRena +311%23549
AidaBloody OrcDark Master Pants516512%5978
AidaBloody OrcRed Spirit Armor513912%5939
AidaBloody OrcThunder Hawk Armor510711%5858
AidaBloody OrcDark Master Mask510111%5851
AidaBloody OrcHurricane Boots508311%5852
AidaBloody OrcThunder Blade507611%23600
AidaBloody OrcDark Soul Helm500511%5754
AidaBloody OrcGreat Dragon Pants499211%5559
AidaBloody OrcDark Breaker12503%19563
AidaBloody OrcGreat Dragon Helm12313%19937
AidaBloody OrcHorn of Uniria1800%17921
AidaBloody OrcBlood Bone +71370%1019
AidaBloody OrcScroll of Archangel +71350%988
AidaBloody OrcDevils Eye1320%48186
AidaBloody OrcDevils Key1180%48298
AidaBloody OrcGuardian Angel1130%13242
AidaBloody OrcImp720%6547
AidaBloody OrcTransformation Ring +5650%9275
AidaBloody OrcRena +3600%23549
AidaBloody OrcSymbol of Kundun +7470%49
AidaBloody OrcJewel of Bless440%19147
AidaBloody OrcJewel of Creation360%679
AidaBloody OrcJewel of Chaos350%14728
AidaBloody OrcJewel of Life350%4217
AidaBloody OrcPet Rudolph340%14849
AidaBloody OrcJewel of Soul320%10141
AidaBloody WitGreat Dragon Pants1023%5559
AidaBloody WitDark Master Pants921%5978
AidaBloody WitDark Soul Pants716%27
AidaBloody WitDark Master Armor614%29
AidaBloody WitRed Spirit Armor49%5939
AidaBloody WitHurricane Boots25%5852
AidaBloody WitDark Soul Helm25%5754
AidaBloody WitDevils Eye12%48186
AidaBloody WitHorn of Uniria12%17921
AidaBloody WitGuardian Angel12%13242
AidaBlue GolemAtlans Armor11616%131699
AidaBlue GolemBlack Dragon Gloves11566%119827
AidaBlue GolemHoly Spirit Boots11426%90093
AidaBlue GolemGrand Soul Helm11426%90314
AidaBlue GolemGrand Soul Shield11416%156193
AidaBlue GolemGreat Scepter11376%90195
AidaBlue GolemAtlans Pants11306%155815
AidaBlue GolemSaint Crossbow11246%79227
AidaBlue GolemDark Steel Boots11216%76775
AidaBlue GolemBlack Dragon Boots11146%176611
AidaBlue GolemGrand Soul Boots11086%118740
AidaBlue GolemRed Spirit Gloves11046%79474
AidaBlue GolemSword of Destruction10966%90126
AidaBlue GolemAdamantine Armor10956%177429
AidaBlue GolemBlack Dragon Pants10775%78537
AidaBlue GolemDark Steel Gloves10725%149972
AidaBlue GolemBlack Dragon Helm10455%90377
AidaBlue GolemDevils Key420%48298
AidaBlue GolemScroll of Archangel +5300%6699
AidaBlue GolemDevils Eye280%48186
AidaBlue GolemSymbol of Kundun +5270%1772
AidaBlue GolemBlood Bone +5250%6515
AidaBlue GolemRena +3210%23549
AidaBlue GolemTransformation Ring +5210%9275
AidaBlue GolemJewel of Chaos200%14728
AidaBlue GolemScroll of Archangel +6170%3303
AidaBlue GolemScroll of Fire Burst170%1634
AidaBlue GolemOrb of Rageful Blow140%1842
AidaBlue GolemJewel of Soul140%10141
AidaBlue GolemBlood Bone +6130%3192
AidaBlue GolemScroll of Teleport Ally130%950
AidaBlue GolemScroll of Critical Damage120%1045
AidaBlue GolemJewel of Life120%4217
AidaBlue GolemScroll of Cometfall110%1341
AidaBlue GolemHorn of Uniria90%17921
AidaBlue GolemScroll of Aqua Beam80%1598
AidaBlue GolemJewel of Bless80%19147
AidaBlue GolemScroll of Soul Barrier60%964
AidaBlue GolemOrb of Ice Arrow50%1121
AidaBlue GolemPet Rudolph50%14849
AidaBlue GolemGuardian Angel30%13242
AidaDeath RideCrystal Sword65436%204902
AidaDeath RideBlack Dragon Gloves64566%119827
AidaDeath RideMaster Scepter64556%204805
AidaDeath RideAdamantine Armor64546%177429
AidaDeath RideStaff of Resurrection63576%193377
AidaDeath RideGrand Soul Shield63146%156193
AidaDeath RideAquagold Crossbow63106%203508
AidaDeath RideBluewing Crossbow63086%173936
AidaDeath RideAtlans Boots62896%204652
AidaDeath RideGrand Soul Boots62766%118740
AidaDeath RideAtlans Pants62746%155815
AidaDeath RideGrand Soul Gloves62746%190917
AidaDeath RideDark Steel Gloves62596%149972
AidaDeath RideBlack Dragon Boots62566%176611
AidaDeath RideAtlans Gloves62046%192343
AidaDeath RideAdamantine Pants61896%192255
AidaDeath RideHoly Spirit Gloves61846%202647
AidaDeath RideDevils Key3880%48298
AidaDeath RideDevils Eye3770%48186
AidaDeath RideScroll of Archangel +51660%6699
AidaDeath RideBlood Bone +51640%6515
AidaDeath RideTransformation Ring +51320%9275
AidaDeath RideSymbol of Kundun +41270%1895
AidaDeath RideRena +31190%23549
AidaDeath RideBlood Bone +6970%3192
AidaDeath RideScroll of Archangel +6910%3303
AidaDeath RideJewel of Bless680%19147
AidaDeath RideOrb of Death Stab670%2012
AidaDeath RideScroll of Fire Burst650%1634
AidaDeath RideHorn of Uniria650%17921
AidaDeath RideJewel of Chaos630%14728
AidaDeath RideOrb of Rageful Blow600%1842
AidaDeath RideScroll of Soul Barrier590%964
AidaDeath RideJewel of Life580%4217
AidaDeath RideJewel of Soul550%10141
AidaDeath RideScroll of Aqua Beam540%1598
AidaDeath RidePet Rudolph500%14849
AidaDeath RideGuardian Angel450%13242
AidaDeath RideImp220%6547
AidaDeath RideBox of Luck +360%2308
AidaDeath TreeStaff of Resurrection81306%193377
AidaDeath TreeAtlans Boots80726%204652
AidaDeath TreeAdamantine Pants80226%192255
AidaDeath TreeBluewing Crossbow79906%173936
AidaDeath TreeAdamantine Mask79646%153563
AidaDeath TreeAtlans Gloves79376%192343
AidaDeath TreeGrand Soul Gloves79366%190917
AidaDeath TreeMaster Scepter79146%204805
AidaDeath TreeBill of Balrog78866%122354
AidaDeath TreeCrystal Morning Star78746%154073
AidaDeath TreeLight Plate Armor78376%159377
AidaDeath TreeElemental Shield78016%153468
AidaDeath TreeAquagold Crossbow77946%203508
AidaDeath TreeCrystal Sword77526%204902
AidaDeath TreeHoly Spirit Gloves76756%202647
AidaDeath TreeDevils Key3160%48298
AidaDeath TreeDevils Eye2700%48186
AidaDeath TreeBlood Bone +42430%8498
AidaDeath TreeScroll of Archangel +42250%8541
AidaDeath TreeRena +31580%23549
AidaDeath TreeTransformation Ring +51360%9275
AidaDeath TreeSymbol of Kundun +31350%2986
AidaDeath TreeHorn of Uniria940%17921
AidaDeath TreeJewel of Chaos820%14728
AidaDeath TreeJewel of Bless810%19147
AidaDeath TreeJewel of Life790%4217
AidaDeath TreeGuardian Angel770%13242
AidaDeath TreeOrb of Penetration760%1273
AidaDeath TreeJewel of Soul740%10141
AidaDeath TreeOrb of Death Stab700%2012
AidaDeath TreeScroll of Archangel +5540%6699
AidaDeath TreePet Rudolph430%14849
AidaDeath TreeBlood Bone +5380%6515
AidaDeath TreeImp270%6547
AidaDeath TreeBox of Luck +3200%2308
AidaDeath TreePumpkin of Luck30%2038
AidaDeath TreeScroll of the Emperor20%590
AidaDeath TreeBroken Sword10%71
AidaForest OrcElemental Shield61446%153468
AidaForest OrcMaster Scepter60966%204805
AidaForest OrcCrystal Morning Star60866%154073
AidaForest OrcAtlans Gloves60596%192343
AidaForest OrcAtlans Boots60596%204652
AidaForest OrcGrand Soul Gloves60386%190917
AidaForest OrcAdamantine Mask60326%153563
AidaForest OrcAquagold Crossbow60266%203508
AidaForest OrcAtlans Pants59906%155815
AidaForest OrcGrand Soul Shield59886%156193
AidaForest OrcCrystal Sword59846%204902
AidaForest OrcBluewing Crossbow59736%173936
AidaForest OrcStaff of Resurrection59526%193377
AidaForest OrcBill of Balrog59286%122354
AidaForest OrcHoly Spirit Gloves59206%202647
AidaForest OrcAdamantine Pants58716%192255
AidaForest OrcDevils Eye2560%48186
AidaForest OrcDevils Key2450%48298
AidaForest OrcBlood Bone +51310%6515
AidaForest OrcScroll of Archangel +51290%6699
AidaForest OrcRena +31220%23549
AidaForest OrcSymbol of Kundun +31140%2986
AidaForest OrcBlood Bone +41120%8498
AidaForest OrcScroll of Archangel +41100%8541
AidaForest OrcTransformation Ring +51090%9275
AidaForest OrcScroll of Fire Burst710%1634
AidaForest OrcJewel of Soul700%10141
AidaForest OrcJewel of Life650%4217
AidaForest OrcJewel of Bless640%19147
AidaForest OrcOrb of Death Stab620%2012
AidaForest OrcScroll of Aqua Beam620%1598
AidaForest OrcJewel of Chaos580%14728
AidaForest OrcOrb of Penetration510%1273
AidaForest OrcPet Rudolph300%14849
AidaForest OrcHorn of Uniria250%17921
AidaForest OrcGuardian Angel210%13242
AidaForest OrcImp110%6547
AidaForest OrcTear of Elf10%59
AidaForest OrcBox of Luck +310%2308
AidaGhostBone Armor10%37396
AidaGhostBrass Gloves10%64751
AidaGhostWind Gloves10%42658
AidaSkeletonBone Gloves10%30364
AidaSpiderSmall Axe20%127379
AidaSpiderShort Bow10%129314
AidaWitch QueeDark Steel Mask2004%71583
AidaWitch QueeDark Steel Pants1974%6385
AidaWitch QueeGrand Soul Pants1934%71977
AidaWitch QueeGrand Soul Armor1874%6456
AidaWitch QueeCelestial Bow1844%6609
AidaWitch QueeThunder Hawk Gloves1784%71664
AidaWitch QueeHoly Spirit Armor1774%6287
AidaWitch QueeDark Phoenix Gloves1764%71329
AidaWitch QueeDark Soul Gloves1754%71921
AidaWitch QueeSaint Crossbow1744%79227
AidaWitch QueeBlack Dragon Armor1744%6578
AidaWitch QueeBlack Dragon Pants1734%78537
AidaWitch QueeDark Steel Boots1694%76775
AidaWitch QueeDark Phoenix Helm1694%6363
AidaWitch QueeGreat Dragon Gloves1694%23127
AidaWitch QueeHoly Spirit Helm1684%77678
AidaWitch QueeHoly Spirit Pants1674%71635
AidaWitch QueeDragon Spear1674%6319
AidaWitch QueeRed Spirit Gloves1634%79474
AidaWitch QueeRed Spirit Boots1634%71931
AidaWitch QueeElemental Mace1563%6494
AidaWitch QueeStaff of Destruction1563%6617
AidaWitch QueeDark Master Gloves1543%6583
AidaWitch QueeDark Phoenix Boots1543%8123
AidaWitch QueeThunder Hawk Boots1523%6415
AidaWitch QueeRed Spirit Helm1513%8324
AidaWitch QueeDevils Eye140%48186
AidaWitch QueeBlood Bone +6120%3192
AidaWitch QueeDevils Key110%48298
AidaWitch QueeScroll of Archangel +6110%3303
AidaWitch QueeSymbol of Kundun +650%594
AidaWitch QueeScroll of Archangel +740%988
AidaWitch QueeBlood Bone +740%1019
AidaWitch QueeTransformation Ring +540%9275
AidaWitch QueeScroll of Inferno40%856
AidaWitch QueeHorn of Uniria40%17921
AidaWitch QueeJewel of Chaos30%14728
AidaWitch QueeJewel of Life30%4217
AidaWitch QueeScroll of Ice Storm30%130
AidaWitch QueeJewel of Soul30%10141
AidaWitch QueeRena +320%23549
AidaWitch QueeGuardian Angel20%13242
AidaWitch QueeJewel of Bless10%19147
AidaWitch QueeScroll of Electric Spark10%113
AidaWitch QueePet Rudolph10%14849
Crywolf FortressBalramHurricane Armor850%40
Crywolf FortressBalramHurricane Pants319%5
Crywolf FortressBalramDark Soul Armor319%3
Crywolf FortressBalramGreat Dragon Armor213%42
Crywolf FortressBow ScoutDark Soul Boots225%23023
Crywolf FortressBow ScoutGrand Soul Armor113%6456
Crywolf FortressBow ScoutDark Phoenix Helm113%6363
Crywolf FortressBow ScoutScroll of Decay113%194
Crywolf FortressBow ScoutDragon Spear113%6319
Crywolf FortressBow ScoutDevils Key113%48298
Crywolf FortressBow ScoutHoly Spirit Armor113%6287
Crywolf FortressDeath spirGreat Dragon Armor267%42
Crywolf FortressDeath spirHurricane Armor133%40
Crywolf FortressHammer ScoDark Soul Gloves306%71921
Crywolf FortressHammer ScoDark Master Gloves296%6583
Crywolf FortressHammer ScoDragon Spear245%6319
Crywolf FortressHammer ScoGrand Soul Pants235%71977
Crywolf FortressHammer ScoThunder Hawk Gloves235%71664
Crywolf FortressHammer ScoDark Soul Boots235%23023
Crywolf FortressHammer ScoGreat Dragon Gloves214%23127
Crywolf FortressHammer ScoDark Phoenix Helm214%6363
Crywolf FortressHammer ScoStaff of Destruction214%6617
Crywolf FortressHammer ScoDark Phoenix Pants214%17268
Crywolf FortressHammer ScoRed Spirit Helm194%8324
Crywolf FortressHammer ScoHoly Spirit Pants184%71635
Crywolf FortressHammer ScoRed Spirit Boots184%71931
Crywolf FortressHammer ScoCelestial Bow173%6609
Crywolf FortressHammer ScoGrand Soul Armor173%6456
Crywolf FortressHammer ScoDark Steel Mask173%71583
Crywolf FortressHammer ScoDark Steel Pants173%6385
Crywolf FortressHammer ScoElemental Mace163%6494
Crywolf FortressHammer ScoThunder Hawk Boots163%6415
Crywolf FortressHammer ScoDark Phoenix Boots163%8123
Crywolf FortressHammer ScoDark Master Boots153%23089
Crywolf FortressHammer ScoDark Steel Armor143%17494
Crywolf FortressHammer ScoBlack Dragon Armor143%6578
Crywolf FortressHammer ScoHoly Spirit Armor133%6287
Crywolf FortressHammer ScoDark Phoenix Gloves122%71329
Crywolf FortressHammer ScoBlood Bone +631%3192
Crywolf FortressHammer ScoScroll of Archangel +631%3303
Crywolf FortressHammer ScoDevils Eye20%48186
Crywolf FortressHammer ScoRena +320%23549
Crywolf FortressHammer ScoScroll of Ice Storm10%130
Crywolf FortressHammer ScoJewel of Life10%4217
Crywolf FortressHammer ScoGuardian Angel10%13242
Crywolf FortressHammer ScoJewel of Soul10%10141
Crywolf FortressHammer ScoHorn of Uniria10%17921
Crywolf FortressHammer ScoDevils Key10%48298
Crywolf FortressHammer ScoTransformation Ring +510%9275
Crywolf FortressLance ScouThunder Hawk Gloves58%71664
Crywolf FortressLance ScouHoly Spirit Armor47%6287
Crywolf FortressLance ScouDragon Spear47%6319
Crywolf FortressLance ScouRed Spirit Boots47%71931
Crywolf FortressLance ScouElemental Mace47%6494
Crywolf FortressLance ScouDark Master Gloves47%6583
Crywolf FortressLance ScouHoly Spirit Pants35%71635
Crywolf FortressLance ScouDark Steel Mask35%71583
Crywolf FortressLance ScouCelestial Bow35%6609
Crywolf FortressLance ScouDark Phoenix Pants35%17268
Crywolf FortressLance ScouDark Steel Armor23%17494
Crywolf FortressLance ScouGrand Soul Pants23%71977
Crywolf FortressLance ScouBlack Dragon Armor23%6578
Crywolf FortressLance ScouDark Phoenix Boots23%8123
Crywolf FortressLance ScouGrand Soul Armor23%6456
Crywolf FortressLance ScouDark Phoenix Gloves23%71329
Crywolf FortressLance ScouThunder Hawk Boots23%6415
Crywolf FortressLance ScouGreat Dragon Gloves23%23127
Crywolf FortressLance ScouDark Soul Gloves23%71921
Crywolf FortressLance ScouDark Phoenix Helm12%6363
Crywolf FortressLance ScouDark Master Boots12%23089
Crywolf FortressLance ScouDark Steel Pants12%6385
Crywolf FortressLance ScouStaff of Destruction12%6617
Crywolf FortressLance ScouRed Spirit Helm12%8324
Crywolf FortressSoramGreat Dragon Armor3553%42
Crywolf FortressSoramHurricane Armor3045%40
Crywolf FortressSoramDevils Eye12%48186
Crywolf FortressTankerGreat Dragon Armor150%42
Crywolf FortressTankerHurricane Pants150%5
Crywolf FortressWerewolfDark Master Pants10%5978
Crywolf FortressWerewolfDark Soul Helm10%5754
Kalima 7Aegis7Red Spirit Armor1768%5939
Kalima 7Aegis7Rune Blade1637%19819
Kalima 7Aegis7Dark Breaker1587%19563
Kalima 7Aegis7Dark Master Pants1557%5978
Kalima 7Aegis7Hurricane Gloves1507%16001
Kalima 7Aegis7Dark Phoenix Armor1496%19646
Kalima 7Aegis7Great Dragon Helm1486%19937
Kalima 7Aegis7Hurricane Boots1476%5852
Kalima 7Aegis7Thunder Blade1476%23600
Kalima 7Aegis7Great Reign Crossbow1456%19617
Kalima 7Aegis7Dark Master Mask1446%5851
Kalima 7Aegis7Thunder Hawk Armor1426%5858
Kalima 7Aegis7Dark Soul Helm1386%5754
Kalima 7Aegis7Dragon Soul Staff1376%19846
Kalima 7Aegis7Red Spirit Pants1356%19965
Kalima 7Aegis7Blood Bone +7141%1019
Kalima 7Aegis7Scroll of Archangel +790%988
Kalima 7Aegis7Box of Luck +190%2914
Kalima 7Aegis7Horn of Uniria60%17921
Kalima 7Aegis7Symbol of Kundun +650%594
Kalima 7Aegis7Devils Eye40%48186
Kalima 7Aegis7Guardian Angel40%13242
Kalima 7Aegis7Jewel of Chaos40%14728
Kalima 7Aegis7Devils Key30%48298
Kalima 7Aegis7Jewel of Bless20%19147
Kalima 7Aegis7Jewel of Life20%4217
Kalima 7Aegis7Jewel of Soul20%10141
Kalima 7Aegis7Imp10%6547
Kalima 7Aegis7Pet Rudolph10%14849
Kalima 7Aegis7Scroll of Fire Scream10%160
Kalima 7Blood SoldHurricane Boots10%5852
Kalima 7Death CentHurricane Armor10%40
Kalima 7Death CentHurricane Pants10%5
Kalima 7Rogue CentRed Spirit Armor440%5939
Kalima 7Rogue CentThunder Blade350%23600
Kalima 7Rogue CentThunder Hawk Armor330%5858
Kalima 7Rogue CentDark Master Pants320%5978
Kalima 7Rogue CentDark Breaker310%19563
Kalima 7Rogue CentHurricane Boots310%5852
Kalima 7Rogue CentGreat Dragon Helm290%19937
Kalima 7Rogue CentDark Soul Helm250%5754
Kalima 7Rogue CentDark Master Mask240%5851
Kalima 7Rogue CentGreat Dragon Pants170%5559
Kalima 7Rogue CentImp20%6547
Kalima 7Rogue CentDevils Eye10%48186
Kalima 7Rogue CentPet Rudolph10%14849
Kalima 7Rogue CentBlood Bone +710%1019
Kalima 7Schriker7Great Dragon Armor2100%42
Kanturu RuinsBaliLarkan Axe117%199839
Kanturu RuinsBaliPendant of Water117%198563
Kanturu RuinsBerserkerLord Scepter38318%20068
Kanturu RuinsBerserkerDragon Soul Staff38258%19846
Kanturu RuinsBerserkerRune Blade38118%19819
Kanturu RuinsBerserkerThunder Hawk Pants37818%19352
Kanturu RuinsBerserkerRed Spirit Pants37678%19965
Kanturu RuinsBerserkerGreat Reign Crossbow37637%19617
Kanturu RuinsBerserkerDark Phoenix Armor37467%19646
Kanturu RuinsBerserkerGreat Dragon Boots36997%19958
Kanturu RuinsBerserkerCelestial Bow10862%6609
Kanturu RuinsBerserkerDark Steel Pants10712%6385
Kanturu RuinsBerserkerDark Master Gloves10702%6583
Kanturu RuinsBerserkerDark Phoenix Pants10652%17268
Kanturu RuinsBerserkerDark Phoenix Boots10642%8123
Kanturu RuinsBerserkerDark Steel Armor10622%17494
Kanturu RuinsBerserkerDragon Spear10562%6319
Kanturu RuinsBerserkerDark Soul Boots10542%23023
Kanturu RuinsBerserkerElemental Mace10442%6494
Kanturu RuinsBerserkerRed Spirit Helm10442%8324
Kanturu RuinsBerserkerThunder Hawk Boots10352%6415
Kanturu RuinsBerserkerDark Master Boots10302%23089
Kanturu RuinsBerserkerGrand Soul Armor10122%6456
Kanturu RuinsBerserkerGreat Dragon Gloves10072%23127
Kanturu RuinsBerserkerHoly Spirit Armor10022%6287
Kanturu RuinsBerserkerBlack Dragon Armor10002%6578
Kanturu RuinsBerserkerDark Phoenix Helm10002%6363
Kanturu RuinsBerserkerStaff of Destruction9992%6617
Kanturu RuinsBerserkerDevils Key1410%48298
Kanturu RuinsBerserkerScroll of Archangel +71330%988
Kanturu RuinsBerserkerBlood Bone +71300%1019
Kanturu RuinsBerserkerDevils Eye1130%48186
Kanturu RuinsBerserkerHorn of Uniria1110%17921
Kanturu RuinsBerserkerGuardian Angel820%13242
Kanturu RuinsBerserkerRena +3550%23549
Kanturu RuinsBerserkerTransformation Ring +5520%9275
Kanturu RuinsBerserkerBox of Luck +3460%2308
Kanturu RuinsBerserkerSymbol of Kundun +6450%594
Kanturu RuinsBerserkerPet Rudolph390%14849
Kanturu RuinsBerserkerScroll of Ice Storm380%130
Kanturu RuinsBerserkerImp380%6547
Kanturu RuinsBerserkerSpirit +0350%1321
Kanturu RuinsBerserkerScroll of Nova340%226
Kanturu RuinsBerserkerJewel of Bless280%19147
Kanturu RuinsBerserkerScroll of Electric Spark280%113
Kanturu RuinsBerserkerJewel of Life270%4217
Kanturu RuinsBerserkerScroll of Summon270%219
Kanturu RuinsBerserkerJewel of Chaos240%14728
Kanturu RuinsBerserkerScroll of Decay240%194
Kanturu RuinsBerserkerJewel of Soul240%10141
Kanturu RuinsBerserkerJewel of Creation190%679
Kanturu RuinsBlade HuntRed Spirit Gloves662415%79474
Kanturu RuinsBlade HuntGrand Soul Pants662375%71977
Kanturu RuinsBlade HuntDark Steel Boots662155%76775
Kanturu RuinsBlade HuntAdamantine Armor661255%177429
Kanturu RuinsBlade HuntDark Soul Gloves659965%71921
Kanturu RuinsBlade HuntHoly Spirit Pants659845%71635
Kanturu RuinsBlade HuntBlack Dragon Helm659665%90377
Kanturu RuinsBlade HuntRed Spirit Boots659525%71931
Kanturu RuinsBlade HuntSword of Destruction659255%90126
Kanturu RuinsBlade HuntGreat Scepter659205%90195
Kanturu RuinsBlade HuntSaint Crossbow659155%79227
Kanturu RuinsBlade HuntThunder Hawk Gloves658555%71664
Kanturu RuinsBlade HuntGrand Soul Helm658245%90314
Kanturu RuinsBlade HuntBlack Dragon Boots657715%176611
Kanturu RuinsBlade HuntDark Steel Mask657225%71583
Kanturu RuinsBlade HuntHoly Spirit Helm656545%77678
Kanturu RuinsBlade HuntAtlans Armor656445%131699
Kanturu RuinsBlade HuntHoly Spirit Boots656155%90093
Kanturu RuinsBlade HuntDark Phoenix Gloves656015%71329
Kanturu RuinsBlade HuntBlack Dragon Pants655325%78537
Kanturu RuinsBlade HuntDevils Key33590%48298
Kanturu RuinsBlade HuntDevils Eye33050%48186
Kanturu RuinsBlade HuntScroll of Archangel +625290%3303
Kanturu RuinsBlade HuntBlood Bone +624320%3192
Kanturu RuinsBlade HuntHorn of Uniria17500%17921
Kanturu RuinsBlade HuntTransformation Ring +516720%9275
Kanturu RuinsBlade HuntSymbol of Kundun +516010%1772
Kanturu RuinsBlade HuntRena +315370%23549
Kanturu RuinsBlade HuntGuardian Angel12680%13242
Kanturu RuinsBlade HuntScroll of Archangel +58890%6699
Kanturu RuinsBlade HuntOrb of Ice Arrow8540%1121
Kanturu RuinsBlade HuntJewel of Chaos8540%14728
Kanturu RuinsBlade HuntBlood Bone +58490%6515
Kanturu RuinsBlade HuntScroll of Teleport Ally8370%950
Kanturu RuinsBlade HuntSpirit +08310%1321
Kanturu RuinsBlade HuntScroll of Cometfall8190%1341
Kanturu RuinsBlade HuntJewel of Life8160%4217
Kanturu RuinsBlade HuntPet Rudolph8150%14849
Kanturu RuinsBlade HuntJewel of Soul8120%10141
Kanturu RuinsBlade HuntOrb of Rageful Blow8090%1842
Kanturu RuinsBlade HuntScroll of Critical Damage7840%1045
Kanturu RuinsBlade HuntJewel of Bless7700%19147
Kanturu RuinsBlade HuntScroll of Inferno7580%856
Kanturu RuinsBlade HuntImp6220%6547
Kanturu RuinsBlade HuntPumpkin of Luck2830%2038
Kanturu RuinsBlade HuntBox of Luck +3890%2308
Kanturu RuinsBlade HuntBox of Blue Ribbon810%234
Kanturu RuinsBlade HuntBroken Sword70%71
Kanturu RuinsBlade HuntScroll of the Emperor60%590
Kanturu RuinsBlade HuntScroll of Archangel +740%988
Kanturu RuinsBlade HuntBlood Bone +720%1019
Kanturu RuinsGenociderGreat Dragon Helm178996%19937
Kanturu RuinsGenociderThunder Blade176836%23600
Kanturu RuinsGenociderDark Breaker175156%19563
Kanturu RuinsGenociderRed Spirit Pants159386%19965
Kanturu RuinsGenociderDark Steel Armor158156%17494
Kanturu RuinsGenociderDragon Soul Staff157756%19846
Kanturu RuinsGenociderRune Blade157646%19819
Kanturu RuinsGenociderHurricane Gloves157476%16001
Kanturu RuinsGenociderGreat Dragon Boots156416%19958
Kanturu RuinsGenociderDark Phoenix Armor156406%19646
Kanturu RuinsGenociderDark Master Boots156316%23089
Kanturu RuinsGenociderDark Soul Boots156256%23023
Kanturu RuinsGenociderGreat Dragon Gloves156206%23127
Kanturu RuinsGenociderLord Scepter156176%20068
Kanturu RuinsGenociderGreat Reign Crossbow155986%19617
Kanturu RuinsGenociderDark Phoenix Pants155416%17268
Kanturu RuinsGenociderThunder Hawk Pants154436%19352
Kanturu RuinsGenociderBlood Bone +77080%1019
Kanturu RuinsGenociderScroll of Archangel +76800%988
Kanturu RuinsGenociderDevils Eye6590%48186
Kanturu RuinsGenociderDevils Key6430%48298
Kanturu RuinsGenociderHorn of Uniria4030%17921
Kanturu RuinsGenociderSymbol of Kundun +63360%594
Kanturu RuinsGenociderTransformation Ring +53230%9275
Kanturu RuinsGenociderRena +33160%23549
Kanturu RuinsGenociderGuardian Angel2980%13242
Kanturu RuinsGenociderJewel of Life1920%4217
Kanturu RuinsGenociderScroll of Nova1890%226
Kanturu RuinsGenociderScroll of Summon1860%219
Kanturu RuinsGenociderJewel of Bless1820%19147
Kanturu RuinsGenociderJewel of Chaos1800%14728
Kanturu RuinsGenociderJewel of Creation1660%679
Kanturu RuinsGenociderJewel of Soul1620%10141
Kanturu RuinsGenociderPet Rudolph1600%14849
Kanturu RuinsGenociderScroll of Decay1560%194
Kanturu RuinsGenociderScroll of Fire Scream1560%160
Kanturu RuinsGenociderSpirit +01530%1321
Kanturu RuinsGenociderImp1350%6547
Kanturu RuinsGenociderBox of Luck +3200%2308
Kanturu RuinsGenociderScroll of the Emperor10%590
Kanturu RuinsGigantisStaff of Destruction4785%6617
Kanturu RuinsGigantisRed Spirit Helm4665%8324
Kanturu RuinsGigantisCelestial Bow4514%6609
Kanturu RuinsGigantisDark Soul Gloves4374%71921
Kanturu RuinsGigantisDragon Spear4354%6319
Kanturu RuinsGigantisDark Master Gloves4314%6583
Kanturu RuinsGigantisGreat Dragon Gloves4274%23127
Kanturu RuinsGigantisGrand Soul Armor4264%6456
Kanturu RuinsGigantisThunder Hawk Gloves4244%71664
Kanturu RuinsGigantisDark Steel Pants4224%6385
Kanturu RuinsGigantisGreat Dragon Boots4224%19958
Kanturu RuinsGigantisHoly Spirit Armor4224%6287
Kanturu RuinsGigantisBlack Dragon Armor4194%6578
Kanturu RuinsGigantisDark Phoenix Pants4184%17268
Kanturu RuinsGigantisDark Phoenix Helm4184%6363
Kanturu RuinsGigantisElemental Mace4154%6494
Kanturu RuinsGigantisRed Spirit Boots4144%71931
Kanturu RuinsGigantisLord Scepter4114%20068
Kanturu RuinsGigantisDark Steel Armor4064%17494
Kanturu RuinsGigantisDark Soul Boots4024%23023
Kanturu RuinsGigantisDark Master Boots4004%23089
Kanturu RuinsGigantisThunder Hawk Boots3974%6415
Kanturu RuinsGigantisHoly Spirit Pants3944%71635
Kanturu RuinsGigantisDark Phoenix Boots3794%8123
Kanturu RuinsGigantisDevils Eye280%48186
Kanturu RuinsGigantisScroll of Archangel +6220%3303
Kanturu RuinsGigantisDevils Key210%48298
Kanturu RuinsGigantisBlood Bone +6190%3192
Kanturu RuinsGigantisSymbol of Kundun +6150%594
Kanturu RuinsGigantisTransformation Ring +5140%9275
Kanturu RuinsGigantisRena +3110%23549
Kanturu RuinsGigantisScroll of Inferno100%856
Kanturu RuinsGigantisScroll of Ice Storm100%130
Kanturu RuinsGigantisScroll of Decay80%194
Kanturu RuinsGigantisHorn of Uniria80%17921
Kanturu RuinsGigantisJewel of Bless60%19147
Kanturu RuinsGigantisSpirit +060%1321
Kanturu RuinsGigantisJewel of Soul50%10141
Kanturu RuinsGigantisScroll of Electric Spark50%113
Kanturu RuinsGigantisJewel of Life40%4217
Kanturu RuinsGigantisGuardian Angel40%13242
Kanturu RuinsGigantisImp30%6547
Kanturu RuinsGigantisBox of Luck +320%2308
Kanturu RuinsGigantisPet Rudolph20%14849
Kanturu RuinsGigantisScroll of Summon20%219
Kanturu RuinsGigantisPumpkin of Luck10%2038
Kanturu RuinsGolden SatBox of Luck +1131%510
Kanturu RuinsIron RiderGrand Soul Shield41105%156193
Kanturu RuinsIron RiderBlack Dragon Boots41075%176611
Kanturu RuinsIron RiderAtlans Pants41035%155815
Kanturu RuinsIron RiderAtlans Armor40915%131699
Kanturu RuinsIron RiderBlack Dragon Helm40855%90377
Kanturu RuinsIron RiderGrand Soul Helm40695%90314
Kanturu RuinsIron RiderAtlans Boots40655%204652
Kanturu RuinsIron RiderHoly Spirit Boots40655%90093
Kanturu RuinsIron RiderSword of Destruction40625%90126
Kanturu RuinsIron RiderGrand Soul Boots40555%118740
Kanturu RuinsIron RiderAdamantine Armor40285%177429
Kanturu RuinsIron RiderCrystal Sword40155%204902
Kanturu RuinsIron RiderGreat Scepter40025%90195
Kanturu RuinsIron RiderAquagold Crossbow40015%203508
Kanturu RuinsIron RiderDark Steel Gloves40015%149972
Kanturu RuinsIron RiderMaster Scepter39995%204805
Kanturu RuinsIron RiderHoly Spirit Gloves39955%202647
Kanturu RuinsIron RiderBlack Dragon Gloves39805%119827
Kanturu RuinsIron RiderDevils Key1730%48298
Kanturu RuinsIron RiderDevils Eye1590%48186
Kanturu RuinsIron RiderBlood Bone +51180%6515
Kanturu RuinsIron RiderScroll of Archangel +51110%6699
Kanturu RuinsIron RiderRena +3920%23549
Kanturu RuinsIron RiderSymbol of Kundun +4890%1895
Kanturu RuinsIron RiderTransformation Ring +5830%9275
Kanturu RuinsIron RiderHorn of Uniria540%17921
Kanturu RuinsIron RiderBlood Bone +6530%3192
Kanturu RuinsIron RiderSpirit +0520%1321
Kanturu RuinsIron RiderScroll of Aqua Beam510%1598
Kanturu RuinsIron RiderScroll of Fire Burst510%1634
Kanturu RuinsIron RiderJewel of Life500%4217
Kanturu RuinsIron RiderScroll of Archangel +6490%3303
Kanturu RuinsIron RiderScroll of Critical Damage490%1045
Kanturu RuinsIron RiderOrb of Ice Arrow480%1121
Kanturu RuinsIron RiderOrb of Rageful Blow470%1842
Kanturu RuinsIron RiderScroll of Cometfall470%1341
Kanturu RuinsIron RiderJewel of Bless460%19147
Kanturu RuinsIron RiderScroll of Soul Barrier450%964
Kanturu RuinsIron RiderJewel of Chaos430%14728
Kanturu RuinsIron RiderJewel of Soul390%10141
Kanturu RuinsIron RiderOrb of Death Stab380%2012
Kanturu RuinsIron RiderPet Rudolph350%14849
Kanturu RuinsIron RiderGuardian Angel310%13242
Kanturu RuinsIron RiderImp200%6547
Kanturu RuinsIron RiderBox of Luck +350%2308
Kanturu RuinsKentaurosHoly Spirit Helm1424%77678
Kanturu RuinsKentaurosRed Spirit Boots1424%71931
Kanturu RuinsKentaurosDark Steel Mask1384%71583
Kanturu RuinsKentaurosHoly Spirit Pants1374%71635
Kanturu RuinsKentaurosRed Spirit Gloves1364%79474
Kanturu RuinsKentaurosDark Phoenix Boots1354%8123
Kanturu RuinsKentaurosDark Steel Boots1333%76775
Kanturu RuinsKentaurosGrand Soul Pants1333%71977
Kanturu RuinsKentaurosGreat Scepter1323%90195
Kanturu RuinsKentaurosDark Phoenix Gloves1313%71329
Kanturu RuinsKentaurosThunder Hawk Boots1313%6415
Kanturu RuinsKentaurosDark Soul Gloves1303%71921
Kanturu RuinsKentaurosBlack Dragon Armor1303%6578
Kanturu RuinsKentaurosHoly Spirit Armor1303%6287
Kanturu RuinsKentaurosSword of Destruction1293%90126
Kanturu RuinsKentaurosDark Steel Pants1293%6385
Kanturu RuinsKentaurosBlack Dragon Pants1283%78537
Kanturu RuinsKentaurosStaff of Destruction1273%6617
Kanturu RuinsKentaurosBlack Dragon Helm1243%90377
Kanturu RuinsKentaurosThunder Hawk Gloves1233%71664
Kanturu RuinsKentaurosDragon Spear1223%6319
Kanturu RuinsKentaurosSaint Crossbow1213%79227
Kanturu RuinsKentaurosRed Spirit Helm1203%8324
Kanturu RuinsKentaurosDark Phoenix Helm1183%6363
Kanturu RuinsKentaurosGrand Soul Armor1143%6456
Kanturu RuinsKentaurosDark Master Gloves1133%6583
Kanturu RuinsKentaurosElemental Mace1123%6494
Kanturu RuinsKentaurosCelestial Bow1123%6609
Kanturu RuinsKentaurosBlood Bone +6100%3192
Kanturu RuinsKentaurosDevils Key80%48298
Kanturu RuinsKentaurosScroll of Archangel +670%3303
Kanturu RuinsKentaurosDevils Eye60%48186
Kanturu RuinsKentaurosPet Rudolph50%14849
Kanturu RuinsKentaurosSpirit +050%1321
Kanturu RuinsKentaurosTransformation Ring +540%9275
Kanturu RuinsKentaurosScroll of Teleport Ally40%950
Kanturu RuinsKentaurosJewel of Soul30%10141
Kanturu RuinsKentaurosHorn of Uniria30%17921
Kanturu RuinsKentaurosSymbol of Kundun +630%594
Kanturu RuinsKentaurosRena +320%23549
Kanturu RuinsKentaurosJewel of Bless20%19147
Kanturu RuinsKentaurosImp20%6547
Kanturu RuinsKentaurosGuardian Angel20%13242
Kanturu RuinsKentaurosJewel of Life20%4217
Kanturu RuinsKentaurosJewel of Chaos10%14728
Kanturu RuinsKentaurosScroll of Electric Spark10%113
Kanturu RuinsKentaurosScroll of Inferno10%856
Kanturu RuinsSatyrosAdamantine Armor50676%177429
Kanturu RuinsSatyrosBlack Dragon Gloves50206%119827
Kanturu RuinsSatyrosGrand Soul Helm50096%90314
Kanturu RuinsSatyrosHoly Spirit Helm49826%77678
Kanturu RuinsSatyrosRed Spirit Gloves49605%79474
Kanturu RuinsSatyrosSaint Crossbow49405%79227
Kanturu RuinsSatyrosGrand Soul Boots49235%118740
Kanturu RuinsSatyrosBlack Dragon Pants49195%78537
Kanturu RuinsSatyrosAtlans Armor49145%131699
Kanturu RuinsSatyrosDark Steel Gloves49045%149972
Kanturu RuinsSatyrosBlack Dragon Boots48935%176611
Kanturu RuinsSatyrosGreat Scepter48785%90195
Kanturu RuinsSatyrosBlack Dragon Helm48605%90377
Kanturu RuinsSatyrosDark Steel Boots48375%76775
Kanturu RuinsSatyrosGrand Soul Shield48255%156193
Kanturu RuinsSatyrosAtlans Pants48085%155815
Kanturu RuinsSatyrosHoly Spirit Boots48045%90093
Kanturu RuinsSatyrosSword of Destruction47865%90126
Kanturu RuinsSatyrosDevils Key2170%48298
Kanturu RuinsSatyrosScroll of Archangel +52030%6699
Kanturu RuinsSatyrosDevils Eye1960%48186
Kanturu RuinsSatyrosBlood Bone +51880%6515
Kanturu RuinsSatyrosHorn of Uniria1330%17921
Kanturu RuinsSatyrosTransformation Ring +51150%9275
Kanturu RuinsSatyrosSymbol of Kundun +51130%1772
Kanturu RuinsSatyrosRena +31110%23549
Kanturu RuinsSatyrosGuardian Angel1060%13242
Kanturu RuinsSatyrosImp720%6547
Kanturu RuinsSatyrosScroll of Critical Damage690%1045
Kanturu RuinsSatyrosPet Rudolph640%14849
Kanturu RuinsSatyrosJewel of Life610%4217
Kanturu RuinsSatyrosScroll of Cometfall590%1341
Kanturu RuinsSatyrosJewel of Chaos590%14728
Kanturu RuinsSatyrosOrb of Ice Arrow590%1121
Kanturu RuinsSatyrosJewel of Soul580%10141
Kanturu RuinsSatyrosOrb of Rageful Blow510%1842
Kanturu RuinsSatyrosScroll of Teleport Ally490%950
Kanturu RuinsSatyrosSpirit +0480%1321
Kanturu RuinsSatyrosJewel of Bless470%19147
Kanturu RuinsSatyrosScroll of Soul Barrier430%964
Kanturu RuinsSatyrosBox of Blue Ribbon30%234
Kanturu RuinsSatyrosScroll of Archangel +630%3303
Kanturu RuinsSatyrosBlood Bone +630%3192
Kanturu RuinsSatyrosBox of Luck +330%2308
Kanturu RuinsSatyrosScroll of Archangel +720%988
Kanturu RuinsSatyrosBlood Bone +710%1019
Kanturu RuinsSatyrosScroll of the Emperor10%590
Kanturu RuinsSatyrosPumpkin of Luck10%2038
Kanturu RuinsSoldierLegendary Pants114%184506
Kanturu RuinsSoldierPlate Armor114%152185
Kanturu RuinsSoldierGuardian Armor114%176736
Kanturu RuinsSplinter WAtlans Armor258249%131699
Kanturu RuinsSplinter WAdamantine Armor257049%177429
Kanturu RuinsSplinter WBlack Dragon Boots253899%176611
Kanturu RuinsSplinter WAtlans Gloves145775%192343
Kanturu RuinsSplinter WAtlans Boots145755%204652
Kanturu RuinsSplinter WCrystal Sword145715%204902
Kanturu RuinsSplinter WStaff of Resurrection145525%193377
Kanturu RuinsSplinter WGrand Soul Shield145115%156193
Kanturu RuinsSplinter WGrand Soul Gloves145105%190917
Kanturu RuinsSplinter WDark Steel Gloves144955%149972
Kanturu RuinsSplinter WHoly Spirit Gloves144915%202647
Kanturu RuinsSplinter WAquagold Crossbow144565%203508
Kanturu RuinsSplinter WAdamantine Pants144015%192255
Kanturu RuinsSplinter WMaster Scepter143915%204805
Kanturu RuinsSplinter WBlack Dragon Gloves143905%119827
Kanturu RuinsSplinter WGrand Soul Boots142615%118740
Kanturu RuinsSplinter WAtlans Pants142555%155815
Kanturu RuinsSplinter WScroll of Archangel +57460%6699
Kanturu RuinsSplinter WDevils Key7190%48298
Kanturu RuinsSplinter WDevils Eye6890%48186
Kanturu RuinsSplinter WBlood Bone +56650%6515
Kanturu RuinsSplinter WHorn of Uniria5270%17921
Kanturu RuinsSplinter WGuardian Angel4030%13242
Kanturu RuinsSplinter WTransformation Ring +53640%9275
Kanturu RuinsSplinter WSymbol of Kundun +43620%1895
Kanturu RuinsSplinter WRena +33420%23549
Kanturu RuinsSplinter WScroll of Soul Barrier1950%964
Kanturu RuinsSplinter WScroll of Fire Burst1930%1634
Kanturu RuinsSplinter WSpirit +01910%1321
Kanturu RuinsSplinter WScroll of Aqua Beam1870%1598
Kanturu RuinsSplinter WOrb of Rageful Blow1790%1842
Kanturu RuinsSplinter WJewel of Soul1760%10141
Kanturu RuinsSplinter WImp1750%6547
Kanturu RuinsSplinter WJewel of Chaos1710%14728
Kanturu RuinsSplinter WJewel of Bless1680%19147
Kanturu RuinsSplinter WPet Rudolph1670%14849
Kanturu RuinsSplinter WOrb of Death Stab1640%2012
Kanturu RuinsSplinter WScroll of Cometfall1600%1341
Kanturu RuinsSplinter WJewel of Life1490%4217
Kanturu RuinsSplinter WPumpkin of Luck1030%2038
Kanturu RuinsSplinter WBox of Luck +3890%2308
Kanturu RuinsSplinter WBox of Blue Ribbon120%234
Kanturu RuinsSplinter WBlood Bone +620%3192
39Blade HuntBlack Dragon Helm10%90377
39Blade HuntHoly Spirit Boots10%90093
39Blade HuntThunder Hawk Gloves10%71664
39Blade HuntGrand Soul Pants10%71977
39Blade HuntHoly Spirit Pants10%71635
39Blade HuntDark Steel Mask10%71583
39Blade HuntRed Spirit Gloves10%79474
39Blade HuntRed Spirit Boots10%71931
39DreadfearRed Spirit Armor225%5939
39DreadfearDark Master Armor225%29
39DreadfearHurricane Boots113%5852
39DreadfearGreat Dragon Pants113%5559
39DreadfearDark Soul Helm113%5754
39DreadfearDark Soul Pants113%27
39Twin TaleThunder Hawk Armor1100%5858
51Captain GrRing of Wind913%134521
51Captain GrRing of Magic823%187026
51Captain GrSpirit Pants813%131576
51Captain GrDouble Blade803%152216
51Captain GrSpirit Helm793%132469
51Captain GrLight Spear783%131763
51Captain GrSerpent Spear783%199031
51Captain GrPlate Armor773%152185
51Captain GrLight Plate Boots762%133472
51Captain GrSphinx Armor752%124374
51Captain GrLarkan Axe752%199839
51Captain GrTiger Bow742%132547
51Captain GrLight Saber742%132316
51Captain GrLegendary Gloves732%133919
51Captain GrSpirit Boots732%132340
51Captain GrPlate Gloves722%131613
51Captain GrSerpent Shield722%133494
51Captain GrLight Plate Mask722%199641
51Captain GrRing of Earth722%123458
51Captain GrPlate Pants712%134010
51Captain GrThunder Staff692%131650
51Captain GrGreat Hammer692%123441
51Captain GrBrass Armor682%123808
51Captain GrPendant of Water682%198563
51Captain GrLight Plate Gloves662%131960
51Captain GrSpirit Gloves662%123732
51Captain GrPlate Boots662%132095
51Captain GrLegendary Boots652%198991
51Captain GrLegendary Sword652%134521
51Captain GrBerdysh642%123910
51Captain GrPendant of Wind642%131045
51Captain GrLegendary Shield622%152287
51Captain GrPlate Helm612%198988
51Captain GrSpirit Armor602%134663
51Captain GrSerpent Crossbow582%152435
51Captain GrTower Shield562%132968
51Captain GrScroll of Archangel +3110%16755
51Captain GrRena +380%23549
51Captain GrDevils Eye50%48186
51Captain GrJewel of Soul50%10141
51Captain GrGuardian Angel50%13242
51Captain GrDevils Key40%48298
51Captain GrJewel of Chaos40%14728
51Captain GrBox of Luck +640%16774
51Captain GrPet Rudolph40%14849
51Captain GrBlood Bone +340%16823
51Captain GrScroll of Twister30%2862
51Captain GrJewel of Bless20%19147
51Captain GrSymbol of Kundun +220%9824
51Captain GrOrb of Twisting Slash20%3773
51Captain GrImp10%6547
51Captain GrOrb of Summoning10%10929
51Cursed LicSerpent Staff1291%47109
51Cursed LicSphinx Gloves1271%47800
51Cursed LicGiant Trident1241%47315
51Cursed LicSpiked Shield1230%47498
51Cursed LicSphinx Boots1200%47057
51Cursed LicRing of Fire1180%47313
51Cursed LicScale Armor1170%48163
51Cursed LicBone Pants1160%50813
51Cursed LicBattle Axe1120%47286
51Cursed LicPendant of Lighting1100%36186
51Cursed LicWind Pants1090%47429
51Cursed LicSpear1070%38036
51Cursed LicSilk Armor1050%50394
51Cursed LicWind Boots1050%45289
51Cursed LicRing of Ice1050%50214
51Cursed LicWind Helm1050%48118
51Cursed LicBattle Bow1040%42724
51Cursed LicBone Armor1040%37396
51Cursed LicArquebus1010%50668
51Cursed LicScale Gloves1010%37499
51Cursed LicWind Gloves1000%42658
51Cursed LicFlail1000%37165
51Cursed LicPlate Shield1000%42751
51Cursed LicFalcon980%38191
51Cursed LicElven Axe970%42934
51Cursed LicScale Helm970%42777
51Cursed LicSerpent Sword970%47478
51Cursed LicHalberd960%56205
51Cursed LicGladius910%50838
51Cursed LicScale Boots890%37214
51Cursed LicElven Shield880%36487
51Cursed LicScale Pants770%43235
51Cursed LicHorn of Uniria80%17921
51Cursed LicBox of Luck +080%6333
51Cursed LicScroll of Archangel +170%7029
51Cursed LicDevils Key70%48298
51Cursed LicDevils Eye60%48186
51Cursed LicBlood Bone +160%7260
51Cursed LicBox of Luck +540%6856
51Cursed LicTransformation Ring +240%1650
51Cursed LicJewel of Chaos30%14728
51Cursed LicOrb of Impale30%918
51Cursed LicScroll of Poison20%906
51Cursed LicScroll of Meteorite20%755
51Cursed LicImp20%6547
51Cursed LicRena +310%23549
51Cursed LicPet Rudolph10%14849
51Cursed LicSymbol of Kundun +110%4328
51Cursed LicJewel of Bless10%19147
51Cursed LicScroll of Ice10%630
51Cursed LicGuardian Angel10%13242
51GrizzlyWind Armor1093%64510
51GrizzlyBerdysh1093%123910
51GrizzlyPendant of Wind1063%131045
51GrizzlyBrass Boots1043%64859
51GrizzlyTower Shield1033%132968
51GrizzlyRing of Earth1023%123458
51GrizzlyBrass Gloves1013%64751
51GrizzlyDragon Slayer Shield993%78495
51GrizzlyBrass Pants993%78478
51GrizzlySword of Salamander973%64974
51GrizzlyLight Spear973%131763
51GrizzlyBrass Helm953%113549
51GrizzlyPendant of Ice923%69283
51GrizzlyLight Saber923%132316
51GrizzlyBrass Armor913%123808
51GrizzlyPlate Boots903%132095
51GrizzlyLight Crossbow903%64881
51GrizzlyNikea Axe893%69596
51GrizzlySpirit Boots883%132340
51GrizzlySphinx Armor883%124374
51GrizzlySpirit Helm863%132469
51GrizzlySphinx Pants863%69038
51GrizzlyLight Plate Gloves853%131960
51GrizzlyTiger Bow822%132547
51GrizzlyBlade822%113975
51GrizzlySpirit Gloves812%123732
51GrizzlyPlate Gloves802%131613
51GrizzlyGreat Hammer802%123441
51GrizzlySphinx Mask742%64342
51GrizzlySpirit Pants712%131576
51GrizzlyThunder Staff652%131650
51GrizzlyBlood Bone +2140%5559
51GrizzlyScroll of Archangel +2100%5406
51GrizzlyDevils Key60%48298
51GrizzlyJewel of Bless50%19147
51GrizzlyTransformation Ring +350%4624
51GrizzlyGuardian Angel50%13242
51GrizzlyDevils Eye50%48186
51GrizzlyBox of Luck +640%16774
51GrizzlyOrb of Summoning30%10929
51GrizzlyHorn of Uniria20%17921
51GrizzlyScroll of Flame20%1265
51GrizzlyBox of Luck +020%6333
51GrizzlyBox of Green Ribbon20%668
51GrizzlyRena +310%23549
51GrizzlyPet Rudolph10%14849
51GrizzlyImp10%6547
51GrizzlySymbol of Kundun +110%4328
51Hideous RaGolden Crossbow1153%30065
51Hideous RaBronze Gloves1103%30498
51Hideous RaDouble Poleaxe1083%30534
51Hideous RaLeather Pants1073%30774
51Hideous RaDouble Axe1053%30326
51Hideous RaBone Helm1053%48445
51Hideous RaLarge Round Shield1053%48123
51Hideous RaBronze Armor1053%48046
51Hideous RaRapier1043%29239
51Hideous RaMorning Star1043%30352
51Hideous RaBow1023%30614
51Hideous RaHalberd1023%56205
51Hideous RaSword of Assassin1013%30227
51Hideous RaAngelic Staff1003%48277
51Hideous RaSkull Shield993%38855
51Hideous RaBronze Pants993%39251
51Hideous RaBone Boots993%38536
51Hideous RaBone Gloves973%30364
51Hideous RaBronze Boots973%30189
51Hideous RaKite Shield973%30354
51Hideous RaSilk Helm963%38421
51Hideous RaVine Pants963%30655
51Hideous RaLeather Armor953%29422
51Hideous RaSilk Boots953%38903
51Hideous RaSilk Gloves933%30324
51Hideous RaSilk Pants922%48234
51Hideous RaRing of Poison922%39654
51Hideous RaTomahawk922%48438
51Hideous RaKatana912%38306
51Hideous RaHorn Shield912%29296
51Hideous RaPad Armor882%30289
51Hideous RaVine Armor872%29927
51Hideous RaElven Bow872%38660
51Hideous RaPendant of Fire862%30598
51Hideous RaBronze Helm842%38399
51Hideous RaPad Pants832%30740
51Hideous RaDragon Lance822%39044
51Hideous RaDevils Key110%48298
51Hideous RaBlood Bone +190%7260
51Hideous RaScroll of Archangel +190%7029
51Hideous RaBox of Luck +090%6333
51Hideous RaBox of Luck +580%6856
51Hideous RaDevils Eye70%48186
51Hideous RaTransformation Ring +070%1790
51Hideous RaOrb of Greater Damage40%885
51Hideous RaJewel of Chaos40%14728
51Hideous RaScroll of Power Wave30%610
51Hideous RaScroll of Teleport30%912
51Hideous RaHorn of Uniria30%17921
51Hideous RaPet Rudolph30%14849
51Hideous RaGuardian Angel20%13242
51Hideous RaOrb of Summoning20%10929
51Hideous RaOrb of Greater Fortitude20%701
51Hideous RaRena +320%23549
51Hideous RaBox of Red Ribbon10%125
51Hideous RaScroll of Lighting10%621
51Polluted BBow1283%30614
51Polluted BSmall Shield1263%32953
51Polluted BLeather Armor1253%29422
51Polluted BShort Bow1223%129314
51Polluted BVine Armor1213%29927
51Polluted BPad Helm1203%22053
51Polluted BRapier1203%29239
51Polluted BHand Axe1193%31008
51Polluted BVine Pants1193%30655
51Polluted BKris1183%25964
51Polluted BSkull Staff1183%25888
51Polluted BLeather Helm1183%26197
51Polluted BPad Gloves1183%32968
51Polluted BLeather Gloves1173%30798
51Polluted BShort Sword1143%32694
51Polluted BVine Helm1133%26202
51Polluted BPad Pants1113%30740
51Polluted BPad Armor1113%30289
51Polluted BBuckler1103%25889
51Polluted BLeather Pants1093%30774
51Polluted BHorn Shield1093%29296
51Polluted BVine Gloves1073%30808
51Polluted BGolden Crossbow1063%30065
51Polluted BMorning Star1063%30352
51Polluted BBronze Gloves1063%30498
51Polluted BKite Shield1053%30354
51Polluted BBronze Boots1023%30189
51Polluted BMace1023%21778
51Polluted BVine Boots1023%22027
51Polluted BPad Boots1013%30830
51Polluted BPendant of Fire982%30598
51Polluted BCrossbow962%30942
51Polluted BDouble Poleaxe942%30534
51Polluted BSword of Assassin912%30227
51Polluted BLeather Boots902%22129
51Polluted BBlood Bone +1180%7260
51Polluted BScroll of Archangel +1110%7029
51Polluted BDevils Key80%48298
51Polluted BBox of Luck +580%6856
51Polluted BDevils Eye70%48186
51Polluted BTransformation Ring +070%1790
51Polluted BRena +350%23549
51Polluted BOrb of Greater Fortitude40%701
51Polluted BOrb of Healing40%499
51Polluted BHorn of Uniria40%17921
51Polluted BJewel of Chaos30%14728
51Polluted BGuardian Angel30%13242
51Polluted BPet Rudolph30%14849
51Polluted BScroll of Power Wave20%610
51Polluted BScroll of Lighting20%621
51Polluted BBox of Red Ribbon10%125
51Polluted BBox of Luck +010%6333
51Polluted BScroll of Fire Ball10%364
51SpiderShort Bow18641%129314
51SpiderSmall Axe18401%127379
51SpiderBox of Luck +5120%6856
51SpiderScroll of Archangel +190%7029
51SpiderDevils Key70%48298
51SpiderDevils Eye70%48186
51SpiderBlood Bone +160%7260
51SpiderRena +350%23549
51SpiderTransformation Ring +040%1790
51SpiderBox of Luck +040%6333
51SpiderPet Rudolph30%14849
51SpiderGuardian Angel20%13242
51SpiderBox of Red Ribbon10%125
51Strange RaPad Boots41910%30830
51Strange RaVine Gloves41510%30808
51Strange RaHand Axe41510%31008
51Strange RaCrossbow41010%30942
51Strange RaSmall Shield40510%32953
51Strange RaShort Bow39410%129314
51Strange RaSmall Axe38910%127379
51Strange RaPad Gloves38710%32968
51Strange RaShort Sword3799%32694
51Strange RaLeather Gloves3599%30798
51Strange RaDevils Eye130%48186
51Strange RaScroll of Archangel +1120%7029
51Strange RaBox of Luck +5100%6856
51Strange RaDevils Key80%48298
51Strange RaBox of Luck +060%6333
51Strange RaBlood Bone +160%7260
51Strange RaHorn of Uniria50%17921
51Strange RaTransformation Ring +040%1790
51Strange RaRena +330%23549
51Strange RaGuardian Angel30%13242
51Strange RaPet Rudolph10%14849
51Strange RaImp10%6547
51Strange RaOrb of Summoning10%10929
51Totem GoleGiant Trident1183%47315
51Totem GoleNikea Axe1173%69596
51Totem GoleBrass Helm1173%113549
51Totem GoleWind Boots1153%45289
51Totem GoleBrass Gloves1153%64751
51Totem GoleSerpent Sword1123%47478
51Totem GoleSerpent Staff1113%47109
51Totem GoleScale Helm1103%42777
51Totem GoleSpiked Shield1103%47498
51Totem GolePendant of Ice1103%69283
51Totem GoleSphinx Boots1093%47057
51Totem GoleSphinx Pants1093%69038
51Totem GoleRing of Fire1073%47313
51Totem GoleWind Armor1073%64510
51Totem GoleSword of Salamander1073%64974
51Totem GoleScale Armor1063%48163
51Totem GoleBrass Pants1033%78478
51Totem GoleElven Axe1033%42934
51Totem GoleBrass Boots1023%64859
51Totem GoleBattle Axe993%47286
51Totem GoleWind Pants993%47429
51Totem GoleSphinx Mask963%64342
51Totem GoleWind Helm933%48118
51Totem GolePlate Shield933%42751
51Totem GoleBattle Bow923%42724
51Totem GoleWind Gloves913%42658
51Totem GoleSphinx Gloves902%47800
51Totem GoleBlade882%113975
51Totem GoleLight Crossbow882%64881
51Totem GoleScale Pants812%43235
51Totem GoleDragon Slayer Shield802%78495
51Totem GoleDevils Key90%48298
51Totem GoleBox of Luck +050%6333
51Totem GoleRena +350%23549
51Totem GoleJewel of Bless40%19147
51Totem GoleTransformation Ring +240%1650
51Totem GoleSymbol of Kundun +140%4328
51Totem GoleBox of Luck +640%16774
51Totem GoleScroll of Archangel +240%5406
51Totem GoleScroll of Flame30%1265
51Totem GoleBlood Bone +230%5559
51Totem GoleHorn of Uniria30%17921
51Totem GoleDevils Eye30%48186
51Totem GoleBox of Red Ribbon20%125
51Totem GolePet Rudolph20%14849
51Totem GoleScroll of Poison20%906
51Totem GoleOrb of Summoning10%10929
51Totem GoleGuardian Angel10%13242
51Totem GoleJewel of Chaos10%14728
51WerewolfBone Gloves1173%30364
51WerewolfSilk Armor1103%50394
51WerewolfScale Gloves1073%37499
51WerewolfAngelic Staff1063%48277
51WerewolfKatana1063%38306
51WerewolfScale Boots1063%37214
51WerewolfBronze Pants1053%39251
51WerewolfBone Helm1053%48445
51WerewolfArquebus1023%50668
51WerewolfBronze Gloves1023%30498
51WerewolfPendant of Fire1013%30598
51WerewolfBone Armor993%37396
51WerewolfBone Pants993%50813
51WerewolfSilk Boots983%38903
51WerewolfSilk Gloves963%30324
51WerewolfSilk Helm953%38421
51WerewolfHalberd933%56205
51WerewolfGladius933%50838
51WerewolfLarge Round Shield923%48123
51WerewolfDragon Lance913%39044
51WerewolfRing of Ice913%50214
51WerewolfMorning Star913%30352
51WerewolfTomahawk903%48438
51WerewolfPendant of Lighting883%36186
51WerewolfSpear862%38036
51WerewolfFalcon852%38191
51WerewolfBronze Armor852%48046
51WerewolfElven Bow842%38660
51WerewolfBone Boots842%38536
51WerewolfDouble Poleaxe832%30534
51WerewolfBronze Helm822%38399
51WerewolfDouble Axe792%30326
51WerewolfSilk Pants782%48234
51WerewolfFlail782%37165
51WerewolfElven Shield772%36487
51WerewolfSkull Shield762%38855
51WerewolfRing of Poison732%39654
51WerewolfScroll of Archangel +190%7029
51WerewolfBox of Luck +080%6333
51WerewolfBlood Bone +170%7260
51WerewolfRena +360%23549
51WerewolfDevils Eye50%48186
51WerewolfBox of Luck +550%6856
51WerewolfHorn of Uniria50%17921
51WerewolfScroll of Meteorite50%755
51WerewolfDevils Key40%48298
51WerewolfTransformation Ring +140%1330
51WerewolfGuardian Angel30%13242
51WerewolfOrb of Impale30%918
51WerewolfJewel of Chaos30%14728
51WerewolfScroll of Teleport20%912
51WerewolfOrb of Greater Damage20%885
51WerewolfImp20%6547
51WerewolfOrb of Summoning10%10929
51WerewolfPet Rudolph10%14849
Swamp of CalmnessFire FlameGreat Lord Scepter338%4
Swamp of CalmnessFire FlameDark Reign Blade338%3
Swamp of CalmnessFire FlameKnight Blade113%1
Swamp of CalmnessFire FlameStaff of Kundun113%2
Swamp of CalmnessGolden BudBox of Luck +09114%6333
Swamp of CalmnessGolden CruBox of Luck +104100%561
Swamp of CalmnessGolden DarBox of Luck +8943%575
Swamp of CalmnessGolden DarGolden Goblin Egg629%6
Swamp of CalmnessGolden DarJewel of Bless210%19147
Swamp of CalmnessGolden DarJewel of Life15%4217
Swamp of CalmnessGolden DarJewel of Soul15%10141
Swamp of CalmnessGolden DarJewel of Harmony15%1
Swamp of CalmnessGolden DarJewel of Chaos15%14728
Swamp of CalmnessGolden DevBox of Luck +920%562
Swamp of CalmnessGolden DraBox of Luck +1020%561
Swamp of CalmnessGolden GobBox of Luck +810%575
Swamp of CalmnessGolden LizBox of Luck +94100%562
Swamp of CalmnessGolden NapBox of Luck +121100%454
Swamp of CalmnessGolden StoBox of Luck +103100%561
Swamp of CalmnessGolden TanBox of Luck +101100%561
Swamp of CalmnessGolden TitBox of Luck +814100%575
Swamp of CalmnessGreat HeavVine Armor1100%29927
Swamp of CalmnessJack OlantShort Bow1100%129314
Swamp of CalmnessOrc ArcherSword of Salamander10%64974
Swamp of CalmnessOrc ArcherWind Boots10%45289
Swamp of CalmnessOrc WarrioSphinx Mask10%64342
Swamp of CalmnessShadowLight Spear18690%131763
Swamp of CalmnessShadowLegendary Boots18660%198991
Swamp of CalmnessShadowSerpent Shield18610%133494
Swamp of CalmnessShadowPlate Pants18520%134010
Swamp of CalmnessShadowSpirit Boots18350%132340
Swamp of CalmnessShadowPlate Boots18300%132095
Swamp of CalmnessShadowLight Plate Gloves18290%131960
Swamp of CalmnessShadowLight Plate Boots18190%133472
Swamp of CalmnessShadowSpirit Gloves18140%123732
Swamp of CalmnessShadowLarkan Axe18130%199839
Swamp of CalmnessShadowLegendary Sword18110%134521
Swamp of CalmnessShadowPlate Gloves18110%131613
Swamp of CalmnessShadowSphinx Armor18100%124374
Swamp of CalmnessShadowThunder Staff18100%131650
Swamp of CalmnessShadowLegendary Gloves18080%133919
Swamp of CalmnessShadowSpirit Helm18040%132469
Swamp of CalmnessShadowSpirit Pants17980%131576
Swamp of CalmnessShadowBrass Armor17970%123808
Swamp of CalmnessShadowRing of Wind17950%134521
Swamp of CalmnessShadowPlate Helm17940%198988
Swamp of CalmnessShadowPendant of Wind17930%131045
Swamp of CalmnessShadowGreat Hammer17910%123441
Swamp of CalmnessShadowBlade17870%113975
Swamp of CalmnessShadowBrass Helm17750%113549
Swamp of CalmnessShadowPendant of Water17730%198563
Swamp of CalmnessShadowSpirit Armor17720%134663
Swamp of CalmnessShadowTower Shield17630%132968
Swamp of CalmnessShadowSerpent Spear17620%199031
Swamp of CalmnessShadowBerdysh17600%123910
Swamp of CalmnessShadowTiger Bow17460%132547
Swamp of CalmnessShadowRing of Magic17430%187026
Swamp of CalmnessShadowLight Plate Mask17400%199641
Swamp of CalmnessShadowRing of Earth17310%123458
Swamp of CalmnessShadowLight Saber17080%132316
Swamp of CalmnessShadowScroll of the Emperor3150%590
Swamp of CalmnessShadowDevils Key1480%48298
Swamp of CalmnessShadowBlood Bone +31450%16823
Swamp of CalmnessShadowScroll of Archangel +31290%16755
Swamp of CalmnessShadowDevils Eye1230%48186
Swamp of CalmnessShadowBox of Luck +6960%16774
Swamp of CalmnessShadowHorn of Uniria790%17921
Swamp of CalmnessShadowRena +3770%23549
Swamp of CalmnessShadowTransformation Ring +3750%4624
Swamp of CalmnessShadowSymbol of Kundun +2730%9824
Swamp of CalmnessShadowGuardian Angel690%13242
Swamp of CalmnessShadowJewel of Chaos440%14728
Swamp of CalmnessShadowOrb of Twisting Slash390%3773
Swamp of CalmnessShadowPet Rudolph390%14849
Swamp of CalmnessShadowJewel of Bless370%19147
Swamp of CalmnessShadowScroll of Twister360%2862
Swamp of CalmnessShadowJewel of Soul350%10141
Swamp of CalmnessShadowImp310%6547
246Statue of Absolute Weapon of Archangel12113%900
247Statue of Absolute Weapon of Archangel536%900
248Statue of Absolute Weapon of Archangel8910%900
249Statue of Absolute Weapon of Archangel29633%900
250Statue of Absolute Weapon of Archangel20423%900
251Statue of Absolute Weapon of Archangel11513%900
252Statue of Absolute Weapon of Archangel222%900